logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

event marketing: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 208
Super Prezenty i Persona Cars razem z misją u Świętego Mikołaja

8 grudnia osiem sportowych samochodów wyruszy w podróż do Laponii ze specjalną misją charytatywną polegającą na dostarczeniu listów do Świętego Mikołaja oraz przywiezieniu z powrotem prezentów dla dzieci – podopiecznych Fundacji Dziecięca Fantazja. W trakcie Gwiazdki z Fantazją – corocznego wydarzenia dla chorych i niepełnosprawnych dzieci, uczestnicy wyprawy przekażą prezenty od Św. Mikołaja. 

08.12.2023 | przeczytano: 60 razy

Agencja dentsu X (dentsu Polska) rozszerza współpracę eventową z Bacardi-Martini i odpowiada za obsługę kolejnej marki z portfolio firmy – whisky Aberfeldy. Dotychczas współpraca obejmowała aktywacje dla marek Bacardi, Dewar's i Martini.

04.12.2023 | przeczytano: 113 razy
Jurajska przeciw przemocy. W galerii odbędzie się społeczny happening

Skala przemocy wobec najmłodszych ciągle rośnie. Z danych zebranych przy pomocy „Niebieskiej karty” wynika, że rocznie jej ofiarami pada nawet 40 tys. nieletnich. Większość, bo ponad 30 tys., to dzieci wieku od 0 do 13 lat.

30.11.2023 | przeczytano: 214 razy
Westfield Arkadia promuje Pana Kleksa

Już od 4 grudnia, klienci Westfield Arkadia będą mieli niepowtarzalną okazję przeżyć wyjątkowe emocje w trakcie jedynego w Warszawie wydarzenia promującego nową wersję filmu „Akademia Pana Kleksa” w reżyserii Macieja Kawulskiego. Film wraca na ekrany kin po 40 latach, a współpraca przy okazji jego promocji potwierdza pozycję Westfield Arkadia nie tylko jako miejsca, w którym na klientów czekają flagowe sklepy polskich i światowych marek, ale także wyjątkowe wydarzenia.

30.11.2023 | przeczytano: 278 razy
Creative Brand Stories rozpoczyna współpracę z Kappahl

Agencje należącą do grupy Creative Brand Stories rozpoczęły współpracę ze skandynawską siecią modową Kappahl. Bossa Nova Events odpowiada za kreację i realizację eventów promujących najnowsze kolekcje marek należących do jednej z czołowych sieci odzieżowych w Europie Północnej. Z kolei Box of Stories przygotowuje wysyłki kreatywne do twórców współpracujących z marką Kappahl.

29.11.2023 | przeczytano: 230 razy
Philip Colbert i Oneplus Open dokańczają dzieło Michała Anioła

Marka OnePlus nawiązała współpracę ze współczesnym twórcą pop-art, Philipem Colbertem, w ramach której artysta podjął się niezwykłego wyzwania – ukończył słynne niedokończone dzieło Michała Anioła „Madonna z Manchesteru”. To pionierskie osiągnięcie było możliwe dzięki innowacyjnym możliwościom najnowszego otwieranego smartfona OnePlus Open.

22.11.2023 | przeczytano: 277 razy
Polska kampania launchowa Popeyes

Dwie doby w kolejce po kanapkę z kurczakiem, prawie 1,5 mld zasięgu publikacji i dotarcie do ponad 33 mln odbiorców informacji - nie do wiary? … A jednak. To może się zdarzyć tylko w przypadku tak kultowej i znanej na całym świecie marki jaką jest Popeyes. Przepis na kulinarny sukces Popeyes jest już znany w Polsce - soczysty i zawsze świeży kurczak, chrupiąca panierka, wyraziste przyprawy inspirowane Luizjaną, solidne porcje i doskonałe dodatki. Jak jednak marka zdołała wykreować w Polsce tak ogromny hype na swoje produkty i pobić światowe rekordy?

