logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Z rynku: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 28971
Awanse w dziale client engagement VMLY&R

W pierwszym kwartale tego roku do grona group account managerów agencji VMLY&R (Marta Gaś-Dmowska i Michał Brzęczkowski) dołączyli i tym samy awansowali: Anna Góreczna oraz Bartosz Mazurek. Adam Augustynowicz awansował na stanowisko regional business coordinator.

06.04.2020 | przeczytano: 34 razy
„Jeśli widzisz ten plakat, to znaczy, że nie mogłeś zostać w domu” – kampania społeczna AMS

W kwietniu na swoich analogowych i cyfrowych citylightach AMS prowadzi kampanię przypominającą tym, którzy nie mogli zostać w domu, o najważniejszych zasadach postępowania w czasie pandemii koronawirusa.

06.04.2020 | przeczytano: 41 razy

Agencja Up&More współpracuje ze Stowarzyszeniem Wólka Center, organizacją wspierającą inicjatywy wielokulturowe wokół relacji handlowych i biznesowych podmiotów z różnych stron świata. Działania prowadzone za pośrednictwem Facebooka mają na celu umocnienie wizerunku Klienta wraz z uwydatnieniem wartości reprezentowanych przez stowarzyszenie.

06.04.2020 | przeczytano: 30 razy

Sawex Foods, właściciel marek, takich jak Halina i Britta, przedłużył umowę na obsługę pełnego portfolio z wrocławską agencją PR i content marketingu – Sferą Group. To już drugi rok współpracy między firmami – agencja odpowiada za działania z zakresu media relations oraz social media marketingu.

06.04.2020 | przeczytano: 35 razy
Rusza akcja „Podano do domu” zachęcająca do zamawiania dań z dowozem do domu

Firma Unilever łączy siły z sieciami restauracji i platformami do zamawiania jedzenia online, by wspierać rynek gastronomii znajdujący się w kryzysie, związanym z ograniczeniem pracy restauracji, firm cateringowych i hoteli. W akcji „Podano do domu” zachęcają swoich klientów do zamawiania dań z ulubionych lokali z dowozem, by pomóc im przetrwać trudny okres.

06.04.2020 | przeczytano: 76 razy
HP rozbudowuje możliwości urządzeń serii R

Firma HP Inc. zaprezentowała zaktualizowaną ofertę drukarek HP Latex z serii R. Nowe funkcje i rozwiązania ułatwią firmom zajmującym się drukiem poligraficznym korzystanie z technologii HP Latex na hybrydowej platformie druku, umożliwiając jednocześnie uzyskanie wysokiej jakoś wydruków na różnych typach materiałów, przy użyciu atramentów lateksowych HP.  

06.04.2020 | przeczytano: 70 razy
Wiarygodna komunikacja może przesądzić o przyszłości firm

Pandemia koronawirusa wpłynęła nie tylko na sytuację finansową firm, lecz także na ich komunikację. Duża część zrezygnowała z niej całkowicie, w ten sposób wysyłając w świat komunikat: nie wiadomo, co się u nas dzieje. Tymczasem właściwe zarządzanie informacją jest kluczowe właśnie teraz – może pomóc firmom w przezwyciężeniu kryzysu i opłaci się po zakończeniu pandemii, kiedy wszyscy będą chcieli wrócić do normalności.

03.04.2020 | przeczytano: 231 razy (komentarzy: 1)
Oranżada Hellena w kampanii „Cudze chwalicie, swego nie znacie”

21 marca ruszyła kampania marki Oranżada Hellena z Kubą Wojewódzkim w roli głównej. Aktywności, prowadzone pod hasłem Cudze chwalicie, swego nie znacie!, komunikują Oranżadę Hellena jako napój gazowany, który wyszedł Polakom wybitnie. Działania reklamowe są realizowane równolegle w telewizji i Internecie.

03.04.2020 | przeczytano: 204 razy
Meetlify wspomoże branżę eventową

Meetbit, polski startup, specjalizujący się w tworzeniu aplikacji biznesowych oraz systemach rozwiązań dla branży MICE (turystyka biznesowa), opracowuje aplikację, która ma być odpowiedzią na problemy komunikacyjne występujące w kryzysowych sytuacjach, m.in. takich jak pandemia. Meetlify, bo o niej mowa, to inteligentny system komunikacji B2B, który wspomaga kontakt biznesowy online. To może być przełom dla odwoływanych masowo imprez, które nie mogą się odbyć w dotychczas znanej formie. Spółka pracuje nad aplikacją od ponad roku. Na co dzień Meetlify pozwala na optymalizację przygotowań w trakcie eventów oraz maksymalnie efektywne wykorzystanie czasu w trakcie ich trwania.

