logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

mundial: najczęściej komentowane

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
Sortuj wg: daty popularności liczby komentarzy
liczba artykułów: 60
Jacek Gmoch i influencerzy w mundialowej kampanii LG

Agencja GetHero zrealizuje dla marki LG kampanię mundialową „Studio LG”, z udziałem popularnych influencerów i Jacka Gmocha, wybitnego trenera, analityka i komentatora piłkarskiego. Akcja ma charakter wizerunkowo-sprzedażowy, jest poświęcona linii telewizorów LG OLED TV z opartą na sztucznej inteligencji technologią ThinQ, która ułatwia sterowanie i komunikację z telewizorem.

12.06.2018 | przeczytano: 815 razy (komentarzy: 21)
Artykuły z cyklu Portfolio

Analizy przeprowadzone przez SW Intelligence, dział analiz Agencji Badań Rynku i Opinii SW Research pokazały, że mundialowa porażka polskiej reprezentacji odcisnęła się piętnem na jej wartości marketingowej. Sumaryczny scoring biało-czerwonych, w porównaniu z badaniami wykonanymi przed rozpoczęciem mundialu, spadł o 27 procent.

18.07.2018 | przeczytano: 432 razy (komentarzy: 8)
Patriotyczny zryw reklamy – czyli patriotyzm na służbie komercji

W kontekście etyki marketingowej wiele mówi się o niewykorzystywaniu dziecięcej naiwności, szacunku dla mniejszości czy też omijaniu tematów tabu. Rzadko jednak podnosi się kwestię sięgania w przekazie reklamowym po wartości patriotyczne i granie na narodowych emocjach.

30.04.2015 | przeczytano: 2454 razy (komentarzy: 1)
Kamil Glik w kampanii wizerunkowej Blachotrapez

Nowa umowa sponsorska z Kamilem Glikiem obowiązuje do końca mistrzostw świata w Katarze, w 2022 roku. Reprezentant Polski, a jednocześnie podstawowy obrońca AS Monaco będzie popularyzował wizerunek polskiego producenta uczestnicząc w działaniach promocyjnych i akcjach marketingowych. Piłkarz będzie twarzą marki m.in. w spotach telewizyjnych, reklamach prasowych i kampanii internetowej.

30.03.2018 | przeczytano: 424 razy (komentarzy: 1)
Wyniki konkursu Golden Arrow

Projekt firmy marketing services Tequila/Polska i agencji reklamowej DDB Warszawa "Tyskie Flagi" otrzymał Grand Prix w II edycji konkursu marketingu bezpośredniego Golden Arrow.

01.07.2007 | przeczytano: 1205 razy

Rozpoczęła się wspólna akcja Radia Eska i Coca-Cola: Uwolnij radość! - Mundial 2010 w Radiu Eska. Działania są zaplanowane na sześć tygodni i obejmują antenę stacji oraz internet, w którym uruchomiono specjalny serwis www.mundial.eska.pl. Za realizację kampanii, w tym kreację antenową oraz pomysły w internecie odpowiada Pracownia Kreatywna Time 100 (Grupa Radiowa Time SA). Serwis internetowy stworzyła agencja interaktywna K2, a media zaplanował Starcom.

14.06.2010 | przeczytano: 1112 razy

Jak ostrzega Trend Micro, wiele kampanii cyberprzestępczych wykorzystuje Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2010, aby nakłonić kibiców do udostępniania poufnych danych.

15.06.2010 | przeczytano: 708 razy

Na 50 dni przed rozpoczęciem Mundialu w Brazylii sieć reklamy mobilnej adrino przygotowała specjalną ofertę składającą się z wyselekcjonowanego pakietu witryn o tematyce piłkarskiej.

23.04.2014 | przeczytano: 967 razy
Adidas prezentuje spot reklamowy na Mistrzostwa Świata w Brazylii 2014Zobacz wideo

Adidas zaprezentował oficjalny film promocyjny na Mistrzostwa Świata 2014 w Brazylii, w którym występują najlepsi piłkarze globu, tacy jak: Leo Messi, Dani Alves, Luis Suárez, Robin van Persie, Bastian Schweinsteiger oraz Xavi. Reklama – zwana też „Sen Messiego o Mundialu” - inauguruje kampanię „#allin or nothing" dedykowaną na Mistrzostwa Świata.

26.05.2014 | przeczytano: 787 razy
Więcej mobilnej TV w UPC

UPC Polska zwiększa mobilność usług telewizyjnych. Dzięki usłudze Horizon TV będzie można w tym samym czasie oglądać różne programy na trzech różnych urządzeniach, również poza domem. Z myślą o kibicach piłki nożnej przez kolejne dwa miesiące, również podczas trwania mundialu w Brazylii, usługa będzie bezpłatna.

