logo
WIEDZA
Polska reklama i poligrafiaWIEDZA

sampling: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 155
Premiera Danio Jogurt Pitny ze wsparciem Altavia Kamikaze + K2

Agencja Altavia Kamikaze + K2 wygrała przetarg na koncept i realizację kreatywno-strategicznych działań aktywacyjnych związanych z launchem nowego produktu w portfolio Danone - Danio Jogurt Pitny.

15.07.2024 | Z rynku | przeczytano: 310 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Sony ZV-E10 II i obiektyw E PZ 16–50 mm F3.5–5.6 OSS II

Sony wprowadza na rynek aparat ZV-E10 II, będący drugą generacją bestsellerowego modelu ZV-E10i. Korpus ZV-E10 jest obecnie podstawowym aparatem w przeznaczonej dla twórców treści serii Sony ZV. Stanowi wszechstronne, nieduże i łatwe w użyciu narzędzie dla początkujących i zaawansowanych twórców. Nowy ZV-E10 II będzie miał wszystkie funkcje, za które ceniono jego poprzednika, w tym style twórcze, tryb prezentacji produktu, funkcję rozmywania tła i regulowany w wielu płaszczyznach wyświetlacz. Oprócz tego projektanci w jeszcze większym stopniu postawili na poziom zaawansowania, łatwość obsługi i wyrafinowanie.

14.07.2024 | Z rynku | przeczytano: 163 razy
Bobovita ze świnką Peppa w Cinema City

Od czerwca w ramach długofalowej współpracy koncesyjno-reklamowej pomiędzy Danone, Nutricia oraz Cinema City i New Age Media w barach kinowych Cinema City rusza sprzedaż nowych musów owocowych marki Bobovita z wizerunkiem Peppa Pig, czyli postaci dobrze znanej z serii animowanych filmów dla dzieci. Równolegle planowane są różnorodne działania promocyjno-reklamowe obejmujące m.in. kampanię na ekranach i sampling produktów. Za planowanie kampanii on-screen odpowiada MediaCom.

10.06.2024 | Z rynku | przeczytano: 304 razy
Azjatyckie smaki w kampanii Publicis dla marki Winiary

Kuchnia azjatycka na dobre zadomowiła się w Polsce, nieustannie zachwycając nieoczywistymi smakami i aromatami. Marka WINIARY, w odpowiedzi na rosnące zainteresowanie popularnymi daniami z Dalekiego Wschodu, wprowadza nowości produktowe. Pasty do smażenia, nudle, sosy chilli i WINIARY Pomysły na…, pozwolą odtworzyć ulubione potrawy bez wychodzenia z domu – niezależnie od umiejętności kulinarnych.

27.05.2024 | Z rynku | przeczytano: 370 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Hardmade łamie stereotypy z pomocą nowej platformy komunikacyjnej

Hardmade, marka piwa Kompanii Piwowarskiej, przechodzi szereg rewolucyjnych zmian. 19 kwietnia br. wystartowała nowa platforma kreatywna, wprowadzając brand heroskę – Mrs. Hardmade. W portfolio debiutują również nowe, innowacyjne warianty smakowe jak Blackberry Vanilla, Exotic Kumkwat i bezalkoholowy Citrus Ice Tea Crush. Dodatkowo opakowania zyskały odświeżoną szatę graficzną. Komunikacja oraz produkty mają łamać stereotyp kategorii.

24.04.2024 | Z rynku | przeczytano: 814 razy (komentarzy: 4)
Rogalik na drogę w kampanii 7Days

W maju marka 7Days startuje z największą aktywacją w tym roku w ramach kampanii „7Days. Złap na drogę!”, której celem jest promocja produktu – rogalika 7Days. Smaczny, zawsze świeży dzięki szczelnemu opakowaniu, doskonały na każdą okazję. W ramach działań przewidziana została również aktywacja lokalna – w maju na ulicach Lublina pojawi się czerwony piętrowy autobus 7Days funkcjonujący w ramach komunikacji miejskiej.

