logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

gaming: najpopularniejsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
Sortuj wg: daty popularności liczby komentarzy
liczba artykułów: 433
Jak dbać o oczy podczas pracy z monitorem

Bolą cię oczy, głowa, szyja? Nie możesz pracować przed ekranem? To typowe problemy biorące się z nieprawidłowego ustawienia  monitora. Na szczęście wystarczy się zastosować do kilku naprawdę prostych rad, aby skutecznie zapobiegać tym uciążliwościom.

07.11.2019 | przeczytano: 11368 razy
Opera GX Hot Tab Hero - rusza nowy polski teleturniej gamingowy

6 października rusza nowy gamingowy show: Opera GX HOT TAB HERO – pojedynek, który wyjaśni, kto tak naprawdę rządzi na Twitchu. Do gry dołączą idole świata gamingowego, znani i popularni youtuberzy i streamerzy. Kto zwycięży? O tym przekonamy się wkrótce, oglądając nowe show produkcji The Story Lab (z grupy dentsu Polska), które poprowadzi znany i lubiany przez publiczność Zygmunt Chajzer.

04.10.2022 | przeczytano: 3445 razy
Jak koronawirus wpływa na branżę reklamową?

Analiza zmian w zachowaniach konsumentów oraz prognozy dot. ewolucji konsumpcji mediów związku z rozprzestrzenianiem się COVID-19

18.03.2020 | przeczytano: 3068 razy
Blowek dołącza do agencji Fantasyexpo

Karol ‘Blowek’ Gązwa zmienia po latach agencję, a jego nowym domem będzie Fantasyexpo. Blowek, to jeden z największych polskich YouTuberów, a dzięki internetowej sławie niejednokrotnie pojawiał się również w mediach masowego przekazu. Fantasyexpo będzie odpowiedzialne za zarządzanie nowymi projektami Blowka, a także wesprze w jego dalszym rozwoju komercyjnym i biznesowym. W zakresie działań wizerunkowych i PR w dalszym ciągu współpracować będzie z agencją Patryk Wolski Management.

16.06.2021 | przeczytano: 2635 razy

14 września 2006r.w Warszawie odbyła się konferencja Laboratorium Nowych Mediów „Komunikacja marketingowa przyszłości” - zorganizowana przez Media Contacts wraz z FF Creation i portalem Interia.pl. W kilkunastu prezentacjach przedstawiciele branży interaktywnej zastanawiali się nad nowymi zjawiskami w sieci i ich możliwymi konsekwencjami oraz perspektywami rozwoju mediów.

29.09.2006 | przeczytano: 2617 razy
Gigabyte: konkurs na projekt tapety

GIGABYTE, producent płyt głównych, kart graficznych oraz akcesoriów dla graczy, zaprasza do udziału w konkursie na projekt tapety nawiązującej tematyką do gier FPS. Dla twórców najciekawszych prac, które zdobędą największą liczbę głosów, czekają atrakcyjne nagrody - karta graficzna GIGABYTE GeForce GTX 770 4GB, klawiatura mechaniczna Aivia Osmium oraz mysz gamingowa Aivia Krypton.

17.09.2013 | przeczytano: 2423 razy
Jakie są pasje Polaków?

Słuchanie muzyki, gotowanie czy gry komputerowe – czym pasjonują się Polacy? Badania na zlecenie Empiku pozwoliły odkryć, czym lubimy zajmować się w czasie wolnym. Wyniki przedstawione przez instytut Kantar okazały się zaskakujące: tyle samo osób interesuje się motoryzacją, co sudoku (13%), a do aktywnego udziału w naszym sporcie narodowym przyznaje się średnio mniej niż co dziesiąty Polak (8%).

11.12.2019 | przeczytano: 2413 razy
Startuje Tarczyński Studio Live

Firma Tarczyński SA współtworzy innowacyjny na skalę Polski projekt skierowany do miłośników gamingu. Tarczyński Studio Live to profesjonalne studio prowadzące transmisje zawodów e-sportowych na żywo. Tylko w czasie premierowego weekendu streamy obejrzało już 120 000 osób.

27.03.2020 | przeczytano: 2243 razy (komentarzy: 3)
Piękno i moc: kampania i konkurs z ultrabookami Asus Zenbook

12 października rusza wspólna kampania firmy ASUS oraz portalu internetowego Onet.pl, promująca wydajne i piękne ultrabooki z linii ASUS ZenBook. Całej akcji będzie towarzyszył konkurs mający poruszyć artystyczną kreatywność użytkowników, którego ambasadorami zostali wokalistka Natalia Przybysz, projektantka Natalia Skrzypska, Rafał Madajczak z ASZDziennika, oraz reżyser Bartek Kulas.

09.10.2015 | przeczytano: 2213 razy
3 funkcje Windows Ink, o których nie miałeś pojęcia

Kiedyś służyło malarzom do wyrażania ich inwencji na płótnie. Dziś, w nieco zmienionej formie, korzystają z niego cyfrowi artyści: graficy, designerzy, architekci… Ale nie tylko oni. Pióro cyfrowe w zestawieniu z funkcją Windows Ink otwiera przed użytkownikami komputerów szereg nowych możliwości i tworzy dziecinnie prosty w obsłudze warsztat, który pozwala wyrazić zarówno ich artystyczne projekty, jak i skomplikowane wzory matematyczne. Wyjątkową frajdę da także gra zręcznościowa, w którą z równą satysfakcją można się bawić używając elektronicznego pióra. Oto 3 funkcje Windows Ink, o których być może nie miałeś pojęcia.

02.11.2018 | przeczytano: 2085 razy
1 2 3
Strona 1/44 (artykułów: 433)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
Sortuj wg: daty popularności liczby komentarzy
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764