27.05.2014 | przeczytano: 1028 razy
Mundial w Brazylii - Polacy przed telewizorem

Do gwizdka inaugurującego pierwszy mecz Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2014, czyli pojedynku Brazylii i Chorwacji, pozostały nie całe trzy dni. Futbolowa gorączka na cały miesiąc zawładnie sercami wielu kibiców także w Polsce. Mimo że na poprzednich Mistrzostwach Świata w RPA nie zobaczyliśmy w żadnym meczu naszej biało-czerwonej reprezentacji, to jednak tamten mundial zgromadził przed telewizorami 20 milionów Polaków. Czy Mistrzostwa Świata w Brazylii mają szansę przebić wynik sprzed czterech lat?

10.06.2014 | przeczytano: 868 razy
MM - mundial i marketing

Brazylia, Niemcy, Hiszpania, Argentyna, a może ktoś zupełnie inny? Kto wygra rozpoczynające się dziś Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej wiadomo będzie za miesiąc. Przed nami tygodnie emocji związanych z tą ponoć najpopularniejszą dyscypliną sportu. Mundial to jednak nie tylko zmagania piłkarzy. To także rywalizacja czysto marketingowa.

13.06.2014 | przeczytano: 1026 razy
Social Mundial

Oczy świata zwrócone są w stronę Brazylii. Nie bez powodu. Długo wyczekiwane przez kibiców Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej rozpoczęły się uroczystym otwarciem na stadionie w Sao Paulo oraz rozgrywką pomiędzy drużyną Brazylii i Chorwacji. Nie każdy mógł sobie pozwolić jednak na oglądanie transmisji w telewizji. Z pomocą pospieszył Internet.

16.06.2014 | przeczytano: 1018 razy
Tegoroczny mundial ciekawszy dla Polaków niż ten w RPA w 2010 r.

Pierwszą kolejkę mundialu mamy już za sobą. Zobaczyliśmy już wszystkie drużyny grające w Brazylii i można spokojnie stwierdzić że wysoki poziom sportowy przekuł się na wysoką oglądalność.

19.06.2014 | przeczytano: 1199 razy

Newspoint - kompleksowy monitoring mediów  i Agencja Content=Media  rozpoczęły współpracę, która opierać się będzie na kilku elementach. 

31.07.2014 | przeczytano: 1520 razy

W ostatnią niedzielę niemal 10 milionów osób oklaskiwało zwycięstwo naszej reprezentacji w Mistrzostwach Świata w siatkówce mężczyzn. Radość z możliwości zobaczenia finału rozgrywek na otwartej antenie telewizyjnej była jednogłośna. Nasi siatkarze na medal zasłużyli. Ale czy to samo możemy powiedzieć o naszych mediach, które miały dla nas relacjonować to wydarzenie?

26.09.2014 | przeczytano: 864 razy
National Theatre Live, Sony i Vue Entertainment International utrawalają w 4K

Sony Digital Cinema potwierdziło plany współpracy z National Theatre i Vue Entertainment International nad pionierskim przedsięwzięciem, którego celem jest utrwalenie w jakości 4K Ultra High Definition czterech spektakli teatralnych National Theatre Live oraz ich wyświetlanie w salach kinowych.

26.02.2015 | przeczytano: 604 razy
Czy skandale w FIFA zagrażają wizerunkowi sponsorów?

To śledztwa przeciwko członkom władz FIFA, a nie presja sponsorów skłoniły Seppa Blattera do odejścia – uważa Grzegorz Kita, prezes Sport Management. Według niego wpływ firm sponsorujących piłkarską federację jest duży, ale nie można go przeceniać – to tylko 30 proc. wszystkich wpływów, poza tym reputacja sponsorów na razie w niewielkim stopniu ucierpiała na skandalu w organizacji.

08.06.2015 | przeczytano: 404 razy
Mecz Polska - Niemcy w social media

Polska reprezentacja w piłce nożnej po wygranej w pierwszym meczu z Irlandią Północną przystąpiła do meczu z reprezentacją Niemiec. Pomimo tego, że rywal wydawał się być o wiele mocniejszy, naszej reprezentacji udało się zremisować. Polskiej reprezentacji kibicowaliśmy nie tylko w przed telewizorami ale także w internecie.

21.06.2016 | przeczytano: 763 razy
Serwisy sportowe w górę w październiku

27,5 mln Polaków łączyło się w październiku z internetem. Łączna liczba odsłon wygenerowanych na wszystkich urządzeniach wyniosła 54,3 mld, a średni dzienny czas surfowania po sieci – 2 godz. 5 min. W związku z awansem Polaków na piłkarski mundial obserwowano też skokowe wzrosty odwiedzalności serwisów sportowych.

28.11.2017 | przeczytano: 451 razy
1 2 3
Strona 1/3 (artykułów: 60)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
Sortuj wg: daty popularności liczby komentarzy
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764