logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Świat poligrafii: najczęściej komentowane

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
Sortuj wg: daty popularności liczby komentarzy
liczba artykułów: 4382
Kontrolowana przez Niemców drukarnia niedostępna dla polskich posłów

Zarząd firmy Samindruk nie wpuścił na teren zakładu kontroli poselskiej mającej za zadanie sprawdzić doniesienia Onetu na temat rządowego zlecenia na druk kart do głosowania. Według dziennikarzy portalu, produkcja odbywa się w kontrolowanej przez niemiecki kapitał prywatnej drukarni z Brodnicy. Przedstawiciele rządu i obozu rządzącego utrzymywali, że zlecenie realizowane jest przez państwową PWPW.

05.05.2020 | przeczytano: 2276 razy (komentarzy: 31)
Nestlé pracuje nad butelką z odnawialnych surowców

Nestlé Waters we współpracy z firmą Danone oraz Origin Materials, startupem z Kalifornii, pracuje nad stworzeniem plastikowej butelki PET wykonanej w 100% ze zrównoważonych i odnawialnych surowców.

14.03.2017 | przeczytano: 1274 razy (komentarzy: 28)
Karton z powłoką barierową – alternatywa dla tworzywa sztucznego

Polowanie na materiały, którymi można zastąpić plastik, jest bardzo intensywne. Po to, aby ludzkość mogła zmniejszyć ogromny wpływ, jaki stosowanie tworzyw sztucznych wywiera na środowisko naturalne, dla znalezienia odnawialnych alternatyw dla plastiku prace nad nowatorskimi rozwiązaniami prowadzi się na całym świecie,. Wypróbowuje się wiele rozwiązań, ale nadal nie opracowano materiału, który zapewniałby wszystkie korzyści plastiku a jednocześnie byłby wolny od jego niszczycielskich wad. Zamiast czekać na ten magiczny materiał, który może nigdy nie powstać, nabywcy opakowań troszczący się o środowisko powinni rozważyć zastosowanie istniejących alternatyw i przejść do materiałów kompozytowych.

06.07.2020 | przeczytano: 1021 razy (komentarzy: 22)
Innowacyjna Fibre Bottle trafi do polskich konsumentów

Fibre Bottle nie będzie w Polsce dostępna w sprzedaży jednak można ją zdobyć biorąc udział w aktywnościach przygotowanych przez markę Carlsberg wspólnie z siecią Żabka. Od 7 do 13 września w sklepach Żabka trwać będzie konkurs „Wygraj piwo w butelce przyszłości", w którym klienci posiadający aplikację Żappka będą mogli zdobyć jedną z 500 sztuk Fibre Bottle. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy zakupić w sklepie sieci Żabka dwa dowolne piwa Carlsberg w butelce lub puszce, skanując aplikację Żappka, która przekieruje uczestnika na stronę konkursową Wygraj butelkę przyszłości! butelkaprzyszlosci.pl. Na stronie należy podać kod z aplikacji i odpowiedzieć na pytanie: „A Ty jak dbasz o środowisko?”

09.09.2022 | przeczytano: 488 razy (komentarzy: 20)
Podsumowanie pierwszej edycji konferencji Label InnovationsZobacz fotorelację

Podczas pierwszej edycji konferencji Label Innovations „Co mówi Twoje opakowanie? Nowe wyzwania komunikacyjne i rynkowe stojące przed opakowaniami” poświęconej roli oraz komunikacji opakowania – firma Etykiety.pl Etigraf zadbała o stworzenie niepowtarzalnej atmosfery, sprzyjającej połączeniu świata nauki i biznesu.

03.05.2017 | przeczytano: 855 razy (komentarzy: 17)
Konferencja Packaging: Marketing & Technology pod patronatem Signs.pl

Instytut PWN oraz Polska Izba Opakowań zapraszają do uczestnictwa w II. edycji ogólnopolskiej konferencji Packaging: Marketing and Technology, która odbędzie się w dniu 14 października 2016 roku w Warszawie, w Centrum Konferencyjnym Zielna.

