logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Konkursy: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 2761
Agencje Dentsu Polska na podium

Agencje kreatywne oraz media & performance dentsu Polska kolejny rok z rzędu stanęły na podium podczas uroczystej gali i ogłoszenia wyników raportu - Agencje Reklamowe i Domy Mediowe. Dentsu Creative nagrodzone zostało tytułem - KREATYWNOŚĆ NAPĘDZANA TECHNOLOGIĄ, dentsu Media & Performance tytułem – KONSEKWENTNA STRATEGIA.

05.06.2023 | przeczytano: 647 razy
Poznaliśmy zwycięzców Young Design 2023

Za nami XVI edycja prestiżowego konkursu dla młodych projektantów Young Design organizowanego przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie. To kontynuacja wieloletniej tradycji, w ramach której instytucja zajmuje się promocją i wspieraniem polskiej sztuki użytkowej. Uznanie jury zyskały m.in. projekt narzędzia do materializacji emocji, system wspomagający montaż urządzeń OZE w domach modułowych czy kompaktowy odsalacz do wody. Otwarto też wystawę pokonkursową połączoną z wystawą retrospektywną, którą można już bezpłatnie obejrzeć na ulicy Świętojerskiej 5/7.

02.06.2023 | przeczytano: 802 razy

ING Bank Śląski został uznany za najlepszy bank w mediach społecznościowych w tegorocznej edycji rankingu Złoty Bankier. Bank zajął także drugie miejsce w kategorii Złoty Bank, oceniającej wielokanałową jakość obsługi klienta oraz został wyróżniony w kategoriach: Konto osobiste, Kredyt Gotówkowy i Kredyt Hipoteczny, gdzie zajął trzecie miejsce.

02.06.2023 | przeczytano: 461 razy
Konkurs Benq Designview 2023 - Viva Magenta

Zaprojektuj oryginalną postać inspirowaną kolorem roku Pantone, Viva Magenta, aby mieć szansę na wygranie designerskiego monitora premium BenQ i nagród pieniężnych!

29.05.2023 | przeczytano: 557 razy

23 maja 2023 podczas flagowej konferencji IAB Europe - Interact zostały rozdane europejskie nagrody za najlepsze digitalowe kampanie i projekty badawcze. Polskie firmy otrzymały aż 5 statuetek European MIXX Awards 2023! Gratulujemy: Sanofi, PHD Poland, Publicis Groupe, Unilever, Mindshare Poland, GONG & ING Bank Śląski. Gatulujemy równiez agencjom badawczym Nielsen i Kantar, które łącznie otrzymały 3 statuetki w IAB European Reasaerch Awards.

29.05.2023 | przeczytano: 426 razy

To dla nas zaszczyt i przyjemność powitać Catalina Dobrego, dyrektora współzarządzającego i kreatywnego McCann Worldgroup Romania, a także regionalnego dyrektor kreatywnego McCann w regionie CEE, w gronie członków Galerii Sław Festiwalu Golden Drum, składającą się ze staranie wyselekcjonowanej grupy wizjonerów i marzycieli, którzy z pasją i odwagą pracowali na rzecz rozwoju branży kreatywnej i jej wpływu na inne sektory.

26.05.2023 | przeczytano: 485 razy

Miasto ING w Roblox otrzymało brązową statuetkę, w kategorii In - Gaming, w międzynarodowym konkursie MIXX Awards Europe 2023.

26.05.2023 | przeczytano: 530 razy

18 maja w Zamku Ujazdowskim odbyła się finałowa Gala 2. edycji rankingu Best Brands Poland, podczas której poznaliśmy najsilniejsze marki na polskim rynku, wybrane głosem 7,5 tys. konsumentów.  Wśród laureatów, którzy otrzymali „Oskary Marketingu” w 6. kategoriach badania, znaleźli się: InPost, Winiary, Castorama, Samsung, Lidl (Bio Organic) oraz JBL.

26.05.2023 | przeczytano: 431 razy

Agencja KERRIS została nominowana jako Digital Agency of The Year w konkursie Global Agency Awards.