23.04.2024 | Z rynku | przeczytano: 624 razy
Kampania Pepsi: Thirsty for more

Marka Pepsi wystartowała z kampanią marketingową pod hasłem „Thirsty for more”. W ramach działań zaplanowano szereg wyjątkowych i niestandardowych aktywności mających na celu zachęcenie konsumentów do odkrycia nowej ery świata Pepsi. Aktywacja jest efektem globalnej transformacji marki, która przeszła największy rebranding od ponad 14 lat.

18.04.2024 | Z rynku | przeczytano: 567 razy
Milestone z filmem promującym inwestycję i filozofię marki

Deweloper Milestone prezentuje film promujący jego najnowszą inwestycję w Pruszkowie, tym samym otwierając nową erę produkcji filmowych w branży deweloperskiej. Unikalna, wielowymiarowa opowieść całkowicie redefiniuje podejście do prezentacji osiedli mieszkaniowych. Koncepcja wykracza poza konwencjonalne przedstawienie budynku, a zamiast skupiać się wyłącznie na technicznych aspektach w pełni oddaje filozofię marki.

26.03.2024 | Z rynku | przeczytano: 376 razy
Oreo z limitowaną edycją ciastek Pac-Mman we współpracy z Namco

Oreo od lat wprowadza limitowane edycje swoich produktów. Tym razem marka swoje siły połączyła z uwielbianym na całym świecie bohaterem gry PAC-MAN i stworzyła ciastka, które wyglądają jak jego labirynt! Współpracy towarzyszy kampania promocyjna, która trwa do końca kwietnia 2024 r.

02.02.2024 | Z rynku | przeczytano: 679 razy
Nowe, zaawansowane funkcje CalderaRIP 17v

CalderaRIP wersja 17 wprowadza szereg nowych funkcji i usprawnień, które znacznie rozszerzają możliwości oprogramowania dla dużych formatów druku i cięcia. Poniżej przedstawiamy te najbardziej istotne.

08.01.2024 | Z rynku | przeczytano: 760 razy
Gaming z nietrafionym marketingiem

Jedynie 16 proc. polskich fanów gamingu i esportu jest zdania, że marki rozumieją ich potrzeby i potrafią się dobrze reklamować – wynika z najnowszego badania FRENZY zrealizowanego przy współpracy z Kantar Polska. Co trzecia osoba kupiła produkt lub usługę promowaną w trakcie wydarzenia gamingowego transmitowanego online, jednak 1 na 4 badanych czuje się przez marki niezrozumiane i nastawia się do nich negatywnie. Jakie działania skłaniają graczy do wejścia w interakcję z marką i co firmy robią na tym polu nie tak?

13.12.2023 | Z rynku | przeczytano: 715 razy
Sony α9 III — pełnoklatkowy aparat z systemem globalnej migawki

Firma Sony zapowiedziała wprowadzenie przełomowego aparatu α9 III z pierwszym na świeciei pełnoklatkowym przetwornikiem obrazu z systemem globalnej migawki.

14.11.2023 | Z rynku | przeczytano: 1182 razy (komentarzy: 1)
Bonarka po raz kolejny zaskakuje reklamową koncepcją

Krakowskie Centrum Handlowe Bonarka wystartowało z trzecią odsłoną swojej kreatywnej, niecodziennej kampanii reklamowej. W jej centrum znalazły się tym razem zakupowe pokusy, emocje i doświadczenia klientów. Twarzą kampanii ponownie został znany aktor Dawid Ogrodnik, ulegający słodko-modowym zachciankom.

15.09.2023 | Z rynku | przeczytano: 945 razy
Milka rusza z kampanią „Wielkie Smakowanie” promującą szerokie portfolio czekolad

Milka wraz z początkiem września startuje z nową kampanią pod hasłem "Wielkie Smakowanie". Inicjatywa wynika z refleksji nad nawykami zakupowymi konsumentów, którym marka chce przedstawić szerokie portfolio swoich produktów i zachęcić do ich testowania.