15.06.2016 | przeczytano: 1112 razy (komentarzy: 8)
Chroma znalazła pracownika: Finał kampanii

Zakończyła się ponad dwumiesięczna kampania marketingowa „Najpozytywniejsza praca świata” drukarni Chroma. Pierwszym etapem była rekrutacja na stanowisko menedżera gwarancji jakości. Zwycięzcą, wyłonionym spośród 1500 kandydatów został Michał Bajda. Swoim video „Jedenaście przytaknięć Michała” i jego aktywną promocją zapewnił sobie kontrakt z drukarnią o wartości 60 tys. zł. W ostatnim etapie kampanii Chroma zaprezentowała swoim klientom nowe zasady gwarancji jakości.

12.04.2018 | przeczytano: 1120 razy (komentarzy: 5)
Noc w Muzeum Papiernictwa

Muzeum Papiernictwa w Dusznikach-Zdroju serdecznie zaprasza na Noc Muzeów – kolejna edycja już w sobotę 19 maja w godz. 19:00-22:00. Tym razem pod hasłem „Czerpiąc z naszych korzeni”.

18.05.2018 | przeczytano: 921 razy (komentarzy: 4)

Nowa prasa cyfrowa Xeroxa - DocuColor 8080 - bez trudno poradzi sobie z całym szeregiem zadań: od produkcji kartek pocztowych, kalendarzy po katalogi i inne materiały marketingowe. Kolejny innowacyjny produkt w portfolio Xeroxa to nowe możliwości rozwoju dla każdej drukarni, niezależnie od jej skali działalności.

12.12.2011 | przeczytano: 7200 razy (komentarzy: 3)
Dwa Złote Medale targów Poligrafia 2011 dla rozwiązań firmy Kodak

Kodak zakończył swój udział w targach Poligrafia zdobywając dwie nagrody główne w konkursie o Złoty Medal. Firma została nagrodzona za cyfrowy system produkcji fleksograficznych form drukowych Kodak Flexcel NX oraz głowice drukujące w technologii atramentowej Kodak Stream - Kodak Prosper S.

03.06.2011 | przeczytano: 4507 razy (komentarzy: 3)
Kongres Art of Color - nowy wymiar poligrafii

Jedyny w Polsce Kongres, który podejmie temat NOWEGO wymiaru poligrafii i pokaże obszary, w których z powodzeniem można zastosować innowacyjne techniki druku w różnych dziedzinach przemysłu. Po co? Aby zyskać nowych klientów, a dotychczasowym zaoferować nowe możliwości, przy jednoczesnym obniżeniu kosztów produkcji.

14.08.2017 | przeczytano: 975 razy (komentarzy: 3)
Dwa Złote Medale targów Poligrafia 2009 dla innowacyjnych rozwiązań firmy Kodak

Kwietniowe targi Poligrafia 2009 w Poznaniu zakończyły się dużym sukcesem dla firmy Kodak, której dwa rozwiązania zostały uhonorowane Złotymi Medalami.

18.06.2009 | przeczytano: 3190 razy (komentarzy: 3)

Drukomat.pl, pierwsza drukarnia online, która wprowadziła nową usługę o nazwie PAYlater, dzięki niej klienci mogą przesunąć termin płatności faktury nawet o 45 dni.

26.04.2019 | przeczytano: 721 razy (komentarzy: 2)
Huaguang z wyłącznym dystrybutorem w Polsce

Lucky HuaGuang Graphics Co. Ltd., chiński producent płyt offsetowych, właśnie zmodyfikował sposób dystrybucji swoich produktów w Polsce. Sprzedaż na naszym rodzimym rynku do tej pory była podzielona pomiędzy kilku graczy. Huaguang postawił na MMDS Consumables, małopolskiego dostawcę materiałów do druku offsetowego.

