logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Z rynku: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 38719
„Dizajn na fali” w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha

Trwa cykl rozmów o polskim dizajnie ,,Dizajn na fali” w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie. W gronie uznanych gości odbywają się dyskusje nie tylko o jakości kształcenia przyszłych projektantów, ale również o sposobach pogłębiania świadomości producentów, przedstawicieli władz i konsumentów dobrego wzornictwa. Najbliższy wykład odbędzie się już 23 kwietnia. 

19.04.2024 | przeczytano: 115 razy
Lidl z kampanią UEFA Euro 2024: Lidl Kids Team

Jako Oficjalny Partner UEFA EURO 2024, Lidl Polska rozpoczyna program Lidl Kids Team, w ramach którego dzieci mają szansę wyjść na murawę razem z polskimi zawodnikami przed meczami UEFA EURO 2024! Sieć ogłasza konkurs, w ramach którego rodzice lub opiekunowie mogą wygrać miejsce w Lidl Kids Team dla swojego dziecka w wieku od 6 do 10 lat – niezależnie od płci, pochodzenia czy zdolności fizycznych lub umysłowych. Wystarczy, że rodzice lub opiekunowie wypełnią formularz konkursowy w aplikacji Lidl Plus i odpowiedzą na pytanie konkursowe! Zwycięzcy zostaną wybrani przez jury.

19.04.2024 | przeczytano: 107 razy
Zostań Aquaphorianinem – kampania reklamowa Aquaphor

Międzynarodowy koncern AQUAPHOR, producent filtrów do wody z zakładami produkcyjnymi w Estonii (UE) , coraz silniej działa na polskim rynku, kreując potrzeby filtracji wody, a także promując zmiany na lepsze. Ściśle łączy się to z misją firmy, którą jest zapewnienie czystej wody wszystkim mieszkańcom naszej planety poprzez zmianę wody na lepszą – czystą, zdrową i bezpieczną. Nowa kampania marki prowadzona jest pod hasłem „Zostań Aquaphorianinem” i bezpośrednio nawiązuje do misji AQUAPHOR.

19.04.2024 | przeczytano: 76 razy
Blog Hochland Polska – wywiady na 30-lecie firmy

Pod koniec 2023 roku Hochland Polska rozszerzył swoją stronę karierową www.tujestpysznie.pl o wyjątkową sekcję blogową. Projekt „ Od skupu mleka po Wasze talerze” to cykl wywiadów na 30-lecie firmy prowadzony przez wewnętrzny zespół Employer Branding.

19.04.2024 | przeczytano: 75 razy
Kabanosy oficjalną przekąską European League of Football

Marka SNACK !T, należąca do firmy Tarczyński S.A., została oficjalnym partnerem European League of Football (ELF), a kabanosy SNACK !T oficjalną przekąską ligi, co potwierdza specjalne logo na opakowaniach. Umowa sponsorska została zawarta na dwa lata. Jest to pierwsza zagraniczna współpraca marketingowa Tarczyński S.A., stanowiąca jednocześnie kluczowy element realizacji strategii rozwoju marki na rynku niemieckim.

19.04.2024 | przeczytano: 85 razy (komentarzy: 5)
Nowy Zarząd Stowarzyszenia Producentów Reklamowych

W czwartek 18.04.2023 odbyło się walne zgromadzenie członków Stowarzyszenia Producentów Reklamowych (SPR), zrzeszającego 29 studiów produkcyjnych. Podczas spotkania podsumowano drugi rok działalności i wybrano nowy zarząd.

19.04.2024 | przeczytano: 66 razy
Launch marki Kellys w Polsce

Do grona klientów domu mediowego #GeneracjiAI, WowMedia&Metrics, dołączyła marka KELLYS. Agencja odpowiada za kompleksową obsługę działań w obszarze komunikacji oraz planowania i zakupu mediów.

