logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

mundial: najpopularniejsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
Sortuj wg: daty popularności liczby komentarzy
liczba artykułów: 60
Patriotyczny zryw reklamy – czyli patriotyzm na służbie komercji

W kontekście etyki marketingowej wiele mówi się o niewykorzystywaniu dziecięcej naiwności, szacunku dla mniejszości czy też omijaniu tematów tabu. Rzadko jednak podnosi się kwestię sięgania w przekazie reklamowym po wartości patriotyczne i granie na narodowych emocjach.

30.04.2015 | przeczytano: 2453 razy (komentarzy: 1)

Newspoint - kompleksowy monitoring mediów  i Agencja Content=Media  rozpoczęły współpracę, która opierać się będzie na kilku elementach. 

31.07.2014 | przeczytano: 1520 razy
Serwis WP Sportowefakty wygrywa tegoroczny mundial

Zgodnie z najnowszymi wynikami badania Gemius/PBI w czerwcu odwiedziło go 8,8 mln realnych użytkowników. To najlepszy wynik wśród serwisów sportowych w polskim internecie.

13.07.2018 | przeczytano: 1393 razy
Real Time Marketing w wydaniu Komputronika

Tegoroczny Mundial nie zakończył się dla Polaków sukcesem. Seria porażek szybko zakończyła udział polskiej reprezentacji w walce o zwycięstwo i pozostawiła u kibiców niedosyt. Zupełne przeciwieństwo stanowią działania marek, które zainspirowane ważnym sportowym czasem, prowadziły zintensyfikowane kampanie reklamowe w oparciu o Real Time Marketing. Jedną z lepiej przygotowanych firm podczas ubiegłych Mistrzostw Świata był Komputronik, który zakończył turniej ze wzrostem odsłon witryny, odwiedzin w sklepie stacjonarnym i przede wszystkim ze wzrostem sprzedaży.

20.08.2018 | przeczytano: 1287 razy
Klika Pudelka – nowy program w Telewizji WP

Realizowana do tej pory on-line „Klika Pudelka” trafi do Telewizji WP. Premiera już w niedzielę, 1 lipca o godz. 12:00. Dołączenie programu do ramówki to wynik bardzo dobrej oglądalności w Internecie.

02.07.2018 | przeczytano: 1231 razy
Wyniki konkursu Golden Arrow

Projekt firmy marketing services Tequila/Polska i agencji reklamowej DDB Warszawa "Tyskie Flagi" otrzymał Grand Prix w II edycji konkursu marketingu bezpośredniego Golden Arrow.

01.07.2007 | przeczytano: 1205 razy
Tegoroczny mundial ciekawszy dla Polaków niż ten w RPA w 2010 r.

Pierwszą kolejkę mundialu mamy już za sobą. Zobaczyliśmy już wszystkie drużyny grające w Brazylii i można spokojnie stwierdzić że wysoki poziom sportowy przekuł się na wysoką oglądalność.

19.06.2014 | przeczytano: 1199 razy

Rozpoczęła się wspólna akcja Radia Eska i Coca-Cola: Uwolnij radość! - Mundial 2010 w Radiu Eska. Działania są zaplanowane na sześć tygodni i obejmują antenę stacji oraz internet, w którym uruchomiono specjalny serwis www.mundial.eska.pl. Za realizację kampanii, w tym kreację antenową oraz pomysły w internecie odpowiada Pracownia Kreatywna Time 100 (Grupa Radiowa Time SA). Serwis internetowy stworzyła agencja interaktywna K2, a media zaplanował Starcom.

14.06.2010 | przeczytano: 1112 razy
Jeżeli Anglia oberwie, to ona również: Mundial i przemoc domowa

Przemoc domowa i mundial okazują się być ściśle powiązane: angielskie statystyki pokazują, że liczba zgłoszeń wzrasta o 26% podczas meczów z udziałem reprezentacji Anglii, a sięga 38% w razie przegranej. Agencja J. Walter Thompson London stworzyła poruszającą kampanię plakatową, podkreślającą związek między meczami piłki nożnej, a przypadkami przemocy domowej.

08.07.2018 | przeczytano: 1076 razy
Sukces serii „Dożywotniacy” telewizji Crime + Investigation Polsat

Na antenie Crime+Investigation Polsat na przełomie maja i czerwca królowała nowa lokalna seria „Dożywotniacy”. Każdy z 5 premierowych odcinków programu oglądało blisko 40 tysięcy widzów w grupie 4+, a produkcja dotarła do ponad 1,39 miliona widzów. Seria podniosła widownię kanału o 144% wobec średnich wyników pasma w trzech miesiącach poprzedzających emisję.

03.07.2019 | przeczytano: 1058 razy
Które marki osiągnęły największe wzrosty znajomości podczas MŚ 2018?

