logo
WIEDZA
Polska reklama i poligrafiaWIEDZA

herb: najpopularniejsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
Sortuj wg: daty popularności liczby komentarzy
liczba artykułów: 343
Konkurs na logo Tarnowa

Prezydent Miasta Tarnowa ogłasza konkurs na opracowanie znaku graficznego promującego miasto Tarnów.Nagroda główna w konkursie wynosi 6 000 złotych, termin składania prac upływa 30 listopada.

24.10.2007 | przeczytano: 11279 razy
Częstochowa często chowa - nowe logo, identyfikacja i kampania

Miasto Częstochowa zaprezentowało w środę nowy logotyp oraz inne elementy identyfikacji wizualnej. Projekt oparto na grze słów i stosunkowo prostym graficznym zabiegu. Z ideą nowego logo i pomysłem na kampanię, która będzie mu towarzyszyć, wiąże się także nowy kalendarz miejski na 2018 r.

30.11.2017 | przeczytano: 10437 razy (komentarzy: 10)
Czy miasta potrzebują logotypu?

Otrzymaliśmy od Urzędu Miasta Krakowa zapytanie ofertowe dotyczące modyfikacji systemu identyfikacji „KRK”. Postanowiliśmy upublicznić odpowiedź, przedstawiającą nasze stanowisko dot. stanu identyfikacji wizualnej polskiej sfery publicznej – bo chyba nie jesteśmy w nim odosobnieni.

07.03.2014 | przeczytano: 9526 razy (komentarzy: 10)
Orzeł przestał być biały

Orzeł przestał być biały... Jak konkretnie wygląda sytuacja z identyfikacją narodową w Polsce i dlaczego jest źle?

15.09.2014 | przeczytano: 8839 razy
Herb, marka, logo: Rozdzielanie funkcji znaków miejskich

Herb, marka, logo. Trzy znaki i trzy różne funkcje. Dlaczego trzeba starannie rozdzielić obszary ich stosowania? Dlaczego nie należy zastępować jednego znaku drugim, na przykład logo zamiast herbu? Wynika to bowiem z ich rangi i właściwego im zakresu stosowania, jaki powinien zostać jasno i precyzyjnie określony w Księdze Znaków Miejskich.

02.09.2017 | przeczytano: 8046 razy
Tequila Polska dla marki Lipton

Agencja marketingu zintegrowanego Tequila Polska przygotowała i realizuje wielokanałową kampanię dla marki Lipton pod hasłem ''Gwarancja jakości na każdy listek herbaty''.

13.04.2011 | przeczytano: 7937 razy
5 części projektu Orli DomZobacz fotorelację

O projekcie Orli Dom pisałem tu już trzykrotnie, przedstawiając założenia opracowania uproszczonej wersji godła i efekt końcowy, w postaci Księgi herbu małego RP, a także wykonane przy tej okazji testy. Nie sądziłem, że temat wciągnie mnie na tyle, że projekt Orli Dom zacznie zmierzać ku znacznie szerszemu opracowaniu. W sumie 4 kolejne części pokazały problem godła i jego stosowania w dużo szerszym zakresie - choć nie wyczerpały całości zagadnienia.

06.06.2014 | przeczytano: 7180 razy
Kody QR w marketingu: pułapki i zalety

W naszym codziennym życiu coraz częściej stykamy się z kodami QR. Możemy je zobaczyć na opakowaniach produktów, plakatach, billboardach, reklamach prasowych, a nawet na wizytówkach. Jednak pomimo coraz większej liczby nowych miejsc, w których się pojawiają, zainteresowanie fotokodami w Polsce jest wciąż bardzo niskie. Nie przeszkadza to jednak firmom, aby coraz śmielej sięgać właśnie po to rozwiązanie i wykorzystywać je w swoich kampaniach marketingowych. Czy warto inwestować w takie rozwiązania i jak to robić, aby były skuteczne?