06.09.2023 | Z rynku | przeczytano: 885 razy
Coca-Cola angażuje klientów wykorzystując nową ofertę ambientową od AMS

Coca-Cola angażuje klientów, tworząc strefy eventowe w warszawskich galeriach handlowych. Dzięki wykorzystaniu możliwości Digital OOH AMS, marka zachęca do interaktywnej gry na specjalnie przygotowanych dotykowych ekranach Digital Indoor. To pierwsza w ambientowej ofercie AMS realizacja kompleksowych działań eventowych dla klienta.

12.06.2023 | Z rynku | przeczytano: 694 razy

Marka Milka, w której portfolio znajduje się najdelikatniejsza na rynku czekolada, chce przekazać jeszcze więcej delikatności tym, którzy jej najbardziej potrzebują. Postanowiła odpowiedzieć na niedogodności, z którymi zmagają się mieszkańcy dużych miast.

Nowa kampania Milka, w ramach której przygotowano lokalne aktywacje oraz wsparcie komunikacyjne w mediach, potrwa do końca maja.

22.05.2023 | Z rynku | przeczytano: 521 razy
Więcej delikatności na miejskie niedogodności w kampanii Milka

Marka Milka, w której portfolio znajduje się najdelikatniejsza na rynku czekolada, chce przekazać jeszcze więcej delikatności tym, którzy jej najbardziej potrzebują. Postanowiła odpowiedzieć na niedogodności, z którymi zmagają się mieszkańcy dużych miast. Nowa kampania Milka, w ramach której przygotowano lokalne aktywacje oraz wsparcie komunikacyjne w mediach, potrwa do końca maja.

11.05.2023 | Z rynku | przeczytano: 786 razy
Thea z kampanią profilaktyczną “Kochamy Twoje oczy”

Producent preparatów okulistycznych Thea stawia na profilaktykę i rozpoczyna kampanię „Thea – kochamy TWOJE oczy”. Obecnie trwa sampling produktów oraz działania digital. Celem akcji jest zwrócenie uwagi konsumentów na coraz powszechniej występujący syndrom widzenia komputerowego (CVS), który objawia się zmęczeniem oczu, niewyraźnym widzeniem, nadwrażliwością na ostre światło i uczuciem pieczenia pod powiekami. Za koncepcję oraz realizację kampanii odpowiada White Paper Agency.

07.03.2023 | Z rynku | przeczytano: 1437 razy
Dawid Ogrodnik jako Brand Hero Bonarki

Emocje i doświadczenia zakupowe opakowane w wyjątkowe produkty testowane na najbardziej wymagających klientach i sygnowane osobowością Dawida Ogrodnika - nowego ambasadora marki to elementy nowej, długofalowej kampanii wizerunkowej Centrum Handlowego Bonarka. Głównym motywem nowego wizerunku są emocje. Jak wpływają one na codzienne wybory konsumentów, kiedy i kto kieruje się emocjami w życiu? Kolejne odsłony kampanii będą miały swój „firmowy” produkt – made in Bonarka.

01.03.2023 | Z rynku | przeczytano: 2210 razy
Httpool wraz z agencją mediową Starcom przygotowali dla marki Heineken muzyczną akcję na Spotify do kampanii „Teraz Możesz”

Marka Heineken rozpoczęła ambientowo-kontentową kampanię, której częścią jest platforma muzyczna Spotify i działania na siłowniach sieci CityFit. Za cały koncept, planowanie i zakup mediów odpowiada agencja mediowa Starcom, zaś za działania w serwisie Spotify – Httpool Polska. Są one elementem szerszej kampanii prowadzonej pod hasłem „Teraz Możesz”, wspierającej piwo Heineken® 0.0, która obejmie m.in. także telewizję i digital. Cała kampania potrwa do marca.

