logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

gaming: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 431
Cofające się streamy w promocji filmu Omen

W ramach promocji filmu “Omen: Początek” studia 20th Century widzowie Twitcha mogli oglądać wyjątkowe transmisje. Podczas ich trwania zaaranżowane zostały problemy techniczne powodujące cofanie się całego materiału. W kampanii wzięli udział popularni twórcy gamingowi: Seto, Kamyk oraz Pago. 

15.04.2024 | przeczytano: 170 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Platige Image prezentuje Game Cinematic Showreel

Platige Image, polskie studio animacji, mające w swoim portfolio projekty realizowane dla tak kultowych gamingowych tytułów, jak Call of Duty, Resident Evil, Total War, czy God of War prezentuje najnowszy Game Cinematic Showreel. W materiale zobaczymy animacje przygotowane dla czołowych globalnych producentów i wydawców gier komputerowych, oraz trailery najnowszych produkcji, takich jak Warhaven, czy Exoborne.

10.04.2024 | przeczytano: 318 razy
Sojusznik czy wróg? Dwie twarze kryzysu w digital public relations

55% specjalistów zajmujących się komunikacją uważa, że w bieżącym roku organizacjom, dla których pracują może zagrażać kryzys.

09.04.2024 | przeczytano: 275 razy
Konferencja We!re Influencers & We!rE Gamers vol.4 już 10 kwietnia

WE!RE Fantasy organizuje czwartą już edycję konferencji online WE!RE Influencers & Gamers Marketing Talks poświęconej influencer marketingowi i gamingowi. Wydarzenie skupi się na trendach, które wyraźnie zarysowały się w pierwszym kwartale 2024 roku i stanowią mocny fundament predykcji, na których warto opierać strategie marketingowe i komunikacyjne.

04.04.2024 | przeczytano: 364 razy
We!re Fantasy: awans Wojtka Maślanki

Wojciech Maślanka objął stanowisko Creative Strategy Specialist w agencji WE!RE Fantasy należącej do grupy Fantasyexpo. Jego zadaniem jest tworzenie kreatywnych strategii łączących marki ze światem influencerów, gamingu i esportu.

03.04.2024 | przeczytano: 206 razy
Telewizor, smartfon, pecet - tak spędzimy Święta

Wielkanoc będzie leniwa – wynika z badania online, przeprowadzonego przez firmę Komputronik. Sieć sklepów z elektroniką w dniach 22 – 26 marca 2024 r. przebadała Polaków, zadając im pytanie, z jakich urządzeń RTV AGD będą korzystali w te Święta. Wyniki są bardzo interesujące. Okazuje się, że najchętniej będziemy… chcieli odpocząć.

29.03.2024 | przeczytano: 272 razy

Ringier Axel Springer Polska oraz Polska Liga Esportowa przedłużyły zawarte w 2023 roku partnerstwo mediowe. W ramach współpracy, w serwisach RAS Polska będą pojawiać się informacje i treści promujące esport, gaming i wydarzenia organizowane przez Polską Ligę Esportową. Umowa zakłada także nowe przedsięwzięcia w ramach partnerstwa.

19.03.2024 | przeczytano: 348 razy
Zmiany w strukturze Madogz

Do zespołu agencji MADOGZ dołączył Mateusz Polkowski, który objął stanowisko Account Directora. Aleksandra Rekowska awansowała na pozycję PR Account Directora.

18.03.2024 | przeczytano: 324 razy
Youtube Works 2023: Grand Prix i dwa wyróżnienia dla ING

Podczas tegorocznej edycji YouTube Works Awards „Miasto ING” w Roblox zwyciężyło w kategorii Ingenious Insight oraz Action Driver. Bank zdobył również główne wyróżnienie konkursu – Grand Prix. Jury konkursu doceniło ING za najlepiej zaadresowany insight oraz doskonały przykład innowacyjnego marketingu i wykorzystania mediów cyfrowych.

17.03.2024 | przeczytano: 352 razy
Playstation i Pyszne.pl promują grę Rise of the Ronin

Firma Sony Interactive Entertainment ma przyjemność poinformować o współpracy z Pyszne.pl w ramach kampanii najnowszej gry PlayStation Studios – Rise of the Ronin. W ramach współpracy, osoby, które zamówią na Pyszne.pl jedzenie z restauracji Koku Sushi, będą mogły wziąć udział w konkursie i wygrać wyjątkowe nagrody.

13.03.2024 | przeczytano: 214 razy
Game Changer tworzy grę edukacyjną w Roblox dla Samsung

Agencja Gamingowa Game Changer stworzyła dla Samsung pierwszą konsultowaną z nauczycielami grę edukacyjną „Stacja Galaxy – bezpieczne miejsce w sieci” na platformie gamingowej Roblox. Jest to jeden elementów programu edukacyjnego marki, którego celem jest budowanie świadomości na temat bezpieczeństwa w świecie technologii oraz kształtowanie odpowiedzialnej postawy w cyfrowym świecie wśród dzieci i dorosłych.