Agencja mediowa Starcom, na zakończenie piłkarskich Mistrzostw Świata w Rosji, zbadała znajomość marek, które Polakom kojarzą się z mundialem i polską reprezentacją w piłce nożnej. W badaniu znajomości spontanicznej największe wzrosty, w stosunku do badania przed mistrzostwami, osiągnęły marki Adidas, Visa, Biedronka i Lotos. Odsetek osób, które nie potrafiły wskazać żadnej marki spadł poniżej 60 proc.

20.07.2018 | przeczytano: 1057 razy
Neonet startuje z kampanią promocyjną „Oddajemy kasę za telewizory!”

Sieć sklepów NEONET ruszyła z akcją promocyjną, w której można otrzymać 50% zwrotu za zakup telewizora, jeśli tylko reprezentacja Polski znajdzie się w półfinale mundialu. To jedna z największych kampanii firmy w historii.

28.05.2018 | przeczytano: 1056 razy
Więcej mobilnej TV w UPC

UPC Polska zwiększa mobilność usług telewizyjnych. Dzięki usłudze Horizon TV będzie można w tym samym czasie oglądać różne programy na trzech różnych urządzeniach, również poza domem. Z myślą o kibicach piłki nożnej przez kolejne dwa miesiące, również podczas trwania mundialu w Brazylii, usługa będzie bezpłatna.

27.05.2014 | przeczytano: 1027 razy
MM - mundial i marketing

Brazylia, Niemcy, Hiszpania, Argentyna, a może ktoś zupełnie inny? Kto wygra rozpoczynające się dziś Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej wiadomo będzie za miesiąc. Przed nami tygodnie emocji związanych z tą ponoć najpopularniejszą dyscypliną sportu. Mundial to jednak nie tylko zmagania piłkarzy. To także rywalizacja czysto marketingowa.

13.06.2014 | przeczytano: 1026 razy
Social Mundial

Oczy świata zwrócone są w stronę Brazylii. Nie bez powodu. Długo wyczekiwane przez kibiców Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej rozpoczęły się uroczystym otwarciem na stadionie w Sao Paulo oraz rozgrywką pomiędzy drużyną Brazylii i Chorwacji. Nie każdy mógł sobie pozwolić jednak na oglądanie transmisji w telewizji. Z pomocą pospieszył Internet.

16.06.2014 | przeczytano: 1018 razy

Publiczne odtwarzanie meczów to zawsze sprawdzony sposób na przyciągnięcie klientów. Nie ważne czy to Mistrzostwa Świata w siatkówce, piłce ręcznej czy nożnej. "Naszym" kibicujemy zawsze. Dla właścicieli lokali to idealna okazja do przyciągnięcia klientów. Niestety to również czas zysków dla inspektorów stacji udzielających licencji, ZAiKS-u oraz innych OZZ-ów.

10.06.2018 | przeczytano: 969 razy

Na 50 dni przed rozpoczęciem Mundialu w Brazylii sieć reklamy mobilnej adrino przygotowała specjalną ofertę składającą się z wyselekcjonowanego pakietu witryn o tematyce piłkarskiej.

23.04.2014 | przeczytano: 967 razy
Zina wyprodukowała mundialową kolekcję dla drogerii Rossmann

ZINA polska marka odzieży i sprzętu piłkarskiego oraz piłek – stworzyła kolekcję inspirowaną barwami narodowymi, która dedykowana jest najmłodszym kibicom polskiej reprezentacji piłkarskiej. Celem stworzenia kolekcji jest zwrócenie uwagi na wartość wspólnego kibicowania, promocja produktów marki Zina oraz wzmocnienie pozycji firmy na rynku. Kolekcja dostępna jest w drogeriach Rossmann w całej Polsce do 8 czerwca.

23.05.2018 | przeczytano: 943 razy
Mundial w Brazylii - Polacy przed telewizorem

Do gwizdka inaugurującego pierwszy mecz Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2014, czyli pojedynku Brazylii i Chorwacji, pozostały nie całe trzy dni. Futbolowa gorączka na cały miesiąc zawładnie sercami wielu kibiców także w Polsce. Mimo że na poprzednich Mistrzostwach Świata w RPA nie zobaczyliśmy w żadnym meczu naszej biało-czerwonej reprezentacji, to jednak tamten mundial zgromadził przed telewizorami 20 milionów Polaków. Czy Mistrzostwa Świata w Brazylii mają szansę przebić wynik sprzed czterech lat?

10.06.2014 | przeczytano: 868 razy

W ostatnią niedzielę niemal 10 milionów osób oklaskiwało zwycięstwo naszej reprezentacji w Mistrzostwach Świata w siatkówce mężczyzn. Radość z możliwości zobaczenia finału rozgrywek na otwartej antenie telewizyjnej była jednogłośna. Nasi siatkarze na medal zasłużyli. Ale czy to samo możemy powiedzieć o naszych mediach, które miały dla nas relacjonować to wydarzenie?

26.09.2014 | przeczytano: 864 razy
1 2 3
Strona 1/3 (artykułów: 60)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
Sortuj wg: daty popularności liczby komentarzy
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764