logo
WIADOMOŚCI

Z rynku najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 24041
Plotery Mutoh skupiły uwagę fotografów

Podczas łódzkie targów Film Video Foto (12-14 kwiecień 2018), obecne na stoisku Atrium plotery Mutoh, skupiły uwagę sporej grupy profesjonalistów i amatorów… a było ich na targach blisko 16 tysięcy.

| 23.04.2018 | przeczytano: 8 razy

Agencja Brands Alive specjalizująca się m.in. w realizacji strategii marketingowych oraz identyfikacji wizualnej odpowiada za globalny proces rebrandingu marek należących do THEA Laboratoires. Ponadto zespół agencji przygotował rozwiązania kreatywne dla polskiej kampanii marki Nutrof Total, której właścicielem jest francuska firma.

| 23.04.2018 | przeczytano: 14 razy
Nikon i fotografka Julia Kennedy wychodzą z modą na ulice

W nowej serii opublikowanych przez firmę Nikon zdjęć fotografka modowa Julia Kennedy połączyła dwie formy sztuki głównego nurtu, zestawiając ze sobą świat mody oraz najbardziej zachwycające przykłady londyńskiego street artu.

| 23.04.2018 | przeczytano: 17 razy
Mbank promuje usługę wspierającą nowych przedsiębiorców

Czy można otworzyć firmę podczas wizyty w banku? mBank wychodzi naprzeciw potrzebom swoich klientów i umożliwia błyskawiczne przejście tego procesu w swoich siedzibach w całej Polsce lub online. Za kampanię promującą usługę odpowiada dom mediowy Mindshare Polska.

| 23.04.2018 | przeczytano: 16 razy
Dpdgroup prezentuje kampanię „Prawa dostawy”

DPDgroup rozpoczyna pierwszą ogólnoeuropejską kampanię internetową promującą usługi DPD. „Prawa dostawy” (#LawsOfDelivery) to seria ośmiu krótkich, humorystycznych filmów, których bohaterami są konsumenci korzystający z zakupów online. Kampania wystartowała dzisiaj w 20 krajach i potrwa osiem tygodni.

| 23.04.2018 | przeczytano: 20 razy
Benq EW3270U – monitor 4K HDR z matrycą VA i gniazdem USB-C

Benq wprowadził na polski rynek nowy monitor EW3270U zaprojektowany z myślą o zapewnieniu najwyższej jakości obrazu w domowej rozrywce, w tym w grach m.in. dzięki funkcji AMD FreeSync. Monitor wyposażono w 31,5 calową matrycę VA o rozdzielczości 4K (3840 x2160) z czasem reakcji 4ms GtG, rzeczywistym kontraście 3000:1 i jasności 300 nitów (cd/m2). Zastosowane w monitorze rozwiązania pakietu Eye-Care sprawiają, że doskonale sprawdzi się on w wielogodzinnej pracy, rozrywce wideo oraz w grach. Gwarantują one nie tylko wysoką jakość obrazu ale i komfort pracy niwelując czynniki powodujące zmęczenie wzroku. Gniazdo najnowszego standardu USB-C i dostarczany w komplecie kabel umożliwiają wygodne podłączenie źródeł sygnału wideo i audio jednym kablem.

| 23.04.2018 | przeczytano: 20 razy
Powstaje technologia druku 3D z użyciem metalu

Wraz z ilością materiałów wykorzystywanych w druku 3D rośnie liczba branży, które korzystają z ich możliwości. Nowe technologie pozwalają stworzyć metalowe zamiast plastikowych elementów. Zamiast topienia wykorzystuje się tarcie i ciśnienie. Specjalistyczne urządzenia do druku mają być wprowadzone w największych koncernach samochodowych. Drukowane mogą już być całe budynki, a nowe materiały pozwalają na ich użycie nie tylko w stacjach kosmicznych, lecz także w próżni.