30.01.2023 | Z rynku | przeczytano: 765 razy
Ja cię Serrniczę: podsumowanie kampanii

W styczniu 2022 r. wystartował ogólnopolski informacyjno-edukacyjny program, w którym główną rolę odgrywał ser. Zadaniem projektu sfinansowanego z Funduszu Promocji Mleka jest promowanie białego sera w słodkiej postaci. W jego ramach zostały zrealizowane m.in. spoty reklamowe, radiowe, konkursy i akcje samplingowe w pięciu polskich miastach, tj. Wrocławiu, Warszawie, Krakowie, Gdańsku i Bydgoszczy. Promocja tego wyjątkowego produktu miała miejsce również w social mediach. Wszystko po to, by Polacy docenili walory tego wartościowego składnika wielu tradycyjnych potraw – w tym sernika. 

27.12.2022 | Z rynku | przeczytano: 579 razy
Kampania Enel-sport ze skialpinistą Andrzejem Bargielem na ekranach Cinema City

Wiodąca klinika ortopedii, rehabilitacji i medycyny sportowej należąca do ogólnopolskiej sieci medycznej ENEL-MED i sieć kin Cinema City podjęły współpracę, aby wspólnie promować odpowiedzialne podejście do sportu. Twarzą kampanii „Nic cię nie pokona” został Andrzej Bargiel, pierwszy człowiek, który zjechał ze szczytu K2 na nartach. To pierwsza kampania kinowa w historii marki enel-sport. Jest realizowana wyłącznie w kinach Cinema City i stanowi początek długofalowej, kompleksowej współpracy. Działania w kinach koordynuje New Age Media, zaś sama kampania powstała przy współpracy agencji reklamowej AntGo i Studia Bank.

03.06.2022 | Z rynku | przeczytano: 557 razy
Krzysztof Zalewski zaprasza do odkrycia nowej, zaskakującej odsłony Żywiec Zdrój

Picie wody może być nie tylko zdrowe, ale również bardzo przyjemne. Obie te cechy łączy  Żywiec Zdrój Delikatnie Musujący, który zaskakuje drobnymi a‘la szampańskimi bąbelkami. Do odkrycia tego źródła orzeźwienia z najdelikatniejszymi bąbelkami Żywiec Zdrój zachęca ambasador marki – Krzysztof Zalewski. W najbliższych miesiącach będzie można zobaczyć go m.in. w spotach telewizyjnych, mediach społecznościowych i prasie.

31.03.2022 | Z rynku | przeczytano: 744 razy
Ooh.pl nawiązało współpracę z Kolejami Mazowieckimi

Spółka OOH.pl nawiązała współpracę z Kolejami Mazowieckimi. Zawarta umowa pozwoli firmie reklamowej na wykorzystanie należących do przewoźnika pociągów, w tym powracającego na tory po dwóch latach nieobecności pociągu “Słonecznego” w celach reklamowych. To duży krok w stronę rozbudowy oferty coraz popularniejszej reklamy tranzytowej – uważa Tomasz Sokół, prezes zarządu OOH.pl.

29.03.2022 | Świat mediów | przeczytano: 663 razy
„Ja Cię Serniczę!” – inauguracja najsłodszej kampanii za nami

W ubiegłą środę odbyło się spotkanie inaugurujące ogólnopolską kampanię informacyjno-edukacyjną „Ja Cię SERniczę”, która jest organizowana przez  Polską Izbę Mleka oraz sfinansowana z Funduszu Promocji Mleka. W projekcie główną rolę odgrywa właśnie twaróg w słodkiej postaci. Na wydarzeniu w Bursztynowa Bistro spotkali się dziennikarze, szefowie kuchni oraz blogerzy.

28.02.2022 | Z rynku | przeczytano: 695 razy
Oreo Batman – limitowana edycja ciastek we współpracy z Warner Bros

Nowe ciastka Oreo Batman to efekt współpracy marki z największym producentem filmowym na świecie Warner Bros oraz premiery nowego filmu „The Batman”. W ramach współpracy powstały unikatowe ciastka z emblematem Batmana, który widnieje zarówno na produkcie, jak i na limitowanym opakowaniu. Połączenie dwóch tak znanych marek zaowocowało niepowtarzalnym projektem.