19.04.2024 | przeczytano: 125 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Nowa seria profesjonalnych monitorów Sony Bravia

Firma Sony ogłosiła dziś, że rodzina monitorów profesjonalnych BRAVIA powiększa się o zupełnie nowy, flagowy 98-calowy monitor z serii FW-BZ53L, wyposażony w powłokę Deep-Black Non-Glare Poszerzeniu ulega tez oferta podstawowych monitorów serii BZ30L do której dla klientów w Europie dołącza monitor w wersji 98-calowej., Niedawno ogłoszone modele BRAVIA 7 , BRAVIA 8 i BRAVIA 9 są najnowszymi dodatkami do gamy Bravii FWD, które trafiają na rynek z 3-letnim profesjonalnych wsparciem Prime Support firmy Sony.

18.04.2024 | przeczytano: 129 razy
Samsung Electronics liderem rynku digital signage 15. rok z rzędu

Centrum badań rynku Omdia ogłosiło, że Samsung Electronics 15 rok z rzędu został uznany za producenta numer jeden w zakresie produktów wyświetlania profesjonalnego [1] . Według firmy badawczej w minionym roku Samsung nie tylko był liderem globalnego sektora signage z 33 proc. udziałem, ale także sprzedał ponad 2 mln urządzeń – to rekordowa liczba dla firmy [2] .

18.04.2024 | przeczytano: 127 razy
Kampania Pepsi: Thirsty for more

Marka Pepsi wystartowała z kampanią marketingową pod hasłem „Thirsty for more”. W ramach działań zaplanowano szereg wyjątkowych i niestandardowych aktywności mających na celu zachęcenie konsumentów do odkrycia nowej ery świata Pepsi. Aktywacja jest efektem globalnej transformacji marki, która przeszła największy rebranding od ponad 14 lat.

18.04.2024 | przeczytano: 131 razy
Xiaomi rozpoczęło współpracę z gwiazdami polskiej siatkówki

Aleksander Śliwka, Kamil Semeniuk i Marcin Janusz rozpoczęli współpracę z Xiaomi. Od dziś na swoich kanałach społecznościowych będą dzielić się fragmentami ze swojego życia, treningów, a w szczególności z najważniejszych spotkań meczowych w tym roku. Nowi przyjaciele marki będą relacjonować legendarne momenty zdjęciami przy użyciu telefonów marki.

18.04.2024 | przeczytano: 142 razy
Lincoln Electric powierza Kinesso obsługę w digitalu

Lincoln Electric, specjalizujący się w zakresie projektowania, rozwoju i wytwarzania produktów do spawania, cięcia, lutowania i zautomatyzowanych rozwiązań dla przemysłu, wybrał w przetargu na obsługę digital ofertę agencji KINESSO (IPG Mediabrands).

18.04.2024 | przeczytano: 98 razy
Platige Image prezentuje VFX Showreel

Platige Image, polskie studio produkcyjne i postprodukcyjne, znane z realizacji efektów do takich tytułów, jak The Witcher, Shadow&Bone czy Blood Origin,  prezentuje najnowszy showreel.

18.04.2024 | przeczytano: 130 razy
Fenty x Puma z eventową premierą Creeper Phatty Earth Tone

FENTY x PUMA prezentują premierę Creeper Phatty Earth Tone z okazji Światowego Dnia Ziemi. Sneakersy, które pojawiły się w 2015 roku, dziś powracają w nowej odsłonie.

18.04.2024 | przeczytano: 170 razy
Garden of Words Group w nowej identyfikacji wizualnej

Grupa Agencji Garden of Words jako jeden z liderów w branży, stale rozwija swoją działalność, oferując wszechstronne kompetencje w obszarze zintegrowanej komunikacji. Dynamicznemu rozwojowi towarzyszą zmiany w identyfikacji wizualnej grupy. Garden of Words Group zyskała między innymi odświeżone logo, nową stronę internetową i zaktualizowany layout (m.in. kolorystyka, elementy graficzne, czcionki). Autorem zmian jest wewnętrzny dział kreacji grupy, którym zarządza Paulina Więcek, dyrektorka kreatywna.