| 23.04.2018 | przeczytano: 36 razy

Agencja Brands Alive specjalizująca się m.in. w realizacji strategii marketingowych oraz identyfikacji wizualnej odpowiadała za koordynację konkursu „Wakacje bez nerwów” na zlecenie Grupy Adamed, właściciela marki Nervomix. Do zadań agencji należało m.in. przygotowanie jego koncepcji kreatywnej, strony landing page oraz materiałów BTL.

| 23.04.2018 | przeczytano: 49 razy
Panel internetowy Opinie.pl liczy już 110 tys. aktywnych Panelistów

To 10 proc. wzrost liczby Panelistów w stosunku do roku poprzedniego. W 2017 roku na panelu Opinie.pl zrealizowano przeszło 400 projektów badawczych, głównie dla klientów z branż: FMCG, telekomunikacja, finanse, przemysł samochodowy i farmaceutyczny.

| 23.04.2018 | przeczytano: 54 razy
Case study: Przebudzenie mocy - Pitted Cherrie dla De Agostini

Niespełna dwa miesiące temu miała miejsce premiera kolekcji komiksów Star Wars wydawnictwa De Agostini. O komiksach było głośno nie tylko za sprawą telewizyjnych spotów, hucznie zrobiło się także w sieci. Za współpracę z influencerami i działania PR odpowiedzialna była agencja Pitted Cherries.

| 23.04.2018 | przeczytano: 110 razy
Praktyczny warsztat kreatywnego myślenia dla przedsiębiorców w łódzkim Idea Hub

W czwartek, 26 kwietnia o godzinie 19:00 w łódzkim Idea Hub odbędą się warsztaty z zakresu kreatywnego myślenia w biznesie. Podczas wydarzenia, uczestnicy będą mieli szansę poeksperymentować z różnymi technikami generowania pomysłów i tworzenia zaskakujących rozwiązań, dostarczając sobie inspirację do dalszego rozwoju osobistego. Spotkanie poprowadzą Anna Mokrosińska, menedżer kultury oraz Tomasz Piechocki, certyfikowany trener biznesu.

| 23.04.2018 | przeczytano: 49 razy
Quadrado: Elastyczny system digital signage

Rozwiązania Digital Signage już od jakiegoś czasu nas otaczają, chociaż nie zawsze zdajemy sobie z tego sprawę. Obserwujemy elektroniczne wyświetlacze już nie tylko w galeriach handlowych – prekursorach w stosowaniu nowoczesnych systemów promocji wizualnej, ale także w sklepach, restauracjach czy nawet na stacjach benzynowych.

| 23.04.2018 | przeczytano: 95 razy
Sieci sklepów liderami wydatków reklamowych w marcu

Ograniczenie handlu w niedzielę znacząco przełożyło się na rynek reklamowy. To właśnie branża handlowa wygenerowała w marcu – pierwszym miesiącu obowiązywania nowych przepisów – największe wydatki na promocję w mediach. Wzrosły one w ciągu miesiąca o 100 mln zł – wynika z danych Instytutu Monitorowania Mediów. Niemal 30 proc. zmonitorowanych reklam dotyczyło sklepów dyskontowych. Środki przeznaczano nie tylko na reklamę produktów, lecz także na informacje o dłuższym otwarciu sklepów oraz specjalnych promocjach na sobotę.

| 23.04.2018 | przeczytano: 58 razy
Viewsonic – to będzie rok projektorów 4K

Najnowsze projektory 4K UHD marki ViewSonic – modele PX747 i PX727 mają znakomity stosunek ceny do parametrów. Nie są to urządzenia tylko dla kinomaniaków, ale także dla entuzjastów gier korzystających z konsol generujących obraz wysokiej rozdzielczości oraz kibiców, którzy zapragną w domu ogromnego obrazu. Można go mieć już za 5999 zł z VAT. Trzeba tylko wybrać model.

| 23.04.2018 | przeczytano: 54 razy
Shake Hands wygrywa przetarg na obsługę marki Tikkurila

