logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Użytkownik LFP_Industrial: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 47

TFP to bez wątpienia jedno z najważniejszych miejsc na poligraficznej mapie Polski, jeśli chodzi o produkcję tektury litej, falistej oraz opakowań. Firma w dalszym ciągu dynamicznie rozwija się, oferując swoim klientom rozwiązania najwyższej jakości. Stało się to możliwe dzięki ciągłemu wdrażaniu innowacji oraz najnowocześniejszych technologii.

13.03.2023 | przeczytano: 232 razy
Podsumowanie Dni Otwartych w LFP Industrial Solutions

W zeszłym tygodniu we wrocławskiej siedzibie firmy LFP Industrial Solutions odbyła się kolejna edycja Dni Otwartych. Spotkanie to było doskonałą okazją, aby przyjrzeć się procesowi produkcyjnemu od prepressu, przez cyfrowy druk UV LED, aż po proces cięcia.

28.02.2023 | przeczytano: 394 razy
Zaproszenie na Durst Wallpaper VIP Event

LFP Industrial Solutions zaprasza na wydarzenie poświęcone drukowi tapet, które odbędzie w Brixen, siedzibie producenta Durst w dniach 8-9.03.2023. Event, który potrwa dwa dni jest idealną sposobnością dla przedstawicieli drukarń poszukujących innowacyjnych i konkurencyjnych rozwiązań w zakresie druku i konfekcjonowania tapet.

31.01.2023 | przeczytano: 446 razy
Esto. Tektura w cyfrowym wymiarze

W niełatwych dla całej branży poligraficznej czasach, niezwykle ważne dla każdej drukarni jest nie tylko zachowanie czy też zwiększenie produktywności, lecz także ciągły rozwój, chociażby poprzez rozbudowę swojego parku maszynowego. Niestety obecnie inwestycje w nowe rozwiązania technologiczne mogą okazać się pod względem finansowym prawdziwym wyzwaniem. W tej sytuacji warto rozważyć skorzystanie z ciągle rosnącego i cieszącego się coraz większą popularnością rynku urządzeń z tzw. „drugiej ręki”. Przykładem ostatniej instalacji, która zakończyła się pełnym sukcesem jest producent opakowań firma ESTO, która postanowiła skorzystać z programu Refurbish oferowanego przez LFP Industrial Solutions.

31.01.2023 | przeczytano: 438 razy
Dni Otwarte w LFP Industrial Solutions

Zaledwie kilka miesięcy po pierwszej edycji Dni Otwartych, które cieszyły się sporym zainteresowaniem, LFP Industrial Solutions zaprasza na kolejne wydarzenie w dniach 22 i 23 lutego. Podobnie jak poprzednia edycja, spotkanie odbędzie się w Centrum Demonstracyjnym firmy we Wrocławiu. Event, który potrwa przez dwa dni będzie niepowtarzalną okazją dla wszystkich przedstawicieli drukarń zainteresowanych zakupem innowacyjnych urządzeń drukujących cyfrowo czy też dla osób, które myślą o nabyciu plotera tnąco-frezującego.

23.01.2023 | przeczytano: 433 razy

Dzięki Akcji Pomagamy #sPRINTem wsparcie otrzymało już dwadzieścioro sześcioro potrzebujących dzieci. Członkowie branży poligraficznej wspólnie spalili ponad 5 mln kcal przyczyniając się do wielu uśmiechów. A to jeszcze nie koniec pomocy.

12.01.2023 | przeczytano: 316 razy

Atramenty sublimacyjne P5 Sublifix dla maszyny drukującej P5 TEX iSUB posiadają teraz dodatkowo certyfikat ECO PASSPORT by OEKO-TEX dzięki czemu urządzenie jeszcze bardziej wpisuje się w podejście zgodne ze zrównoważonym rozwojem.

19.12.2022 | przeczytano: 347 razy
Preferencyjne finansowanie w LFP Industrial Solutions

Ostatnie miesiące w gospodarce przebiegają pod znakiem rosnących stóp procentowych, jednak firma LFP Industrial Solutions daje swoim klientom możliwość skorzystania z promocyjnego finansowania przy zakupie maszyn poligraficznych do końca roku 2022.

21.10.2022 | przeczytano: 264 razy
Premiera nowego, kompaktowego systemu do cięcia Elitron Spark

Firma Elitron nie przestaje zaskakiwać. Podczas targów Viscom Italy odbędzie się premiera nowego wielofunkcyjnego rozwiązania z rodziny Elitron SPARK. Dodatkowo wspomnane wydarzenie będzie doskonałą okazją do świętowania zdobytej niedawno nagrody Printing United Alliance Pinnacle Award za chronione patentem narzedzie do cięcia DL 45.

13.10.2022 | przeczytano: 356 razy
Do LFP Team dołącza Krzysztof Szargut

Z końcem sierpnia br. do zespołu LFP Industrial Solutions dołączył Krzysztof Szargut, który zajmuje się wsparciem klientów z obszaru etykiet i opakowań giętkich w rozwoju ich biznesu wykorzystując najnowocześniejszą na rynku technologię druku cyfrowego marki DURST.

12.10.2022 | przeczytano: 532 razy
1 2 3
Strona 1/5 (artykułów: 47)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764