05.06.2019 | przeczytano: 1725 razy (komentarzy: 2)
Z arkusza na rolę – drukowanie etykiet z Konica Minolta w Cyfrowo.com.pl

Firma Cyfrowo.com.pl zdecydowała się na kolejną inwestycję w rozwiązanie z oferty Konica Minolta. Tym razem wybór padł na rolową maszynę Accurio Label 190. Wcześniej produkcja etykiet, która jest jednym z sektorów działalności tej firmy, opierała się tu m.in. na arkuszowym urządzeniu tego samego producenta. Rynek i oczekiwania zleceniodawców i rozwój firmy zadecydowały  o kolejnych inwestycjach. Konica Minolta jest partnerem, który towarzyszy tym zmianom.

20.01.2020 | przeczytano: 1202 razy (komentarzy: 2)
Stora Enso udoskonala karton Tambrite

Koncern Stora Enso poinformował o wprowadzeniu do swojej oferty udoskonalonej wersji kartonu Tambrite, który – jak wynika z raportu firmy badawczej Opticom – jest na rynku europejskim najbardziej wartościowym kartonem bazującym na włóknach pierwotnych.

04.10.2012 | przeczytano: 1961 razy (komentarzy: 2)
Folia Api Copper Kettle na etykietach whiskey Hopes & Dreams

API Group poinformowała o kolejnym udanym wdrożeniu jej specjalistycznego podłoża, wzbogacającego finalny produkt i zwiększającego jego atrakcyjność. Tym razem stworzona przez brytyjską firmę folia API Copper Kettle znalazła zastosowanie przy produkcji etykiet na nową whiskey klasy bourbon – Hopes & Dreams. Stylizowana na styl „vintage”, nadaje ona całej butelce tego nowo wprowadzonego na rynek i – jak podaje właściciel marki – unikalnego trunku bardziej wysublimowany charakter.

06.12.2017 | przeczytano: 1022 razy (komentarzy: 2)
Przyszłość branży poligraficznej na konferencji Key2print

Key2Print już po raz czwarty organizuje konferencję, której tematem będzie tym razem przyszłości branży poligraficznej. Uczestnicy spotkania zapoznają się z propozycjami rozwiązań, mających ułatwić skuteczną walkę o uzyskanie przewagi konkurencyjnej w tej gałęzi przemysłu i usług.

18.03.2016 | przeczytano: 1913 razy (komentarzy: 2)

Według ogólnoeuropejskich badań przeprowadzonych przez firmę Canon, niemal dziewięciu na dziesięciu (86 proc.) nabywców usług druku przyznaje, że nie rozumie niektórych terminów branżowych. Czterech na dziesięciu (43 proc.) traktuje drukarski żargon jak przyczynę źle zrealizowanych zleceń.

10.06.2008 | przeczytano: 2851 razy (komentarzy: 2)
Avery wprowadzi się do MLP Pruszków II

Producent i dystrybutor etykiet oraz materiałów samoprzylepnych wynajął 13,3 tys. mkw. powierzchni magazynowej w parku logistycznym MLP Pruszków II. Nowy obiekt zostanie udostępniony firmie Avery Dennison Polska w maju 2018 roku. W transakcji doradzała firma Cushman & Wakefield.

05.07.2017 | przeczytano: 988 razy (komentarzy: 1)
Wyborcza wysyłka Chroma.pl

Już 13 października Polacy pójdą do urn wyborczych. Przed nami krótka, lecz niewątpliwie zacięta walka o fotele parlamentarne. Drukarnia internetowa Chroma.pl postanowiła przypomnieć przyszłym parlamentarzystom o tym, że polityka to wspólna sprawa.

20.09.2019 | przeczytano: 676 razy (komentarzy: 1)
Xerox Color C60/C70 w nowej odsłonie

Urządzenia Xerox C60 i C70 pojawiają się na polskim rynku w nowej odsłonie. Drukowanie, kopiowanie czy skanowanie stanie się jeszcze bardziej opłacalne, dzięki zwiększonym możliwościom operacyjnym urządzeń.