25.05.2023 | przeczytano: 361 razy
Przed nami 15. Jubileuszowa edycja konkursu POS Stars na najlepszy display reklamowy

Konkurs na najlepszy display reklamowy – POS STARS organizowany jest przez OOH magazine i odbywa się cyklicznie od 2008 roku. Prezentacja zgłoszonych prac odbywa się w trakcie trwania wrześniowych targów Festiwal Marketingu. Profesjonalne Jury, wybiera najlepsze POS-y w 18 kategoriach: Napoje, Żywność, Alkohol & Tytoń, Kosmetyka, Elektronika, Display’e kartonowe, Display’e naladowe, Finanse, Motoryzacja, Digital POS, Design Roku, Przemysł, Farmacja, POS EVENT, KIDS, Rozrywka, Bezpieczeństwo, PETS POS.

23.05.2023 | przeczytano: 815 razy
Artykuły z cyklu Patronat Signs.pl
Konkurs Samsung „Zrób to po swojemu”

Wystartował nowy konkurs marki Samsung dla studentów, architektów, projektantów i miłośników pięknych wnętrz „Zrób to po swojemu”. Wystarczy stworzyć wizualizację wnętrza z wykorzystaniem możliwości aranżacyjnych, jakie daje telewizor Samsung The Frame, opublikować je w mediach społecznościowych i wypełnić formularz konkursowy, by wygrać profesjonalną sesję zdjęciową zrobioną przez Szymona Brodziaka i reklamową kampanię ambasadorską o ogólnopolskim zasięgu.

22.05.2023 | przeczytano: 580 razy
Łódź Design Festival: zwycięzcy międzynarodowego konkursu Make me!

18 maja w Fabryce Sztuki w Łodzi odbyła się oficjalna ceremonia otwierająca Łódź Design Festival 2023. Podczas wydarzenia organizatorzy przedstawili zwycięzców międzynarodowego konkursu make me! dla młodych projektantów, którzy wkraczają na ścieżkę profesjonalnej kariery zawodowej.

22.05.2023 | przeczytano: 704 razy

Komputronik został nominowany w kategorii "Najskuteczniejsza kampania sprzedażowa" w V edycji konkursu Performance Marketing Diamonds EU 2023, organizowanego przez Izbę Gospodarki Elektronicznej. To pierwsza w Polsce inicjatywa, skupiająca się na performance i afiliacji również poza granicami kraju.

15.05.2023 | przeczytano: 457 razy
„Pierwsza Pomoc Ludzkości” na shortliście festiwalu D&AD 2023

Kampania "Pierwsza Pomoc Ludzkości", zrealizowana przez VMLY&R Poland dla BNP Paribas Bank Polska oraz Polskiego Czerwonego Krzyża, znalazła się na shortliście tegorocznego festiwalu kreatywnego D&AD w kategorii Impact.

15.05.2023 | przeczytano: 475 razy

To, dosłownie i w przenośni, metamorfoza na medal. Komputronik otrzymał nagrodę w międzynarodowym konkursie Global Social Media Awards w kategorii „Najlepsze wykorzystanie social mediów w branży handlowej”. Zwycięska kampania związana była z rebrandingiem i odświeżeniem wizerunku marki Komputronik.

12.05.2023 | przeczytano: 479 razy
Smak to Sztuka: konkurs Tutti Santi

Tutti Santi to sieć pizzerii, których patronem i współzałożycielem jest Mistrz Europy i Mistrz Włoch w pizzy klasycznej Valerio Valle. To jedyne miejsce w Polsce, w którym można zjeść pizzę według jego autorskiej, mistrzowskiej receptury.

11.05.2023 | przeczytano: 631 razy
Barbara Pasterczyk z ING nagrodzona w konkursie CMO Awards

Barbara Pasterczyk, Dyrektor Banku odpowiedzialna za komunikację marketingową w ING Banku Śląskim, otrzymała aż trzy nagrody w konkursie CMO Awards, w tym Grand Prix całego konkursu.-

05.05.2023 | przeczytano: 591 razy

20 kwietnia odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród zwycięzcom oraz nominowanym Young Creatives Cannes, w którym to nagrodą główną jest wyjazd na międzynarodowy konkurs Cannes Lions.

