logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Z rynku: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 33593
Creative Service Line dentsu Polska z nową strukturą

Grupa dentsu Polska upraszcza strukturę Creative Service Line. Dzięki integracji agencji digitalowej Isobar Polska i Red8 – agencji o mocnych kompetencjach ATL’owych – grupa będzie mogła zaoferować swoim klientom jeszcze lepszą obsługę, bardziej kompleksowe produkty i unikalne rozwiązania odpowiadające na ich potrzeby.

27.01.2022 | przeczytano: 77 razy
Mediaplus realizuje kampanię marki Purella i Nutribullet „Superfoody na co dzień”

Marka Purella wyemitowała 4. sezon serialu internetowego „Superfoody na co dzień”, przygotowanego wspólnie z producentem blenderów NutriBullet. Za realizację akcji odpowiada agencja mediowa Mediaplus, działająca we współpracy z agencją kreatywną Labcon.

27.01.2022 | przeczytano: 75 razy
HP wprowadza na rynek wszechstronną drukarkę domową Envy Inspire

Firma HP zaprezentowała urządzenie HP ENVY Inspire z HP+. Prawie 86 % rodzin używa drukarki do zarządzania codziennym życiem[4] – nowe urządzenie HP zaprojektowano tak, aby sprostać ich zmieniającym się potrzebom, gdy pracują lub uczą się.

27.01.2022 | przeczytano: 98 razy

Huawei rusza z kampanią promującą najnowsze, flagowe smartfony Huawei P50 Pro i P50 Pocket, która będzie realizowana w kanałach digital, PR i na nośnikach OOH w całej Polsce. W kampanii pojawią się influencerzy – modelka Anna Markowska i fotograf Marcin Tyszka, którzy będą komunikować fotograficzną potęgę modelu P50 Pro i innowacyjność składanego P50 Pocket. Smartfony będą promowane także przez ambasadora marki Roberta Lewandowskiego na jego kanałach social media. Huawei zaprosi też amatorów fotografii mobilnej do udziału w konkursie.

26.01.2022 | przeczytano: 153 razy
Wystartowała kampania UPC Freedom autorstwa K2 Create

W nowej kampanii marki UPC „Freedom” bohater marki UPCeusz oraz jej ambasador Marcin Prokop promują najnowszą ofertę operatora – Zestaw MEGA PAKA. Za koncepcję kampanii odpowiada agencja K2 Create (Grupa K2).

26.01.2022 | przeczytano: 117 razy
Benq GS50 z Android TV – plenerowy projektor z 2.1 kanałowym dźwiękiem

Firma BenQ wprowadza na polski rynek model GS50, pierwszy na świecie odporny na zachlapania przenośny projektor z Android TV i 2.1-kanałowym systemem dźwięku Bluetooth. Odporność na upadki i zachlapania GS50 w połączeniu z wysokiej jakości obrazem o żywych barwach i głębokich efektach dźwiękowych z dodatkowym wzmocnieniem basów umożliwia stworzenie i przeżywanie niezwykłych chwil w domu i w plenerze.

26.01.2022 | przeczytano: 167 razy

Xsolla, światowy lider z sektora gier wideo, stawia na kompleksową komunikację oraz działania PR i wybiera Triple PR jako partnera na polskim rynku. Xsolla oferuje zaawansowany zestaw narzędzi oraz usług, zaprojektowanych specjalnie dla branży gier mobilnych.

26.01.2022 | przeczytano: 81 razy
Rynek reklamy na świecie wzrośnie w 2022 o 9,2%%

Grupa reklamowa dentsu opublikowała Global Ad Spend Forecast. Według badania rynek reklamy na świecie odbija się mocno po regresie z 2020 roku. Średni wzrost w tym roku ma być trzy razy szybszy niż w analogicznym okresie po kryzysie finansowym z 2008 (w 2011 wynosił 3,2%, teraz 9,2%). Wśród rynków, które mają rozwijać się szybciej niż światowa średnia,  są kraje Europy Środkowej i Wschodniej (tzw. CEE).

26.01.2022 | przeczytano: 136 razy
Metsä Tissue wybiera Spark Foundry do obsługi mediowej

Spark Foundry, agencja należąca do Publicis Groupe, wygrała przetarg na obsługę mediową Metsä Tissue – producenta papierowych artykułów higienicznych, właściciela marek tj. Lambi, Mola i Tento. Agencja Spark Foundry będzie odpowiedzialna za strategiczne planowanie kampanii i zakup mediów.

26.01.2022 | przeczytano: 107 razy
Publicis Groupe CEE wzmacnia kompetencje technologiczne

Gabriel Zábušek, pełniący funkcję Chief Executive Officera (CEO) firmy KINDRED, należącej do Publicis Groupe Czechy, awansował na stanowisko Chief Technology Officera (CTO) Publicis Groupe w regionie Europy środkowej i wschodniej (CEE). Gabriel Zábušek dołączył do zespołu Le Pont, utworzonej w ubiegłym roku platformy Publicis Groupe CEE, oferującej całościowe rozwiązania digital-first. Na nowym stanowisku będzie kierował rozwojem technologii na 15 rynkach Publicis Groupe CEE, pełniąc jednocześnie funkcję CEO KINDRED.

26.01.2022 | przeczytano: 188 razy
Analiza semantyczna w Newspoint

Newspoint do swojej oferty wprowadził analizę semantyczną monitorowanych artykułów, wpisów, porad i opinii. Semantyka zajmuje się opisem znaczenia fraz, zdań i długich tekstów. Dzięki jej zastosowaniu marketerzy lepiej poznają, co dokładnie użytkownicy sądzą o ich produktach oraz usługach. Analiza ręczna została rozszerzona o automatyczne metody klasy NLP, clusteringu, text miningu, sztucznej inteligencji i modelowania języka naturalnego.

