logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

History: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 732
Sterowiec Goodyear Blimp wraca do europejskiego motorsportu

Dla wielu fanów Formuły 1 i Le Mans z lat siedemdziesiątych i osiemdziesiątych przylot sterowca Goodyear Blimp był zawsze niezapomnianym wydarzeniem. 35 lat od ostatniego wyścigu po tej stronie Atlantyku będzie można go znowu zobaczyć na jednej z najbardziej prestiżowych imprez motoryzacyjnych tego sezonu w Europie. Jego przylot stanowi element celebracji ponownego zaangażowania Goodyeara w europejskie i międzynarodowe sporty motorowe. Goodyear Blimp będzie towarzyszył bardzo oczekiwanemu powrotowi marki opon do 24-godzinnego wyścigu Le Mans, a następnie wyruszy na Nürburgring, gdzie będzie relacjonował zmagania WTCR – Puchar Świata FIA w Wyścigach Samochodów Turystycznych.

17.09.2020 | przeczytano: 129 razy
13 edycja festiwalu Art Moves: sztuka w czasach epidemii

W tym roku Międzynarodowy Festiwal Art Moves odbędzie się w Toruniu po raz trzynasty. Przewodnie hasło festiwalu brzmi „Epidemia – globalna katastrofa, kara czy szansa, by wymyślić siebie i świat na nowo?”. W ramach festiwalu, jak co roku, zobaczymy w przestrzeni miejskiej Torunia prace uzdolnionych debiutantów, jak i uznanych, międzynarodowych twórców. Otwarcie odbędzie się 11 września, natomiast już od początku września można oglądać dzieła prezentowane na citylightach i ekranach LED.

08.09.2020 | przeczytano: 412 razy
Pogranicze w reportażach WP, Deutsche Welle i Interii

W niedzielę, 6 września, ruszył cykl reportaży o życiu mieszkańców granicy polsko-niemieckiej w trakcie kwarantanny. Dziennikarze pokażą specyfikę regionu, w którym relacje określają handel i codzienne życie, a nie historyczne emocje. Opowiedzą o tym, co trudno dostrzec z perspektywy głębi kraju. Cykl jest wynikiem współpracy redakcji Wirtualnej Polski, Deutsche Welle i Interii.

07.09.2020 | przeczytano: 233 razy
Gazeta Wyborcza rozpoczyna 3. edycję Konkursu im. Krzysztofa Millera

Od 7 września do 21 października br. profesjonaliści i amatorzy fotografii mogą zgłaszać swoje prace do Konkursu im. Krzysztofa Millera na najlepszy materiał fotograficzny 2020 r. Nagroda ustanowiona przez „Gazetę Wyborczą” już po raz trzeci ma docenić odwagę patrzenia i promować zdjęcia o wyjątkowych wartościach dziennikarskich. Laureata konkursu poznamy na przełomie listopada i grudnia podczas uroczystej gali, a prace wszystkich nagrodzonych opublikują „Gazeta Wyborcza” i Wyborcza.pl.  

07.09.2020 | przeczytano: 275 razy
Media Choice dla Muzeum Narodowego w Warszawie

Muzeum Narodowe w Warszawie podjęło współpracę z domem mediowym Media Choice. Działania reklamowe rozpoczęła kampania promująca nową wystawę, która upamiętnia stulecie Bitwy Warszawskiej. „Fotorelacje. Wojna 1920” to fotograficzne świadectwa wojny polsko-bolszewickiej. Umowa obejmuje przygotowanie strategii oraz planowanie i zakup mediów.

02.09.2020 | przeczytano: 384 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Konkurs Art Moves na najlepszą pracę bilbordową rozstrzygnięty!

Ogromne zainteresowanie twórców z całego świata Konkursem Art Moves – otrzymaliśmy prace z 70 krajów świata! W tym roku konkurs odbywał się pod hasłem „Epidemia – globalna katastrofa, kara czy szansa, by wymyślić siebie i świat na nowo?” Znamy już laureatów konkursu – zwycięzcę i 9 prac wyróżnionych.

25.08.2020 | przeczytano: 675 razy
KFC zmienia slogan. Oblizywanie palców nie na czasie

„It's Finger Lickin' Good” – ten slogan niezmiennie, od 64 lat, był hasłem KFC na całym świecie. Jednak, jak sama marka przyznaje, zachęcanie do oblizywania palców po zjedzeniu kawałków kurczaka w obecnej sytuacji i obowiązujących obostrzeniach wydaje się być dziś nie najlepszym pomysłem. Stąd właśnie globalna, ale też historyczna decyzja o tymczasowym wstrzymaniu posługiwania się sloganem „It's Finger Lickin' Good” w przekazach reklamowych. 

25.08.2020 | przeczytano: 330 razy
KGHM Polska Miedź upamiętnia bohaterów Bitwy Warszawskiej

W obchody rocznicy wojny polsko-bolszewickiej i Bitwy Warszawskiej aktywnie zaangażował się KGHM Polska Miedź S.A., kierując swoje działania szczególnie do młodego pokolenia. Spółka zorganizowała wystawę plakatów poświęconą historii wojny polsko-bolszewickiej i Bitwy Warszawskiej. Prace przygotowane w kooperacji historyka i rysownika przedstawiają najważniejsze sceny i bohaterów wydarzeń, a całość została utrzymana w atrakcyjnej, pełnej energii tonacji komiksowej. Jest dostępna dla publiczności do 6 września w warszawskich Arkadach Kubickiego.

24.08.2020 | przeczytano: 118 razy
Plakatowy konkurs Fabryki Norblina: wynikiZobacz fotorelację

Kontynuując wspaniałą tradycję wspierania sztuki i filantropii rodziny Norblinów i Wernerów Fabryka Norblina stała się ponownie inspiracją dla artystów z całej Polski. Poprzez sztukę plakatu i własny wyraz artystyczny na nowo zinterpretowali historię tego zabytkowego miejsca i powstające w niej dzieła sztuki użytkowej.

24.08.2020 | przeczytano: 501 razy
Korfanty na kominie - Tauron uczcił Powstania Śląskie

W niedzielny wieczór na chłodni kominowej jednej z elektrowni TAURONA pojawił się widoczny z kilkunastu kilometrów portret Wojciecha Korfantego. W ten sposób firma uczciła rocznice Powstań Śląskich. Na Instagramie TAURONA startuje też konkurs, w którym do wygrania jest lot widokowy balonem nad Śląskiem.

21.08.2020 | przeczytano: 345 razy
1 2 3
Strona 1/74 (artykułów: 732)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764