05.05.2023 | przeczytano: 573 razy
Uroczysta gala drugiej edycji konkursu Paradyż Designers za nami

We wtorek, 25 kwietnia w historycznym wnętrzu Reduty Banku Polskiego w Warszawie, Ceramika Paradyż podsumowała drugą edycję prestiżowego konkursu Paradyż Designers. Podczas wydarzenia w gronie architektów, przedstawicieli mediów, partnerów biznesowych oraz zaproszonych gości uroczyście nagrodzono laureatów i wręczono pamiątkowe statuetki. Galę uświetnił występ Reni Jusis.

26.04.2023 | przeczytano: 750 razy
Zespół z Good One PR wygrał Young Creatives Cannes 2023

Ilona Rutkowska i Jakub Macyszyn z agencji Good One PR wygrali nagrodę główną w kategorii PR w tegorocznej edycji konkursu Young Creatives Cannes. Zwycięzcy już w czerwcu br. będą reprezentować Polskę na międzynarodowym konkursie Young Lions Competition 2023 w Cannes.

26.04.2023 | przeczytano: 703 razy

Piotr Osiński, Regional Creative Director w VMLY&R Poland, będzie oceniał zgłoszenia w tegorocznym festiwalu Cannes Lions w kategorii Brand Experience & Activation.

26.04.2023 | przeczytano: 686 razy
Zespoły Labcon i Value Media laureatami Young Creatives Cannes 2023

Michał Piaskowski i Marta Jastrzębowska z Value Media oraz Rafał Chobot i Aleksandra Miernik z Labcon to dwa zwycięskie zespoły Group One w tegorocznej edycji Young Creatives Cannes. Laureaci będą mogli zaprezentować swoje umiejętności w międzynarodowym konkursie Cannes Lions.

25.04.2023 | przeczytano: 847 razy
Team VMLY&R z wyróżnieniem w konkursie Young Creatives Cannes 2023

Znamy laureatów tegorocznego konkursu Young Creatives Cannes 2023. Wśród wyróżnionych znalazły się Irena Kostrzębska i Katarzyna Rasińska z VMLY&R Poland. 

24.04.2023 | przeczytano: 740 razy
„Pierwsza Pomoc Ludzkości” w finale konkursu The One Show 2023

Kampania "Pierwsza Pomoc Ludzkości", zrealizowana przez VMLY&R Poland dla BNP Paribas Bank Polska oraz Polskiego Czerwonego Krzyża, znalazła się w gronie finalistów tegorocznego festiwalu kreatywnego The One Show. 

24.04.2023 | przeczytano: 666 razy
MSI ogłasza konkurs dla twórców MSI Creator Awards 2023

MSI ogłasza długo oczekiwany konkurs MSI Creator Awards 2023, obejmujący trzy odrębne kategorie: projektowanie graficzne, animacja 2D/3D i film. Uczestnicy każdej z nich będą rywalizować na globalnej scenie, a najlepsi mają szansę na szereg imponujących nagród, w tym pieniężnych w wysokości 4000 USD, najnowocześniejszy laptop MSI zaprojektowany specjalnie do tworzenia treści oraz luksusową wycieczkę all-inclusive na Adobe MAX o wartości ponad 5000 USD. Ponadto zwycięzcy będą mogli zaprezentować swoje dzieła na stoisku MSI na Adobe MAX, stronie internetowej i kanałach w mediach społecznościowych firmy oraz otrzymają możliwość pracy nad przyszłymi projektami MSI.

21.04.2023 | przeczytano: 566 razy

Dwie nagrody główne w wysokości 10 tys. zł każda, a także profesjonalną sesję zdjęciową i audyt mediów społecznościowych można wygrać w konkursie na najlepszy projekt wnętrza z podłogami Jawor-Parkiet. Polski producent podłóg drewnianych zaprasza do rywalizacji architektów, projektantów wnętrz oraz studentów kierunków związanych z architekturą i architekturą wnętrz.

21.04.2023 | przeczytano: 401 razy
„Pierwsza pomoc ludzkości” z dwiema nominacjami w konkursie The One Show 2023

Kampania "Pierwsza Pomoc Ludzkości", zrealizowana przez VMLY&R Poland dla BNP Paribas Bank Polska oraz Polskiego Czerwonego Krzyża, otrzymała nominacje w dwóch kategoriach tegorocznego festiwalu kreatywnego The One Show.