SHAKE HANDS wygrała przetarg i obroniła budżet na obsługę marki Tikkurila w mediach społecznościowych. Tikkurila, producent wysokiej jakości produktów przeznaczonych do malowania, dekoracji i ochrony różnego rodzaju powierzchni, współpracuje z SHAKE HANDS od 2014 roku. Agencja odpowiedzialna jest za doradztwo strategiczne i kompleksowe budowanie wizerunku marki w social media.

| 23.04.2018 | przeczytano: 65 razy
Synergic: Rowery miejskie w kampanii Itaka

Od kwietnia w głównych miastach w Polsce trwa pierwsza w historii biura podróży ITAKA kampania reklamowa, w której jako nośnika użyto skrzydełka rowerów miejskich. Promująca wyjazdy do Turcji akcja reklamowa realizowana przez Synergic potrwa do końca maja br. Kampania koncentruje się na pokazaniu bogatej oferty all inclusive, pięknych plaż i doskonałego klimatu Turcji i jest realizowana łącznie na 1.300 rowerach w 11 miastach w Polsce. Największą liczbę 350 rowerów wykorzystano w Warszawie. Ponadto świadkami kampanii są również m. in. mieszkańcy Wrocławia, Łodzi, Poznania, Lublina, Szczecina czy Katowic.

| 23.04.2018 | przeczytano: 79 razy
Nagroda IAC Award 2018 dla kampanii Nn Investments Partners

Kampania „Finanse po godzinach” realizowana przez NN Investment Partners we współpracy z zespołem SEO i content marketing grupy On Board Think Kong została nagrodzona jako najlepsza w dwóch kategoriach. Jurorzy uznali „Finanse po godzinach“ za najlepszą kampanię w kategorii „Best Blog Online campaign” oraz “Best Investment Online campaign”. Całoroczne działania, których osią był firmowy blog edukacyjny i SEO pomogły NN Investment Partners dotrzeć do młodych osób zainteresowanych inwestycjami oraz zwiększyły widoczność firmy w wynikach wyszukiwania Google. Bezpośrednim wynikiem kampanii był 25 procentowy wzrost liczby rejestrów funduszy inwestycyjnych zakładanych przez gości trafiających na stronę firmy z organicznych wyników wyszukiwania.

| 23.04.2018 | przeczytano: 59 razy
Innowacje od Epsona, Antalis i 3M dla branży reklamowej i wnętrzarskiej

W dniach 23-26 kwietnia 2018, w Warszawie i we Wrocławiu odbędą się warsztaty poświęcone przeprowadzaniu metamorfoz w dekoracji wnętrz oraz innowacji w reklamie i grafice organizowane wspólnie przez firmy Epson i Antalis. Oto plan warsztatów i atrakcje, które czekają na uczestników obu wydarzeń.

| 23.04.2018 | przeczytano: 84 razy
Kongres Profesjonalistów PR: Kluczowe wnioski
Jak przygotować się do kryzysu? Czy można przekuć go w sukces? Dlaczego strategia komunikacyjna na wypadek trudnych sytuacji powinna być standardem w każdej firmie? Na te i wiele innych pytań udzielili odpowiedzi prelegenci XVIII Kongresu Profesjonalistów Public Relations, który w tym roku zgromadził ponad 250 uczestników. Wydarzenie odbyło się w dniach 19-20 kwietnia w Hotelu Hilton Garden Inn w Rzeszowie. | 21.04.2018 | przeczytano: 195 razy
Margaret, Maserak i Maleńczuk w kampanii Warka Radler
W nowym spocie telewizyjnym Margaret, Rafała Maseraka i Macieja Maleńczuka Warka Radler 0.0% pokazuje na luzie i puszcza oko do widza. Znana piosenkarka, charyzmatyczny tancerz i kultowy piosenkarz Maciej Maleńczuk nawiązali współpracę z marką Warka Radler i reklamują najnowszą linię Warki Radler 0.0%. Nowa kampania telewizyjna z ich udziałem wystartuje 16 kwietnia 2018.  | 20.04.2018 | przeczytano: 240 razy (komentarzy: 21)
1 2 3
strzałka
Strona 1/1203 (artykułów: 24041)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie

REKLAMA
 
poniedziałek 23.04.2018, 155 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone