logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Z rynku: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 38692
„Jesteśmy przyszłością druku” – Mimaki na targach drupa

Firma Mimaki Europe, producent technologii druku atramentowego i cięcia, ogłosiła dzisiaj, że będzie obecna na targach drupa (Dusseldorf, Niemcy, 28 maja – 7 czerwca 2024 r.) wraz ze swoimi globalnymi parterami i nadrzędną marką Mimaki Engineering Co. Ltd. Zgodnie z hasłem targów drupa „Tworzymy przyszłość”, firma Mimaki wykorzysta swoje stoisko (hala 9, stoisko A04) do zaprezentowania innowacyjnego podejścia do rynku poligraficznego pod własnym hasłem „Jesteśmy przyszłością druku”. Znana z wprowadzania na rynek międzynarodowy wielu pionierskich technologii, firma Mimaki zaoferuje odwiedzającym wgląd w doskonałość inżynieryjną i zaprezentuje technologie i rozwiązania, które wspomagają przyszłą produktywność i rentowność branż oznakowań/grafiki, przemysłowej i tekstylnej.

16.04.2024 | przeczytano: 67 razy
Kerris z obsługą mediową dla Andermatt Polska

Do grona klientów KERRIS dołączył Andermatt Polska, światowy lider w rozwoju, produkcji i dystrybucji biologicznych rozwiązań dla rolnictwa. Agencja odpowiada za kompleksową obsługę działań w obszarze performance marketingu i social ads.

16.04.2024 | przeczytano: 68 razy
Hanna Dworak awansowała w agencji Enyo

Hanna Dworak awansowała w strukturach agencji Enyo – obecnie jako Senior Project Manager zarządza 8-osobowym zespołem. W Enyo pracuje od roku, do tej pory na stanowisku Project Manager. Jednym z jej pierwszych zadań w nowej roli była produkcja sesji zdjęciowej ogłaszającej nową ambasadorkę Lancôme - Igę Świątek.

16.04.2024 | przeczytano: 87 razy (komentarzy: 3)
Salestube rozpoczyna współpracę z Notino

Spółka MarTech & e-commerce connected Salestube została wybrana przez największy beauty e-shop w Europie markę Notino na partnera w obszarze MarTech. Salestube dostarczy klientowi licencję Google Analytics 360 oraz zapewni wsparcie analityczne ze strony ekspertów w dziedzinie Web Analytics oraz Data Science dla zespołu marketingowego perfumerii w zakresie wykorzystania narzędzia. 

16.04.2024 | przeczytano: 76 razy
Kampania społeczna „Teraz mnie widzisz” dostrzeżona i doceniona

Niewidzialność osób z niepełnosprawnościami była tematem przewodnim szóstej kampanii społecznej Fundacji Avalon, która właśnie dobiegła końca. Jej celem było sprowokowanie społeczeństwa do otwarcia oczu na potrzeby tej największej mniejszości, będącej jego integralną częścią i posiadającą takie sama prawa i potrzeby jak każdy z nas.

16.04.2024 | przeczytano: 117 razy
Onedaymore nowym klientem Soul &Mind

Agencja Soul & Mind odpowiada za wsparcie strategiczne w działaniach marketingowych firmy, projekty opakowań nowych smaków, opiekę graficzną nad platformami e-commerce w Niemczech i Polsce oraz obsługę profili social media na rynek polski i niemiecki. Współpraca rozpoczęła się w kwietniu 2024 r.

16.04.2024 | przeczytano: 113 razy
Środkowoeuropejskie geny w kampanii DNA Era

Co jest zapisane w DNA mieszkańca Europy Środkowo-Wschodniej? Do wspólnych cech nawiązuje nowa kampania DNA ERA – firmy oferującej testy, które umożliwiają poznanie szans i ryzyk zdrowotnych, m.in. rozwoju różnych chorób. Na podstawie anonimowej analizy wyników 13 tys. swoich klientów, DNA ERA przedstawiła wspólne genetyczne predyspozycje mieszkańców tego regionu. W ramach kampanii “Mamy to w genach!” edukuje na temat prawdopodobieństwa wystąpienia określonych cech również wśród Polaków.

16.04.2024 | przeczytano: 137 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Panasonic: aktualizacja oprogramowania aparatu Lumix S5II i S5IIX

Panasonic wprowadza istotną aktualizację oprogramowania sprzętowego dla LUMIX S5II oraz S5IIX, swoich pełnoklatkowych aparatów bezlusterkowych. Nie tylko usprawnia ona fotografowanie, ale również zwiększa możliwości udostępniania zdjęć i filmów.

15.04.2024 | przeczytano: 134 razy
Płyty Swedboard w ofercie Sico Print Solutions

SICO Print Solutions, dostawca rozwiązań do druku cyfrowego, z przyjemnością ogłasza nawiązanie współpracy z firmą SWEDBOARD, producentem ekologicznych płyt kartonowych z rdzeniem przypominającym strukturę zagęszczonego plastra miodu. Ta współpraca pozwoli SICO Print Solutions oferować swoim klientom nowe, zrównoważone rozwiązania, które spełniają najwyższe standardy jakości i wydajności.

15.04.2024 | przeczytano: 179 razy

Firma Lavazza bezprzetargowo przedłużyła umowę ramową z NAV agency.

15.04.2024 | przeczytano: 101 razy
1 2 3
Strona 1/3870 (artykułów: 38692)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764