17.04.2023 | przeczytano: 575 razy
Kacper Kowalski wśród zwycięzców konkursu profesjonalnego Sony World Photography Awards 2023Zobacz fotorelację

13 kwietnia, podczas wieczoru galowego w Londynie, World Photography Organisation ogłosiła listę zwycięzców prestiżowego konkursu Sony World Photography Awards 2023. Uroczystość poprowadziła prezenterka i historyczka sztuki Kate Bryan.

17.04.2023 | przeczytano: 1089 razy
Antalis ogłasza zwycięzców konkursu Antalis Interior Design Award 2022

Firma Antalis ogłosiła właśnie zwycięskie projekty, które zrobiły na jurorach największe wrażenie. W gronie zwycięzców znalazła się praca z Polski.

17.04.2023 | przeczytano: 1208 razy
Effie Poland ogłasza skład Komitetu Organizacyjnego 24. edycji konkursu

Komitet Effie Awards Poland 2023 to 18 przedstawicieli agencji członkowskich SAR i marketerów. Całościowe spojrzenie na marketing i biznes, konsumentów, nowe narzędzia i kanały komunikacyjne oraz zmiany społeczne co roku jest zadaniem Komitetu. W tym roku Komitet szczególną uwagę poświęcił zagadnieniom i kategoriom ESG.

14.04.2023 | przeczytano: 788 razy
Konkurs na pamiątkę regionu Warmii i Mazur

Pamiątka jest ważnym elementem promocji regionu, kreuje jego pozytywny wizerunek, popularyzuje tutejsze atrakcje i tradycje. Stanowi cenny podarunek z podróży, przywołuje wspomnienia i zachęca do ponownego odwiedzenia Warmii, Mazur i Powiśla.

08.04.2023 | przeczytano: 569 razy
Nowe twarze polskiej piosenki. Ostatnia dekada - konkurs na plakat

Narodowe Centrum Polskiej Piosenki zaprasza artystów i artystki do udziału w konkursie na projekt plakatu „Nowe twarze polskiej piosenki. Ostatnia dekada”. Celem konkursu jest wyłonienie najciekawszych projektów plakatów, przedstawiających nowe postacie polskiej muzyki rozrywkowej z ostatniej dekady (lata 2012 – 2022). Wybór artysty, artystki jest całkowicie dowolny, ważne, by był to przedstawiciel polskiej sceny muzycznej.

08.04.2023 | przeczytano: 749 razy

Kampania realizowana dla polskiego oddziału MSD Animal Health przez agencję OBTK zdobyła nagrodę w kategorii "Best Health Care Integrated Ad Campaign".  Jej wynikiem było dotarcie w ciągu 3 miesięcy do 5 mln właścicieli psów z informacjami na temat zagrożeń chorobami przenoszonymi przez kleszcze w okresie jesienno-zimowym.

05.04.2023 | przeczytano: 673 razy
Konkurs na zaprojektowanie instalacji plenerowej dla Kołobrzegu

Prezydent Miasta Kołobrzeg zaprasza do udziału w jednoetapowym, otwartym konkursie ideowym na zaprojektowanie instalacji plenerowej zlokalizowanej na Skwerze im. komandora Stanisława Mieszkowskiego w Kołobrzegu. Do wygrania jest 20 tys. zł.

03.04.2023 | przeczytano: 642 razy
Damian Kitowski z II miejscem w plebiscycie Ad Wo/Man Roku

Damian Kitowski, creative director w VMLY&R Poland, zajął II miejsce w kategorii Young AD WO/MAN Roku 2022.