22.11.2023 | przeczytano: 320 razy
Projektory Panasonic na torze kartingowym

Projektory laserowe LCD Panasonic Connect Europe zostały zainstalowane w Chaos Karts w centrum Manchesteru, łącząc gry i gokarty w pierwszym tego typu interaktywnym miejscu rozrywki w Wielkiej Brytanii. W całej atrakcji zastosowano łącznie 23 projektory laserowe LCD SOLID SHINE z serii PT-MZ20, które przenoszą graczy do wirtualnej gry wideo, aby ścigać się z konkurentami.

18.11.2023 | przeczytano: 316 razy
What the Snack?! E.Wedel z nową kampanią

Pod koniec lata na sklepowych półkach pojawił się Wedel Snack – czekolada, która wprowadza niezłe zamieszanie, przełamuje nudę i dosłownie sprawia, że nie chcemy się nią dzielić! To seria wyjątkowych, zaskakujących czekolad inspirowanych ulubionymi przekąskami młodych, które zostały stworzone razem z nimi. To właśnie oni, młodzi zjadacze czekolad tzw. „zetki” i „alfy”, zadecydowali o smaku i wyglądzie nowości, które mają w pełni odpowiadać ich oczekiwaniom. Tym razem kosumenci stali się influencerami i wystąpili w kampanii marki Snack! Wzięli udział w oryginalnym spocie, który powstał podczas letniego festiwalu muzycznego i stał się motywem przewodnim kampanii What the Snack?! 

08.11.2023 | przeczytano: 372 razy
Śmiecioodpowiedzialne Forum Gdańsk

9 listopada, w godzinach 11:00 – 19:00, w Forum Gdańsk odbędzie się akcja „Śmiecioodpowiedzialni”. Poprzez angażujące działania edukacyjne oraz wystawy, uczestnicy będą mogli poznać zasady segregacji, w szczególności odpadów, które mogą wydawać się problematyczne. Osoby zainteresowane udziałem w akcji będą również mogły sprawdzić swoją wiedzę w zabawach i quizach z nagrodami, ćwicząc przy tym właściwe nawyki. Akcji towarzyszy zbiórka małych elektroodpadów. Za oddanie przedmiotu pierwsze sto osób otrzyma sadzonkę wrzosu oraz „ekobombę” ogrodnika do stworzenia własnej łąki kwietnej.

08.11.2023 | przeczytano: 264 razy
MBPR Media & Events dla Mariposa Interiors

Do portfolio agencji MBPR Media & Events dołączyła pracownia architektoniczna Mariposa założona przez Sylwię Szcześniak.

29.10.2023 | przeczytano: 367 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Kaplica Sykstyńska bez wyjazdu do Włoch – wystawa multimedialna

Największy skarb Watykanu, miejsce papieskiego konklawe, drugi najczęściej odwiedzany obiekt muzealny na świecie – mowa oczywiście o Kaplicy Sykstyńskiej, która od ponad 500 lat inspiruje artystów, badaczy i turystów. Zapierające dech w piersiach, słynne freski wykonane ręką Michała Anioła uważane są za jedno z najważniejszych dzieł w historii ludzkości. Dzięki multimedialnej wystawie „Kaplica Sykstyńska. Dziedzictwo”, która już 18 listopada zawita do Polski, zaistnieje możliwość zapoznania się z tym ponadczasowym dziełem bez wyjazdu do Włoch.

27.10.2023 | przeczytano: 629 razy
Fox Events z realizacją jubileuszu Kruk S.A.

KRUK S.A. - będący częścią Grupy KRUK - lidera rynku zarządzania wierzytelnościami w Europie Centralnej powierzył realizację obchodów jubileuszu 25-lecia swojej działalności Fox Events. Agencja była odpowiedzialna za koncepcję kreatywną i obsługę logistyczno-organizacyjną całości.

27.10.2023 | przeczytano: 550 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Bossa Nova Events i magiczny ogród na 20-lecie hotelu Marriott

12 października 2023 roku hotel Courtyard by Marriott Warsaw Airport w niezwykły sposób uczcił 20-lecie swojego istnienia. Motywem przewodnim jubileuszowego eventu był „Courtyard Garden”. Ten magiczny ogród doświadczeń został stworzony przez Bossa Nova Events, agencję należącą do grupy Creative Brand Stories. Koncepcja podkreślała dwie dekady nieustającego rozwoju obiektu, który z roku na rok zakwita coraz mocniej wraz z doświadczeniami swoich gości.

