logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

marketing rekomendacji: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 36
Margaret, Maleńczuk i Maserak wracają w reklamie nowego radlera Warka

Warka Radler wprowadza zupełnie nowy produkt – pierwszego w Polsce radlera bez alkoholu warzonego na ciemnym piwie, czyli Warkę Radler Ciemne Cytrynowe 0.0%. Bezalkoholowe piwo promuje spot, w którym po raz kolejny pojawiają się Margaret, Maciej Maleńczuk i Rafał Maserak.

12.04.2019 | przeczytano: 819 razy
Skyn ratuje intymność w kampanii „Save Intimacy”Zobacz wideo

Stała obserwacja najnowszych trendów i zachowań społecznych pozwoliła na dołączenie nowego wątku do komunikacji marki SKYN, która prowadzona jest niezmiennie od 2015 r. i porusza się w obrębie hasła „Feel everything. Poczuj wszystko”. Dzięki analizie zebranych danych, możliwe było postawienie tezy, że coraz więcej młodych ludzi ma duże problemy z nawiązywaniem bliskich, intymnych relacji, a świat osobistych doznań został przeniesiony do strefy wirtualnej. SKYN zadaje więc pytanie, na którym opiera podstawy nowej kampanii - gdzie podziała się bliskość, która łączyła ludzi przed nadejściem ery cyfrowej?

19.07.2018 | przeczytano: 713 razy
Influncer marketing trampoliną dla biznesu – bezpłatne warsztaty w Idea Hub

Influencer marketing jest obecnie najszybciej rozwijającym się obszarem marketingu – wynika z ankiety przeprowadzonej przez Marketing Hub. Ten rodzaj marketingu generuje największy zwrot z inwestycji ze wszystkich wskazanych przez marketerów działań. Jego tajniki już w czwartek, 22 marca o godz. 19:00 w łódzkim Idea Hub, zdradzać będzie Magdalena Urbaniak, specjalistka ds. public relations, odpowiedzialna za budowanie marki globalnej Brand24.

15.03.2018 | przeczytano: 511 razy (komentarzy: 19)
Zagraniczni wideoblogerzy będą promować Polskę

W 2018 roku Polska Organizacja Turystyczna chce wdrażać innowacyjne projekty w Internecie służące promocji Polski jako kraju atrakcyjnego turystycznie. Jest to część nowej strategii promocji Polski z wykorzystaniem nowych mediów i kultury cyfrowej.

08.11.2017 | przeczytano: 479 razy

Shumee uruchomiło system rekomendacji oparty o sieciową propagację autorskich treści pomiędzy znajomymi. Dzięki temu marki budują wiarygodny przekaz, a klienci zyskują wymierne korzyści. W pierwszych tygodniach partnerzy programu ‚shumeesz i masz’ zbudowali ponad milionowy zasięg w mediach społecznościowych.

23.08.2017 | przeczytano: 342 razy
Reklama traci na znaczeniu. Kto zyskuje?Zobacz wideo

Reklama ma coraz mniejsze znaczenie w komunikacji sprzedażowej, ważniejsza staje się komunikacja bezpośrednia i opinia najbliższych – wynika z badania „Niecodzienne decyzje zakupowe Polaków”. Bardziej świadomie do zakupów podchodzą przede wszystkim osoby młode. Ufamy przede wszystkim rodzinie i znajomym, blogerom i vlogerom. Reklamy telewizyjne, internetowe i outdoorowe uznajemy za niewiarygodne i mało rzetelne. W epoce fake newsów i post-prawdy duże znaczenie mają mikroinfluencerzy. Skupiamy się na naszym najbliższym otoczeniu – podkreśla Adam Sanocki, prezes Attention Marketing.

24.06.2017 | przeczytano: 749 razy

Agencja Buzz, właściciel platformy Rekomenduj.to rozszerza zakres działań platformy o współpracę z Influencerami. Serwis Rekomenduj.to został rozbudowany o możliwość zautomatyzowanego projektowania akcji we współpracy z popularnymi użytkownikami portali społecznościowych. Dzięki temu platforma jako pierwsze w Polsce daje możliwość realizacji zarówno kampanii marketingu rekomendacji ukierunkowanych na product seeding jak i akcji w zakresie influencer marketingu.