31.03.2023 | przeczytano: 736 razy
Cztery aplikacje klientów Future Mind triumfują w konkursie Mobile Trends Awards

Tegoroczna edycja konkursu Mobile Trends Awards 2022 zgromadziła w swoich szeregach ścisłą czołówkę firm z branży technologicznej. Projekty realizowane dla klientów Future Mind odniosły poczwórne zwycięstwo. Największy sukces przypadł aplikacji mobilnej Sinsay. Rozwiązanie współtworzone z Silky Coders dla LPP zostało uhonorowane Grand Prix oraz nagrodą w kategorii "M-commerce". Asystent Żabka, narzędzie umożliwiające digitalizację szeregu procesów sklepowych, zostało nagrodzone w kategorii "biznesowe rozwiązanie oparte o mobile", a aplikacja mobilna Hebe została uhonorowana nagrodą specjalną w kategorii “M-commerce” za dostępność cyfrową.

29.03.2023 | przeczytano: 768 razy
Polscy projektanci z dwiema głównymi nagrodami w Seulu

Aż dwie nagrody GRAND PRIZE w koreańskim konkursie ASIA DESIGN PRIZE zdobyli projektanci z gdańskiego studia TOFU. Spośród ponad 1000 prac zgłoszonych z różnych zakątków świata, Jury tegorocznego konkursu przyznało tylko dziesięć tego typu wyróżnień z czego dwa trafiły w ręce Polaków.

28.03.2023 | przeczytano: 671 razy

To jeden z pierwszych konkursów organizowanych w Polsce, wykorzystujących sztuczną inteligencję. Grafiki tworzone przez AI w ciągu ostatniego roku stały się ogromnie popularne. Wciąż jednak brakuje odpowiedniej przestrzeni do rywalizacji dla osób, które je tworzą. Rękawice podjął właśnie Acer Polska, który zachęca do tworzenia prac w klimacie apokalipsy zombie! Partnerem konkursu jest x-kom.

24.03.2023 | przeczytano: 548 razy

Już po raz 17. Hochland Polska zaprasza swoich Pracowników, a w tej edycji także Dostawców Mleka, do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym. Nowy kalendarz firmowy Hochland będzie zbiorem 12-stu prac przedstawiających dobre praktyki, które wspierają ochronę naszej planety – po jednym przykładzie na każdy kolejny miesiąc 2024 roku. Zgłoszenia przyjmowane są do ostatniego dnia czerwca, a profesjonalna Komisja Konkursowa ogłosi wyniki najpóźniej pod koniec lipca.

24.03.2023 | przeczytano: 526 razy
Kampania #Unifyukraine doceniona w międzynarodowym konkursie IAA

#UnifyUkraine to kampania społeczna, która powstała by zwiększyć świadomość Amerykanów na temat rosyjskiej agresji na Ukrainę. Wyróżniono ją złotą statuetką w międzynarodowym konkursie MUSE Awards 2022 spośród ponad 6000 projektów reklamowych. Nagrodę dla organizatora kampanii – Banku Gospodarstwa Krajowego - przyznało największe stowarzyszenie marketingowe na świecie - International Awards Associate (IAA).

24.03.2023 | przeczytano: 928 razy
Konkurs Zainspirowani Japonią: prace do końca marca

Rozpoczyna się kolejna edycja konkursu graficznego „Zainspirowani Japonią”. Projekt ten ma już 12-letnią historię i cieszy się coraz większym powodzeniem, z każdą kolejną odsłoną przybywa więcej prac, które zachwycają swoją wyjątkowością. W tegorocznej puli nagród zgromadzono nagrody rzeczowe oraz kursy edukacyjne o wartości przekraczającej 10 tysięcy złotych ufundowane przez firmę Alstor, dystrybutora produktów EIZO i Wacom w Polsce, platformę edukacyjną eduweb.pl oraz szkołę concept artu Focal Point School. Ponadto tegoroczna edycja konkursu została objęta patronatem honorowym Ambasady Japońskiej, przyznanym przez Ambasadora Japonii Akio Miyajima.

23.03.2023 | przeczytano: 709 razy
Znamy zwycięzców 11. edycji Genius Universitatis

Już 11. edycja. Aż 35 uczestników – uczelni i wydziałów. W sumie 103 prace przesłane do 8 różnych kategorii. Ale tylko jeden (1!), ale jakże ambitny cel wszystkich tych wysiłków: zaprezentować uczelnię/wydział/instytut/katedrę jako miejsce wymarzone dla kandydatów na studia na rok akademicki 2022/2023. Przedstawiamy laureatów konkursu Genius Universitatis 2023. IAB Polska i DIMAQ są partnerem wydarzenia.