23.10.2023 | przeczytano: 560 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Panasonic podsumowuje Dzień Otwarty w Elektrowni Powiśle

Dzień Otwarty Panasonic był niepowtarzalną okazją, aby poznać najnowsze rozwiązania technologiczne Visual i Pro-AV oraz zobaczyć, jak zmieniają one nasz sposób postrzegania świata wizualnego. Elektrownia Powiśle w Warszawie stała się miejscem fascynujących projekcji i inspirujących rozmów z ekspertami branżowymi. Wydarzenie przyciągnęło uwagę wielu miłośników nowoczesnych technologii, niezależnie od dziedziny, w której działają.

13.10.2023 | przeczytano: 421 razy
Projektory Panasonic 3-Chip DLP RQ22 na scenie spektaklu o życiu HokusaiaZobacz fotorelację

Twórczość japońskiego artysty – Katsushika Hokusaia stała się niezwykłym widowiskiem dzięki projektorom Panasonic 4K 20 000 lm 3-Chip DLP.

09.10.2023 | przeczytano: 430 razy

Nowa grupa komunikacji marketingowej – Creative Brand Stories – skupia trzy agencje o specjalizacjach obejmujących komplementarne obszary komunikacji marketingowej. Jej celem jest dostarczanie marketerom kompleksowych rozwiązań w ramach experiential marketingu. Creative Brand Stories integruje w sobie kompetencje firm: Bossa Nova Events – od ponad 16 lat działającej w obszarze event marketingu, Box of Stories – branded gifts agency oferującej kreatywne wysyłki, powstałej w okresie pandemii, oraz Eco Stories – specjalizującej się w kreowaniu ekologicznych wydarzeń i inicjatyw.

22.09.2023 | przeczytano: 302 razy
Świetlica Converse - letnia strefa chillu nad WisłąZobacz fotorelację

Lato w Warszawie ma zdecydowanie swoje uroki, ale przestrzenie miejskie często wykluczają możliwość niezobowiązującego odpoczynku. To miejsce jest dedykowane tym, którzy nie znoszą presji czasu panującej w zwykłych spotach stolicy. W pop-upie Converse można poczytać, pograć w piłkarzyki, planszówki, gry arcadowe czy na konsoli albo po prostu napić się kawy i spędzić luźno czas z przyjaciółmi lub we własnym towarzystwie.

14.07.2023 | przeczytano: 730 razy
Projekcyjna przyszłość: immersyjne centra rozrywki na horyzoncie

Mnóstwo sektorów gospodarki odnotowało ogromne straty w trakcie pandemii, jednakże branża rozrywkowa jako jedna z nielicznych może cieszyć się dobrymi wiadomościami i wynikami. Za ożywieniem tego segmentu stoi korzystna sytuacja demograficzna, rosnące zainteresowanie technologią AR i nowo powstającymi Rodzinnymi Centrami Rozrywki (w skrócie FEC), które przyciągają coraz więcej osób. Aktywności takie jak wspinaczka w zamkniętych pomieszczeniach i kręgle cieszą się ogromną popularnością, a miejsca typu sklepy tematyczne czy lokale gastronomiczne również nie mogą narzekać na brak zainteresowania. Z raportu wynika, że popyt na atrakcje w nowych centrach handlowych jest tak duży, że niektórzy deweloperzy nieruchomości komercyjnych w Azji uruchamiają własne markowe sieci FEC, aby uatrakcyjnić nowe centra handlowe.

14.07.2023 | przeczytano: 826 razy
Grupa Lego w hołdzie Szymborskiej

W setną rocznicę urodzin Wisławy Szymborskiej (2 lipca) w Krakowie otwarto park imienia słynnej noblistki. Tuż obok w Małopolskim Ogrodzie Sztuki na odwiedzających czeka także niezwykła niespodzianka przygotowana przez Grupę LEGO – zbudowana z ponad 21 tys. klocków makieta odwzorowująca galę wręczenia Nagrody Nobla sprzed 27 lat.