11.02.2022 | Z rynku | przeczytano: 2010 razy
„Ja Cię Serniczę!” – kampania promująca spożycie białego sera

Na początku stycznia wystartował ogólnopolski informacyjno-edukacyjny program, w którym główną rolę odgrywa… ser. Celem projektu sfinansowanego z Funduszu Promocji Mleka jest promowanie białego sera w słodkiej postaci. W jego ramach zostaną zrealizowane m.in. spoty reklamowe, radiowe, konkursy i akcje samplingowe w polskich miastach, a o tym wyjątkowym produkcie głośno będzie również w social mediach. Wszystko po to, by Polacy docenili wartość tego wartościowego składnika wielu tradycyjnych potraw – w tym sernika.

31.01.2022 | Z rynku | przeczytano: 821 razy
Wsparcie marketingowe Fresh & Fruity Wawel

Do rodziny galaretek Fresh & Fruity z Wawelu dołączyła właśnie limitowana edycja Smaki Lata. To rześka, soczyście owocowa propozycja dla całej rodziny.

12.07.2021 | Z rynku | przeczytano: 564 razy
Aha – nowość o prostym składzie: woda, bąbelki, owocowy smak

Na rynku pojawił się właśnie nowy produkt – AHA, czyli woda z bąbelkami i owocowymi aromatami, łącząca owocowe smaki w zupełnie nieoczekiwany sposób, gwarantując wyjątkowe doznania. AHA jest już dostępna w kolorowych, designerskich puszkach.

21.05.2021 | Z rynku | przeczytano: 1136 razy
Beata Kozidrak w nowej odsłonie kampanii Coca-Cola Zero Cukru

W kwietniu br. Coca-Cola wprowadziła nową, orzeźwiającą recepturę dla Coca-Cola Zero Cukru. Za pomocą przewrotnego hasła – Najlepsza Coca-Cola ever? – marka zapraszała do spróbowania nowego produktu. Teraz do odpowiedzenia sobie na to pytanie zachęca nowa ambasadorka – gwiazda polskiej sceny muzycznej – Beata Kozidrak. Aby dać konsumentom możliwość spróbowania nowej Coca-Cola Zero Cukru, marka łączy siły z Żabką we wspólnej akcji promocyjnej i dedykowanym spocie

12.05.2021 | Z rynku | przeczytano: 876 razy
Nowa globalna strategia napoju energetycznego Rockstar

Rockstar Energy Drink, marka napojów energetycznych, która w marcu 2020 roku dołączyła do portfolio PepsiCo, rusza z nową globalną strategią, obejmującą nowe pozycjonowanie oraz wprowadzenie nowego wzornictwa opakowań. Hasło kampanii „Rockstar. Przejmij scenę” w sposób jednoznaczny określa kierunek działań pozycjonujących napój energetyczny. Wsparciem dla nowej strategii będzie szeroko zakrojona kampanią marketingowa.

21.04.2021 | Z rynku | przeczytano: 1574 razy
Przełomowy aparat α1 otwiera nową erę profesjonalnej rejestracji obrazu

Firma Sony zapowiedziała wprowadzenie do oferty przełomowego bezlusterkowego aparatu α1 z pełnoklatkowym przetwornikiem obrazu. Model ten dobitnie potwierdza, że firma pragnie być numerem 1 na rynku, oferując najlepsze połączenie nowatorskich cech i funkcji.

29.01.2021 | Z rynku | przeczytano: 523 razy

Grupa Streetcom to agencja marketing services, wyspecjalizowana w działaniach nakierowanych na consumer experience. Zapewnia kompleksową obsługę kampanii 360° z uwzględnieniem, experience, influnecer i social marketingu, we wszystkich kanałach komunikacji.

