logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

corporate identity: najpopularniejsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
Sortuj wg: daty popularności liczby komentarzy
liczba artykułów: 63
BNA dla Narodowej Strategii Spójności

20 grudnia 2007 roku Ministerstwo Rozwoju Regionalnego oficjalnie zaprezentowano strategię kampanii wizerunkowej Funduszy Europejskich na lata 2007-2013. Strategia komunikacji została oparta na wspólnej dla wszystkich programów nowej marce - Narodowa Strategia Spójności.

27.01.2008 | przeczytano: 8937 razy
 Księga Znaku, jak się w nią wgryźć?

Wielu projektantów pracujących przy tworzeniu znaków firmowych boryka się z problemem, jak stworzyć Księgę Znaku (KZ), która odpowie na wszystkie pytania osób, które będą z niej na co dzień korzystać (marketingowców, brand managerów, innych projektantów, drukarzy, producentów gadżetów reklamowych itp.). Dla tych, którzy nie wiedzą czym jest Księga Znaku, wyjaśniam, że jest to nic innego, jak instrukcja obsługi logo, stworzona przez autora znaku po to, by ułatwić prawidłowe używanie loga innym.

15.03.2013 | przeczytano: 8258 razy (komentarzy: 3)
Powrót czerwieni: nowe logo Poczty PolskiejZobacz fotorelację

Poczta Polska wraca do czerwonej, tradycyjnej kolorystyki. To jedna ze zmian związanych z wprowadzeniem nowego logo i systemu identyfikacji wizualnej W Warszawie uruchomiono właśnie modelową placówkę, prezentującą nowy wystrój i wizualizację. Po całonocnej przerwie technicznej rszyła także nowa strona internetowa wyposażona w layout oparty na nowych zasadach identyfikacji.

23.01.2013 | przeczytano: 7398 razy (komentarzy: 6)
5 części projektu Orli DomZobacz fotorelację

O projekcie Orli Dom pisałem tu już trzykrotnie, przedstawiając założenia opracowania uproszczonej wersji godła i efekt końcowy, w postaci Księgi herbu małego RP, a także wykonane przy tej okazji testy. Nie sądziłem, że temat wciągnie mnie na tyle, że projekt Orli Dom zacznie zmierzać ku znacznie szerszemu opracowaniu. W sumie 4 kolejne części pokazały problem godła i jego stosowania w dużo szerszym zakresie - choć nie wyczerpały całości zagadnienia.

06.06.2014 | przeczytano: 7171 razy
„Orli Dom” trafia do księgarń i pod patronat Signs.pl

W maju e-book prezentujący projekt „Orli Dom” trafił do księgarń internetowych. Po nieudanych próbach znalezienia wydawcy książki drukowanej autor zdecydował się wydać pierwszy tom w wersji elektronicznej.

12.08.2015 | przeczytano: 6601 razy (komentarzy: 13)
Logo i logo book: jak zaprojektować wyróżniający wizerunek firmy?

Każda firma dąży do zbudowania unikalnego wizerunku marki, wysokiej świadomości i pozycji konkurencyjnej. Bez wyróżniającego wizerunku jest to trudne. Jak zaprogramować i zbudować silną markę? Jak wyróżnić firmę od konkurentów? Jak wykorzystać wizerunek do celów biznesowych? Jaką role pełni logo firmy?

20.11.2012 | przeczytano: 4790 razy (komentarzy: 3)
Nowe logo marki Pudliszki

Pudliszki to jedna z ulubionych marek spożywczych Polaków. Od drugiej połowy sierpnia wszystkie produkty Pudliszki są sygnowane nowym logotypem, jeszcze lepiej podkreślającym wieloletnią tradycję marki na polskim rynku.

04.09.2013 | przeczytano: 4220 razy
System Identyfikacji Wizualnej na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie

Nowe logo, uporządkowana kolorystyka i wzory dokumentów firmowych – to główne elementy Systemu Identyfikacji Wizualnej wprowadzone przez Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie. Ma on na celu tworzenie spójnego wizerunku nowoczesnej i innowacyjnej uczelni.

20.09.2013 | przeczytano: 4117 razy
Adamietz - nowy wizerunek grupy

Studio Brandglow na zlecenie Grupy Adamietz zaprojektowało materiały wizerunkowe dla całej Grupy oraz materiały produktowe dla firmy Adamietz. Autorom opracowania zależało, aby pokazać nowoczesne, podążające z duchem czasu przedsiębiorstwo poprzez atrakcyjne i spójne materiały firmowe. Celem było zaprojektowanie zapadających w pamięć elementów graficznych identyfikujących firmę, które sprawią, że grupa Adamietz skutecznie zwróci uwagę potencjalnych klientów.

07.09.2013 | przeczytano: 3959 razy

Agencja Red8 Digital, która powstała w wyniku zakupu udziałów w agencji interaktywnej Genero przez agencję reklamową Red8, oficjalnie rozpoczyna działalność. Agencja po fuzji zreorganizowała częściowo swoje struktury, powiększyła dział kreacji i rozbudowuje zespół.

10.02.2011 | przeczytano: 3913 razy
1 2 3
Strona 1/7 (artykułów: 63)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
Sortuj wg: daty popularności liczby komentarzy
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764