02.08.2013 | przeczytano: 7175 razy
Czy prezydent potrzebuje logo?

Na stronie Prezydenta RP ogłoszono konkurs na: Logo Prezydenta, Kancelarii Prezydenta i Centrum Obsługi Kancelarii. Konkurs wzbudził od razu wątpliwości: czy Prezydent potrzebuje logo i czy zamiast niego nie powinien posługiwać się (prawidłowo wyeksponowanym) herbem państwowym? Jako jeden z pierwszych zwrócił na to uwagę bloger Piotr Waglowski. Jego artykuł jest interesujący również ze względu na komentarze (wśród nich głosy projektantów), a także odnośniki do “oddolnych” inicjatyw takich jak serwisy jakiznaktwoj.pl czy www.orlidom.pl, opublikowanej niedawno pracy dyplomowej na temat identyfikacj wizualnej RP, czy choćby dyskusji wikipedystów przygotowujących wpis dotyczący polskiego herbu (notabene – wzór herbu udostępniany przez Kancelarię Prezydenta zaczerpnięto właśnie z Wikipedii!).

06.11.2011 | przeczytano: 6923 razy (komentarzy: 3)
Duet projektantów

Historia Polskiego Projektowania (8): Duet projektantów

Reklama w duecie. Przydomowe studio Franciszka i Anny Seifertów. Okazuje się, że wspólna praca małżonków przy realizacjach reklamowych jest jak najbardziej możliwa. Przykładem są chociażby przedwojenne realizacje krakowskiego małżeństwa Franciszka i Anny Seifertów. Nie prowadzili oni typowego dla owych czasów studia czy atelier, a pierwsze zlecenia wykonywali najprawdopodobniej w  swoim mieszkaniu przy Alei Słowackiego 8. Dopiero z czasem, w drugim mieszkaniu usytuowanym w Krakowie przy Alei Mickiewicza 47,udało im się stworzyć osobne pomieszczenie, w którym powstawały liczne projekty z zakresu reklamy[1] .

04.08.2014 | przeczytano: 6758 razy
Po co projekt Orli Dom?

Mówiąc najkrócej: aby zakończyć przedłużające się dyskusje na temat kształtu narodowego godła, a wziąć się za konkrety. Celem było pokazanie jak opracowanie tego typu powinno moim zdaniem wyglądać - nie tylko pod względem rysunku, co oczywiście jest istotne - ale przede wszystkim pod względem dopracowania wersji herbu z uwzględnieniem różnych technik wykonania, specyfikacji kolorystycznej itp.

12.06.2012 | przeczytano: 6612 razy
„Nie tylko art déco” - plakaty ze Lwowa w Krakowie

W roku 2007 Muzeum Narodowe w Krakowie proponuje w Gmachu Głównym wystawę Nie tylko art déco. Atrakcją ekspozycji jest nieprezentowana dotąd w Polsce, unikalna kolekcja polskiego plakatu okresu międzywojnia, będąca obecnie własnością Muzeum Etnografii i Rzemiosła Artystycznego we Lwowie, a pochodząca ze zbiorów lwowskiego Muzeum Przemysłowo-Technicznego.

03.08.2007 | przeczytano: 6371 razy
Projekt Orli Dom: Po co testy?

Na stronie Orli Dom prezentuję testy użytkowe mojego projektu narodowego godła. Wydawało mi się, że to sprawa zrozumiała, aliści przy okazji niedawnej rozmowy z młodym projektantem, zostałem zaskoczony krótkim pytaniem - po co to robię? Dobre pytanie!

06.05.2012 | przeczytano: 5726 razy (komentarzy: 12)
Herb a logo miasta

Herb miasta to reprezentacyjny i rozpoznawalny znak miasta, symbol samorządu, element tożsamości miasta. Wraz z nazwą miasta tworzy komunikat wizualny jednoznacznie identyfikujący miasto. I dlatego ranga i znaczenie tego narzędzia komunikowania wymaga staranności  i wyobraźni w opisie zasad prezentowania tego znaku.

08.02.2019 | przeczytano: 5717 razy

Projektowanie symboli firmowych otoczone jest aurą mistycyzmu. Wizja natchnionego artysty i dzieła sztuki często dominuje myślenie o symbolu firmowym jako efektywnym narzędziu marketingu, które powinno być precyzyjnie zaprogramowane i zaprojektowane. Na szczęście symbol firmowy nie dla wszystkich jest jedynie dziełem sztuki. Dla wielu jest narzędziem pracy i atrybutem istnienia na wolnym rynku, a obok nazwy marketingowej - strategicznym elementem tożsamości przedsiębiorstwa.

21.12.2008 | przeczytano: 5699 razy (komentarzy: 2)
Rybnik: Wywiad z twórcami Systemu Identyfikacji Wizualnej miasta

Niedawno prezentowaliśmy opracowanie Systemu Identyfikacji Wizualnej dla Rybnika. Materiał cieszył się dużym zainteresowaniem - w ciągu tygodnia obejrzano go i przeczytano ponad 700 razy. Zdecydowaliśmy się w związku z tym uzupełnić go o rozmowę Mateusza Michalskiego ze Stowarzyszenia Twórców Grafiki Użytkowej z Marcinem Wolnym i Mirkiem Klisiem, reprezentującymi Studio Otwarte odpowiadające za stworzenie nowego systemu identyfikacji.

18.09.2018 | przeczytano: 5559 razy
Cumulus przygotował System Identyfikacji Wizualnej dla gminy Piaski

Gmina Piaski to kolejna gmina w Polsce, która zmienia swój wizerunek. W tym celu zleciła przygotowanie nowego Systemu Identyfikacji Wizualnej, który ma za zadanie stworzenie spójnego wizerunku gminy: nowoczesnej i otwartej na współpracę z różnymi podmiotami gospodarczymi. Nowy system przygotowała lubelska agencja reklamowa Cumulus.

31.10.2013 | przeczytano: 5450 razy
Identyfikacja wizualna Rybnika

Od maja miasto Rybnik posługuje się nowym Systemem Identyfikacji Wizualnej. Miasto używało na przestrzeni ostatnich lat co najmniej kilku różnych form logo promocyjnych, które powstawały w miarę bieżących potrzeb, bez wspólnego mianownika. Podobnie, bez jednolitego klucza, powstawały różne logotypy miejskich instytucji. Przyczyniało się to do niepotrzebnego mnożenia symboli i powodowało nieład wizualny.

10.09.2018 | przeczytano: 5262 razy (komentarzy: 2)
Jastrzębie-Zdrój z nową identyfikacją wizualną i logo

Jastrzębie-Zdrój chce konsekwentnie budować swoją markę. W drugim półroczu 2018 r. w tworzenie systemu identyfikacji wizualnej miasta Jastrzębie-Zdrój wraz z Wydziałem Informacji, Promocji i Rozwoju włączyło się biuro projektowe i brandingowe ZIIJN.

20.01.2019 | przeczytano: 5180 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Prawa autorskie do flagi, godła, barw narodowych i herbów

Słyszeliście o pościeli patriotycznej? Może chcecie komuś sprezentować (lub zaprojektować) bluzę czy kubek z motywem polskiej flagi lub herbu województwa? Prawo wyraźnie zakazuje umieszczania symboli państwowych – i tylko państwowych – na przedmiotach przeznaczonych do obrotu handlowego. Przynajmniej co do zasady. Czy wiąże się to z prawami autorskimi? Po części tak, mimo że same symbole państwa… nie są objęte ochroną prawa autorskiego. Skomplikowane? Zdecydowanie tak. Dlatego powstał ten artykuł, z którego artyści, publicyści, naukowcy i handlowcy dowiedzą się na jakich zasadach mogą wykorzystywać symbole, od narodowych po lokalne. A więc, jaki znak Twój?