20.11.2020 | Z rynku | przeczytano: 508 razy
Sony: korpus α7C i nowy zmiennoogniskowy obiektyw

Firma Sony powiększa swoją imponującą ofertę sprzętu fotograficznego o trzy nowe produkty: pełnoklatkowy korpus α7C (model ILCE-7C), obiektyw zmiennoogniskowy FE 28–60 mm F4–5.6 (model SEL2860) i lampę błyskową HVL-F28RM.

21.09.2020 | Z rynku | przeczytano: 1337 razy
„30 dni dookoła smaku” – kabanosy „Nasze Polskie” ruszają nad Bałtyk

Dwanaście nadmorskich kurortów odwiedzą w najbliższych tygodniach uczestnicy akcji samplingowej organizowanej przez Zakłady Mięsne „Silesia”. Rozdadzą oni 50 tysięcy próbek kabanosów Duda Specialite „Nasze Polskie” o smaku wieprzowym i drobiowym. Celem akcji jest przedstawienie konsumentom produktu i jego zalet oraz budowa pozytywnego wizerunku marki.

07.08.2020 | Z rynku | przeczytano: 854 razy
Streetcom kupuje Hash.fm

Agencja Streetcom odkupiła od Konrada Traczyka i koncernu Agora 100% udziałów w spółce Hash.fm.

06.08.2020 | Świat mediów | przeczytano: 661 razy
Poczta Polska: reklama adresowa coraz popularniejsza

W ubiegłym roku o 11% wzrósł wolumen adresowanych przesyłek reklamowych obsługiwanych przez Pocztę Polską. Wobec spadku tradycyjnej korespondencji o 9% rocznie, jest to jedyna usługa listowa, która cieszy się rosnącym zainteresowaniem klientów.

06.03.2020 | Świat mediów | przeczytano: 702 razy

Klienci saloników Kolportera mogą liczyć na dodatkowy bonus w postaci próbek zielonej herbaty. Do końca listopada br. w wybranych punktach sieci swoje produkty będzie w ten sposób promować firma Herbapol.

12.11.2019 | Z rynku | przeczytano: 291 razy
Wakacyjne aktywacje marek

Czy warto inwestować w niestandardowe letnie aktywacje? Jaki będą miały efekt i zasięg? Jak mierzyć ich efektywność? Z badania świadomości, rozpoznawalności i atrakcyjności, realizowanych tego lata niestandardowych aktywacji, przeprowadzonego przez Havas Media Group, wynika, że zdecydowanie warto.

24.09.2019 | Z rynku | przeczytano: 937 razy
Dan Cake promuje nowe smaki bułeczek mlecznych

Dan Cake, jeden z czołowych producentów w branży piekarniczo-cukierniczej w Polsce oraz lider w sektorze pakowanych produktów piekarniczo-cukierniczych w kraju, rozpoczął kolejny w tym roku etap promocji Smaku Beztroski pod hasłem „Smak Beztroski zawsze po ręką”. W ramach kampanii Dan Cake promuje linię produktową bułeczek mlecznych w wersjach TO GO!. Do bestsellerowych bułeczek mlecznych dołączają bułeczki z nadzieniem kakaowym, o smaku waniliowym oraz z kawałkami czekolady w różnorodnych, wygodnych formatach opakowań.  

09.09.2019 | Z rynku | przeczytano: 738 razy
Eti wita jesień intensywnymi działaniami promocyjnymi

19 sierpnia wystartowały dwie kampanie ETi wspierające flagowe produkty marki – intensywnie czekoladowe wafle Dare oraz batony Wanted. Działania obejmują telewizję, internet, media, punkty sprzedaży oraz aktywacje dla konsumentów.

19.08.2019 | Z rynku | przeczytano: 1503 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Mentos Pure Fresh z akcją samplingową w Costa Coffee

Mentos łączy siły z Costa Coffee realizując ogólnopolską promocję konsumencką. Już od 1 sierpnia, każdy kto w jednej z kawiarni sieci zamówi zestaw składający się z dowolnego napoju i drobnej przekąski, otrzyma również bezpłatnie opakowanie gum do żucia Mentos Pure Fresh.