21.12.2016 | przeczytano: 504 razy
Wyzwanie Tesa Powerstrips

W związku z trwającą obecnie kampanią promocyjną plastrów tesa Powerstrips na oficjalnym kanale tesa Polska na YouTube od kilku dni można obejrzeć filmik zrealizowany w Poznaniu, w okolicach Starego Browaru i ulicy Półwiejskiej.

05.12.2016 | przeczytano: 254 razy
GP Batteries nowym klientem agencji Buzz.

Agencja Buzz. właściciel platformy Rekomenduj.to, zyskała nowego klienta, firmę GP Batteries. Klient został pozyskany w wyniku działań new biznesowych. 9 sierpnia ruszyła już prowadzona przez agencją kampania rekomendacji dla marki GP Batteries.

11.08.2016 | przeczytano: 315 razy

Agencja Buzz., właściciel platformy Rekomenduj.to rozpoczęła kampanię marketingu rekomendacji dla Tchibo. W akcję zaangażowano już 25 tysięcy Ambasadorów. To jedna z największych kampanii marketingu rekomendacji w Polsce.

04.08.2016 | przeczytano: 407 razy (komentarzy: 1)
Buzz dla Werther's Original

Agencja Buzz. właściciel platformy Rekomenduj.to, rozpoczęła kampanię marketingu rekomendacji dla marki Werther’s Original. Celem kampanii jest budowa świadomości wokół nowego produktu – Werther’s Original Creamy Filling.

12.04.2016 | przeczytano: 559 razy
Rekomenduj.to zbuduje „buzz” wokół produktu Adamed

Agencja Buzz, właściciel platformy Rekomenduj.to, rozpoczęła kampanię marketingu rekomendacji dla marki Adamed. Celem kampanii jest budowa świadomości wokół produktu, którym jest krem łagodzący objawy trądziku - Qcera.

06.04.2016 | przeczytano: 496 razy

Media społecznościowe oraz fora internetowe są miejscem wymiany ciekawych poglądów. Ale coraz częściej są wykorzystywane przez różnej maści propagandzistów i zwykłych oszustów.

19.11.2015 | przeczytano: 713 razy (komentarzy: 9)
Nowy wizerunek i identyfikacja Great Open House

Agencja marketingu zintegrowanego Great Open House (GOH) przeprowadza akcję odświeżenia wizerunku. Zmieniony został logotyp oraz cała identyfikacja wizualna agencji, wystartowała również zupełnie nowa firmowa strona internetowa www.goh.pl, przygotowana przez agencję hyperCREW.

17.11.2015 | przeczytano: 651 razy
Ewa Buczny partnerem w agencji Buzz.

Agencja pod nową nazwą poszerza struktury oraz zakres usług.

14.10.2015 | przeczytano: 429 razy
Wakacyjna edycja kampanii „Testuj z Orange”

Wystartowała siedemnasta edycja konkursu “Testuj z Orange”, w którym najlepsi testerzy otrzymają na własność telefony LG G2 Mini lub Orange Reyo. Tylko do 27 lipca br. na stronie www.testuj.orange.pl można zgłosić udział w wakacyjnym konkursie Orange. Platformę testowo-konkursową oraz materiały reklamowe przygotowała agencja IMAGINE wraz z firmą DCS.pl.

21.07.2014 | przeczytano: 604 razy
Imagine realizuje XVI edycję Testuj z Orange

Do 23 marca br. można zgłosić udział w szesnastej edycji konkursu “Testuj z Orange”, której bohaterami są telefony Sony Xperia Z1 Compact oraz Samsung Galaxy Note 3 Neo. Platformę konkursową oraz materiały reklamowe przygotowała agencja IMAGINE wraz z firmą DCS.pl.

20.03.2014 | przeczytano: 557 razy

1 stycznia 2014 roku serwis Unitedprint.com SE dokonał przejęcia spółki Fotobuch-Pionier Infowerk GmbH z siedzibą w Norymberdze wraz z jej filiami: United Shop Services, Softimpress i cyfrową drukarnią Klutzeweit.

