logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

marketing rekomendacji: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 36
Margaret, Maleńczuk i Maserak wracają w reklamie nowego radlera Warka

Warka Radler wprowadza zupełnie nowy produkt – pierwszego w Polsce radlera bez alkoholu warzonego na ciemnym piwie, czyli Warkę Radler Ciemne Cytrynowe 0.0%. Bezalkoholowe piwo promuje spot, w którym po raz kolejny pojawiają się Margaret, Maciej Maleńczuk i Rafał Maserak.

12.04.2019 | przeczytano: 820 razy
Skyn ratuje intymność w kampanii „Save Intimacy”Zobacz wideo

Stała obserwacja najnowszych trendów i zachowań społecznych pozwoliła na dołączenie nowego wątku do komunikacji marki SKYN, która prowadzona jest niezmiennie od 2015 r. i porusza się w obrębie hasła „Feel everything. Poczuj wszystko”. Dzięki analizie zebranych danych, możliwe było postawienie tezy, że coraz więcej młodych ludzi ma duże problemy z nawiązywaniem bliskich, intymnych relacji, a świat osobistych doznań został przeniesiony do strefy wirtualnej. SKYN zadaje więc pytanie, na którym opiera podstawy nowej kampanii - gdzie podziała się bliskość, która łączyła ludzi przed nadejściem ery cyfrowej?

19.07.2018 | przeczytano: 713 razy
Influncer marketing trampoliną dla biznesu – bezpłatne warsztaty w Idea Hub

Influencer marketing jest obecnie najszybciej rozwijającym się obszarem marketingu – wynika z ankiety przeprowadzonej przez Marketing Hub. Ten rodzaj marketingu generuje największy zwrot z inwestycji ze wszystkich wskazanych przez marketerów działań. Jego tajniki już w czwartek, 22 marca o godz. 19:00 w łódzkim Idea Hub, zdradzać będzie Magdalena Urbaniak, specjalistka ds. public relations, odpowiedzialna za budowanie marki globalnej Brand24.

15.03.2018 | przeczytano: 511 razy (komentarzy: 19)
Zagraniczni wideoblogerzy będą promować Polskę

W 2018 roku Polska Organizacja Turystyczna chce wdrażać innowacyjne projekty w Internecie służące promocji Polski jako kraju atrakcyjnego turystycznie. Jest to część nowej strategii promocji Polski z wykorzystaniem nowych mediów i kultury cyfrowej.

08.11.2017 | przeczytano: 479 razy

Shumee uruchomiło system rekomendacji oparty o sieciową propagację autorskich treści pomiędzy znajomymi. Dzięki temu marki budują wiarygodny przekaz, a klienci zyskują wymierne korzyści. W pierwszych tygodniach partnerzy programu ‚shumeesz i masz’ zbudowali ponad milionowy zasięg w mediach społecznościowych.

23.08.2017 | przeczytano: 342 razy
Reklama traci na znaczeniu. Kto zyskuje?Zobacz wideo

Reklama ma coraz mniejsze znaczenie w komunikacji sprzedażowej, ważniejsza staje się komunikacja bezpośrednia i opinia najbliższych – wynika z badania „Niecodzienne decyzje zakupowe Polaków”. Bardziej świadomie do zakupów podchodzą przede wszystkim osoby młode. Ufamy przede wszystkim rodzinie i znajomym, blogerom i vlogerom. Reklamy telewizyjne, internetowe i outdoorowe uznajemy za niewiarygodne i mało rzetelne. W epoce fake newsów i post-prawdy duże znaczenie mają mikroinfluencerzy. Skupiamy się na naszym najbliższym otoczeniu – podkreśla Adam Sanocki, prezes Attention Marketing.

24.06.2017 | przeczytano: 749 razy

Agencja Buzz, właściciel platformy Rekomenduj.to rozszerza zakres działań platformy o współpracę z Influencerami. Serwis Rekomenduj.to został rozbudowany o możliwość zautomatyzowanego projektowania akcji we współpracy z popularnymi użytkownikami portali społecznościowych. Dzięki temu platforma jako pierwsze w Polsce daje możliwość realizacji zarówno kampanii marketingu rekomendacji ukierunkowanych na product seeding jak i akcji w zakresie influencer marketingu.

21.12.2016 | przeczytano: 504 razy
Wyzwanie Tesa Powerstrips

W związku z trwającą obecnie kampanią promocyjną plastrów tesa Powerstrips na oficjalnym kanale tesa Polska na YouTube od kilku dni można obejrzeć filmik zrealizowany w Poznaniu, w okolicach Starego Browaru i ulicy Półwiejskiej.