13.10.2016 | przeczytano: 1548 razy (komentarzy: 1)
Najlepsza Drukarnia Internetowa 2018 stawia na ciągły rozwój

Drukarnia Piga.pl z siedzibą w Tychach istnieje na rynku już od 2008 roku. Lata pracy, troska o Klienta, dbałość o detale i jakość zamówień oraz działania w obrębie najnowszej technologii zaowocowały zdobyciem tytułu Najlepszej Drukarni Internetowej 2018 w niezależnym badaniu portalu Onet.pl i Polskiego Instytutu Badań Jakości.

17.09.2018 | przeczytano: 2729 razy (komentarzy: 1)
Ploter Agfa Anapurna M2050 w drukarni Amis: pora na druk cyfrowy UV

Warszawska firma Amis Sp. z o.o., dotychczas realizująca swoją produkcję poligraficzną w oparciu o maszyny offsetowe, zdecydowała się na kolejną w jej ponad 30-letniej historii inwestycję w cyfrowy system drukujący. Wybór padł na bazujący na technice inkjet UV ploter Agfa Anapurna M2050, który jest tu wykorzystywany do wykonywania zleceń niskonakładowych, prototypowych, a nawet odbitek próbnych.

06.05.2014 | przeczytano: 4359 razy (komentarzy: 1)

Konica Minolta Business Solutions Polska zakończyła wdrożenie scentralizowanego systemu druku u wiodącego dostawcy usług finansowych i ubezpieczeniowych – w Grupie Amplico. Nowy system druku zaimplementowany został w trzech należących do Amplico spółkach – Amplico Life, Amplico Services oraz Amplico TFI zatrudniających łącznie ponad 500 pracowników biurowych.

06.01.2010 | przeczytano: 2572 razy (komentarzy: 1)

Canon Europe zaprezentował najnowszą wersję zintegrowanego oprogramowania do przygotowania dokumentów - PRISMAprepare 6.2. Nowe rozwiązanie przyspiesza cały proces druku – od składu materiałów aż do produkcji – zapewniając wewnętrznym działom reprograficznym oraz drukarniom wzrost efektywności, rozszerzenie kompetencji, eliminację zbędnych przestojów i zmniejszenie kosztów operacyjnych.

13.07.2015 | przeczytano: 1540 razy (komentarzy: 1)

18 sierpnia br. w Gdańsku podczas Jarmarku św. Dominika odbędzie się widowisko zatytułowane Chrzest Drukarza, które stanowić będzie kontynuację obchodów Dnia Drukarza, tradycyjnie organizowanych przez Stowarzyszenie Poligrafów Pomorskich oraz gdański Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących.

13.08.2007 | przeczytano: 2122 razy (komentarzy: 1)

Na początku grudnia w warszawskiej siedzibie firmy Cezex została uruchomiona usługowa naświetlarnia CtP. W najbliższych miesiącach kolejne tego typu punkty powstaną w rozsianych po całej Polsce oddziałach firmy.

04.02.2008 | przeczytano: 1538 razy (komentarzy: 1)
Dzień Otwarty w firmie Top-Druk

W czerwcu w firmie Top-Druk w Łomży odbyło się spotkanie branżowe, którego organizatorami były: Agfa Graphics, Derya (polski przedstawiciel Ryobi), Infosystems SA i Siemens Finance Sp. z o.o.

04.07.2014 | przeczytano: 3656 razy (komentarzy: 1)
DKS na targach Remadays 2019

Firma DKS – jeden z czołowych dostawców w Polsce w zakresie rozwiązań dla druku cyfrowego, introligatorni oraz oprogramowania dla poligrafii i reklamy -  po raz kolejny zaprezentuje w tym roku swoją ofertę podczas Międzynarodowych Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw. Na stoisku (numer P16 w pawilonie F) po raz pierwszy szerszej publiczności zaprezentuje zupełnie nowe urządzenie w swojej ofercie – ploter OKI ColorPainter E-64s. Znajdą się tu także inne urządzenia z bogatego portfolio DKS m.in. drukarka Océ Colorado 1640 z technologią UVgel do tworzenia materiałów informacyjno-reklamowych i grafiki oraz kolorowy system produkcyjny AccurioPrint C3070 Konica Minolta, a także urządzenie imagePRESS C650 firmy Canon.