03.01.2014 | przeczytano: 1153 razy
Agencja Imagine testuje z Orange

Testuj z Orange” to cykliczny konkurs związany z testowaniem najnowszych modeli telefonów oraz usług oferowanych przez Orange. Właśnie rozpoczęła się jego piętnasta edycja, której głównymi bohaterami są BlackBerry Z30 oraz LG G2. Platformę konkursową oraz wszelkie materiały promujące "Testuj z Orange" przygotowała agencja interaktywna IMAGINE.

03.12.2013 | przeczytano: 582 razy

Agencja mediowa Codemedia SA, współwłaściciel spółki TradeTracker Poland Sp. z o.o., wygrała zorganizowany przez spółkę Polkomtel przetarg na obsługę kampanii afiliacyjnych.

24.09.2013 | przeczytano: 515 razy

Firma Mary Kay zdecydowała się poszerzyć grupę swoich konsumentek poprzez działania z zakresu marketingu rekomendacji. Powierzyła agencji Streetcom zadanie wsparcia najnowszej linii kosmetyków do makijażu Mary Kay At Play

02.09.2013 | przeczytano: 636 razy
Napoje Fortuny w kampanii rekomendacji Streetcom

Mniej znaczy więcej” – tak brzmi hasło kampanii rekomendacji nowych napojów marki Fortuna, prowadzonej przez agencję Streetcom Polska. Do kampanii zaproszono 2500 konsumentów współpracujących ze Streetcom. Informacja o nowych produktach dotrze do prawie 250 000 osób.

02.08.2013 | przeczytano: 976 razy
Ambasadorowie Streetcom przetestują Dacię

Dacia i Streetcom Polska rozpoczęły współpracę, w ramach której rusza kampania rekomendacji Dacii polegająca na promowaniu wizerunku marki poprzez bezpośrednie zapoznanie się z jednym z jej modeli Dacia Sandero Stepway. Wyselekcjonowana ze społeczności Streetcom, ekskluzywna grupa ambasadorów rozpocznie testowanie  samochodu i przekaże swoje opinie importerowi. Następnie eksperci będą aktywnie rekomendować  auta w sieci i w świecie rzeczywistym.

24.06.2013 | przeczytano: 711 razy

Ponad 100 pracowników Kompanii Piwowarskiej po raz kolejny wcieli się w rolę Ambasadorów Piwa i wyruszy w teren – tym razem będą promować aż 5 marek z portfolio firmy. W ciągu dwóch dni, między 16 a 17 maja, eksperci piwni KP dotrą do 1200 punktów sprzedaży i 150 punktów gastronomicznych na terenie kraju. Akcja obejmuje nowości KP - Książęce Ryżowe, Redd’s Grapefruit-Pineapple, Lech Shandy Dry Orange, Wojak Radler oraz dwa znane już warianty ulubionego piwa Polaków - Tyskie Gronie i Klasyczne.

15.05.2013 | przeczytano: 1238 razy

Społeczność konsumentów zarejestrowanych w Streetcom Polska osiągnęła ćwierć miliona osób! Rekomendują testowane produkty oraz usługi, polecając je swoim znajomym. Są nieprzeciętnie aktywni i towarzyscy, zarówno w świecie realnym, jak i w sieci. Ponad 70% społeczności stanowią kobiety, a wśród nich bardzo zaangażowaną grupą są matki.

10.05.2013 | przeczytano: 528 razy
Blog w 5 trendach: Digital One dla marki Kamis

Digital One pozyskała nowego klienta – jest nim McCormick Polska. Agencja przygotowała projekt kulinarny dla marki Kamis należącej do portfolio tego marketera, który potrwa do połowy lipca. W ramach projektu powstanie książka kucharska, grupująca najlepsze przepisy kulinarne z polskiej blogosfery.

25.04.2013 | przeczytano: 1146 razy
Nowa kampania adidas z własną platformą rekomendacji

Adidas rozpoczyna kampanię „all in for #mygirls”. Nastawiona jest ona na szczególne relacje łączące dziewczyny i sposób ich wzajemnego inspirowania się w dążeniu do osiągania celów. Globalna kampania „all in for #mygirls” rozpoczęła się 8 marca 2013 r. W Polsce kampania wystartuje 26 kwietnia.

