logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Świat poligrafii: najczęściej komentowane

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
Sortuj wg: daty popularności liczby komentarzy
liczba artykułów: 4434
Pierwsi europejscy użytkownicy maszyn Océ Jetstream

Firma Océ poinformowała o sfinalizowaniu pierwszych kontraktów na dostawy wprowadzonych niedawno na rynek cyfrowych maszyn inkjetowych JetStream do użytkowników z Europy. Słowacka drukarnia Cromwell, obsługująca licznych klientów korporacyjnych oraz średniej wielkości przedsiębiorstwa w zakresie druków transakcyjnych, zakupiła dwa urządzenia JetStream 1500 tuż po zakończonych w połowie czerwca targach drupa 2008.

03.08.2008 | przeczytano: 2539 razy

19 września firma KBA świętowała otwarcie świeżo rozbudowanego centrum szkoleniowego, mieszczącego się tuż przy zakładach produkcyjnych w Radebeul. Dzięki rozbudowie powierzchnia, którą KBA przeznacza na potrzeby szkoleń i seminariów dla klientów, została zwiększona dwukrotnie – o kolejne 1300 m2.

06.10.2008 | przeczytano: 929 razy

Kontynuując tradycję karnawałowych wspólnych zabaw braci drukarskiej i wielu osób współpracujących z nami lub darzących nas sympatią - pragniemy poinformować, że w sobotę, 7 lutego 2009 roku odbędzie się kolejny IX Bal Poligrafów.

09.12.2008 | przeczytano: 827 razy

Firma Kodak poinformowała o szczegółach związanych z organizacją 5. dorocznej europejskiej konferencji użytkowników jej rozwiązań zrzeszonych w stowarzyszeniu Graphic Users Association (GUA).

05.07.2009 | przeczytano: 773 razy
Stowarzyszenie Poligrafów Pomorskich dla szkoły

15 października w Pomorskiej Szkole Rzemiosł w Gdańsku odbyło się spotkanie, które zapoczątkować ma cykl imprez dla środowiska poligraficznego, jakie zamierza organizować w najbliższym czasie Stowarzyszenie Poligrafów Pomorskich (SPP).

01.11.2009 | przeczytano: 2029 razy

Prezentacja rozwiązań Duplo i Xerox będzie tematem przewodnim kolejnych Dni Otwartych, jakie w dniach 21 i 22 kwietnia br. organizuje firma Duplo Polska w swojej siedzibie przy ulicy Cyklamenów 1 w Warszawie (rejestracja: www.dniotwarteduplo.pl). To drugie spotkanie, jakie zaplanowała firma dla swoich klientów w ramach spotkań z cyklu „Cztery pory roku z Duplo”. Podczas dwudniowej imprezy zaprezentowane zostaną rozwiązania, które umożliwiają optymalizację procesów introligatorskich, wpływają na oszczędność czasu i pieniędzy przy realizacji zleceń, a co za tym idzie dają przewagę konkurencyjną na trudnym rynku zleceń.

08.04.2010 | przeczytano: 850 razy

Firma GMC Software Technology znalazła się wśród licznych wystawców tegorocznych targów Ipex 2010, odbywających się w dniach 18-25 maja w Birmingham. Na jej stoisku, jak też na stoiskach firm partnerskich, zainteresowani mogli zapoznać się z najnowszymi programami wprowadzonymi ostatnio do oferty tego producenta - m.in. z wielokrotnie nagradzanym rozwiązaniem GMC PortalBuilder - jak też z produktami już wcześniej znanymi z rynku, także polskiego. Targi Ipex stały się też okazją do zaanonsowania kilku umów o współpracy, jakie GMC Software Technology ostatnio podpisała (m.in. z Incisive Solutions i Direct Smile) oraz do poinformowania o wyróżnieniu jej statusem Business Partner of the Year w programie partnerskim firmy Xerox.

31.05.2010 | przeczytano: 935 razy

Sukcesywnie rośnie liczba polskich drukarń i naświetlarni korzystających z nowoczesnych, proekologicznych rozwiązań CtP, pozwalających na produkcję płyt bezodczynnikowych z rodziny :Azura. Niedawno do tego grona dołączyła firma Foton z Suwałk, w której rozpoczął pracę kompletny system CtP oparty na naświetlarce :Avalon V4 oraz urządzeniu czyszcząco-gumującym :VCF85, sterowany oprogramowaniem :Apogee Prepress 7 Control. Warto dodać, że jest to pierwsza instalacja proekologicznego rodzaju rozwiązania Agfa Graphics w tym zakątku Polski. Kontrakt został sfinalizowany dzięki współpracy Agfa Graphics i jej autoryzowanego dystrybutora – firmy Ref-Graf, która odpowiada też za bieżące dostawy do Fotonu fotopolimerowych płyt :Azura V i innych materiałów eksploatacyjnych.

24.08.2011 | przeczytano: 860 razy

Bilbordy, plakaty, banery, ścianki ekspozycyjne, szyldy, tablice, flagi i grafiki na pojazdy – tyle do tej pory w wielkim formacie miała do powiedzenia firma D.W.A. z Kielc. Przedsiębiorstwo, które od ponad 10 lat działa z sukcesami na trudnym rynku reklamowym, postanowiło jednak nie poprzestawać na tym, co do tej pory oferowało swoim klientom – chciało móc „powiedzieć” więcej. I choć jego oferta jest niezwykle bogata - bo oprócz druku wielkoformatowego realizuje m.in. również zlecenia z zakresu druku offsetowego i małoformatowego druku cyfrowego, wykonuje tablice rejestracyjne i informacyjne, zajmuje się grawerowaniem - to jednak jak twierdzi Zbigniew Wenus, właściciel firmy – aby obecnie istnieć na rynku należy stale poszerzać portfolio usług, podnosić ich jakość, a także przyspieszać czas realizacji zleceń. Do tego są jednak potrzebne innowacyjne rozwiązania. Takim okazał się ploter Océ Arizona 360 GT. Przede wszystkim dlatego, że pozwolił firmie zaproponować klientom nową jakość usług – nie tylko mogą one być teraz realizowane w krótszym czasie, ale również – co bardzo ważne - w bardziej przystępnej cenie.

22.09.2011 | przeczytano: 2895 razy
Nowy produkt w rodzinie maszyn Perfecta i w ofercie Avargraf

Cięcie – falcowanie – klejenie” – to temat wiodący Dni Otwartych, zorganizowanych przez firmę Perfecta przy współudziale firmy GUK, które odbywały się od 25 do 27 września b.r. w siedzibie firmy Perfecta Schneidemaschinenwerk GmbH w Bautzen w Niemczech. Goście odwiedzający tę imprezę mogli między innymi zobaczyć  premierowy produkt w ofercie tego niemieckiego producenta - oklejarkę Perfecta Bookline Plus.

17.10.2013 | przeczytano: 1588 razy
3 4 5 6 7
Strona 5/444 (artykułów: 4434)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
Sortuj wg: daty popularności liczby komentarzy
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764