14.01.2019 | przeczytano: 1246 razy (komentarzy: 1)
Enaf – wizytówki z Duplo

Wdrożony niedawno w firmie Enaf z Warszawy system Duplo DC 745 do cięcia wizytówek, które stanowią tu niemal 50% produkcji, nie tylko usprawnił sam proces ich wykonywania, ale też umożliwił wprowadzenie szeregu zmian w zakresie logistyki zamówień. Po zakończonym wdrożeniu mają one przynieść przedsiębiorstwu 30% oszczędności w procesach cięcia i przygotowania do spedycji. Jednak korzyści z inwestycji w system Duplo były widoczne niemal od razu – skrócony czas realizacji zleceń, wysoka jakość cięcia i możliwości reorganizacji firmy to tylko niektóre z nich.

13.08.2014 | przeczytano: 3303 razy (komentarzy: 1)
Agfa Graphics na targach Drupa 2016

17 marca br. w siedzibie Agfa Graphics w Mortsel odbyło się spotkanie prasowe poświęcone obecności firmy na targach drupa 2016. Wzięło w nim udział kilkudziesięciu dziennikarzy branżowych z całego świata, którzy zapoznali się z nowościami i udoskonaleniami, wprowadzanymi przez belgijskiego producenta rozwiązań dla cyfrowego prepressu, specjalistycznego oprogramowania oraz wielkoformatowego druku inkjetowego.

01.04.2016 | przeczytano: 1262 razy (komentarzy: 1)

W dniach 21-24 maja 2013 odbędzie się kolejna edycja targów POLIGRAFIA 2013. Po dwóch latach przerwy wystawa będzie doskonałą okazją by spojrzeć na zmiany, które dokonały się przez ten czas na rynku.

05.07.2012 | przeczytano: 2029 razy (komentarzy: 1)

Paweł Masicz pracował dotychczas w GEMTEXT sp. z o.o. na stanowisku dyrektora ds. produkcji. Pełnił tę funkcję od października 2007 roku. Wcześniej pracował w Platformie Mediowej Point Group SA, gdzie od lutego 2004 roku był szefem studia DTP.

14.07.2008 | przeczytano: 1740 razy (komentarzy: 1)
Drukarki z serii Epson Surecolor S wyróżnione przez Keypoint Intelligence

Modele SC-S40600, SC-S60600 i SC-S80600 zostały nagrodzone przez jury złożone ze specjalistów z dziedziny technologii.

02.01.2018 | przeczytano: 1174 razy (komentarzy: 1)
Konica Minolta Bizhub Pro C6500 w firmie Agni

Firma Fotograficzno – Poligraficzna AGNI z Pruszcza Gdańskiego zakupiła w grudniu 2007 roku system produkcyjny do kolorowego druku cyfrowego Konica Minolta bizhub PRO C6500. AGNI to firma z blisko 20-letnią tradycją na polskim rynku.

21.02.2008 | przeczytano: 3443 razy (komentarzy: 1)
Puzzleflow Organizer w drukarni Hetman

Na początku sierpnia w drukarni Hetman z podwarszawskich Reguł uruchomiony został półformatowy system CtP Heidelberg Suprasetter, pozwalający na produkcję płyt niewymagających dalszej obróbki. Integralną część oprogramowania umożliwiającego przygotowanie prac do druku stanowi program do elektronicznego montażu PuzzleFlow Organizer stworzony przez firmę ACCHSH.

10.09.2007 | przeczytano: 6281 razy (komentarzy: 1)

Europapier-Impap stara się zaspokajać kompleksowo potrzeby swoich Klientów, oferując nie tylko szeroki zakres podłoży do druku, ale też materiały do pakowania gotowych prac, takie jak np. papier pakowy, makulaturowy czy kraft, a teraz również folię stretch.

14.06.2012 | przeczytano: 1349 razy (komentarzy: 1)

Firma Sun Chemical ogłosiła znaczący przełom w rozwoju technologii farb wodnych dla druku fleksograficznego na foliach politetylenowych (PE). Firma zaoferowała tym samym efektywną kosztowo alternatywę dla farb rozpuszczalnikowych, co pozwoli drukarzom spełniać wymagania norm europejskich dotyczących emisji rozpuszczalników.

23.07.2007 | przeczytano: 3041 razy (komentarzy: 1)
Canon prezentuje nowe oprogramowanie Posterartist w wersji online

Canon wprowadza nową wersję usługi PosterArtist. Aby ułatwić projektowanie i druk plakatów, oprogramowanie jest teraz dostępne online. Do tworzenia wystarczy odpowiednie urządzenie Canon i dostęp do portalu, na którym znaleźć można szeroki wybór szablonów, grafik, czcionek oraz ikon.

07.03.2022 | przeczytano: 388 razy
Pierwsi europejscy użytkownicy maszyn Océ Jetstream

Firma Océ poinformowała o sfinalizowaniu pierwszych kontraktów na dostawy wprowadzonych niedawno na rynek cyfrowych maszyn inkjetowych JetStream do użytkowników z Europy. Słowacka drukarnia Cromwell, obsługująca licznych klientów korporacyjnych oraz średniej wielkości przedsiębiorstwa w zakresie druków transakcyjnych, zakupiła dwa urządzenia JetStream 1500 tuż po zakończonych w połowie czerwca targach drupa 2008.

03.08.2008 | przeczytano: 2529 razy

19 września firma KBA świętowała otwarcie świeżo rozbudowanego centrum szkoleniowego, mieszczącego się tuż przy zakładach produkcyjnych w Radebeul. Dzięki rozbudowie powierzchnia, którą KBA przeznacza na potrzeby szkoleń i seminariów dla klientów, została zwiększona dwukrotnie – o kolejne 1300 m2.

06.10.2008 | przeczytano: 919 razy

Kontynuując tradycję karnawałowych wspólnych zabaw braci drukarskiej i wielu osób współpracujących z nami lub darzących nas sympatią - pragniemy poinformować, że w sobotę, 7 lutego 2009 roku odbędzie się kolejny IX Bal Poligrafów.

09.12.2008 | przeczytano: 819 razy

Firma Kodak poinformowała o szczegółach związanych z organizacją 5. dorocznej europejskiej konferencji użytkowników jej rozwiązań zrzeszonych w stowarzyszeniu Graphic Users Association (GUA).

05.07.2009 | przeczytano: 766 razy
Stowarzyszenie Poligrafów Pomorskich dla szkoły

15 października w Pomorskiej Szkole Rzemiosł w Gdańsku odbyło się spotkanie, które zapoczątkować ma cykl imprez dla środowiska poligraficznego, jakie zamierza organizować w najbliższym czasie Stowarzyszenie Poligrafów Pomorskich (SPP).

01.11.2009 | przeczytano: 2013 razy

Prezentacja rozwiązań Duplo i Xerox będzie tematem przewodnim kolejnych Dni Otwartych, jakie w dniach 21 i 22 kwietnia br. organizuje firma Duplo Polska w swojej siedzibie przy ulicy Cyklamenów 1 w Warszawie (rejestracja: www.dniotwarteduplo.pl). To drugie spotkanie, jakie zaplanowała firma dla swoich klientów w ramach spotkań z cyklu „Cztery pory roku z Duplo”. Podczas dwudniowej imprezy zaprezentowane zostaną rozwiązania, które umożliwiają optymalizację procesów introligatorskich, wpływają na oszczędność czasu i pieniędzy przy realizacji zleceń, a co za tym idzie dają przewagę konkurencyjną na trudnym rynku zleceń.

08.04.2010 | przeczytano: 841 razy

Firma GMC Software Technology znalazła się wśród licznych wystawców tegorocznych targów Ipex 2010, odbywających się w dniach 18-25 maja w Birmingham. Na jej stoisku, jak też na stoiskach firm partnerskich, zainteresowani mogli zapoznać się z najnowszymi programami wprowadzonymi ostatnio do oferty tego producenta - m.in. z wielokrotnie nagradzanym rozwiązaniem GMC PortalBuilder - jak też z produktami już wcześniej znanymi z rynku, także polskiego. Targi Ipex stały się też okazją do zaanonsowania kilku umów o współpracy, jakie GMC Software Technology ostatnio podpisała (m.in. z Incisive Solutions i Direct Smile) oraz do poinformowania o wyróżnieniu jej statusem Business Partner of the Year w programie partnerskim firmy Xerox.

31.05.2010 | przeczytano: 924 razy

Sukcesywnie rośnie liczba polskich drukarń i naświetlarni korzystających z nowoczesnych, proekologicznych rozwiązań CtP, pozwalających na produkcję płyt bezodczynnikowych z rodziny :Azura. Niedawno do tego grona dołączyła firma Foton z Suwałk, w której rozpoczął pracę kompletny system CtP oparty na naświetlarce :Avalon V4 oraz urządzeniu czyszcząco-gumującym :VCF85, sterowany oprogramowaniem :Apogee Prepress 7 Control. Warto dodać, że jest to pierwsza instalacja proekologicznego rodzaju rozwiązania Agfa Graphics w tym zakątku Polski. Kontrakt został sfinalizowany dzięki współpracy Agfa Graphics i jej autoryzowanego dystrybutora – firmy Ref-Graf, która odpowiada też za bieżące dostawy do Fotonu fotopolimerowych płyt :Azura V i innych materiałów eksploatacyjnych.

24.08.2011 | przeczytano: 850 razy

Bilbordy, plakaty, banery, ścianki ekspozycyjne, szyldy, tablice, flagi i grafiki na pojazdy – tyle do tej pory w wielkim formacie miała do powiedzenia firma D.W.A. z Kielc. Przedsiębiorstwo, które od ponad 10 lat działa z sukcesami na trudnym rynku reklamowym, postanowiło jednak nie poprzestawać na tym, co do tej pory oferowało swoim klientom – chciało móc „powiedzieć” więcej. I choć jego oferta jest niezwykle bogata - bo oprócz druku wielkoformatowego realizuje m.in. również zlecenia z zakresu druku offsetowego i małoformatowego druku cyfrowego, wykonuje tablice rejestracyjne i informacyjne, zajmuje się grawerowaniem - to jednak jak twierdzi Zbigniew Wenus, właściciel firmy – aby obecnie istnieć na rynku należy stale poszerzać portfolio usług, podnosić ich jakość, a także przyspieszać czas realizacji zleceń. Do tego są jednak potrzebne innowacyjne rozwiązania. Takim okazał się ploter Océ Arizona 360 GT. Przede wszystkim dlatego, że pozwolił firmie zaproponować klientom nową jakość usług – nie tylko mogą one być teraz realizowane w krótszym czasie, ale również – co bardzo ważne - w bardziej przystępnej cenie.

22.09.2011 | przeczytano: 2883 razy
Nowy produkt w rodzinie maszyn Perfecta i w ofercie Avargraf

Cięcie – falcowanie – klejenie” – to temat wiodący Dni Otwartych, zorganizowanych przez firmę Perfecta przy współudziale firmy GUK, które odbywały się od 25 do 27 września b.r. w siedzibie firmy Perfecta Schneidemaschinenwerk GmbH w Bautzen w Niemczech. Goście odwiedzający tę imprezę mogli między innymi zobaczyć  premierowy produkt w ofercie tego niemieckiego producenta - oklejarkę Perfecta Bookline Plus.

17.10.2013 | przeczytano: 1580 razy
1 2 3
Strona 1/88 (artykułów: 4382)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
Sortuj wg: daty popularności liczby komentarzy
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764