30.12.2019 | przeczytano: 4895 razy
Logo i logo book: jak zaprojektować wyróżniający wizerunek firmy?

Każda firma dąży do zbudowania unikalnego wizerunku marki, wysokiej świadomości i pozycji konkurencyjnej. Bez wyróżniającego wizerunku jest to trudne. Jak zaprogramować i zbudować silną markę? Jak wyróżnić firmę od konkurentów? Jak wykorzystać wizerunek do celów biznesowych? Jaką role pełni logo firmy?

20.11.2012 | przeczytano: 4797 razy (komentarzy: 3)
Starachowice z nową identyfikacją wizualnąZobacz fotorelację

Starachowice prezentują nowy system identyfikacji wizualnej, który łączy innowacyjność z industrialnym duchem miasta, równocześnie podkreślając bliski związek z naturą. Nowa komunikacja ujednolica miejską identyfikację i będzie stosowana zarówno w działaniach wewnętrznych Urzędu Miasta, a także w materiałach promocyjnych. Projekt przygotowała agencja APLAN MEDIA.

04.08.2023 | przeczytano: 4760 razy (komentarzy: 15)
Arbomedia promuje Green-Up – nowy napój energetyczny firmy Herbapol-Lublin SA.

W dniu 24 lipca br. ARBOmedia rozpoczęła ogólnopolską akcję samplingową nowego napoju energetycznego Green-Up. Poprzez sampling pełnowartościowych opakowań z napojem Herbapol-Lublin, producent znany z naturalnych produktów typu herbaty owocowe, zielone i ziołowe, czy syropy owocowe, zamierza zbudować świadomość oraz wizerunek nowego produktu ze swojego portfolio.

16.08.2009 | przeczytano: 4689 razy
Nowa kampania marki Herbapol

Trwa kampania reklamowa marki Herbapol prowadzona pod hasłem „Przyjemność. Masz to w naturze”. Komunikacja produktów z charakterystycznym zielonym listkiem skupia się na podkreśleniu przyjemności towarzyszącej ich spożywaniu. Oprócz wyjątkowego smaku, marka stawia również na wspólne spędzanie czasu i celebrowanie rodzinnych chwil. Pierwsza odsłona kampanii potrwa do końca 2014 r.

28.11.2014 | przeczytano: 4680 razy
Tequila i Lipton inspirują Europę

„Nowy Jork, Sydney, Paryż … to miasta, które od stuleci pobudzały kreatywność pisarzy, artystów i wynalazców. Teraz, w domowym zaciszu przy kubku gorącej herbaty, inspirować będą także mieszkańców Polski oraz Litwy, Łotwy i Estonii. Wszystko za sprawą wielokanałowej kampanii reklamowej przygotowanej przez agencję marketingu zintegrowanego TEQUILAPolska dla marki Lipton.

02.01.2011 | przeczytano: 4660 razy
Nowe logo Wrocławia jako Europejskiej Stolicy Kultury 2016

18 lutego 2013 r.: Zaprezentowano nowy znak graficzny Wrocławia jako Europejskiej Stolicy Kultury 2016. Logotyp został wybrany spośród prawie 600 projektów nadesłanych w ramach ogólnopolskiego konkursu. Autorem zwycięskiego projektu jest Jerzy Osiennik.

18.02.2013 | przeczytano: 4243 razy (komentarzy: 1)
Jak powstał design Cydru Lubelskiego

- Jeśli w Cydrze Lubelskim są same jabłka, to i projekt jego opakowania musiał to podkreślić. Stąd na etykiecie pojawiają się trzy symboliczne jabłka, które potwierdzają, co jest esencją napoju. Białe tło, wycisza i uspokaja całość. Działa jak passe partout, pozwalając skupić uwagę konsumenta - o projekcie opakowania Cydru Lubelskiego, najpopularniejszego cydru w Polsce, opowiadają przedstawiciele pracowni Brandy Design.