10.07.2023 | przeczytano: 605 razy

Event marketing to skuteczne i potrzebne narzędzie do realizacji celów biznesowych zarówno w czasach stabilnych, jaki i niepewności – uznali klienci (m.in. marketerzy, HR-owcy, szefowie sprzedaży, zakupowcy). 96 proc. z nich widzi tę potrzebę w obszarze B2E, 88 proc. – B2B, a 84 proc. – B2C. To wyniki badania, którego szczegóły prezentuje raport „Event marketing 2022 / 2023. Wyzwania przemysłu spotkań i wydarzeń w niepewnych czasach”.

28.06.2023 | przeczytano: 309 razy
Aż 1/4 Polaków nie czyta regulaminów wydarzeń. Nowe dane Clickmeeting

Jeżeli organizator wydarzenia oczekuje zbyt wielu danych użytkownika przy zapisach, blisko połowa Polaków rezygnuje z udziału. Jednocześnie 1/4 Polaków nie czyta regulaminów wydarzeń, w porównaniu do zeszłego roku jest to o 15 proc. mniej. ClickMeeting, polska platforma do webinarów i spotkań online, po raz kolejny przeprowadził badanie na temat bezpieczeństwa w sieci oraz porównał wyniki, niestety Polacy coraz mniej zwracają na to uwagę.

09.05.2023 | przeczytano: 514 razy

Do grona agencji członkowskich SAR dołączają dwie nowe agencje – Przestrzeń i Polot. Obie Agencje, oprócz celów biznesowych, u swoich podstaw mają misję redefiniowania tego, jak powinien wyglądać zakres oferowanych przez agencje usług czy sposób tworzenia zespołów.

26.04.2023 | przeczytano: 315 razy

More Bananas zostało głównym partnerem szkolenia Brand Manager w Instytucie Marki Online i Komunikacji. Anna Ledwoń-Blacha – Creative Owner agencji – jest opiekunką merytoryczną. Druga edycja rozpoczyna się 19 września 2023 roku. Całość zajęć będzie przeprowadzona online i potrwa 4 miesiące.

18.04.2023 | przeczytano: 544 razy

Do grona agencji członkowskich SAR dołączają dwie nowe agencje - Accenture Song oraz Think ECO. Obecnie w SAR stowarzyszonych jest 126 podmiotów, a wśród nich agencje full service, mediowe, brand design & consulting, event marketingowe, interaktywne, AdTech, komunikacji i PR oraz domy produkcyjne.

13.04.2023 | przeczytano: 393 razy
Klub Agencji Eventowych SAR wybrał nowy zarząd

W styczniu br., w czasie Walnego Zgromadzenia członkowie Klubu Agencji Eventowych SAR podsumowali najważniejsze projekty realizowane w latach 2020-2022 oraz wybrali nowy zarząd, który wyznaczy cele na kolejną kadencję.

02.02.2023 | przeczytano: 773 razy
Afekt – The Experience Agency świętuje 25-lecie

Afekt, poznańska agencja marketingu 360 obchodzi swoje 25 lecie. Założona w 1997 roku, początkowo jako klasyczny butik kreatywny obsługujący głównie lokalny rynek, funkcjonuje obecnie jako Grupa Afekt skupiająca firmy i marki oferujące całkowicie zintegrowane rozwiązania marketingowe klientom w Polsce i zagranicą. 25 lat historii Afektu to konsekwentne wzbogacanie kompetencji pozwalających realizować największe wyzwania z zakresu event marketingu, ATL/BTL, PR, digital a także ostatnio również szeroko pojętego sales consultingu.

10.11.2022 | przeczytano: 569 razy
Od kopalni do huty – KGHM w technologii Stereovision 3D

Wystawa prezentująca oddziały KGHM w technologii 3D jest już do zobaczenia w Muzeum Sztuki Złotniczej w Kazimierzu Dolnym. Miedziowa spółka została mecenasem jedynej w Polsce placówki prezentującej unikatowe dzieła z cennych kruszców, w tym srebra i złota. KGHM jest liderem w produkcji srebra na świecie.

15.08.2022 | przeczytano: 1362 razy
Event UP ponownie na Festiwalu Marketingu

Już po raz drugi, wśród tegorocznych wystawców Festiwalu Marketingu, pojawi się Małopolska Grupa Eventowa Event Up. W jej skład wchodzi 21 podmiotów, reprezentujących różnorodne zakresy działalności związanych z branżą eventową – od kompleksowej produkcji wydarzeń, przez grupy artystyczne i lokalizacje, multimedia, scenografię, nagłośnienie i oświetlenie, aż do wsparcia eventów w postaci cateringu czy wypożyczalni mebli.

08.08.2022 | przeczytano: 1280 razy
Artykuły z cyklu Patronat Signs.pl

Szwajcarski oddział Grupy VERTIKOM, należącej do ASM Group, został wyróżniony tytułem Agencji Marketingowej Roku w plebiscycie Switzerland Prestige Awards.

01.08.2022 | przeczytano: 971 razy
GK+ 10 lat na rynku: od lokalnej agencji do największej grupy komunikacyjnej

Czy w ciągu dekady można przekształcić małą, lokalną agencję PR w największą grupę branżową w Polsce? Odpowiedź daje historia Grupy Komunikacja Plus. Firma dziś zatrudnia 160 osób, doradza globalnym markom i regularnie staje na podium w najważniejszych konkursach i rankingach branżowych.

26.04.2022 | przeczytano: 1240 razy
Strategia marketingowa firmy z branży eventowej w postcovidowej rzeczywistości

Jak wynika z raportu sporządzonego na zlecenie Stowarzyszenia Branży Eventowej, w 2020 roku aż 26,9% zrzeszonych przedsiębiorców musiało zawiesić swoją działalność. Tymczasem eventy stanowią dziś konkretne narzędzie biznesowe. Firmy, które specjalizują się w ich organizacji, odgrywają więc coraz większe znaczenie. Są wśród nich takie, które potrafią pozyskiwać 1500 zapytań rocznie w sprawie organizacji wesel i imprez firmowych o łącznej wartości 30 000 000 zł. Na czym więc powinna się opierać strategia marketingowa firmy z branży eventowej?

02.11.2021 | przeczytano: 950 razy

O Bluecloud: Uzyskanie intuicyjnej wiedzy o tym, kim jesteś, komu służysz, gdzie się pojawiasz i jak się rozwijasz, jest być może najbardziej niezawodnym sposobem zapewnienia trwałego sukcesu Twojej firmy. Internet to dynamiczne środowisko. Zbierając na bieżąco dane i obserwując zmiany społeczne, możemy zdecydować, gdzie należy być i jaki przekaz zbudować dla grupy celowej.

29.10.2021 | przeczytano: 318 razy
Hybrydowa formuła może zdominować rynek eventowy również po pandemii

Branża eventowa jest jedną z tych, które najbardziej ucierpiały w wyniku pandemii COVID-19. Kiedy większość wydarzeń została odwołana ze względu na reżim sanitarny, branża ekspresem przeniosła się do online’u, a agencje i ich klienci przeszli przyspieszony kurs digitalizacji. Z raportu „Digital Event 2020/21” wynika, że największą popularnością cieszyły się realizowane w formule online webinary, szkolenia i konferencje. Choć część z nich prawdopodobnie zostanie utrzymana w tym formacie także po wygaszeniu pandemii, to organizatorzy chętnie wracają do tradycyjnych spotkań.

25.10.2021 | przeczytano: 1207 razy
Wartość spotkań biznesowych w świecie marketingu

Według najnowszego raportu Antal oraz Eventory “Spotkania i wydarzenia biznesowe w czasach zmiany”, którego patronem jest BRIEF firmy w Polsce najczęściej mierzą zwrot z inwestycji z organizacji eventu, analizując liczbę uczestników (47% wskazań) oraz zysk z przeprowadzonej podczas spotkania sprzedaży (42% wskazań).

24.09.2021 | przeczytano: 821 razy

Agencja Lightscape kolejny rok z rzędu otrzymała najlepsze noty w 11 kategoriach w badaniu satysfakcji klientów przeprowadzonym przez firmę Kantar na zlecenie MMP. Na tej podstawie przygotowany został raport pt. „Agencje Public Relations 2021”, gdzie zawarto wyniki oraz profile 19 polskich agencji PR.

13.09.2021 | przeczytano: 508 razy

Agencja Lightscape kolejny rok z rzędu otrzymała najlepsze noty w 11 kategoriach w badaniu satysfakcji klientów przeprowadzonym przez firmę Kantar na zlecenie MMP. Na tej podstawie przygotowany został raport pt. „Agencje Public Relations 2021”, gdzie zawarto wyniki oraz profile 19 polskich agencji PR.

03.09.2021 | przeczytano: 359 razy
Branża eventów w złej kondycji. Wydarzenia online receptą na kryzys

Branża eventowa w Polsce odpowiada za 1,5 proc. PKB, a jej wartość wynosi ok. 3 mld zł. Jednak to właśnie ona najmocniej odczuła skutki lockdownów - blisko połowa firm znajduje się w złej kondycji finansowej, z czego 20 proc. w bardzo złej. Jednocześnie rośnie popularność eventów online. W 2021 r. w Polsce za pośrednictwem polskiej platformy ClickMeeting odbyło się jak na razie 10,4 tys. wydarzeń dla ponad 100 uczestników - o 50 proc. więcej, niż w analogicznym okresie ubiegłego roku. Rekordowe wydarzenie online zarobiło 57 tys. zł.

09.08.2021 | przeczytano: 644 razy
Kamil Markiewicz Business Development Directorem w El Padre

Z początkiem lipca 2021 roku Kamil Markiewicz dołączył do El Padre, obejmując nowo powstałe stanowisko Business Development Director.

01.07.2021 | przeczytano: 621 razy

Dariusz Maciołek – Dyrektor Zarządzający Pionu Marketingu, Komunikacji i Zaangażowania Społecznego w Banku BNP Paribas został nagrodzony tytułem AD Marketer Roku w tegorocznej, dziewiątej edycji konkursu AD WO/MAN Roku 2020. Wyniki zostały ogłoszone 8 kwietnia.

09.04.2021 | przeczytano: 632 razy
Konferencja MCCT – rynek spotkań w biznesie. Od reala do online

W dniach 23-26 marca 2021 r. odbędzie się w formule online bezpłatna konferencja Meeting Communication Collaboration Trends. MCCT to nowa inicjatywa, obejmująca swoją tematyką szeroko pojęty rynek miejsc spotkań, komunikacji oraz pracy grupowej. Wydarzenie jest inicjatywą kierowaną do osób zainteresowanych zdobyciem wiedzy z zakresu tworzenia eventów online i hybrydowych, pracy w biurach i zdalnej, a także typowego Home Office. W trakcie spotkania będzie również mowa o trendach w sferze aranżacji nowoczesnych przestrzeni spotkań oraz biznesowej komunikacji.

26.02.2021 | przeczytano: 842 razy
Dzień Własnego Biznesu: projekcja świetlna na fasadzie katowickiego Spodka

Nadchodzi święto wszystkich przedsiębiorców! 13 października odbywa się międzynarodowy Dzień Własnego Biznesu. Wydarzenie ma na celu docenienie i wsparcie przedsiębiorców z sektora handlowo-usługowego oraz celebrowanie przedsiębiorczości. Z tej okazji przed dwa wieczory poprzedzające akcję katowicki Spodek rozświetliło hasło symbolicznie wyrażające wsparcie dla polskich przedsiębiorców z sektora MSP.

12.10.2020 | przeczytano: 769 razy
Pandemia, fale mózgowe i branża eventowa

COVID-19 spowodował gigantyczne straty w niemal każdej branży. Koronawirus szczególnie dotknął branżę eventową. Zgodnie z szacunkami firmy PredictHQ odwołanie tylko 10 największych wydarzeń technologicznych spowodowało straty przekraczające miliard dolarów. Dlatego coraz częściej organizacja wydarzeń przenosi się do świata online. Na znaczeniu zyskują technologie rozszerzonej i wirtualnej rzeczywistości. – Przyszłością branży jest sztuczna inteligencja – przekonuje Jakub Ćwikliński, wiceprezes agencji eventowej El Padre.

29.08.2020 | przeczytano: 901 razy
Niebieski RWD-13: samolot reklamowy Jana Wedla

28 sierpnia świętujemy Dzień Lotnictwa Polskiego. Tego dnia w 1932 roku porucznik Franciszek Żwirko oraz inżynier Stanisław Wigury zwyciężyli w międzynarodowych zawodach lotniczych ,,Challange” w Berlinie. Sukces przyniosła im latająca maszyna RWD-6. Wydarzenie określane było jako ogromne osiągnięcie Polaków, zarówno utalentowanych pilotów, jak i autorów projektu wspaniałego samolotu. W latach 30., polską myślą techniczną zafascynowany był również Jan Wedel, wnuk założyciela marki E.Wedel oraz założyciel Fabryki Czekolady na warszawskim Kamionku, który swój samolot RWD-13 SP-WDL wykorzystywał w niecodzienny sposób.

28.08.2020 | przeczytano: 1793 razy
Golden Arrow 2020: Pełna lista zwycięzców!Zobacz fotorelację

W tegorocznej edycji konkursu marketingowego Golden Arrow 2020 przyznano 22 nagrody i 28 wyróżnień. Żadna praca nie otrzymała grand prix. Przyznano również dwie nagrody specjalne. Pierwszą otrzymał BNP Paribas Bank Polska SA za długofalowe, autentyczne zaangażowanie społeczne, widoczne w wielu wymiarach działalności. Drugą nagrodę specjalną otrzymała agencja Przestrzeń za najlepszą kampanię łączącą cele biznesowe z akcją edukacyjną – „Content zamiast lekcji biologii”, która porusza ważne tematy społeczne, zrealizowaną dla Johnson & Johnson Poland.

01.07.2020 | przeczytano: 3242 razy

W tegorocznym konkursie Golden Arrow złote statuetki w kategoriach Experiential marketing – event marketing, Sztuczna inteligencja oraz Kampania zintegrowana BtoC trafiły do Banku BNP Paribas. Dodatkowo, jury konkursu przyznało Bankowi nagrodę specjalną za długofalowe, autentyczne zaangażowanie społeczne widoczne w wielu wymiarach działalności. Bank otrzymał również dwa wyróżnienia za akcję „Podaj Zmianę” oraz za kampanię „Ty jesteś zmianą, a my bankiem zmieniającego się świata”.

26.06.2020 | przeczytano: 342 razy
Przemek Witkowski event development directorem w Plej

Do zespołu eventów Plej dołącza Przemek Witkowski, obejmując nowo utworzone stanowisko event development directora. Będzie zajmował się rozwojem eventowej części agencji, pozyskiwaniem nowych klientów oraz wspieraniem zarządu Plej w opracowywaniu i wdrażaniu strategii działu eventów, zarówno w krótkim jak i długim terminie.

11.05.2020 | przeczytano: 1671 razy
Program „5 porcji warzyw, owoców lub soku” z PR Hub

Agencja PR Hub wygrała przetarg na realizację działań jubileuszowej edycji programu „5 porcji warzyw, owoców lub soku”. W ramach 10. edycji kampanii realizowane będą działania komunikacyjne – m.in. w radiu i telewizji, media relations oraz aktywności z obszaru influencer i event marketingu.

02.04.2020 | przeczytano: 500 razy
#Tarczaniestarcza - branża spotkań nad przepaścią

#TarczaNieStarcza - branża spotkań nad przepaścią. Komentarz dr. Krzysztofa Celucha, prorektora Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula,  właściciela Celuch Consulting.

27.03.2020 | przeczytano: 531 razy
Awans w strukturach Imagine Nation

Kamila Derecka objęła stanowisko Senior Project Managera w agencji event marketingowej Imagine Nation. Poprzednio zajmowała stanowisko Project Managera.

14.02.2020 | przeczytano: 966 razy
1 2 3
Strona 1/5 (artykułów: 208)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764