logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Świat poligrafii: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 4570

LFP Industrial Solutions zaprasza na trzecią już edycję Dni Otwartych, która odbędzie się w dniach 14 i 15 czerwca w siedzibie firmy. Wydarzenie to jest niepowtarzalną okazją dla wszystkich przedstawicieli drukarń zainteresowanych zakupem innowacyjnych urządzeń drukujących cyfrowo czy też dla osób, które myślą o nabyciu plotera tnąco-frezującego.

25.05.2023 | przeczytano: 219 razy
Podniebna premiera Canon Colorado M podczas Air Show

Już 29 maja rozpocznie się seria pokazów lotniczych połączonych z prezentacją najnowszych osiągnięć technologicznych w druku. Organizatorem jest Smart LFP wraz z firmą Canon.

25.05.2023 | przeczytano: 283 razy
Canon poszerza wiodącą na świecie serię ploterów płaskich Arizona o serię Arizona 1300 z technologią Flow

Canon wprowadza dwa nowe modele z serii urządzeń Arizona 1300: GTF i XTF. Są one wyposażone w wielokrotnie nagradzaną technologię FLOW – innowacyjny bezstrefowy system próżniowy, który ułatwia obsługę nośników.

24.05.2023 | przeczytano: 234 razy
Mark Andy Print Products: stała rozbudowa portfolio produktowego

Mark Andy Print Products (MAPP) to stworzony przed dziesięcioma latami strategiczny odział Mark Andy oferujący – w zamyśle kierownictwa firmy – kompleksowe rozwiązania dla branży etykietowej, uwzględniające m.in. sprzęt, materiały eksploatacyjne, a także usługi serwisowe i konsultingowe. Jak podkreśla północnoamerykański producent, MAPP jest obecnie najszybciej rozwijającą się jego częścią, której portfolio jest sukcesywnie rozbudowywane. Jego działaniami kierują: Dave Telken – na obszarze USA i Andy Clarke – w Wielkiej Brytanii.

24.05.2023 | przeczytano: 266 razy
Canon wprowadza neutralne węglowo papiery wielkoformatowe dla branży AECM

Canon Europe ogłosił wprowadzenie na rynek Red Label Zero FSC i Recycled White Zero FSC, czyli pierwszych wielkoformatowych papierów o neutralnym bilansie węglowym, przeznaczonych dla branży architektonicznej, budowlanej i produkcyjnej (AECM). Oba produkty posiadają certyfikat FSC (FSC-C008945) i są w pełni neutralne pod względem emisji dwutlenku węgla.

24.05.2023 | przeczytano: 300 razy
Premiera plotera UV Vanguard VK3220T-HS na targach FESPA

Firma Vanguard Europe zaprezentowała dziś na targach FESPA Global w Monachium w Niemczech nowej generacji drukarkę UV flatbed, model VK3220T-HS. Pierwszy publiczny pokaz maszyny odbył się na stoisku Vanguard tuż obok firmy Durst, która jest właścicielem amerykańskiej marki od 2020 r. Odwiedzający targi przez cały czas ich trwania są zapraszani do obejrzenia prezentacji urządzenia na żywo w hali A2, stoisko A10.

23.05.2023 | przeczytano: 334 razy
Maszyny fleksograficzne Mark Andy Performance Series w Bluestone Label Company

W drukarni etykietowej BlueStone Label Company w Morristown (Tennessee, USA) trwa montaż dwóch nowych maszyn fleksograficznych Mark Andy Performance Series P7. Wdrożenie jest częścią ambitnego programu inwestycyjnego realizowanego przez tę dynamicznie rozwijającą się firmę, która w ciągu ostatnich pięciu lat zwiększyła swoją sprzedaż z 700 tys. do 14 mln USD rocznie.

23.05.2023 | przeczytano: 366 razy
Sun Chemical podsumowuje udane dla firmy targi Interpack 2023

Podczas targów interpack 2023, które odbywały się w maju w Düsseldorfie, firma Sun Chemical zaprezentowała szereg produktów ze swojej oferty, skierowanych na rynek opakowań: farb, atramentów, powłok, klejów do laminacji, pigmentów i innych materiałów eksploatacyjnych. Znalazła się w gronie prawie 3000 firm wystawców tego wydarzenia, odbywającego się po 6-letniej przerwie. Było ono więc szczególną okazją dla Sun Chemical do prezentacji rozwiązań, które mają pomóc właścicielom marek oraz ich odbiorcom w znalezieniu rozwiązań dla nowych obszarów biznesowych, a także istotnych w zakresie usprawnienia procesów produkcyjnych, będących też odpowiedzią na potrzeby rynku i oczekiwania klientów. Istotnym elementem prezentacji Sun Chemical podczas tego wydarzenia były także ekologiczne rozwiązania dedykowane produkcji zrównoważonych opakowań.

23.05.2023 | przeczytano: 251 razy
Folie dekoracyjne Api Foilmakers do produkcji opakowań kartonowych

W swoich działaniach firma API Foilmakers coraz większy nacisk kładzie na aspekty związane z ochroną środowiska i zrównoważonym rozwojem. Ich „mapę drogową” na co dzień wytycza powołany w tym celu w ramach struktur firmy The Green Team, a o postępie w tym obszarze klienci i partnerzy biznesowi mogą dowiadywać się na bieżąco m.in. z wpisów na portalu LinkedIn czy z uruchomionego niedawno comiesięcznego newslettera. W jego najnowszej, majowej edycji firma zwraca uwagę na kwestie odzyskiwalności i biodegradowalności, tj. możliwości pełnego przetworzenia wytwarzanych przez nią folii dekoracyjnych do opakowań kartonowych, potwierdzonej certyfikacją ze strony PIRA i FSEA. O aspektach z tym związanych polscy klienci będą mogli dowiedzieć się również z planowanej przez API Folie Polska prezentacji podczas zbliżającego się Kongresu Etykiety Samoprzylepne 2023.

23.05.2023 | przeczytano: 236 razy
Agfa na targach Fespa 2023: rozwiązania w obszarze atramentów inkjetowych

Agfa – dostawca kompleksowych rozwiązań do druku inkjetowego - poinformowała o opracowaniu nowych atramentów inkjetowych, dedykowanych ploterom z jej oferty – Onset i Avinci. Jak podkreśla firma, zapewniają one wysoką jakość i wydajność, minimalizując jednocześnie ich zużycie. Oficjalna premiera nowych produktów odbędzie się podczas nadchodzących targów Fespa 2023 w Monachium (23-26 maja). Z pełnymi informacjami na ich temat można zapoznać się, odwiedzając stoisko firmy (nr D15 w pawilonie B2). Z myślą o klientach z Polski, przez cały okres targów będzie na nim obecna Adriana Piotrowska – Sales Manager Inkjet w polskim oddziale.

23.05.2023 | przeczytano: 306 razy
1 2 3 4
Strona 2/457 (artykułów: 4570)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764