logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Fundacja DKMS: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 32
Akcja „Dorzuć misie” na meczu reprezentacji Polski

W poniedziałek, 10 czerwca na Stadion Narodowy w Warszawie podczas meczu Polska-Turcja zawita akcja “Dorzuć misie” organizowana przez STS oficjalnego sponsora reprezentacji Polski w piłce nożnej. Polega ona na przyniesieniu przez kibiców maskotek, które po gwizdku kończącym spotkanie wylądują na murawie stadionu. Beneficjentem czerwcowej akcji jest Fundacja DKMS, której Fundacja STS przekaże gwarantowane 10 000 zł, a za każdego rzuconego pluszaka zapłaci dodatkowo 1 zł. Jest to wyjątkowa i rzadko spotykana akcja, organizowana na tak dużą skalę, której inicjatorem jest sponsor reprezentacji narodowej.

05.06.2024 | Z rynku | przeczytano: 458 razy

Agencja mediowa Starcom, należąca do Publicis Groupe, wygrywa przetarg mediowy i tym samym rozpoczyna współpracę z Amnesty International Polska – organizacją pozarządową działającą w obronie praw człowieka.

30.11.2023 | Z rynku | przeczytano: 378 razy
Pustoszejące miasta i znikający dawcy szpiku w kampanii Fundacji DKMS

Fundacja DKMS zainaugurowała listopadową kampanię pod hasłem „15 za 15”. Akcja, w której biorą udział popularni influencerzy, ma zachęcić nowe osoby do rejestrowania się w bazie dawców szpiku.

09.11.2023 | Z rynku | przeczytano: 585 razy
8 edycja kampanii społecznej „Dni Krwi Pępowinowej 2028”

W listopadzie 2023 roku Polski Bank Komórek Macierzystych (PBKM) oraz Fundacja DKMS wspólnie uruchamiają wyjątkową akcję. Jej głównym celem jest nie tylko zwiększenie bazy zarejestrowanych Dawców szpiku i pozyskanie próbek krwi pępowinowej do banku publicznego, ale także podniesienie świadomości społecznej o kluczowej roli komórek macierzystych w leczeniu chorób hematologicznych, onkologicznych i metabolicznych. Ta inicjatywa to także apel o solidarność i aktywne wspieranie walki z chorobami układu krwiotwórczego w Polsce.

02.11.2023 | Z rynku | przeczytano: 340 razy
Start nowej kampanii Fundacji DKMS: „Kiedy dorosnę…”

W Polsce co roku diagnozuje się około 1100-1200 nowych przypadków nowotworów u dzieci, a blisko 40 proc. stawianych diagnoz to schorzenia układu krwiotwórczego, w tym białaczki i chłoniaki. Choroba zmienia codzienność małych pacjentów, ale nie sprawia, że przestają marzyć i snuć plany na przyszłość. Celem nowej kampanii fundraisingowej Fundacji DKMS pod hasłem: „Kiedy dorosnę…” jest wsparcie dzieci w walce z nowotworami krwi i zapewnienie im szansy na spełnianie marzeń oraz aspiracji w już zdrowym, dorosłym życiu. 

25.10.2023 | Z rynku | przeczytano: 777 razy
Olga Chełchowska na stanowisku Client Service Director w Walk Creative

Olga Chełchowska objęła stanowisko Client Service Director w agencji Walk Creative. Z Grupą Walk związana jest od 10 lat. Poprzednio zajmowała stanowisko Account Director w Walk Creative.

13.10.2023 | Z rynku | przeczytano: 638 razy

Agencja Walk Creative wygrała przetarg na przygotowanie nowej kampanii społecznej dla Fundacji DKMS - organizacji non-profit, zajmującej się walką z nowotworami krwi i innymi chorobami układu krwiotwórczego. Misja fundacji koncentruje się na znalezieniu dawcy dla każdego pacjenta na świecie potrzebującego przeszczepienia krwiotwórczych komórek macierzystych lub szpiku.

10.08.2023 | Z rynku | przeczytano: 470 razy
STS oddał głos kibicom Lecha. Wygrały Cukierasy

Nie Fundacja DKMS i nie Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę, a poznańskie CukierAsy wygrały głosowanie fanów Kolejorza i to ich logo znajdzie się na froncie koszulek Lecha podczas wyjazdowego meczu z Hapoelem Beer Sheva 13 października. Z inicjatywą akcji wyszedł STS – największy bukmacher w Polsce, a zarazem sponsor strategiczny Lecha. Zgodnie z prawem izraelskim, jego logo nie mogło znaleźć się na strojach lechitów.

27.09.2022 | Z rynku | przeczytano: 687 razy
Ruszyła tegoroczna edycja PR Wings

Od dziś do 31 lipca 2022 można przesyłać zgłoszenia do  nowej edycji Konkursu PR Wings (Skrzydła PR), w którym co roku wyłaniane i nagradzane są najbardziej efektywne, kreatywne i innowacyjne projekty oraz zjawiska z zakresu szeroko rozumianej komunikacji i public relations. W konkursie, którego organizatorem jest Stowarzyszenie Agencji Public Relations (SAPR), mogą wziąć udział wszystkie podmioty komunikujące się w Polsce publicznie i chcące zwrócić uwagę na szczególne osiągnięcia komunikacyjne. PR Wings jest tak skonstruowany, by z jednej strony wyróżniać się dużą dostępnością, a z drugiej – wysoką wiarygodnością procesu wyłaniania zwycięzców i najlepszych projektów.

01.06.2022 | Konkursy | przeczytano: 1038 razy

Agencje mediowe Starcom i Performics, należące do Publicis Groupe, wygrywają w przetargu mediowym Fundacji DKMS – międzynarodowej organizacji non-profit zajmującej się walką z nowotworami krwi, edukacją na temat idei dawstwa szpiku, rejestracją Dawców oraz wsparciem pacjentów.

27.05.2022 | Z rynku | przeczytano: 416 razy
1 2 3
Strona 1/4 (artykułów: 32)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764