03.04.2020 | przeczytano: 289 razy

Agencja po wygranym przetargu odpowiada za działania reklamowe (ATL / Digital) dla pierwszej oryginalnej produkcji BBC Brit zrealizowanej w Polsce.

03.04.2020 | przeczytano: 117 razy
KGHM świeci na niebiesko

KGHM Polska Miedź S.A. po raz kolejny przyłączyła się do inicjatywy „Polska na niebiesko”. Akcja organizowana jest 2 kwietnia, w Światowym Dniu Świadomości Autyzmu.

03.04.2020 | przeczytano: 144 razy

TikTok w coraz większym stopniu napędza sprzedaż produktów. Tak przynajmniej wynika ze statystyk. Agencja GetHero  po raz kolejny przeprowadziła badania społeczności TikTok, dzięki którym możemy poznać m.in. preferencje jej użytkowników.

03.04.2020 | przeczytano: 125 razy
Rusza kampania NASK piętnująca fake newsy

Internet zalewa w ostatnich tygodniach lawina fake newsów, tzw. łańcuszków i niesprawdzonych informacji dotyczących koronawirusa. SARS-CoV-2 stał się pożywką zarówno dla internetowych trolli, jak i cyberprzestępców, którzy próbują wykorzystać sytuację, aby wyłudzić pieniądze, hasła do logowania w banku czy social mediach. W związku z tym NASK startuje właśnie ze specjalną kampanią, która ma skłonić internautów do aktywnego oznaczania oraz zgłaszania fake newsów i cyberoszustw. Fałszywą informację można skomentować, dodając hasztag #OznaczDezinfo, natomiast próbę wyłudzenia, fałszywe strony internetowe czy bramki do płatności należy zgłosić do CERT Polska.

03.04.2020 | przeczytano: 125 razy
Energa ma nowego ambasadora - to zapaśnik Gevorg Sahakyan

Niezwykle utalentowany, ale też twardy psychicznie, z charakterem i osobowością. Mowa o zapaśniku z klubu GKS Cartusia. To Gevorg Sahakyan, który przyjechał do Polski z Armenii ponad 5 lat temu. Tu mieszka i trenuje, otrzymał też polskie obywatelstwo. Od niedawna jest także ambasadorem sportu Grupy Energa.

03.04.2020 | przeczytano: 188 razy
#Wszystkobędziedobrze – Niepodległa i polscy artyści dodają otuchy

Solidarność to jedna z najważniejszych wartości międzyludzkich, szczególnie bliska Polakom. W trudnych chwilach potrafimy się zjednoczyć i wspólnie zmierzyć z kryzysem. Biuro Programu „Niepodległa” wraz z gwiazdami polskiej muzyki przygotowało projekt #wszystkobędziedobrze przypominający, że także w czasie pandemii, kiedy towarzyszy nam niepokój, mimo konieczności zachowania fizycznego dystansu, cały czas jesteśmy razem i wspólnie uda nam się przetrwać trudne chwile.

03.04.2020 | przeczytano: 134 razy

ING Bank Śląski rusza z akcją #zdalnidopomocy. Bank inspiruje i zachęca do pomocy innym w ogarnięciu spraw w internecie, bez wychodzenia z domu.

03.04.2020 | przeczytano: 107 razy
180heartbeats + Jung v Matt wzmocniła dział kreacji i designu

Kamil Kuć dołączył do działu kreacji agencji 180heartbeats+JUNG v MATT. Natomiast Natalia Grabowska została zatrudniona w dziale design.

03.04.2020 | przeczytano: 191 razy
#Contra19 - nastolatkowie w kontrze do COVID-19

Wystartowała akcja #CONTRA19. W jej ramach nastolatkowie z całej Polski mogą przyjąć szybkie wyzwania, którymi m.in. pomogą lokalnym przedsiębiorcom, osobom starszym czy zawalczą z fakenewsami. Do stanięcia w kontrze do COVID-19 zachęca młodych inicjator akcji, Fundacja Zwolnieni z Teorii.

03.04.2020 | przeczytano: 210 razy
Mikołaj Szwechowicz Ad Sales Managerem w biurze reklamy OLX

Jako Ad Sales Manager Mikołaj Szwechowicz będzie zarządzał w Biurze Reklamy Grupy OLX dziewięcioosobowym zespołem odpowiadającym za kontakty z klientami bezpośrednimi i domami mediowymi.

