logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Świat mediów: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 7980

Od 19 grudnia 2022 r. co poniedziałek na Wyborcza.pl będzie można oglądać wyjątkowy magazyn informacyjny "Tydzień w Europie" przygotowywany przez kanał kulturalny ARTE. Nagrania, przedstawiające europejskie wiadomości tygodnia w swobodnym tonie, pojawią się też na platformach innych partnerów projektu - obok "Wyborczej" są nimi "El Pais", "Le Soir", "Internazionale", "Kathimerini" i Telex. Dzięki temu ważne, bieżące informacje dotyczące Europy będą docierać do szerokiego grona odbiorców w aż 8 wersjach językowych.

23.12.2022 | przeczytano: 228 razy

U progu wyborczego roku Radio TOK FM i OKO.press rozpoczęły współpracę, dzięki której obie redakcje będą przedstawiać wyniki badań sondażowych realizowanych przez agencję Ipsos. Na początek - w piątek, 23 grudnia 2022 r. TOK FM i OKO.press zaprezentują sondaż polsko-niemiecki, prowadzony równolegle w kraju i za naszą zachodnią granicą. Jego tematem były m.in. rozliczenia z historią, wizja Unii Europejskiej, ocena polityki Niemiec wobec Rosji i Ukrainy, a także stan wzajemnych sympatii i uprzedzeń. O tym, wszystkim będzie można przeczytać na OKO.press i tokfm.pl, a także usłyszeć na antenie Radia TOK FM już jutro o godz. 7:00.

23.12.2022 | przeczytano: 205 razy

Anna Gmiterek-Zabłocka, znana i nagradzana reporterka Radia TOK FM w nowym serialu radiowym przybliży słuchaczkom i słuchaczom temat spektrum autyzmu. 6 odcinków cyklu "Kolorowe ptaki" przedstawi historie dzieci oraz dorosłych, a także opowie o wielu obliczach spektrum i stereotypach z nim związanych. Premiera serialu nastąpi na antenie Radia TOK FM we wtorek, 27 grudnia 2022 r. po godz. 21:00, a kolejnych części będzie można słuchać do 3 stycznia 2023 r. Wszystkie odcinki będą też dostępne dla subskrybentów TOK FM Premium po radiowej emisji.

21.12.2022 | przeczytano: 224 razy
Nina Wadowska PR Managerem Blue Media

Od początku grudnia stanowisko PR Managera w Blue Media pełni Nina Wadowska, która w ramach swoich obowiązków będzie odpowiadała za działania public relations firmy, w tym strategię komunikacji i współpracę z mediami oraz wsparcie działu komunikacji wewnętrznej. To nowe stanowisko w ramach struktur Blue Media.

21.12.2022 | przeczytano: 231 razy
Święta w wyszukiwarce Google

Dane z wyszukiwarki Google wskazują, że w tym roku wśród prezentów dominuje drobna elektronika, w tym szczególnie smartfony i smartwatche, ale wybieramy także perfumy czy premierowe gry na konsolę. Okazuje się, że wśród świątecznych filmów Grinch wyprzedził Kevina. Najpopularniejszą ozdobą są kurtyny świetlne, w ostatnim czasie szukaliśmy też przepisu na ciasto Dakłas. Przedstawiamy najświeższe dane[1]1 dotyczące przygotowań Polaków i Polek do tegorocznych Świąt.

21.12.2022 | przeczytano: 200 razy
RMF FM z tytułem najbardziej opiniotwórczego medium w kraju

Listopadowy ranking najbardziej opiniotwórczych mediów w Polsce otwiera RMF FM. Według Instytutu Monitorowania Mediów (IMM) na stację inni dziennikarze w kraju powoływali się 2,4 tys. razy. Miejsce drugie zajęła Rzeczpospolita z wynikiem ponad 1,9 tys. odniesień w innych mediach, a podium zamyka Wirtualna Polska liczbą 1,8 tys. cytowań. Najwyższy wzrost, bo aż o osiemnaście oczek odnotowała zaś stacja telewizyjna — TVP Sport.

20.12.2022 | przeczytano: 241 razy
Największe kryzysy wizerunkowe 2022 roku

Największy kryzys wizerunkowy 2022 roku w polskim świecie publicznym to katastrofa ekologiczna na Odrze i towarzysząca jej nietransparentna polityka rządu. W gronie firm i organizacji – skandal obyczajowy i rozłam w Ordo Iuris, natomiast w sferze marek osobistych na pierwszym miejscu znalazł się Tomasz Lis – w związku z medialnymi zarzutami dot. sposobu traktowania podwładnych w Newsweek Polska. Takie są wyniki badania Kryzysometr 22/23, przeprowadzonego przez agencję Alert Media Communications wśród panelu eksperckiego managerów ds. komunikacji oraz rzeczników największych polskich firm i instytucji.

20.12.2022 | przeczytano: 275 razy
„Dlaczego widzisz ten film” - nowa funkcja Tiktoka

TikTok to globalna platforma rozrywkowa, która swoją siłę czerpie z kreatywnej i zaangażowanej społeczności. Platforma umożliwia jej wyrażanie siebie na wiele sposobów, między innymi za sprawą szeregu funkcji i narzędzi pomocnych we wzmacnianiu doświadczeń korzystania z aplikacji. Tym samym TikTok ogłasza swoją nową funkcję „Dlaczego widzisz ten film”, która pomoże zrozumieć system rekomendacji treści udostępnianych w kanale „Dla Ciebie”.

20.12.2022 | przeczytano: 214 razy
O Biedronce Polacy rozmawiają na Facebooku i TikToku, na Instagramie o Dino

Według rankingu sieci handlowych Polacy najczęściej kupują w Lidlu, ale w Internecie zdecydowanie najchętniej rozmawiają o Biedronce, jak wynika z najnowszej analizy polskiego SentiOne. Kolejne miejsca zajęły Lidl, Żabka, Kaufland i Auchan. Wysoki wskaźnik Influence Score osiągają treści publikowane przez Lidl na kanale YouTube. Na TikToku aż 65 proc. wypowiedzi o sieciach handlowych należy do Biedronki.

19.12.2022 | przeczytano: 213 razy

Należąca do Wirtualnej Polski platforma Open FM, która w połowie października wystartowała z nową odsłoną, przygotowała na koniec roku wiele nowości. Wśród nich znalazły się między innymi podcasty Piotra Roguckiego i Anety Chmielińskiej, specjalne materiały od nominowanej do nagrody Grand Press grupy reporterskiej Outriders, a także stacje świąteczne i noworoczne.

19.12.2022 | przeczytano: 181 razy
5 6 7 8 9
Strona 7/798 (artykułów: 7980)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764