02.08.2019 | Z rynku | przeczytano: 494 razy
Wykorzystanie muzyki i filmów w materiale wideo

Ile sekund muzyki lub filmu mogę wykorzystać w swoim video nieodpłatnie i bez zgody pierwszego twórcy? Czy w ogóle istnieje taka możliwość?

31.07.2019 | Techniki, porady, przykłady | przeczytano: 14059 razy
Kampania samplingowa L’or

Rozpoczęła się kampania samplingowa kapsułek L’OR kompatybilnych z ekspresami Nespresso realizowana wraz z National Geographic. Media w kampanii zaplanował i zakupił Havas Media.

27.07.2019 | Z rynku | przeczytano: 762 razy
Empik z ofertą marketingową dla biznesu

Empik to nie tylko sprzedaż i dystrybucja, ale również wielokanałowa platforma medialna o ogromnych zasięgach. Sklep internetowy Empiku osiąga blisko 17 mln wizyt miesięcznie, stacjonarne salony odwiedza rocznie ok. 90 mln osób, a liczba dostępnych produktów na platformie on-line przekracza 2 miliony. Tak szerokie dotarcie oraz systematycznie powiększająca się oferta produktowa stanowią punkt wyjścia do stworzenia oferty marketingowej skierowanej do partnerów B2B.

01.07.2019 | Świat mediów | przeczytano: 741 razy
„Siła Natury” - Herbapol-Lublin startuje z kampanią napojów

17 czerwca startuje ogólnopolska kampania promująca gotowe do picia napoje marki Herbapol. Działania komunikacyjne prowadzone będą przez cały sezon letni w wybranych miastach Polski. Poszczególne etapy kampanii obejmą komunikację w kanale ATL: billboardy (outdoor oraz w metrze), citylighty oraz ekrany LCD w tramwajach, autobusach i na dworcach. W sierpniu i wrześniu w ramach promocji nowej kategorii zrealizowana zostanie także kampania VoD oraz sampling w kinach. Wsparciem BTL objęte zostaną sklepy w kanale nowoczesnym i tradycyjnym.

17.06.2019 | Z rynku | przeczytano: 1216 razy
Tęczowe puszki Sprite wspierają społeczność LGBT

To gest marki w ramach kampanii „Niech gadają. Żyj rześko” wspierającej różnorodność, prawo do bycia sobą oraz wolność do wyrażania tego, kim się jest.

07.06.2019 | Z rynku | przeczytano: 4165 razy
Czekolada Milka darkmilk ze wsparciem 360 stopni

Mondelez Polska wprowadza na rynek zupełnie nową czekoladę Milka darkmilk w trzech wersjach smakowych. Do wyboru jest ciemna czekolada mleczna, a także warianty z kawałkami migdałów oraz kawałkami solonego karmelu. Wprowadzeniu produktu na rynek towarzyszyć będzie silne wsparcie mediowe, PR-owe oraz sprzedażowe.

07.06.2019 | Z rynku | przeczytano: 2044 razy
„Dare. Odważ się na nowe” – akcje samplingowe w sześciu miastach

Wystartowała kampania marki Dare, w której ETi zaprasza mieszkańców sześciu miast w Polsce do spróbowania swoich czekoladowych wafli podczas wyjątkowych akcji samplingowych. W specjalnej strefie w Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Sopocie i Zakopanem odwiedzający będą mogli wziąć udział w grze „Dare. Odważ się na nowe” oraz skosztować słodkości.

27.05.2019 | Z rynku | przeczytano: 794 razy
Gratisomat premierowo na Festiwalmarketingu.pl

Podczas tegorocznej edycji targów reklamy po raz pierwszy zaprezentuje się firma Gratisomat, oferująca interaktywne rozwiązania marketingowe. Na stoisku będzie można samodzielnie wypróbować nowoczesną i angażującą forma reklamy produktów i usług.

22.05.2019 | Z rynku | przeczytano: 1025 razy
1 2 3
Strona 1/4 (artykułów: 155)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764