26.01.2022 | przeczytano: 115 razy

Kolejne organizacje dołączają do IAA Polska. Do kurii mediów przystępuje Grupa RMF, do kurii professional services - agencja rekrutacyjna Antal oraz agencja reklamowa RTB House, zaś do kurii reklamodawców – Carrefour Polska.

26.01.2022 | przeczytano: 80 razy
IV edycja kampanii „Marka Polskie Mięso. Polska Smakuje.”

Tegoroczna edycja kampanii pod hasłem “Pewne jest jedno. Polskie Mięso. Zawsze w dobrym towarzystwie” to kontynuacja promocji polskiego mięsa wieprzowego i drobiowego oraz ich przetworów. Jej nadrzędnym celem jest informowanie konsumentów o walorach odżywczych i ważnej roli mięsa w codziennej diecie. Ponadto istnieje silna potrzeba edukacji konsumentów o pochodzeniu mięsa oraz wspierania polskich producentów i hodowców w tym zakresie. Potrzeba poznania pochodzenia produktów spożywczych, w tym mięsa, jest wyraźnie obserwowana wśród polskich konsumentów, którzy nie zawsze potrafią rozpoznać żywność polskiego pochodzenia na półkach sklepowych.

26.01.2022 | przeczytano: 181 razy

O włączenie targowych firm podlegających pod PKD 82.30 i 73.11 do pomocy w ramach tarczy 10.0, przyznanie im rządowego wsparcia na obiecane przez ministerstwo m-ce maj-sierpień 2021, wliczenie do rozliczenia tarczy PFR 2.0 czasu do sierpnia 2021 włącznie czy przedstawienie im wytycznych dotyczących bezpiecznej organizacji imprez targowych – zwraca się do premiera Komitet Obrony Branży Targowej. Zaznacza on, że rząd całkowicie pominął branżę targową w ostatniej tarczy rządowej 10.0 i wprowadził dyskryminujący ją sposób rozliczenia tarczy PFR 2.0 dla średnich i małych firm, gdzie prognozowane zwroty środków sięgają u nich średnio 50 % wartości pomocy. Zwraca też uwagę, na lekceważenie targowych przedsiębiorców przez resort Rozwoju i Technologii w rozmowach on-line w 2021 roku w sytuacji, gdy funkcjonowanie imprez targowych odbywa się obecnie w coraz bardziej ograniczonym wymiarze, przy braku możliwości obsługi polskich wystawców za granicą.

25.01.2022 | przeczytano: 154 razy
Nowość od marki Wawel – Miniczekolada Danusia o smaku kokosowym

Klasyczna Danusia z Wawelu teraz dostępna w nowej, pysznej odsłonie! Do kultowego produktu o smaku orzechowo-czekoladowym dołączyła Danusia Kokosowa.

25.01.2022 | przeczytano: 121 razy
Agencja Monday Comms z kampanią dla Dell Technologies

Artur, w którego wciela się aktor Łukasz Simlat, jako pracownik korporacji przeżywa codzienne dylematy osób pracujących zdalnie. W postaci Artura każdy z nas może znaleźć siebie. Dlatego w poszukiwaniu rozwiązań pozornie błahych trudności, bohater zachęca do znalezienia w sobie wewnętrznego szefa i stania się lepszą wersją siebie na miarę dzisiejszych realiów. Jak to zrobić? Odpowiada najnowsza kampania Dell Technologies, w której firma zdradza, jak technologia i dobre nawyki mogą pomóc w byciu dla siebie lepszym szefem.

25.01.2022 | przeczytano: 124 razy
Epson rozpoczyna epokę otwartych innowacji

Firma opracowuje nowatorską technologię produkcji tworzyw sztucznych z biomasy i sproszkowanych metali z recyklingu.

25.01.2022 | przeczytano: 114 razy
Mediahub wspiera projekt XPS Revolt

MediaHub Poland odpowiada za obsługę mediową projektu „XPS Revolt” przygotowanego przez agencję reklamową Pakaya dla marek Dell i Intel EVO.

25.01.2022 | przeczytano: 119 razy
Firma Epson przekazuje drukarki Ecotank i projektory dla fundacji Usaina Bolta

Firma Epson przekazała organizacji The Usain Bolt Foundation, której celem jest tworzenie możliwości poprzez edukację i rozwój kultury, 100 bezkartridżowych drukarek EcoTank oraz 20 projektorów laserowych. Urządzenia o łącznej wartości ponad 100 tys. euro zostały wręczone podczas specjalnej ceremonii, zorganizowanej w szkole podstawowej na Jamajce do której uczęszczał Usain Bolt - Waldensia Primary. Waldensia to jedna z kilku szkół na Jamajce, która skorzysta z nowego sprzętu. Inne obdarowane placówki to między innymi szkoły podstawowe w Salt Marsh, Duanvale i Kinloss.

25.01.2022 | przeczytano: 114 razy
Marie dołącza do Fantasyexpo

Julita Maria Kusy aka Marie, jedna z najciekawszych młodych wokalistek na polskiej scenie muzycznej, stała się postacią coraz odważniej pukającą do drzwi polskiego mainstreamu. W styczniu 2022 artystka dołączyła do grona gwiazd Fantasyexpo. Oprócz tworzenia cukierkowych (i tych mniej cukierkowych) utworów, Marie kocha również gaming, który w jej życiu gości od dawna.

25.01.2022 | przeczytano: 113 razy
1 2 3
Strona 1/1680 (artykułów: 33593)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764