12.03.2024 | przeczytano: 342 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Samsung edukuje o cyberbezpieczeństwie, w świecie Robloxa

Stacja Galaxy to pierwsza gra edukacyjna stworzona we współpracy z nauczycielami na platformie Roblox, która wprowadza najmłodszych w tajniki bezpieczeństwa w cyfrowym świecie w ramach programu edukacyjnego Samsung.

12.03.2024 | przeczytano: 272 razy
Gamingowa kampania Sanostol

Wystartowała nowa, oparta na motywach gamingowych kampania reklamowa marki Sanostol należącej do Orifarm Healthcare A/S. Za strategię, kreację i produkcję odpowiada agencja Adheads.

08.03.2024 | przeczytano: 341 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Grupa PMPG Polskie Media: przegląd opcji strategicznych

PMPG Polskie Media, holding mediowy notowany na głównym parkiecie warszawskiej giełdy, zakończył przegląd opcji strategicznych. Jego efektem ma być przygotowanie strategii rozwoju, która będzie zakładać m.in. dalszą transformację Grupy i skupienie się na budowaniu zdywersyfikowanego portfolio dóbr cyfrowych wytwarzanych w oparciu o własne zasoby jak i nabywane poprzez inwestycje, w tym także na zasadzie transakcji media for equity. Grupa będzie chciała również postawić na rozwijanie dotychczasowych aktywów poprzez zewnętrzne inwestycje. Nowa strategia ma zostać opublikowana w I połowie 2024 roku.

06.03.2024 | przeczytano: 329 razy
Awanse w Wec Communication

Agencja WEC Communication, specjalizująca się w kampaniach 360 dla międzynarodowych klientów z branży nowych technologii, poinformowała o kolejnych zmianach kadrowych. Począwszy od marca 2024 r. na wyższe stanowiska awansowali Anna Urbańczyk-Cebula i Szymon Tyszkowski. Oboje są związani z agencją od wielu lat. 

06.03.2024 | przeczytano: 364 razy
Polscy użytkownicy Twitcha

Open Mobi na zlecenie seegame, platformy proponującej rozbudowane opcje reklamowe w obszarze gamingu, przeprowadziło badanie wśród polskiej społeczności serwisu Twitch. W jaki sposób użytkownicy spędzają czas na platformie, kim są poza nią i dlaczego stanowią atrakcyjną grupę dla reklamodawców?

15.02.2024 | przeczytano: 616 razy
Domino's Pizza partnerem Ekstraklasa Games

Domino's Pizza dołącza do grona partnerów rozgrywek PKO Bank Polski Ekstraklasa Games, w których rywalizują największe polskie talenty w grze EA SPORTS FC 24.

15.02.2024 | przeczytano: 533 razy
Kia partnerem Ultraligi i transmisji esportowych w League of Legends

Kia Polska za pośrednictwem Next Level Agency przedłużyła współpracę z agencją gamingową Frenzy na cały rok 2024. W ramach umowy, Kia ponownie została oficjalnym partnerem rozgrywek z cyklu Ultraliga w całym roku oraz partnerem polskich transmisji wszystkich splitów europejskiego turnieju League of Legends EMEA Championship (LEC). W ramach działań skierowanych do fanów tej jednej z najpopularniejszych gier wideo na świecie, będzie przygotowywana seria materiałów wideo, konkursów i aktywacji, które uatrakcyjnią fanom kibicowanie i przeżywanie esportowych emocji.

13.02.2024 | przeczytano: 408 razy
Kolejny krok Żabki w kierunku społeczności Riot Games

Sieć sklepów Żabka, mając już doświadczenie w aktywacjach dla fanów gier, stawia kolejne kroki w kierunku społeczności gier RIOT Games, angażując się tym razem w zimową edycję festiwalu Meet at Rift. Jako partner wydarzenia, Żabka nie tylko stworzy niezapomnianą atmosferę, lecz także zainicjuje serię aktywacji, skierowanych zarówno do graczy, jak i szerszej publiczności.

11.02.2024 | przeczytano: 466 razy
IAB Howto: Efektywne kampanie w erze nowych technologii i AI

Ostatnie lata w branży marketingowej to dynamiczny rozwój szczególnie w obszarze digitalu, a także ciągła adaptacja do zmieniających się technologii. A to z kolei rodzi potrzebę tworzenia niestandardowych, dostosowanych do nowych warunków strategii marketingowych. Jak nadążyć za wszystkimi zmianami i prowadzić skuteczne kampanie digitalowe w erze nowych technologii i AI? Przede wszystkim należy obserwować branżę i śledzić trendy w sposób kompleksowy. Dlatego też Grupy Robocze IAB Polska połączyły siły i podczas pierwszego IAB HowTo w tym roku przedstawią aktualną wiedzę zarówno z zakresu SEM, mobile marketingu, social mediów, jak i public relations, content marketingu czy programmatic. Już 15 lutego w warszawskim Multikinie w Złotych Tarasach czołowi eksperci z branży przedstawią sprawdzone sposoby na prowadzenie spójnych działań w onlinie.

11.02.2024 | przeczytano: 492 razy
1 2 3
Strona 1/22 (artykułów: 431)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764