logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Bracia Koral: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 18
Mikołaj Rey poprowadzi Pyszne Studio marki Bracia Koral

Marka Bracia Koral, startuje z kolejną odsłoną internetowego projektu "Pyszne studio" na kanale YouTube. Gospodarzem tegorocznej edycji kulinarnego show będzie znany i lubiany kucharz – Mikołaj Rey, który zabierze widzów w podróż dookoła świata z lodami Bracia Koral w roli głównej.

08.04.2021 | przeczytano: 253 razy
Koral wprowadza pierwsze w Polsce lody stworzone z Youtuberami

Koral, polski producent lodów, w nowym sezonie przygotował prawdziwą niespodziankę dla swoich konsumentów. Wspólnie z najpopularniejszymi w Polsce Youtuber’ami, prowadzącymi kanał „Ekipa”, stworzył sorbetową linię lodów pod tą samą nazwą, która właśnie miała swoją premierę na kanale lidera Ekipy - Friza.

23.03.2021 | przeczytano: 845 razy
Bracia Koral z nowymi programami na Youtube

Marka Bracia Koral w nowym sezonie stawia na swoje kanały social mediowe. Po dużym sukcesie kulinarnego show „Pyszne studio” na kanale YouTube oraz na oficjalnym profilu Facebook powstanie druga edycja programu. Wystartuje również całkowicie nowy cykl wywiadów „Porozmawiajmy jak Bracia”, w którym gościć będą ciekawe osobowości (nie tylko z pierwszych stron gazet) opowiadające o swoich niezwykłych historiach, zainteresowaniach, czy profesjach. Pierwszy odcinek został nagrany w helikopterze na trasie Arłamów-Rzeszów, a jego gościem był ambasador marki Damian Kordas.

18.03.2020 | przeczytano: 736 razy
Lody Koral dla uczestników konferencji Internetbeta

W Kielnarowej pod Rzeszowem trwa konferencja marketingowa InternetBeta, łącząca środowiska związane z Internetem i nowymi technologiami. Chwil relaksu dostarcza uczestnikom partner konferencji - producent lodów, PPL Koral.

21.09.2018 | przeczytano: 818 razy
Zuzanna Motaska dołącza do działu social media Insignii

Zuzanna Motaska objęła stanowisko dedykowanej social media specjalistki dla jednego z kluczowych klientów agencji – Bosch Home. Jest odpowiedzialna za kreatywną obsługę marki w mediach społecznościowych, a także śledzenie aktualnych trendów w komunikacji. We współpracy z zespołem zajmuje się także promocją platformy Akademia Smaku w ramach komunikacji marki na Facebooku i Instagramie.

06.09.2018 | przeczytano: 585 razy
Znany kucharz rozpoczyna współpracę z marką Bracia Koral

Łukasz Konik, kucharz współpracujący z sieciami hoteli, stworzy przepisy na desery lodowe dla marki Bracia Koral – Lody Jak Dawniej, młodszego brandu PPL Koral.

15.05.2017 | przeczytano: 1448 razy
Premiera spotu marki Bracia Koral - Lody Jak Dawniej

uż w Wielką Sobotę w TVP oraz telewizji POLSAT będzie można zobaczyć nowy spot reklamowy marki Bracia Koral - Lody Jak Dawniej z udziałem Zbigniewa Wodeckiego.

15.04.2017 | przeczytano: 557 razy

Ogniochron S.A., lider na rynku podręcznego sprzętu gaśniczego w Polsce, rozpoczął współpracę z 365 agencja. W ramach kontraktu specjaliści krakowskiej agencji odpowiadają za komunikację marki Gaśnice Domowe w mediach społecznościowych oraz działania PR i e-PR firmy.

09.03.2017 | przeczytano: 459 razy
Zbigniew Wodecki kolejnym ambasadorem marki Bracia Koral

Doda, Maryla Rodowicz, Daniel Olbrychski - wśród ambasadorów marki Koral jest wiele znanych osób. Do portfolio gwiazd, które polecają rozsmakowanie się w lodowych rarytasach dołącza polski piosenkarz, kompozytor oraz aktor - Zbigniew Wodecki, który został ambasadorem marki Bracia Koral - Lody Jak Dawniej.

23.02.2017 | przeczytano: 589 razy

Od stycznia 2017 roku na stanowisko Managing Directora awansowała Anna Dziedzic. Do zespołu dołączyła również Aleksandra Lągawa jako PR Manager.

03.01.2017 | przeczytano: 666 razy
1 2
Strona 1/2 (artykułów: 18)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764