18.04.2024 | przeczytano: 180 razy

Agencja reklamowa Hand Made kolejny rok będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę marki w obszarze BTL i digital. 

18.04.2024 | przeczytano: 101 razy
Główka Pracuje w kampanii Ingka Centres

Ingka Centres, firma zarządzająca obiektami handlowymi rozpoczyna kampanię pod nazwą Główka Pracuje, w ramach której stworzyła nową, interaktywną przestrzeń ‒ Umysłową Siłkę. Siłka oferuje różnorodne aktywności poprawiające sprawność umysłową, by efektywniej przyswajać wiedzę oraz przetwarzać i zapamiętywać informacje. Umysłowa Siłka otwiera się 20 kwietnia w lubelskim SKENDE, a w kolejnych tygodniach także w warszawskim Wola Parku (6 – 11 maja), Porcie Łódź (13 – 18 maja) i wrocławskiej Alei Bielany (20 maja – 1 czerwca). Tym samym Ingka Centres udowadnia odwiedzającym, że można trenować bez dźwigania ciężarów. Program skierowany jest do całych rodzin, aby inspirować wszystkie pokolenia do podejmowania aktywności intelektualnej i prowadzenia zdrowego stylu życia, sprzyjającego zachowaniu wysokiej sprawności umysłowej.

18.04.2024 | przeczytano: 151 razy
Freelancehunt: Rośnie liczba firm bazujących na freelancerach

Około 20% firm zarejestrowanych na miedzynarodowym portalu Freelancehunt.com zatrudnia więcej freelancerów niż pracowników na etat. Dotyczy to również Polski. Przedsiębiorcy coraz częściej sięgają po freelancerów ze względu na dużą dostępność i wybór specjalistów, gwarancję skuteczności oraz zdecydowanie niższe koszty pracy. 

18.04.2024 | przeczytano: 157 razy

Panasonic Connect Co., Ltd. zaopatrzy Igrzyska Olimpijskie w Paryżu 2024, trwające od 26 lipca do 11 sierpnia oraz następujące po nich Igrzyska Paraolimpijskie, od 28 sierpnia do 8 września, w najnowocześniejsze technologie audiowizualne. Jako jeden z kluczowych sponsorów, Panasonic dostarczy zaawansowane projektory i monitory profesjonalne, sprzęt do produkcji transmisji live i systemy projekcji. We współpracy z Międzynarodowym Komitetem Olimpijskim, Paryskim Komitetem Organizacyjnym Igrzysk oraz Olimpijskimi Usługami Nadawczymi, Panasonic, jako czołowy partner globalny oraz założyciel Programu TOP, zobowiązał się do świadczenia niezawodnego wsparcia na każdym etapie przygotowań i realizacji tych wyczekiwanych wydarzeń.

18.04.2024 | przeczytano: 87 razy
Bolton Polska wybiera agencję Streetcom

BOLTON Polska rozwija współpracę z agencją Streetcom od 2 lat i teraz ponownie wybrała ją do realizacji kampanii Influencer marketingowych dla swoich brandów. Streetcom odpowiada za działania przede wszystkim dla marek Rio Mare i Meglio.

17.04.2024 | przeczytano: 184 razy

Agencja mediowa Initiative (IPG Mediabrands) po raz trzeci z rzędu wygrała przetarg na kompleksową obsługę mediową FoodCare. Oznacza to kontynuację współpracy rozpoczętej w maju 2022 roku.

17.04.2024 | przeczytano: 146 razy

PR Hub oraz Instytut Psychologii Polskiej Akademii Nauk nawiązały współpracę pod kątem obsługi PR naukowego projektu badawczego podejmującego tematykę kulturowo wrażliwych miar rozwoju społecznego i dobrostanu społecznego. Projekt realizowany jest w ramach grantu Narodowego Centrum Nauki w programie GRIEG.

