logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Zenith: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 505
Pepsi startuje z cyklem brandowych podcastów #Max10minut

Pepsi wchodzi na rynek polski z własnym cyklem podcastów #MAX10minut, zapewniającym żywiołowe dyskusje w formie 10-minutowych odcinków. Od 4 listopada na platformach YouTube i Spotify prezentowane są intensywne rozmowy prowadzone przez znanego YouTubera, Dominika Bosa. Bez lania wody, bez cukru - te podcasty to maxymalna dawka jakościowych treści.

23.11.2023 | przeczytano: 300 razy (komentarzy: 13)

Publicis Groupe uzyskało certyfikację wszystkich głównych narzędzi Google w obszarze Google Marketing Platform, dołączając tym samym do wąskiego grona najbardziej zaawansowanych partnerów tej platformy.

21.11.2023 | przeczytano: 278 razy
Święta z przyjemnością w świątecznej kampanii E.Wedel

Marka E.Wedel niedawno wystartowała z bożonarodzeniową kampanią pod hasłem „Wedel. Z przyjemnością”. Stworzony w ramach niej spot, bazujący na wpadającej w ucho świątecznej melodii, opowiada o radości z bycia razem i prezentuje kultowe produkty z portfolio. Chwile spędzone w gronie najbliższych i moment dzielenia się wedlowskimi łakociami sprawią, że najbliższe święta będą pełne przyjemności. 

20.11.2023 | przeczytano: 184 razy
Delio prezentuje kampanię pełną magii i niespodzianek

„To nie magia, to delio” – pod takim hasłem ruszyła najnowsza kampania, w ramach której supermarket online zachęca konsumentów do odkrycia magii zakupów w delio. Usługa poprzez działania i porównanie do magii promuje bogactwo swojego asortymentu w atrakcyjnych cenach, a także szybkość dostaw - jako wyróżnik na tle konkurencji.

09.11.2023 | przeczytano: 333 razy
What the Snack?! E.Wedel z nową kampanią

Pod koniec lata na sklepowych półkach pojawił się Wedel Snack – czekolada, która wprowadza niezłe zamieszanie, przełamuje nudę i dosłownie sprawia, że nie chcemy się nią dzielić! To seria wyjątkowych, zaskakujących czekolad inspirowanych ulubionymi przekąskami młodych, które zostały stworzone razem z nimi. To właśnie oni, młodzi zjadacze czekolad tzw. „zetki” i „alfy”, zadecydowali o smaku i wyglądzie nowości, które mają w pełni odpowiadać ich oczekiwaniom. Tym razem kosumenci stali się influencerami i wystąpili w kampanii marki Snack! Wzięli udział w oryginalnym spocie, który powstał podczas letniego festiwalu muzycznego i stał się motywem przewodnim kampanii What the Snack?! 

08.11.2023 | przeczytano: 360 razy
Przy wspólnym stole na Ty. Tyskie wspiera Banki Żywności

W ramach świątecznej kampanii „Jesteśmy na Ty przy wspólnym stole. 5 milionów posiłków dla potrzebujących” Tyskie pokazuje moc pomagania oraz niezmiennie zachęca do dbania o dobre relacje i bycie razem. Wspólny projekt marki i Federacji Polskich Banków Żywności umożliwi przekazanie osobom potrzebującym 5 mln posiłków, przygotowanych dzięki wsparciu darowizną finansową od marki Tyskie.

06.11.2023 | przeczytano: 328 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Recma: Publicis Groupe liderem rynku mediowego

Międzynarodowa firma audytorska RECMA opublikowała kolejną edycję najważniejszego raportu o rynku agencji mediowych w Polsce - RECMA Qualitative Evaluation. W badaniu obejmującym blisko dwadzieścia kluczowych parametrów, część mediowa Publicis Groupe (Starcom, Zenith, Spark Foundry), jest zdecydowanym liderem, z 17 pkt. przewagi na drugą w zestawieniu GroupM (WPP).

03.11.2023 | przeczytano: 294 razy
Fielmann nowym klientem agencji Chapter1

Poznańska agencja strategiczno-kreatywna Chapter1 rozpoczyna obsługę nowego klienta. Została nim marka Fielmann, lider kategorii optycznej w Europie, posiadający łącznie ponad 1000 salonów na Starym Kontynencie i w USA. Współpraca ma charakter długofalowy i właśnie startuje pierwsza kampania: „Widzimy Twoje potrzeby”, która skierowana jest do kobiet i mężczyzn w wieku 23-55 lat.

18.10.2023 | przeczytano: 504 razy
Artykuły z cyklu Portfolio

"Tu się dzieje!" to hasło nowej kampanii reklamowej Radia ZET, promującej jesienną ramówkę stacji. Obejmie telewizję, sieci kin, internet oraz nośniki reklamy zewnętrznej.

19.09.2023 | przeczytano: 258 razy
Kampania Lay’s „Za każdym wspaniałym chipsem Lay’s kryje się wspaniały ziemniak”

Wiele osób zastanawia się, z czego i jak powstają chipsy Lay’s? Marka wychodzi naprzeciw tym pytaniom, ujawniając z nową kampanią sekrety produkcji cenionych na rynku chipsów. W najnowszej kampanii zaprezentowano konsumentom jak ogromne znaczenie ma wysokiej jakości surowiec dla powstania niepowtarzalnego smaku chipsów. Działania reklamowe potrwają do 31 października b.r.

07.09.2023 | przeczytano: 356 razy
1 2 3
Strona 1/51 (artykułów: 505)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764