logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Z rynku: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 29019

RYOBI to jeden z producentów elektronarzędzi i narzędzi ogrodowych. W marcu marka wystartowała z nową kampanią edukacyjną „Przerabiaj, odnawiaj, twórz, zero waste!”, w ramach której chce zachęcić konsumentów do zmiany ich nawyków. Wszystko w celu ograniczenia ilości śmieci i nauczenia naszego społeczeństwa, że można odnawiać zużyte lub nawet zepsute sprzęty domowe.

10.04.2020 | przeczytano: 39 razy
Symetria „wygrywa” z wirusem i realizuje pierwszą na świecie sesję certyfikacyjną UX-PM całkowicie online

Symetria UX, jedyna polska agencja badawczo-projektowa, należąca do międzynarodowego stowarzyszenia UXalliance, pierwszy raz w historii zrealizowała sesję certyfikacyjną UX-PM Level 3. To inauguracyjne w skali całego świata, przeprowadzone w pełni zdalnie szkolenie, które udowodniło, że nawet tak skomplikowaną tematykę jak badania i projektowanie doświadczeń, można zgłębić z poziomu kanapy.

10.04.2020 | przeczytano: 78 razy
Wideokartka z przesłaniem od Orchidea Creative Group

W dobie koronawirusa, pracy zdalnej i akcji #zostanwdomu wrocławska agencja marketingowa Orchidea Creative Group przygotowała specjalne życzenia świąteczne. Stworzyła wideokartkę nagrywaną telefonami wprost z domowych biur, kuchni i salonów. Prosto, autentycznie i z głębi serca – to sposób na przekazanie odrobiny pozytywnej energii i nadziei w tym trudnym dla wszystkich czasie.

10.04.2020 | przeczytano: 73 razy

Szanowni Państwo,

pandemia COVID-19 zburzyła naszą codzienność oraz wymusiła drastyczną zmianę nawyków i zachowań społecznych. Przeorganizowaliśmy życie w trosce o zdrowie nasze i naszych bliskich. Ostatnie tygodnie wyraźnie pokazały, że żyjemy w złożonym systemie naczyń połączonych, gdzie destabilizacja jednego elementu prowadzi do perturbacji w innych jego częściach. Epidemia przyniosła ze sobą reperkusje gospodarcze i polityczne, z którymi mierzą się rządy na całym świecie. Firmy podejmują od kilku tygodni dramatyczną walkę o przetrwanie, a jedno bankructwo będzie powodowało kilka kolejnych, na zasadzie reakcji łańcuchowej. Branże turystyczna czy eventowa stały się pierwszymi gospodarczymi ofiarami COVID-19. Z wyliczeń polskich ekspertów wynika, że zwolnienia w tym sektorze sięgną 50-70%. Koronawirus zaczyna dusić kolejne gałęzie gospodarki, w tym cały ekosystem reklamowy.

10.04.2020 | przeczytano: 40 razy
Plantwear startuje z nowym serwisem e-commerce Giftbay.pl

Plantwear poszerza zakres działalności. Spółka uruchomiła właśnie nową platformę e-commerce Giftbay.pl, za pośrednictwem której będzie oferować spersonalizowane prezenty oraz gadżety. Platforma zawiera ponad 200 wersji produktowych z podziałem na kategorie, okazję oraz relację z obdarowanym. Personalizacja dokonywana jest na gotowych produktach, co zapewnia krótki termin realizacji zamówień.

10.04.2020 | przeczytano: 69 razy
„Dbaj o siebie, dbaj o innych” – nowa kampania Carrefour Polska

Carrefour ruszył z ogólnopolską kampanią na temat solidarności, odpowiedzialności i bezpieczeństwa. Nowa kampania Carrefour z elementami społecznymi, zainicjowana pod hasłem „Dbaj o siebie, dbaj o innych” pokazuje, jak ważne w tych trudnych czasach są nasze codzienne zachowania.

10.04.2020 | przeczytano: 67 razy

W związku z obecną sytuacją na świecie firma Via Color Pegasus oferuje swoje flagowe urządzenia do druku UV z 30% dotacją na zakup urządzenia. Maszyny z pełnym pakietem instalacyjnym dostępne są od ręki.

10.04.2020 | przeczytano: 55 razy

Agencja Partner of Promotion podpisała umowę na kompleksową obsługę PR dla największego polskiego producenta profesjonalnych środków do dezynfekcji – firmy Medisept. W ramach umowy agencja zajmie się prowadzeniem relacji z mediami, realizacją działań edukacyjnych, zarządzaniem komunikacją w sytuacjach kryzysowych, będzie także odpowiedzialna za wszelkie projekty z obszaru digital i social media.

10.04.2020 | przeczytano: 46 razy
Konsumpcja w czasach pandemii

W ciągu kilku tygodni nasze życie zmieniło się diametralnie. Większość z nas nie chodzi do swojego miejsca pracy - często pracę mamy tam, gdzie aktualnie znajduje się nasz komputer. Życie towarzyskie zastąpiły media społecznościowe. Nie robimy wielu rzeczy, które do tej pory były dla nas normalnością, w dalszym ciągu jednak konsumujemy! Być może odpuściliśmy zakupowe szaleństwa, a sięgamy wyłącznie po to, co jest dla nas potrzebne.

10.04.2020 | przeczytano: 75 razy
Platige Image stworzyło animację „Obyczaje przodków” w uniwersum Apex Legends

Na początku kwietnia miała miejsce premiera nowego odcinka animowanej serii Apex Legends - Opowieści z odludzia. „Obyczaje przodków” to drugi – po „Dziecięciu otchłani” – odcinek serii stworzony przez warszawskie studio Platige Image na zlecenie światowego giganta - Electronic Arts.

10.04.2020 | przeczytano: 89 razy
1 2 3
Strona 1/2902 (artykułów: 29019)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764