17.04.2024 | przeczytano: 115 razy
More Bananas i Semcore partnerami biznesowymi

Agencje More Bananas i firma Semcore zostały partnerami biznesowymi. Mają wspólnie prowadzić i realizować działania marketingowe dla polskich i zagranicznych marek.

17.04.2024 | przeczytano: 208 razy
Julia Żugaj i konkurs na parówkowe śniadanie w kampanii Tarczyński

Marka Tarczyński wystartowała z nową akcją konkursową, w której zachęca do podzielenia się swoimi kreatywnymi przepisami na śniadanie z wykorzystaniem parówek z linii Tarczyński Naturalnie. To nie tylko okazja do dobrej zabawy w kuchni, ale również szansa na wygranie niepowtarzalnych nagród. Autor przepisu, który podbije serce Julii Żugaj, ambasadorki kampanii, otrzyma złoty naszyjnik. W puli nagród do zdobycia są także eleganckie szlafroki oraz stylowe apaszki.

17.04.2024 | przeczytano: 237 razy
Jakub Różycki nowym prezesem Lifetube

Lifetube, lider rynku influencer marketingu i ekonomii twórców ma nowego prezesa. Stanowisko to objął Jakub Różycki, manager z ponad piętnastoletnim doświadczeniem, zdobytym między innymi w McKinsey, Allegro i Shoppee. 

17.04.2024 | przeczytano: 224 razy
Infoshare 2024: szczegóły programu

Ponad 150 czołowych prelegentów z całego świata,  najnowsze globalne trendy technologiczne  i sztuczna inteligencja. Największe firmy i korporacje, międzynarodowi inwestorzy i setki startupów. To wszystko już 22 - 23 maja, podczas Infoshare 2024. Rejestracja trwa, a konferencję, jak co roku, odwiedzą tysiące uczestników.

17.04.2024 | przeczytano: 185 razy
McCann wzmacnia szeregi kreatywne

W kwietniu do McCANN, wiodącej agencji reklamowej w Polsce, dołączył nowy team kreatywny w składzie Paweł Cholewa jako Senior Art Director i Head of Design oraz Kamil Kuć jako Senior Copywriter. Wzmocnienie zespołu to element nieustannego rozwoju struktur kreatywnych i dążenia McCANN do utrzymania pozycji lidera na rynku reklamowym.

17.04.2024 | przeczytano: 213 razy
„Jesteśmy przyszłością druku” – Mimaki na targach drupa

Firma Mimaki Europe, producent technologii druku atramentowego i cięcia, ogłosiła dzisiaj, że będzie obecna na targach drupa (Dusseldorf, Niemcy, 28 maja – 7 czerwca 2024 r.) wraz ze swoimi globalnymi parterami i nadrzędną marką Mimaki Engineering Co. Ltd. Zgodnie z hasłem targów drupa „Tworzymy przyszłość”, firma Mimaki wykorzysta swoje stoisko (hala 9, stoisko A04) do zaprezentowania innowacyjnego podejścia do rynku poligraficznego pod własnym hasłem „Jesteśmy przyszłością druku”. Znana z wprowadzania na rynek międzynarodowy wielu pionierskich technologii, firma Mimaki zaoferuje odwiedzającym wgląd w doskonałość inżynieryjną i zaprezentuje technologie i rozwiązania, które wspomagają przyszłą produktywność i rentowność branż oznakowań/grafiki, przemysłowej i tekstylnej.

16.04.2024 | przeczytano: 163 razy
Kerris z obsługą mediową dla Andermatt Polska

Do grona klientów KERRIS dołączył Andermatt Polska, światowy lider w rozwoju, produkcji i dystrybucji biologicznych rozwiązań dla rolnictwa. Agencja odpowiada za kompleksową obsługę działań w obszarze performance marketingu i social ads.