17.02.2015 | przeczytano: 4209 razy
Zestaw elementów POS dla marki Chivas Regal

Producenci szkockiej Whisky zlecili znanemu nowojorskiemu projektantowi Dan Funderburghowi zaprojektowanie wysokiej jakości serii upominkowej dla marki Chivas Regal. Artysta, wykorzystując swój niepowtarzalny styl, w symboliczny sposób przedstawił jej ponad 210-letnią historię.

29.02.2012 | przeczytano: 4134 razy
Podłoża drukowe dla wizytówek

Praktyczny Poradnik Poligraficzny: Podłoża drukowe dla wizytówek

W zależności od fantazji projektanta oraz upodobań klienta, do druku wizytówek stosowane są bardzo zróżnicowane rodzaje podłoży drukowych, od typowych papierów powlekanych począwszy, poprzez papiery ozdobne i czerpane, a skończywszy na tworzywach sztucznych i metalowych blaszkach. Ostateczny wybór podłoża drukowego musi też uwzględniać możliwości i ograniczenia użytych technologii druku i uszlachetniania.

29.08.2021 | przeczytano: 4132 razy

Producenci leków sprzedawanych bez recepty (OTC) mają sezonowe żniwa. Jeszcze walczymy z grypą i jej pochodnymi, kichamy i kaszlemy, ale już wkrótce z półek zaczną znikać suplementy diety – nadchodzi wiosna, czas na odchudzanie. Hasła reklamowe pomagają sprzedawać leki na przeziębienie i inne przypadłości.

18.03.2013 | przeczytano: 4102 razy
Piwne etykiety: aktualne tendencje w projektowaniu

Etykieta odgrywa ważną rolę w przekazaniu informacji odbiorcy o danym produkcie, może też określić grono odbiorców. Jest reklamą produktu i tworzy wizerunek producenta. Jak prezentują się w tym przypadku małe, lokalne czy nowe browary, rywalizujące o klienta? Jak wykorzystują siłę etykiety? 

03.05.2013 | przeczytano: 4007 razy
Rozdzielczość optymalna

Z pamiętnika Chochlika (21): Rozdzielczość optymalna

Kontynuując temat nadmiaru w poligrafii, ku uciesze umysłów pragmatycznych przechodzimy dziś do konkretów i liczb. Ujmując rzecz procesowo, na wejściu mamy rozdzielczość RAW-u w cyfrowym aparacie fotograficznym, a na wyjściu rozdzielczość, z jaką naświetlamy matrycę drukarską. Pomiędzy tymi zdarzeniami przebiega obróbka i odchudzanie (a czasem pompowanie) map bitowych.

29.12.2011 | przeczytano: 3871 razy
Artykuły z cyklu Z pamiętnika Chochlika
Kobiety Bauhausu. Szukamy studentów płci żeńskiej – byle nie zbyt wielu!

Na temat kobiet w Bauhausie krąży wiele mitów. Theresia Enzensberger rozprawia się z jednym z nich – w kwestii równouprawnienia uczelni przyświecały wprawdzie postępowe hasła, lecz w tym geście inkluzji zabrakło jej niestety konsekwencji.

12.11.2019 | przeczytano: 3790 razy
Kampania Herbitussin - sięgnij po moc natury

Ruszyła kampania wizerunkowa marki Herbitussin, należącej do USP Zdrowie. Przedsięwzięcie realizowane pod hasłem „Herbitussin - sięgnij po moc natury” ma na celu wsparcie świadomości i wizerunku marki. Autorem koncepcji kreatywnej jest Starcom. Akcja została przygotowana we współpracy z grupą mediową Agory.