03.04.2020 | przeczytano: 185 razy

W wyniku wygranego konkursu, agencja Happy Endians stworzy aplikację mobilną dla PGNiG Superligi i PGNiG Superligi Kobiet. Tym samym jest to kolejny produkt, obok niedawno wdrożonych stron internetowych ligi męskiej i żeńskiej, który firma wykona dla spółki zarządzającej najwyższą klasą rozgrywkową piłki ręcznej.

03.04.2020 | przeczytano: 133 razy
„Herbapol-Lublin” kontynuuje kampanię reklamową linii Zioła Mnicha

Marka Herbapol kontynuuje kampanię reklamową promującą linię herbatek funkcjonalnych Zioła Mnicha rozpoczętą w marcu. Działania prowadzone w serwisach VOD potrwają do końca kwietnia.

03.04.2020 | przeczytano: 145 razy

Marka Bracia Sadownicy kontynuuje kampanię rozpoczętą w 2019 roku pod hasłem „Bracia Sadownicy – Ci od jabłek”. Za koncept kreatywny i realizację działań odpowiada agencja Cape Morris.

03.04.2020 | przeczytano: 104 razy
Do zespołu agencyjnego Skivak dołącza Marta Fabiś

Z początkiem kwietnia do zespołu agencyjnego SKIVAK dołączyła Marta Fabiś, która objęła stanowisko new business managera. Odpowiedzialna będzie m.in. za pozyskiwanie nowych klientów, koordynację procesów przetargowych oraz budowanie i utrzymywanie relacji z obecnymi klientami.

03.04.2020 | przeczytano: 208 razy
Veovee wyłącznym przedstawicielem Smart55 dla podmiotów mediowych

Z początkiem kwietnia agencja digital marketingu Veovee została strategicznym partnerem spółki Smart55 oferującej rozwiązania marketingu natywnego, będącego liderem reklamy in-image na polskim rynku.

03.04.2020 | przeczytano: 123 razy
Tylko w Igepa – ploter Flora LED UV R-18

FLORA LED UV R-18 to jedno z najnowszych urządzeń do druku LED UV tej marki, premiera roku 2020. Dostępna wyłącznie w ofercie Igepa Polska.

02.04.2020 | przeczytano: 202 razy
Agencja digital EB Lovejob dla Umicore

Agencja digital employer branding LoveJob powiększa grono klientów z obszaru budowania wizerunku firmy jako pożądanego pracodawcy. Agencja rozpoczęła współpracę z firmą Umicore w zakresie tworzenia i wprowadzania w życie strategii employer branding w Polsce. LoveJob odpowiada za koncepcję i całościową realizację działań zaplanowanych w tym obszarze w Polsce.

02.04.2020 | przeczytano: 130 razy
Program „5 porcji warzyw, owoców lub soku” z PR Hub

Agencja PR Hub wygrała przetarg na realizację działań jubileuszowej edycji programu „5 porcji warzyw, owoców lub soku”. W ramach 10. edycji kampanii realizowane będą działania komunikacyjne – m.in. w radiu i telewizji, media relations oraz aktywności z obszaru influencer i event marketingu.

02.04.2020 | przeczytano: 141 razy
W walce z koronawirusem: zestawy do produkcji naklejek ostrzegawczych

Na całym świecie, jak i w naszym kraju wzrosło zapotrzebowanie na oznakowanie graficzne sklepów, środków transportu publicznego informujące o zachowaniu odległości między osobami, ograniczeniach w dostępie do miejsc publicznych, itd. Tego typu wydruki najczęściej realizuje się na ploterach drukujących oraz tnących, np. Mutoh i Summa.

02.04.2020 | przeczytano: 221 razy (komentarzy: 2)
Eko media w ofercie Api.pl

API.PL wprowadza do oferty ekologiczne media i podłoża do druku. Eko media są produkowane na bazie surowców mniej szkodliwych dla środowiska niż powszechnie stosowane PVC, a parametrami nie ustępują standardowym materiałom i mogą być ich stuprocentowymi zamiennikami. Niejednokrotnie dają nawet szersze możliwości zastosowania i pozwalają na uzyskanie prac lepszej jakości.

02.04.2020 | przeczytano: 157 razy

2 spółki z grupy spółek DANONE konsolidują budżet mediowy swoich marek produktów mlecznych oraz wody i napojów w MediaCom Warszawa. Tym samym, po niespełna półtorarocznej przerwie, dom mediowy rozszerza zakres usług, świadczonych na rzecz lidera rynku żywności, obejmujący tworzenie strategii all mediowych oraz planowanie i zakup mediów tradycyjnych, o prowadzenie kampanii digitalowych dla marek klienta, powracając do realizowanego we wcześniejszych latach modelu holistycznej współpracy.