17.03.2023 | przeczytano: 570 razy
Sony World Photography Awards 2023: ogłoszono zwycięzców konkursu otwartego

Na konkurs Sony World Photography Awards 2023 napłynęło łącznie ponad 415 tysięcy fotografii z przeszło 200 krajów i terytoriów, z czego na konkurs otwarty przypada ponad 200 tysięcy zgłoszeń. Zwycięzcy otrzymają cyfrowy sprzęt fotograficzny Sony, będą także współzawodniczyć o tytuł Fotografa Roku w konkursie otwartym i o nagrodę w wysokości 5000 dolarów USA.

17.03.2023 | przeczytano: 722 razy
Konkurs na projekt i wykonanie muralu Zbigniewa Wodeckiego

Opolska trasa „Muzycznych murali” wzbogaci się o nowe dzieło przedstawiające Zbigniewa Wodeckiego, jednego z najważniejszych artystów związanych z Krajowym Festiwalem Polskiej Piosenki w Opolu. A okazja ku temu jest szczególna, ponieważ opolski festiwal obchodzi w tym roku Jubileusz 60-lecia.

16.03.2023 | przeczytano: 768 razy
Poznaliśmy zwycięzców drugiej edycji konkursu Paradyż Designers

Prestiżowy konkurs dla architektów i projektantów wnętrz organizowany przez Ceramikę Paradyż dobiegł końca. Jury pod przewodnictwem Mai Ganszyniec wybrało najlepsze prace prezentujące indywidualne koncepcje współczesnego wnętrza oceniając m.in. kreatywne wykorzystanie kolorów i struktur oraz twórcze podejście do małych formatów.

15.03.2023 | przeczytano: 660 razy
Jawor-Parkiet Design Awards - 5. edycja konkursu dla architektów

Jawor-Parkiet, polski producent podłóg drewnianych ponownie zaprasza architektów, profesjonalistów, studentów i młodych projektantów wnętrz, pracownie architektoniczne oraz wszystkich przedstawicieli branży projektowej do udziału w kreatywnym konkursie na najlepszy projekt wnętrza z zastosowaniem podłóg z oferty marki.

14.03.2023 | przeczytano: 604 razy
Ostatni moment na udział w konkursie Saint Gobain Glass Design Award

Saint-Gobain Glass Polska, producent szkła budowlanego, zaprasza wszystkich architektów, projektantów i studentów, którzy w swoich realizacjach wykorzystują produkty marki, do udziału w konkursie Saint-Gobain Glass Design Award. Termin przesyłania zgłoszeń mija 31 marca, a łączna pula nagród to aż 70 000 PLN.

13.03.2023 | przeczytano: 690 razy
Zdobywcy Grand Prix Tubądzin Design Awards 2022

Czwarta edycja konkursu Tubądzin Design Awards udowodniła, że architektura, projektowanie i sztuka wspólnie tworzą przestrzenie nie tylko funkcjonalne, ale też piękne i wpisujące się w ducha ekologii. Podczas uroczystej gali, która odbyła się w Teatrze Wielkim Operze Narodowej w Warszawie, wręczono laureatom oryginalne nagrody oraz statuetki Grand Prix.

13.03.2023 | przeczytano: 658 razy
Konkurs profesjonalny SWPA 2023: finaliści i wyróżnienia

World Photography Organisation ogłosiła nazwiska finalistów i zdobywców wyróżnień w 16. edycji konkursu profesjonalnego Sony World Photography Awards 2023. Jury nagrodziło wybitne cykle zdjęć, łączące doskonałość techniczną ze świeżym podejściem do narracji.

03.03.2023 | przeczytano: 1031 razy
Piotr Osiński w jury festiwalu Golden Drum

Piotr Osiński, regional creative director w VMLY&R Poland, będzie oceniał zgłoszenia w kategorii Craft tegorocznego festiwalu Golden Drum.

02.03.2023 | przeczytano: 775 razy
1 2 3 4 5
Strona 3/56 (artykułów: 2761)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764