logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

gaming: najczęściej komentowane

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
Sortuj wg: daty popularności liczby komentarzy
liczba artykułów: 433
Nowy kierunek zawodowy - Akademia Influencer Managera

Instytut Marki Online i Komunikacji oferuje najwyższej jakości kompleksowe programy zawodowe w obszarze online marketingu, komunikacji i sprzedaży. We współpracy z LTTM (LifeTube, Gameset), największą w Polsce grupą świadczącą usługi z zakresu influencer i gaming marketingu, otwiera nowy kierunek nauczania “Influencer Manager”. “Akademia influencer managera” jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na specjalistów w branży marketingowej, która regularnie korzysta już z usług influencerów i twórców internetowych.

16.01.2023 | przeczytano: 1349 razy (komentarzy: 15)
Iiyama: 5 rzeczy, które zrewolucjonizowały monitory komputerowe

Czy wiesz, że jeszcze dekadę temu monitory LCD nie oferowały żadnej z dzisiejszych technologii? Rynek monitorów przeszedł w ostatnich latach ogromną metamorfozę i choć dziś nikt o tym nie wspomina, warto rzucić okiem na innowacje wykorzystywane aktualnie przez producentów. Wysoka częstotliwość odświeżania, wysoka rozdzielczość, szeroki zakres tonalny czy zupełnie nowe możliwości związane z ergonomią i dodatkami w środowisku pracowniczym - niezależnie od tego, czy jesteś graczem, czy pracownikiem biurowym, najwyższy czas na wymianę starego monitora. Oto 5 powodów:

27.12.2022 | przeczytano: 1035 razy (komentarzy: 3)
Startuje Tarczyński Studio Live

Firma Tarczyński SA współtworzy innowacyjny na skalę Polski projekt skierowany do miłośników gamingu. Tarczyński Studio Live to profesjonalne studio prowadzące transmisje zawodów e-sportowych na żywo. Tylko w czasie premierowego weekendu streamy obejrzało już 120 000 osób.

27.03.2020 | przeczytano: 2248 razy (komentarzy: 3)
Rośnie zapotrzebowanie na specjalistów od influencer marketingu

Influencer marketing to nie tylko w Polsce, ale i na świecie szybko rosnąca branża, a tzw. ekonomia twórców jest w tej chwili jednym z motorów napędowych dla mediów społecznościowych. Prognozy firmy analitycznej Research and Markets przewidują, że do 2028 roku globalna wartość tego rynku osiągnie już 84,9 mld dol. Wraz z większymi budżetami marek na ten sposób promowania się w mediach społecznościowych rośnie też zapotrzebowanie na specjalistów w agencjach 360. Pojawiają się już specjalne kierunki nauczania w tej dziedzinie, w związku z czym influencer manager oficjalnie staje się powszechnie uznawaną profesją w Polsce.

23.01.2023 | przeczytano: 771 razy (komentarzy: 2)
„Plus 5G – świat nowych możliwości” - kampania reklamowa sieci Plus

15 lipca rozpoczęła się najnowsza kampania reklamowa sieci Plus promująca „pierwsze prawdziwe i najszybsze 5G w Polsce”. W nowej reklamie operatora świat codzienności łączy się ze światem wirtualnym, a granice pomiędzy nimi stają się niemal niewidoczne dzięki nowoczesnej technologii 5G. Podobnie jak w nadchodzącej erze 5G.

20.07.2020 | przeczytano: 1173 razy (komentarzy: 2)
Santander wkracza jako sponsor do świata esportu

Grupa Santander ogłosiła zawarcie wieloletniej umowy, na mocy której zostanie głównym sponsorem League of Legends European Championship (LEC) i Ligi Latinoamérica (LLA). Podczas wydarzenia zorganizowanego w Madrycie, najbardziej znani streamerzy, artyści i gracze LoL uczestniczyli w ogłoszeniu zaangażowania się Grupy Santander w sponsoring eSportu.

17.06.2022 | przeczytano: 711 razy (komentarzy: 1)

Agencja gaming marketingu Gameset (grupa LTTM) organizuje trzecią serię bezpłatnych webinarów z cyklu #GamesetKnows. W kwietniu odbędą się łącznie cztery spotkania online, podczas których marketerzy będą mogli poznać platformy społecznościowe wykorzystywane w gaming marketingu.

28.03.2022 | przeczytano: 732 razy
Havas Play debiutuje w Polsce i na rynkach światowych

Havas Play to nowa, międzynarodowa marka w specjalistycznym portfolio Havas Media Group, która dziś debiutuje na wybranych czterech światowych rynkach, w tym w Polsce. Jednostka integruje kompetencje agencji w obszarze social media, technologii, gier, muzyki, sportu i szeroko pojętej rozrywki oraz analityki danych. Havas Play wykorzystuje unikalne zasoby grupy Vivendi, gwarantując autorskie podejście do pomiaru danych w ramach doświadczeń związanych z marką.

21.03.2023 | przeczytano: 715 razy
Coca-Cola przedstawia nową globalną platformę komunikacji

Marka wprowadza swoją nową globalną platformę Real Magic i ujawnia Hug, nową wizję ikonicznego logo Coca-Cola. W ramach platformy prezentuje pierwszą kampanię – One Coke Away From Each Other, w Polsce tłumaczoną jako Coca-Cola zbliża nas do siebie.

01.10.2021 | przeczytano: 912 razy
Druk 3D zmienia oblicze branży rozrywkowej

Niemal każde studio filmowe posiada już drukarkę 3D. Rekwizytorzy, filmowcy i projektanci kostiumów wykorzystują tę technologię na różnych poziomach. Drukowanie w 3D pozwoliło stworzyć repliki kości dinozaurów na potrzeby filmu „Jurassic World”. Film „Czarna Pantera” dostał Oscara za kostiumy stworzone właśnie na drukarkach 3D. Polskie maszyny z kolei wykorzystywane są przy najbardziej uznanych grach komputerowych, w tym nadchodzącym hicie CD Projekt RED – Cyberpunk 2077.

14.08.2020 | przeczytano: 1260 razy
1 2 3
Strona 1/44 (artykułów: 433)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
Sortuj wg: daty popularności liczby komentarzy
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764