logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nowości wydawnicze: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 310
Nowy raport Customer Experience 2023 „Epoka nowych doświadczeń”

PZU zaprezentował kolejną edycję raportu na temat doświadczeń klienta. Najnowsza odsłona, zatytułowana Customer Experience 2023 „Epoka nowych doświadczeń”, koncentruje się na technologiach wspierających trendy w CX, przytaczając przykłady konkretnych działań marek, które dzięki wykorzystaniu przełomowych narzędzi zrewolucjonizowały obszar obsługi klienta. Obok licznych omówień konkretnych przypadków, w raporcie zaprezentowano aktualne wyniki badań opinii konsumentów, głos ekspertów oraz wizję tego, jak rozwój technologii wpłynie na doświadczenia klientów w perspektywie 5, 10 i 15 lat.

19.10.2023 | Nowości wydawnicze | przeczytano: 770 razy
Raport “Jakość reklamy cyfrowej” IAB Polska: kluczowe kwestie jakości

IAB Polska publikuje pierwszy raport QUALID na temat jakości w reklamie cyfrowej, skupiając się na kluczowych obszarach takich jak bezpieczeństwo marki, transparentność zakupu reklam w systemie programmatic, walkę z oszustwami reklamowymi oraz widoczność reklam.

10.10.2023 | Nowości wydawnicze | przeczytano: 554 razy
AI w social media – przewodnik dla marketerów w erze sztucznej inteligencji

Sztuczna Inteligencja (AI) przekształca sposób, w jaki pracujemy, komunikujemy się i wchodzimy w interakcje z technologią. W ciągu ostatnich lat AI przeniknęła praktycznie każdy zakres naszego życia, od prostych asystentów głosowych po zaawansowane analizy danych i tworzenie treści. Dlatego Grupa Robocza Social Media IAB Polska przygotowała publikację “AI w social media” mającą na celu dostarczyć praktycznej i aktualnej wiedzy na temat korzyści, wyzwań i możliwości, jakie niesie ze sobą stosowanie AI w mediach społecznościowych.

10.10.2023 | Nowości wydawnicze | przeczytano: 681 razy
„Jak contentem wypełnić łańcuch dostaw?”

Dlaczego klienci rezygnują z zakupów w e-sklepie? Jak powinna wyglądać profesjonalna karta produktu? W jaki sposób wyeksponować opcje dostawy? Na te i inne pytania przedsiębiorcy i marketerzy znajdą odpowiedź w najnowszym poradniku dla branży e-commerce „Jak contentem wypełnić łańcuch dostaw?”. Wydawcą publikacji jest serwis Content Standard.

29.09.2023 | Nowości wydawnicze | przeczytano: 654 razy

WeNet oddaje w Wasze ręce raport, w którym zebrało najważniejsze informacje na temat marketingu internetowego w sektorze małych i średnich firm. Celem było zaprezentowanie zarówno sytuacji na rynku, jak i wskazanie trendów i perspektyw rozwoju. Agencja liczy na to, że przedstawione analizy i wnioski okażą się interesujące i rzucą nowe światło na procesy digitalizacji zachodzące w sektorze MŚP.

25.09.2023 | Nowości wydawnicze | przeczytano: 531 razy

Agencja digital marketingu Up&More, opracowała nową wersję poradnika marketingu aplikacji mobilnych. To kompleksowy dokument opisujący krok po kroku działania, jakie należy podjąć, aby skutecznie wypromować aplikację na rynku. IAB Polska objął publikację patronatem honorowym.

11.09.2023 | Nowości wydawnicze | przeczytano: 515 razy

IAB Europe opublikowało przewodnik “Podejmowanie decyzji w zrównoważonym biznesie”. Publikacja powstała po to, aby pomóc firmom branży interaktywnej poruszać się po stale zmieniającym się krajobrazie zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialnych praktyk biznesowych.

31.07.2023 | Nowości wydawnicze | przeczytano: 734 razy

Co się składa na dobrze przemyślaną strategię content marketingową? Dlaczego tak ważne jest, żeby już na początku planowania wejść w przysłowiowe buty klienta i dobrze zdefiniować nasz cel? A także, co warto i trzeba mierzyć w działaniach contentowych? Tego dowiesz się z nowej publikacji Grupy Roboczej Content Marketing i Reklama Natywna IAB Polska!

03.07.2023 | Nowości wydawnicze | przeczytano: 659 razy

Ostatnie lata zmieniły media społecznościowe - to, jak z nich korzystamy i w jakim celu. Grupa Robocza Social Media działająca przy IAB Polska stworzyła nowe wydanie “Przewodnika Po Social Media W Polsce”, w którym przedstawia media społecznościowe w zmienionej, nowej rzeczywistości. Na blisko 150 stronach zawarto przegląd najważniejszych serwisów społecznościowych oraz najważniejsze zagadnienia związane z demografią, metaverse, czy rozszerzoną rzeczywistością. Publikacja dedykowana jest specjalistom z różnorodnych dziedzin marketingu i dostępna jest bezpłatnie.

26.06.2023 | Nowości wydawnicze | przeczytano: 609 razy

W 2022 roku wartość rynku reklamowego online wzrosła o przeszło 615 mln zł, co przełożyło się na dynamikę wzrostu sięgającą 10%. Tym samym rynek osiągnął wartość ponad 6,8 mld zł (badanie IAB Polska/PwC AdEx). Podsumowanie tego roku, analizy ekspertów oraz prognozy dotyczące dynamicznego rozwoju branży internetowej kompleksowo przedstawia najnowszy Raport Strategiczny Internet 2022/2023, wydany przez IAB Polska.

05.06.2023 | Nowości wydawnicze | przeczytano: 703 razy
1 2 3 4 5
Strona 3/31 (artykułów: 310)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764