logo
WIEDZA
Polska reklama i poligrafiaWIEDZA

Techniki, porady, przykłady: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 2239
Jak komunikować problem koronawirusa w firmach i instytucjach?

Wzrost liczby przypadków infekcji koronawirusem w Polsce oraz rosnące poczucie zagrożenia sprawia, że wiele firm i instytucji staje obecnie w obliczu kryzysu. Koronawirus już takie kryzysy powoduje lub może wywołać zarówno bezpośrednio, jak i – znacznie częściej – pośrednio. Agencja Alert Media Communications, specjalizująca się w komunikacji kryzysowej, opracowała i przedstawia dedykowane rekomendacje dotyczące sposobu zarządzania informacją w związku z narastającym problemem zagrożenia wirusem Covid-19. Rekomendacje te mogą mieć decydujące znaczenie w pierwszych fazach kryzysu, gdy ten dopiero dotknie daną firmę lub instytucję.

11.03.2020 | przeczytano: 710 razy

Podczas ubiegłorocznej konferencji Oracle OpenWorld uczestnicy mogli wysłuchać wyjątkowej prezentacji w wykonaniu Duncana Wardle, który przez wiele lat pracował w koncernie Disney. Mówca opowiadał, jak wykorzystać wyobraźnię do zrewolucjonizowania rynków i zdefiniowania na nowo firmowych produktów. Dzisiaj prezentujemy krótkie streszczenie tego wykładu.

11.03.2020 | przeczytano: 230 razy
Czym są Digital Ad Fraud w reklamie online i jak je zidentyfikować?

„Ad Fraud”, to oszustwo reklamowe. To emisja reklamy, która z założenia nie przynosi reklamodawcy żadnej wartości dodanej i ma jeden, główny cel - wyłudzenie budżetu reklamowego.

10.03.2020 | przeczytano: 392 razy (komentarzy: 21)

Pojęcie Big Data jest z nami krócej niż może się wydawać, gdyż po raz pierwszy termin ten pojawił się w 1999 roku. Wielkie zbiory danych istniały jednak dużo wcześniej. Przez stulecia ludzie próbowali wykorzystywać techniki analizy danych w celu wsparcia procesu decyzyjnego. Starożytni Egipcjanie próbowali uchwycić wszystkie istniejące „dane” w bibliotece aleksandryjskiej. Z kolei Imperium Rzymskie analizowało statystyki swojej armii, aby określić jej optymalny skład.

06.03.2020 | przeczytano: 213 razy
Targi Euroshop 2020 w Düsseldorfie: nowe przykazania dla branży retail

Dusseldorf, Targi Euroshop 2020. Wyzwaniem dla sprzedawców jest zmiana sposobu myślenia o handlu detalicznym. Proces zakupowy poprzez postępującą cyfryzację coraz częściej powiązany jest z emocjonalnym wpływem na klienta. Kupujący traktują zakupy jako element rekreacji, chcą się poprzez nie wyrażać, kreować siebie i swój czas. Sprzedawcy korzystając z innowacyjnych rozwiązań powinni być partnerem w tym procesie, a nie tylko uczestnikiem transakcji.

06.03.2020 | przeczytano: 357 razy
Sukces „małego sklepu z drukiem”

„Madpisa” dosłownie po hebrajsku oznacza „mały sklep z drukiem”. W ostatnich latach izraelska firma była zmuszona dostosować się do wyzwań stawianych przez nowych zawodników: smartfony.

05.03.2020 | przeczytano: 362 razy
Gemini Park Tychy: Rośnie rola edutainmentu w budowaniu wizerunku galerii

Edutainment, czyli połączenie edukacji z rozrywką zajmuje coraz więcej miejsca w działaniach marketingowych centrów handlowych. Przykładem jest Gemini Park Tychy, gdzie blisko połowę dni w roku wypełnia tzw. mądra zabawa.

05.03.2020 | przeczytano: 373 razy
Czego oczekują uczestnicy od programów lojalnościowych?

Polacy chętnie uczestniczą w rozmaitych programach lojalnościowych. A wybór jest ogromny – coraz więcej firm oferuje programy przeznaczone dla konsumentów, ale także dla pracowników oraz dla kontrahentów (klientów biznesowych).

03.03.2020 | przeczytano: 309 razy

LinkedIn to przestrzeń, która zyskuje coraz większą popularność w profesjonalnym budowaniu wizerunku zarówno pracodawcy, jak i pracownika. Jest świetnym narzędziem do nawiązywania kontaktów biznesowych, prezentowania działalności firmy bądź jej pracowników oraz szukania i umieszczania oferty o pracę. Jak prowadzić profil na LinkedInie? Przedstawiamy 4 najważniejsze zasady, dzięki którym stworzysz skuteczne i reprezentatywne konto.

02.03.2020 | przeczytano: 288 razy
Zmiana postrzegania sklepów w oczach konsumentów

Od dawna wiemy, że „ma być tanio”. Ale dziś to już nie wystarczy, ma być też wygodnie i szybko, najlepiej „tuż za rogiem”. Ta zmiana wśród konsumentów sprawia, że nie maleje, a wręcz rośnie, popularność małych sklepów detalicznych zlokalizowanych blisko miejsca zamieszkania lub pracy. Najlepiej radzą sobie te placówki, które nie mają się czego wstydzić, jeśli chodzi o wykorzystanie nowoczesnych technologii.

28.02.2020 | przeczytano: 336 razy
2 3 4 5 6
Strona 4/224 (artykułów: 2239)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764