16.04.2024 | przeczytano: 178 razy
Hanna Dworak awansowała w agencji Enyo

Hanna Dworak awansowała w strukturach agencji Enyo – obecnie jako Senior Project Manager zarządza 8-osobowym zespołem. W Enyo pracuje od roku, do tej pory na stanowisku Project Manager. Jednym z jej pierwszych zadań w nowej roli była produkcja sesji zdjęciowej ogłaszającej nową ambasadorkę Lancôme - Igę Świątek.

16.04.2024 | przeczytano: 249 razy (komentarzy: 9)
Salestube rozpoczyna współpracę z Notino

Spółka MarTech & e-commerce connected Salestube została wybrana przez największy beauty e-shop w Europie markę Notino na partnera w obszarze MarTech. Salestube dostarczy klientowi licencję Google Analytics 360 oraz zapewni wsparcie analityczne ze strony ekspertów w dziedzinie Web Analytics oraz Data Science dla zespołu marketingowego perfumerii w zakresie wykorzystania narzędzia. 

16.04.2024 | przeczytano: 201 razy
Kampania społeczna „Teraz mnie widzisz” dostrzeżona i doceniona

Niewidzialność osób z niepełnosprawnościami była tematem przewodnim szóstej kampanii społecznej Fundacji Avalon, która właśnie dobiegła końca. Jej celem było sprowokowanie społeczeństwa do otwarcia oczu na potrzeby tej największej mniejszości, będącej jego integralną częścią i posiadającą takie sama prawa i potrzeby jak każdy z nas.

16.04.2024 | przeczytano: 218 razy
Onedaymore nowym klientem Soul &Mind

Agencja Soul & Mind odpowiada za wsparcie strategiczne w działaniach marketingowych firmy, projekty opakowań nowych smaków, opiekę graficzną nad platformami e-commerce w Niemczech i Polsce oraz obsługę profili social media na rynek polski i niemiecki. Współpraca rozpoczęła się w kwietniu 2024 r.

16.04.2024 | przeczytano: 186 razy
Środkowoeuropejskie geny w kampanii DNA Era

Co jest zapisane w DNA mieszkańca Europy Środkowo-Wschodniej? Do wspólnych cech nawiązuje nowa kampania DNA ERA – firmy oferującej testy, które umożliwiają poznanie szans i ryzyk zdrowotnych, m.in. rozwoju różnych chorób. Na podstawie anonimowej analizy wyników 13 tys. swoich klientów, DNA ERA przedstawiła wspólne genetyczne predyspozycje mieszkańców tego regionu. W ramach kampanii “Mamy to w genach!” edukuje na temat prawdopodobieństwa wystąpienia określonych cech również wśród Polaków.

16.04.2024 | przeczytano: 202 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Panasonic: aktualizacja oprogramowania aparatu Lumix S5II i S5IIX

Panasonic wprowadza istotną aktualizację oprogramowania sprzętowego dla LUMIX S5II oraz S5IIX, swoich pełnoklatkowych aparatów bezlusterkowych. Nie tylko usprawnia ona fotografowanie, ale również zwiększa możliwości udostępniania zdjęć i filmów.

15.04.2024 | przeczytano: 170 razy
Płyty Swedboard w ofercie Sico Print Solutions

SICO Print Solutions, dostawca rozwiązań do druku cyfrowego, z przyjemnością ogłasza nawiązanie współpracy z firmą SWEDBOARD, producentem ekologicznych płyt kartonowych z rdzeniem przypominającym strukturę zagęszczonego plastra miodu. Ta współpraca pozwoli SICO Print Solutions oferować swoim klientom nowe, zrównoważone rozwiązania, które spełniają najwyższe standardy jakości i wydajności.

15.04.2024 | przeczytano: 260 razy

Firma Lavazza bezprzetargowo przedłużyła umowę ramową z NAV agency.

