logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Użytkownik AdNews: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 8
Akademia Silimax – pharmpedia od Nekk dla Filofarm

Dla Farmaceutycznej Spółdzielni Pracy Filofarm agencja NEKK opracowała strategię kampanii promocyjnej kierowanej do farmaceutów, jak i pacjentów. W efekcie powstała platforma e-learningowa – Akademia Silimax, na której farmaceuci mogą dowiedzieć się więcej o wybranej jednostce chorobowej, następnie zweryfikować swoją wiedzę za pomocą testu.

24.01.2022 | przeczytano: 189 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Marketing sensoryczny od Nekk

Agencja pharmamarketingowa NEKK odpowiada za wdrożenie dwóch nowych produktów w portfolio uznanej, aptecznej marki – APTEO. Strategia wdrożenia zakładała skorzystanie z bogactwa marketingu sensorycznego. Do promocji preparatów walczących z zapaleniem śluzówki nosa wykorzystano przekaz pozytywny oraz marketing zmysłów – kwiaty i zapachy kwietnej łąki. To całkiem nowe podejście do komunikacji produktów tego typu.

30.07.2021 | przeczytano: 698 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Pharmpedia - edukacja dla lekarzy i farmaceutów od Nekk

Jeszcze w XX wieku mówiliśmy, że wiedza medyczna podwaja się co 50 lat. Dziś według opracowania dr. Petera Densena zajmuje to zaledwie 73 dni. W konsekwencji lekarzom coraz trudniej zdobywać wiedzę, która jest jednocześnie zweryfikowana i aktualna, czyli uwzględniająca najnowsze odkrycia i innowacje. Są jednak narzędzia, które pozwalają zdobywać wiedzę medyczną nie tylko w szybki sposób, ale także atrakcyjny. Coraz częściej firmy farmaceutyczne chcąc podzielić się z lekarzami informacjami na temat nowych leków decydują się na edukację poprzez platformy on-line’owe. Agencja pharmamarketingowa NEKK opracowała „PHARMPEDIĘ” - nowoczesną platformę edukacyjno-konkursową, która skutecznie edukuje lekarzy, farmaceutów oraz innych przedstawicieli zawodów medycznych.

12.07.2021 | przeczytano: 428 razy
Nekk stworzył Key Visuale dla Angelini Pharma

Agencja pharmamarketingowa NEKK opracowała nowe Key Visuale dla marek Levopront i Erdomed z portfolio Angelini Pharma. Odświeżone wizerunki psa Levopolda i królika Erdka zostały driverami kampanii, która wzbogaca się o nowe narzędzia online. W całym projekcie kluczową rolę odgrywa zastosowana technika rysunku.

29.01.2021 | przeczytano: 599 razy
Nekk stworzył spot dla marki Bioderma

Marka Bioderma rusza z nową kampanią społeczną Ty czujesz, my dbamy" skierowaną do pacjentów z problemami skórnymi. Spot wspierający akcję przygotowała agencja pharmamarketingowa NEKK.

20.10.2020 | przeczytano: 826 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Nekk zaprojektował blisko 300 opakowań farmaceutycznych dla Apteo

Faza projektowa jednego z największych procesów zmiany opakowań na rynku farmaceutycznym dobiega końca. Na apteczne półki trafi blisko 300 nowych opakowań produktów należącej do Synoptis Pharma marki APTEO. Agencja pharmamarketingowa NEKK, która odpowiada za niemal wszystkie projekty została wybrana w drodze przetargu. Zmiana opakowań poprzedzona była badaniami ilościowymi i jakościowymi oraz szerokimi konsultacjami z farmaceutami.

21.07.2020 | przeczytano: 1271 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Zachowania farmaceutów w sieci oraz ich ocena materiałów POS

Co robi farmaceuta w sieci? Skąd czerpie wiedzę i gdzie najchętniej się szkoli? Agencja pharamamarketingowa NEKK wspólnie z grupą Neuca przeprowadziła badania, których wyniki są obszernym kompendium wiedzy na temat zachowań farmaceutów w przestrzeni internetowej, a także ich oceny poszczególnych działań marketingowych.

17.06.2020 | przeczytano: 681 razy

Tuż przed Świętami Wielkiej Nocy zespół agencji pharmamarketingowej NEKK przeprowadził badanie wśród przedstawicieli działów marketingu 31 wiodących firm produkcyjnych branży farmaceutycznej. Badanie dotyczyło aktualnych nastrojów, planów marketingowych oraz spodziewanych zmian w rzeczywistości post-COVID19.

20.04.2020 | przeczytano: 370 razy
1
Strona 1/1 (artykułów: 8)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764