19.04.2013 | przeczytano: 1009 razy
Somersby i Streetcom: szeptana kampania „Like a Lord”

Marka Somersby wszystkie działania wokół złocistego piwnego napoju prowadzi zgodnie ze swoim hasłem - STAY OPEN-MINDED. Dlatego rozpoczęła kampanię rekomendacji, do której sam Lord Somersby zaprosił 5000 ambasadorów, wyselekcjonowanych skrupulatnie ze społeczności Streetcom.  Każdy element kampanii nawiązuje do stylistyki bohatera – postaci Lorda Somersby i jego świty, a sam bohater prowadzi ambasadorów za rękę, inicjując kolejne etapy zabawy „Like a Lord”.

09.04.2013 | przeczytano: 2064 razy

XENNA błonnik – nowy produkt w portfolio marki Xenna, znalazł się w rękach wyselekcjonowanych Ekspertek Streetcom. Celem kampanii rekomendacji jest edukacja konsumentów na temat roli błonnika w diecie, a także przełamywanie tabu związanego z dolegliwościami trawiennymi oraz zebranie opinii na temat produktu.

04.04.2013 | przeczytano: 859 razy

GAGA – miesięcznik dla nowoczesnych rodziców przeprowadza z agencją Streetcom Polska kampanię rekomendacji i badanie konsumenckie na temat magazynu. 1000 mam ocenia egzemplarze pisma i poleca je swoim znajomym. Rekomendacje dotrą do prawie 28 000 zainteresowanych rodziców oraz rozprzestrzenią się w sieci.

27.03.2013 | przeczytano: 852 razy

Streetcom Polska rozwija i jeszcze bardziej angażuje swoją społeczność poprzez specjalny program lojalnościowy Ekstra Ekspert. Agencja stworzyła również dział call center, dbając o jakość komunikacji ze społecznością i poziom aktywności uczestników kampanii.

26.03.2013 | przeczytano: 1812 razy
Światowy Dzień Rekomendacji 15 marca: program Rekomendujcie! z nową stroną

15 marca obchodzimy Światowy Dzień Rekomendacji – w ubiegłym roku z tej okazji ruszył program społeczny Rekomendujcie! W marcu 2013 powstała strona www.rekomendujcie.pl, która stanowi kolejny element kampanii. Strona umożliwia polecanie sobie przez wszystkich konsumentów tego, co dobre, co warto wskazać jako godne polecenia. Bez narzekania i krytykowania.

15.03.2013 | przeczytano: 671 razy
Nowe logo i nowy system w Streetcom

Streetcom Polska ma nową identyfikację wizualną. Zmieniono logo, strona www zyskała nową grafikę i funkcjonalności. Agencja stworzyła innowacyjny system, usprawniający zarządzanie unikatową społecznością ponad 230 tysięcy konsumentów, którzy biorą udział w kampaniach rekomendacji.

12.03.2013 | przeczytano: 1004 razy

Agencja Streetcom Polska wprowadza do oferty dwa nowe, pierwsze na polskim rynku narzędzia, rozwijając swoje kluczowe kompetencje w obszarze marketingu rekomendacji konsumenckich. Streetcom Deals  jest dedykowane szczególnie produktom z obszaru e-commerce i markom ekskluzywnym. Brand Advocates wykorzystuje długofalowo potencjał najaktywniejszych ambasadorów marek.

27.02.2013 | przeczytano: 563 razy
Talk Marketing: nowy gracz na rynku marketingu rekomendacji

Przygotowują już oferty kampanii dla pierwszych klientów, testują platformę do komunikacji z talk agentami i rekrutują kolejnych pracowników – na polski rynek z rozmachem wchodzi agencja marketingu rekomendacji TALK MARKETING. Na jej czele stoi osoba z bogatym doświadczeniem marketingowym i insightem klienta pozwalającym wczuć się w jego sytuację i zrozumieć potrzeby.

22.02.2013 | przeczytano: 2732 razy

Warzylion to najnowsza pozycja w portfolio marki Winiary (Nestlé Polska), stanowiąca połączenie poszatkowanych suszonych warzyw i lekkiego bulionu. Z początkiem lutego marka Winiary rozpoczęła szeroko zakrojoną kampanię reklamową, której częścią są media niestandardowe, w tym Word-of-mouth.

14.02.2011 | przeczytano: 1721 razy
1
Strona 1/1 (artykułów: 36)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764