02.04.2020 | przeczytano: 129 razy
E-warsztaty fotograficzne w ramach #Takzostanwdomu

W ramach #TAKzostanwdomu Toruńska Agenda Kulturalna zachęca do pozostania w domu i korzystania z kulturalnej oferty on-line. Na stronie akcji ruszyły e-warsztaty fotograficzne, podczas których można dowiedzieć się jak wykonywać ciekawe zdjęcia, znaleźć niebanalne źródła inspiracji czy poznać przydatne techniki i oprogramowanie. W pierwszym odcinku toruńska fotografka Lena Paracka-Werner opowiada o tym, dlaczego właściwie wykonujemy zdjęcia.

02.04.2020 | przeczytano: 117 razy
PNY Technologies, Optoma, Esportslab oraz Roboto klientami Galaktus PR

Agencja Galaktus PR, specjalizująca się w obsłudze marek growych i technologicznych, informuje o nawiązaniu współpracy z PNY Technologies, Optomą, Esportslab oraz Roboto.

02.04.2020 | przeczytano: 184 razy
Kampania online Fabryki Cukierniczej Kopernik

Wystartowała kampania online Fabryki Cukierniczej Kopernik, która w spocie na kanałach VOD, YouTube na i Facebooku odsłania kulisy tradycyjnej produkcji kraftowych Listków Waflowych. Za kampanię odpowiadają agencja branded contentowa Labcon oraz Value Media,  należące do grupy komunikacyjnej Group One.

02.04.2020 | przeczytano: 111 razy
Play wzmacnia obszar Public Affairs

W marcu do zespołu PLAY dołączył Jan Pilewski obejmując stanowisko Senior Public Affairs Manager. Jest to nowo utworzone stanowisko w ramach powstałego w zeszłym roku departamentu komunikacji korporacyjnej.

02.04.2020 | przeczytano: 112 razy
Marka w czasach pandemii - analiza Schulz brand friendly

Trzynastu ekspertów Schulz brand friendly przygotowało pierwsze takie na rynku, wieloaspektowe spojrzenie na branżę oraz działanie marek w czasie kryzysu. Analizują działania komunikacyjne od strony strategii i biznesu, kreacji, obszaru digital oraz PR. Zapraszamy do lektury bezpłatnej bazy wiedzy.

02.04.2020 | przeczytano: 154 razy
Nowe osoby w zespole 19 Południka

Do zespołu agencji 19 Południk dołączyły cztery nowe osoby. Obsadzone zostały stanowiska PR & media relations Managera, Senior Creative, UX/UI Designera i Web Developera.

02.04.2020 | przeczytano: 149 razy
Branża upominków reklamowych w obliczu epidemii

Polska Izba Artykułów Promocyjnych zaprasza przedsiębiorców z branży do wzięcia udziału w badaniu "Branża upominków reklamowych w obliczu epidemii COVID-19", dotyczącym wpływu epidemii koronawirusa na branżę upominków reklamowych w Polsce.

02.04.2020 | przeczytano: 120 razy
Almette - #Zostań w domu z przyjemnością

W tych szczególnych okolicznościach, w których się znaleźliśmy, ważnym wsparciem stała się internetowa akcja #ZOSTAŃ W DOMU, propagująca postawę odpowiedzialności za siebie i za innych. Teraz dołącza do niej marka Almette – z pomysłem i z przyjemnością. Inspiracje do kreatywnego spędzania czasu w domu, oryginalne przepisy w nurcie zero waste, pomysły na rodzinne gotowanie – to wszystko znaleźć będzie można w materiałach przygotowanych w akcji Almette #ZOSTAŃ W DOMU z przyjemnością. W jej ramach ambasador marki – David Gaboriaud, prosto ze swojej kuchni będzie łączyć się wirtualnie ze znanymi blogerkami i youtuberkami. Akcja wystartowała 1 kwietnia.

02.04.2020 | przeczytano: 140 razy
Plotery tnące Summa w walce z koronawirusem

W ostatnich tygodniach widzieliśmy, jak ważna jest ochrona zdrowia ludzi i jak potrzebna jest odzież ochronna przed koronawirusem, taka jak maski i fartuchy. Technologie cięcia firmy Summa mogą w tym pomóc i pomagają. W związku z tym, że koronawirus nadal rozprzestrzenia się na całym świecie, Summa chce wykorzystać swoje zasoby, aby zminimalizować w jak największym stopniu skutki wybuchu epidemii. Dzięki urządzeniom tnącym Summa, możemy produkować wiele artykułów, które uzupełniają niedobory materiałów ochronnych przeciwko COVID-19. Razem z Tobą możemy przyczynić się do przezwyciężenia tych kłopotliwych czasów.

