logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Użytkownik LFP_Industrial: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 15

LFP Industrial Solutions, renomowany dystrybutor i integrator przemysłowych urządzeń cyfrowych marki Durst postanowił utworzyć w Polsce dział refurbish, który oznacza nie tylko rozszerzenie oferty firmy, ale przede wszystkim umożliwi klientom zakup maszyn używanych. Klienci LFP Industrial Solutions skorzystają z kompleksowego doradztwa z jednego źródła.

09.06.2021 | przeczytano: 78 razy
Durst Tau RSCi w drukarni Labelprint OÜ

Już wkrótce podczas wirtualnego wydarzenia, które odbędzie się 15 czerwca o godzinie 10:00 oraz 17:00, pośród wielu nowości w portfolio firmy Durst, będziemy mieli także okazję zapoznać się z wynikami udanych beta-testów cyfrowej maszyny drukującej Tau RSCi w drukarni LabelPrint OÜ.

07.06.2021 | przeczytano: 269 razy
Label Express: szybko i perfekcyjnie drukowane etykiety

Konieczność dostosowania się do potrzeb rynku i klientów wymagających szybkiego realizowania zleceń na krótkie serie sprawia, że firmy, które chcą liczyć się na rynku poligraficznym inwestują w druk cyfrowy. Poznańska firma Labo Print w zeszłym roku zainwestowała w maszynę drukującą DURST TAU RSC E od renomowanego dystrybutora – LFP Industrial Solutions. Po kilku miesiącach użytkowania urządzenia przedstawiciele Labo Print podzielili się swoimi spostrzeżeniami na jego temat i przyznali, jak bardzo ten zakup wpłynął na ich portfolio.

19.05.2021 | przeczytano: 351 razy
Bluejet inwestuje dla swoich klientów

W obecnych, niezwykle trudnych dla wielu biznesów czasach ważne jest priorytetowe traktowanie wszystkich klientów, także pod względem poszukiwania dla nich najlepszych na rynku rozwiązań. W tym celu wiele firm nie tylko rozbudowuje swoją ofertę, lecz także inwestuje w nowe technologie, w celu zapewnienia swoim klientom najwyższej możliwej jakości. Przykładem tego typu działań jest Bluejet, który ostatnio poszerzył swój park maszyn o innowacyjne urządzenie wyprzedzające współczesne standardy.

30.04.2021 | przeczytano: 543 razy
Durst P5 Tex Isub, kamień milowy dla sublimacji

Durst, producent innowacyjnych systemów druku cyfrowego i rozwiązań dotyczących oprogramowania, wyznacza kamień milowy w dziedzinie druku sublimacyjnego, wprowadzając na rynek drukarkę P5 TEX iSUB. Skrót iSUB oznacza „sublimację inline” (utrwalanie kolorów w ciągu produkcyjnym, w drukarce, od razu po druku). Eliminuje to indywidualne etapy pracy, skutkując znacznym wzrostem jakości i wydajności dla użytkownika.

29.04.2021 | przeczytano: 258 razy
Firmy dołączają do akcji Pomagamy #Sprintem

Z początkiem roku firma LFP Industrial Solutions poinformowała o uruchomionym autorskim programie Pomagamy #sPRINTem, którego celem jest popularyzacja wśród pracowników zdrowia, aktywności fizycznej, a także idei wspólnego spalania kalorii, a co najważniejsze pomagania dzieciom i młodzieży, w lepszym starcie w przyszłe, dorosłe życie. Teraz do akcji dołączają firmy.

25.03.2021 | przeczytano: 306 razy
Nowa platforma drukująca Durst P5 350 High Speed

System drukujący P5 350 HS jest najnowszym członkiem rodziny z platformy technologicznej P5. Dodatkowa opcja wyposażenia Durst Automat, w pełni zautomatyzowane rozwiązanie inline, czyni procesy produkcyjne o wiele bardziej wszechstronnymi i wydajnymi dla użytkowników.

15.03.2021 | przeczytano: 346 razy
ARW Focus kreuje rynek reklamy wizualnej

Rozwiązania renomowanej marki Durst cieszą się ogromnym powodzeniem. Do grona zadowolonych użytkowników tego sprzętu należy także Agencja Reklamy Wizualnej ARW Focus, z sukcesami funkcjonująca na krajowym rynku reklamy od ponad dwóch dekad.

02.03.2021 | przeczytano: 392 razy
LFP Industrial Solutions pomaga #Sprintem

Rok 2020 zapisze się w pamięci jako pełen nieznanych wcześniej zjawisk, obaw i ograniczeń w skali świata, kraju, branży poligraficznej oraz najbliższego otoczenia. Rok, który upłynął pod znakiem społecznego dystansu i ekonomicznej niepewności. Rok, w którym z pewnością częściej zdarzało się wszystkim przystanąć i dopuścić do siebie refleksję nad tym, co - w biznesie, ale również życiu - najważniejsze.

27.01.2021 | przeczytano: 332 razy
Cyfrowy druk na tekstyliach z atramentami Durst Alpha Pigment

Cyfrowy druk na tekstyliach z atramentami Durst Alpha Pigment daje połączenie wszechstronności, szybkości i zrównoważonego rozwoju.

17.07.2020 | przeczytano: 584 razy
1 2
Strona 1/2 (artykułów: 15)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764