15.04.2024 | przeczytano: 162 razy
Allegro z międzynarodową platformą komunikacji

Allegro ogłasza ewolucję komunikacyjną marki. Idea kreatywna i hasło „Jak tak, to Allegro” skupiają się na różnorodności kategorii i szerokim wyborze produktów na platformie, które odzwierciedlają codzienne potrzeby, wyzwania i plany  współczesnych konsumentów.

15.04.2024 | przeczytano: 277 razy
Cofające się streamy w promocji filmu Omen

W ramach promocji filmu “Omen: Początek” studia 20th Century widzowie Twitcha mogli oglądać wyjątkowe transmisje. Podczas ich trwania zaaranżowane zostały problemy techniczne powodujące cofanie się całego materiału. W kampanii wzięli udział popularni twórcy gamingowi: Seto, Kamyk oraz Pago. 

15.04.2024 | przeczytano: 215 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Iga Świątek ambasadorką marki Lancôme

Iga Świątek oraz marka Lancôme ogłosiły współpracę, w ramach której Iga, tenisistka numer jeden na świecie dołącza do grona ambasadorek Lancôme jako pierwsza ambasadorka marki w Polsce. Iga i Lancôme to doskonały duet. Jako idolka i głos młodego pokolenia, Iga reprezentuje wartości Lancôme, które dzieli z francuską marką beauty. Celebrowanie naturalnego piękna, które wypływa prosto z wnętrza oraz samorealizacja i niezależność to ponadczasowe idee ważne dla marki Lancôme. Ogłoszona dzisiaj współpraca to spotkanie prawdziwych liderów: światowej gwiazdy kobiecego tenisa i kobiecej marki numer jeden na rynku kosmetyków selektywnych w Polsce 1 . To przełomowa decyzja również dlatego, że Iga jest pierwszą sportowczynią wśród ambasadorek Lancôme na świecie.

15.04.2024 | przeczytano: 289 razy
Paypo rozszerza współpracę z PR Calling

PayPo – lider usług BNPL (z ang. buy now, pay later) w Polsce adresowanych do sklepów internetowych, rozszerza współpracę z PR Calling. Do tej pory agencja odpowiadała za komunikację zewnętrzną firmy, w tym m.in. działania z zakresu media relations, pozycjonowanie eksperckie i PR kryzysowy. Aktualnie PR Calling zajmuje się także działaniami niestandardowymi, które mają na celu spotęgowanie widoczności marki w mediach. 

15.04.2024 | przeczytano: 161 razy
Kolejna edycja Blikomanii wsparta kampanią

15 kwietnia br. ruszyła kolejna odsłona loterii organizowanej przez Polski Standard Płatności, operatora BLIKA. W losowaniu o jeden z 70 diamentów lub czeki o wartości 200 i 400 zł może wziąć udział każdy użytkownik BLIKA. Wystarczy zarejestrować się na stronie www.blikomania.pl. Wszystkim uczestnikom przysługuje dodatkowo nagroda gwarantowana. Tegoroczną loterię wspiera 19 banków, które udostępniają BLIKA w swoich aplikacjach mobilnych. BLIKOMANIA 2024 potrwa do 23 czerwca 2024 roku.

15.04.2024 | przeczytano: 255 razy
Icea i Youlend wspierają finansowania kampanii marketingowych

YouLend, czołowy przedstawiciel sektora embedded finance, dostrzegł potencjał spółki ICEA S.A., wybierając ją jako jedynego partnera w Polsce wśród agencji digital. Decyzja ICEA, dostawcy kompleksowych usług z zakresu digital marketingu o podjęciu współpracy z brytyjską spółką oferującą zintegrowane finanse, to kontynuacja rozwoju idei one-stop shop dla e-commerce, a także odpowiedzią na wyraźnie zapotrzebowanie rynkowe. Kooperacja pomiędzy organizacjami ma na celu dostarczenie klientom ICEA unikalnych rozwiązań finansowych i marketingowych, które wspierają ich w efektywniejszym rozwijaniu działalności biznesowej.