01.04.2020 | przeczytano: 232 razy
#jestesmyodpowiedzialni na drzwiach całej Polski

„STOP. Ktoś w tym domu ma ograniczoną odporność”. „Proszę zostawić przesyłkę pod drzwiami”.  „Jestem medykiem, nie zastawiaj mi auta”. Tysiące charakterystycznych kart z apelami pojawia się w ostatnich dniach na drzwiach mieszkań i za szybami aut w całej Polsce. Akcję #JESTEŚMYODPOWIEDZIALNI wymyśliła i prowadzi łódzka firma Progressivo, a nabrała ona tempa po tym, jak pochwalił ją m.in. Filip Chajzer z TVN.

01.04.2020 | przeczytano: 172 razy

Polski oddział OPPO, wiodącego w skali globalnej producenta urządzeń mobilnych, z początkiem kwietnia 2020, rozpoczyna współpracę w zakresie PR z agencją 24/7Communication.

01.04.2020 | przeczytano: 106 razy
Skyn zachęca ludzi do pozostania w domu globalną akcją „Stay and f*** at home”

Ruch społeczny został zapoczątkowany w mediach społecznościowych hashtag’iem #staythefhome. Marka nawołuje do tego, aby w ramach bezpieczeństwa „zrobić sobie dobrze i zostać w domu”.

01.04.2020 | przeczytano: 136 razy
Tyskie: „Historia pokazuje, że zawsze damy radę przejść na TY”

Tyskie startuje z nową kampanią w ramach platformy komunikacji „Przejdźmy na TY” pod hasłem: „Historia pokazuje, że zawsze damy radę przejść na TY”.

01.04.2020 | przeczytano: 164 razy

PR Calling, agencja specjalizująca się w obsłudze firm napędzanych innowacjami, rozpoczyna współpracę z najpopularniejszą aplikacją zakupową w Polsce – Listonic.

01.04.2020 | przeczytano: 146 razy
Nowość od Karmi o smaku mrożonej kawy z kofeiną i 0,0%%

Marka Karmi wprowadza na rynek innowacyjny i unikalny wariant piwa bezalkoholowego. Karmi Mrożona Kawa 0,0% z kofeiną – schłodzone i podane w piwnym pokalu idealnie orzeźwi i doda energii.  

01.04.2020 | przeczytano: 143 razy
Ekran LED o powierzchni dwóch boisk zawisł nad głowami koszykarzy NBA

Amerykański oddział firmy Samsung wziął udział w jednej z największych rewitalizacji obiektów sportowych w USA, instalując ponad 64 ekrany wideo LED w arenie Chace Center. Obiekt będący siedzibą drużyny NBA Golden State Warriors, może obecnie pochwalić się największym centralnie podwieszonym ekranem LED spośród wszystkich aren NBA. Powierzchnia ekranu przekracza 900 m2 – to dwukrotnie więcej niż powierzchnia boiska do koszykówki.

01.04.2020 | przeczytano: 132 razy
Epson Surecolor SC-P900 i SC-P700: profesjonalne drukarki fotograficzne

Modele SureColor SC-P900 i SC-P700 to wysokiej jakości drukarki fotograficzne przeznaczone dla fotografów i artystów ceniących funkcjonalność oraz świetne wzornictwo.

01.04.2020 | przeczytano: 235 razy
Wyjątkowa drużyna, czyli maskotki od OLXa

Lwica Grażyna, Bombelek Felek, Nosacz Seba to tylko część nowej rodziny maskotek od OLXa. W odpowiedzi na sugestie i prośby użytkowników serwis wypuszcza unikatową kolekcję. Żeby je zdobyć wystarczy myć ręce i zostać w domu.

01.04.2020 | przeczytano: 135 razy
Papier syntetyczny Synaps – w zgodzie ze środowiskiem

Synaps, mimo że jest papierem syntetycznym, w procesie produkcji oraz w czasie użytkowania wywiera minimalny wpływ na środowisko naturalne. Jest to produkt 100% PET, więc poddaje się recyclingowi.

31.03.2020 | przeczytano: 137 razy
Publicis Groupe uruchamia serwis informacyjny o COVID-19

Serwis CMOInsider.pl, do czasu uporania się z pandemią koronawirusa, będzie poświęcony zmianom w marketingu, reklamie, biznesie i społeczeństwie, wywołanym przez trwający kryzys.

31.03.2020 | przeczytano: 168 razy
1 2 3
Strona 1/580 (artykułów: 28971)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764