04.12.2011 | przeczytano: 3751 razy
Konkurs na logo Roku Herberta

Rok 2008 został ogłoszony przez Sejm Rokiem Zbigniewa Herberta. Główny organizator obchodów - Biblioteka Narodowa - ogłasza otwarty konkurs na opracowanie logo Roku Zbigniewa Herberta.

03.12.2007 | przeczytano: 3700 razy

Raport z badania przeprowadzonego dla IAB przez PBI wskazuje, że dla Internautów odpowiedzialnych za zakup napojów internet jest jednym z podstawowych źródeł informacji na temat tej kategorii produktowej. Połowa z nich najchętniej poszukuje w sieci informacji na temat kawy oraz soków owocowych i warzywnych. Korzystają oni z wyszukiwarek, grup dyskusyjnych, a także zaglądają na strony www producentów. W internecie poszukują najczęściej opinii innych użytkowników o konkretnym produkcie, opisów produktów, informacji o cenach. Co ważne, Internauci są aktywną grupą konsumentów, która uczestniczy w procesie kształtowania się wizerunku konkretnych produktów, marek i producentów.

16.02.2011 | przeczytano: 3554 razy
Telewizyjna kampania Cukru Królewskiego

Przez cały marzec w telewizji publicznej, TVN oraz Polsat, Cukier Królewski prowadził kampanię, której celem było poinformowanie konsumentów o przyznaniu marce Cukier Królewski godła Złoty Laur Konsumenta 2010. Kampania rozszerzona została również o prasę.

05.04.2011 | przeczytano: 3478 razy
Launch ekspresów Krups Evidene One w kampanii realizowanej ze Studio Rygalik

Wystartowała kampania launchująca linię ekspresów do kawy marki KRUPS – Evidence One. Aktywności prowadzone są we współpracy ze Studio Rygalik. Za przebieg i realizację działań odpowiada agencja Cape Morris.

23.03.2020 | przeczytano: 3461 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Gazeta Krakowska: Duszpasterstwo Akademickie w Nowym Sączu nie chce satanistycznego logo

Gazeta Krakowska donosi, że członkowie Duszpasterstwa Akademickiego "Strych" domagają się zmiany logo Nowego Sącza, przygotowanego przez Papaja Studio. Powód? Obecność znaków okultystycznych, satanistycznych i symboliki środowisk homoseksualnych.

22.07.2010 | przeczytano: 3429 razy (komentarzy: 1)
XXXI Poligraficzne Konfrontacje: Wady papieru, błędy druku i wykańczania

Od „zawsze” drukarze i papiernicy nie mogą znaleźć wspólnego języka przy ocenie wadliwej produkcji poligraficznej, szczególnie wykonanej techniką offsetową. Drukarze bardzo często za wady i błędy obwiniają papier, zaś papiernicy upatrują tych przyczyn w złym przygotowaniu papieru do drukowania, bądź źle jego zadrukowaniu, lub źle wykończonym druku. Praktyka dowodzi, że jedni i drudzy nie są bez winy.

09.03.2015 | przeczytano: 3295 razy
Światło w typografii

Z pamiętnika Chochlika (33): Światło w typografii

Obwąchaliśmy akapit z wszystkich stron. Na koniec zajrzymy do jego środka, aby tam jeszcze sobie co nieco powytykać. Zanim to jednak nastąpi, porozmawiamy trochę o malarstwie, ze szczególnym uwzględnieniem malarstwa pokojowego. Sztuka jest przecież wszędzie tam, gdzie jest artysta.*

23.04.2012 | przeczytano: 3162 razy
Artykuły z cyklu Z pamiętnika Chochlika
Perła w rękach Hand Made

Rozpoczęła się druga odsłona wizerunkowej kampanii piwa Perła - sztandarowej marki Browarów Lubelskich. Kreacja została przygotowana przez agencję Hand Made, która zwyciężyła w przetargu na obsługę tej marki.