15.04.2024 | przeczytano: 276 razy
UFO, lewitujący ciągnik i niewyjaśnione zjawiska w kampanii Żubr

Marka Żubr Kompanii Piwowarskiej, w swojej największej tegorocznej kampanii 360° postawiła na zaskakującą historię. O takiej sytuacji nie szumiała jeszcze puszcza. W różnych miejscach w kraju zaczął się pojawiać Niezidentyfikowany Obiekt Latający. Relacje świadków potwierdzały jedno: czegoś szuka. Podejmuje próby wzniesienia różnych obiektów i stworzeń.

15.04.2024 | przeczytano: 272 razy (komentarzy: 9)
Obiektyw Voigtlander Nokton 75 mm f/1,5 do Nikon Z

Voigtlander Nokton 75 mm f/1,5 to wysokiej klasy manualny obiektyw, którego domeną jest fotografia portretowa i reportażowa. Wysoką jakość oraz niepowtarzalny charakter obrazowania docenią wszyscy fotografowie i filmowcy poszukujący jasnego, krótkiego teleobiektywu, który poza kompletem soczewek zaoferuje im także swoją duszę.

15.04.2024 | przeczytano: 179 razy
 McCann z kampanią dla platformy Gdziejakibiznes.com Mastercard

McCANN odpowiada za kampanię dla nowego, innowacyjnego narzędzia Mastercard – GdzieJakiBiznes.com. Platforma powstała z myślą o małych i średnich przedsiębiorcach, zarówno tych doświadczonych, szukających lokalizacji do ekspansji, jak i takich, którzy chcą znaleźć odpowiednie miejsce na otwarcie swojego pierwszego biznesu.

15.04.2024 | przeczytano: 230 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Arlon Vital - wylewane folie i laminaty bez PVC

W marcu 2024 roku Arlon wprowadził na rynek gamę wylewanych produktów Premium bez PVC o nazwie VITAL. Do grupy tych produktów zalicza się DPF V9700 oraz odpowiadający jej laminat z serii V3370. Gama Vital firmy Arlon na nowo definiuje pojęcie Premium. Produkty te zostały stworzone z dbałością o planetę oraz aby pomóc Ci w osiągnięciu sukcesu.

14.04.2024 | przeczytano: 202 razy
Sportowcy nagradzają najlepszych kibiców w kampanii Warka

Przed nami lato pełne sportowych emocji. Z tej okazji Warka, znana ze wspierania zarówno polskich sportowców, jak i kibiców, postanowiła przygotować dla nich coś wyjątkowego. W najnowszej loterii marki codziennie do wygrania są złote medale Warki oraz nagrody pieniężne. Dodatkowo, w tegorocznej kampanii, na Planecie Warka, dwóch legendarnych sportowców – Jakub Błaszczykowski i Michał Kubiak, wspólnie wspiera i nagradza złotymi medalami polskich kibiców. Całość można zobaczyć w opublikowanym właśnie spocie reklamowym.

14.04.2024 | przeczytano: 224 razy
Miasta G8 2024 - podsumowanie

Uchwały krajobrazowe - stan prac: Miasta G8 2024 - podsumowanie

Uchwały krajobrazowe powstają w Polsce od 2015 roku. Przedstawiamy najnowszy raport o stanie powstających i obowiązujących uchwał krajobrazowych, w ośmiu największych miastach Polski (G8). Ten raport będzie szczególny, ponieważ po ponad 8-miu latach oczekiwania uzyskaliśmy odpowiedź na pytanie – czy ustawa jest zgodna z konstytucją?

13.04.2024 | przeczytano: 352 razy
Shakira nową ambasadorką Ipanema

Kolumbijska artystka i bizneswoman, Shakira, została nową ambasadorką brazylijskiej marki obuwia Ipanema i twarzą wyjątkowej kampanii kolekcji Ipanema Sempre Nova.

12.04.2024 | przeczytano: 294 razy
1 2 3
Strona 1/775 (artykułów: 38719)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764