05.12.2016 | przeczytano: 254 razy
GP Batteries nowym klientem agencji Buzz.

Agencja Buzz. właściciel platformy Rekomenduj.to, zyskała nowego klienta, firmę GP Batteries. Klient został pozyskany w wyniku działań new biznesowych. 9 sierpnia ruszyła już prowadzona przez agencją kampania rekomendacji dla marki GP Batteries.

11.08.2016 | przeczytano: 315 razy

Agencja Buzz., właściciel platformy Rekomenduj.to rozpoczęła kampanię marketingu rekomendacji dla Tchibo. W akcję zaangażowano już 25 tysięcy Ambasadorów. To jedna z największych kampanii marketingu rekomendacji w Polsce.

04.08.2016 | przeczytano: 407 razy (komentarzy: 1)
Buzz dla Werther's Original

Agencja Buzz. właściciel platformy Rekomenduj.to, rozpoczęła kampanię marketingu rekomendacji dla marki Werther’s Original. Celem kampanii jest budowa świadomości wokół nowego produktu – Werther’s Original Creamy Filling.

12.04.2016 | przeczytano: 559 razy
Rekomenduj.to zbuduje „buzz” wokół produktu Adamed

Agencja Buzz, właściciel platformy Rekomenduj.to, rozpoczęła kampanię marketingu rekomendacji dla marki Adamed. Celem kampanii jest budowa świadomości wokół produktu, którym jest krem łagodzący objawy trądziku - Qcera.

06.04.2016 | przeczytano: 496 razy

Media społecznościowe oraz fora internetowe są miejscem wymiany ciekawych poglądów. Ale coraz częściej są wykorzystywane przez różnej maści propagandzistów i zwykłych oszustów.

19.11.2015 | przeczytano: 713 razy (komentarzy: 9)
Nowy wizerunek i identyfikacja Great Open House

Agencja marketingu zintegrowanego Great Open House (GOH) przeprowadza akcję odświeżenia wizerunku. Zmieniony został logotyp oraz cała identyfikacja wizualna agencji, wystartowała również zupełnie nowa firmowa strona internetowa www.goh.pl, przygotowana przez agencję hyperCREW.

17.11.2015 | przeczytano: 651 razy
Ewa Buczny partnerem w agencji Buzz.

Agencja pod nową nazwą poszerza struktury oraz zakres usług.

14.10.2015 | przeczytano: 429 razy
Wakacyjna edycja kampanii „Testuj z Orange”

Wystartowała siedemnasta edycja konkursu “Testuj z Orange”, w którym najlepsi testerzy otrzymają na własność telefony LG G2 Mini lub Orange Reyo. Tylko do 27 lipca br. na stronie www.testuj.orange.pl można zgłosić udział w wakacyjnym konkursie Orange. Platformę testowo-konkursową oraz materiały reklamowe przygotowała agencja IMAGINE wraz z firmą DCS.pl.

21.07.2014 | przeczytano: 604 razy
Imagine realizuje XVI edycję Testuj z Orange

Do 23 marca br. można zgłosić udział w szesnastej edycji konkursu “Testuj z Orange”, której bohaterami są telefony Sony Xperia Z1 Compact oraz Samsung Galaxy Note 3 Neo. Platformę konkursową oraz materiały reklamowe przygotowała agencja IMAGINE wraz z firmą DCS.pl.

20.03.2014 | przeczytano: 557 razy

1 stycznia 2014 roku serwis Unitedprint.com SE dokonał przejęcia spółki Fotobuch-Pionier Infowerk GmbH z siedzibą w Norymberdze wraz z jej filiami: United Shop Services, Softimpress i cyfrową drukarnią Klutzeweit.

03.01.2014 | przeczytano: 1153 razy
Agencja Imagine testuje z Orange

Testuj z Orange” to cykliczny konkurs związany z testowaniem najnowszych modeli telefonów oraz usług oferowanych przez Orange. Właśnie rozpoczęła się jego piętnasta edycja, której głównymi bohaterami są BlackBerry Z30 oraz LG G2. Platformę konkursową oraz wszelkie materiały promujące "Testuj z Orange" przygotowała agencja interaktywna IMAGINE.

03.12.2013 | przeczytano: 582 razy

Agencja mediowa Codemedia SA, współwłaściciel spółki TradeTracker Poland Sp. z o.o., wygrała zorganizowany przez spółkę Polkomtel przetarg na obsługę kampanii afiliacyjnych.

24.09.2013 | przeczytano: 515 razy
1 2
Strona 1/2 (artykułów: 36)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764