13.07.2006 | przeczytano: 3126 razy

Na co zwracamy uwagę, dokonując wyboru produktów żywnościowych? Niewątpliwie liczy się smak, zdrowy, naturalny charakter, jakość, przyjemność, tradycja danego kraju czy regionu. Niestety, to wiedzą wszyscy i większość pragnie zakodować powyższe skojarzenia w nazwie. Jednocześnie grupy towarowe związane z przemysłem spożywczym to jedne z tych, w których zarezerwowano najwięcej znaków towarowych.

19.02.2009 | przeczytano: 3036 razy
Slogany reklamowe: Jak promują się miasta?

Coraz więcej samorządów dostrzega, że dobre slogany reklamowe pomagają w promocji miasta lub regionu. Udane logo wraz z hasłem promującym są niezbędnym elementem marketingu.

13.01.2013 | przeczytano: 2946 razy
Rebranding opakowań herbat Teekanne

Koncern TEEKANNE, od ponad 130 lat dostarczający konsumentom wyśmienite herbaty, odświeżył wygląd opakowań herbat czarnych i czarnych aromatyzowanych. Rebranding unowocześnił opakowania i sprawił, że teraz jeszcze czytelniej komunikują one wysoką jakość produktów, pozostając przyjazne konsumentowi.

17.05.2013 | przeczytano: 2918 razy
Projekt Orli DomZobacz fotorelację

Od ponad 20 lat toczą się bardziej lub mniej intensywne boje o poprawienie rysunku herbu Orła Białego oraz zapisów ustawy o godle. Jak widać gołym okiem - bez efektów. W publicznych dyskusjach na ten temat ujawnia się raz po raz brak zrozumienia i zainteresowania ze strony decydentów.

25.04.2012 | przeczytano: 2849 razy
Remadays 2015: Podsumowanie

Największe w Europie Środkowej targi branży reklamowej, RemaDays Warsaw 2015, przeszły do historii. 6. lutego po godzinie 16.00 progi Centrum Wystawienniczego EXPO XXI w Warszawie opuścili ostatni goście. Już teraz wiadomo, że była to impreza niezwykle udana. Podczas trzech dni zwiedzający mieli sposobność zapoznać się z ofertą 578 firm, reprezentujących cztery sektory aktywności w branży reklamowej (Out&InDoor, GiftsWorld, TechnologyPark, PrintShow).

15.02.2015 | przeczytano: 2839 razy (komentarzy: 4)

Papajastudio zabrało głos w sprawie oskarżeń o promowanie satanizmu i homoseksualizmu swoim projektem logo miejskiego Nowego Sącza.

26.07.2010 | przeczytano: 2768 razy
Katowickie neony przed Galerią Katowicką

Neony z Katowickiego Składu Neonów: Kino MILLENIUM, Boże Dary, KATOWICE i cztery litery z napisu MARIACKA przez dwa tygodnie świecić będą na specjalnej konstrukcji na placu Szewczyka przed Galerią Katowicką. Na rogu ul. 3 Maja i Stawowej zawiśnie zrekonstruowany neon z herbaciarni Randia. Galeria Katowicka jest partnerem projektu.

14.11.2014 | przeczytano: 2691 razy
Jak rozpoznać bezprawną reklamę produktów zwalczających koronawirusa?

W dobie światowej epidemii koronawirusa pojawiło się wiele pytań dotyczących bezprawnej reklamy produktów rzekomo zwalczających wirusa. Czy w reklamie albo na opakowaniu towarów, np. kosmetyków czy suplementów diety, można umieścić informacje typu „działanie przeciwwirusowe; leczenie grypy; ochrona przed zarażeniem SARS-Cov-2; leczenie infekcji COVID-19”?

14.04.2020 | przeczytano: 2659 razy
1 2 3
Strona 1/7 (artykułów: 343)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
Sortuj wg: daty popularności liczby komentarzy
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764