logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Group One: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 322
Sześć znanych mam w ten Dzień Matki staje w obronie zwierząt

Z okazji Dnia Matki sześć znanych kobiet: Asia Opozda, Zosia Zborowska, Marysia Winiarska, Edyta Pazura, Kasia Sokołowska i Monika Mrozowska, wzięło udział w spocie Stowarzyszenia Otwarte Klatki, w którym zwracają uwagę na los zwierzęcych mam oraz ich dzieci, które cierpią w hodowli klatkowej. W ten sposób zachęcają do podpisania petycji do Ministra Rolnictwa. To druga odsłona kampanii JEDNYM GŁOSEM, której autorem jest agencja Labcon.

30.05.2023 | przeczytano: 268 razy
Artykuły z cyklu Portfolio

18 maja w Zamku Ujazdowskim odbyła się finałowa Gala 2. edycji rankingu Best Brands Poland, podczas której poznaliśmy najsilniejsze marki na polskim rynku, wybrane głosem 7,5 tys. konsumentów.  Wśród laureatów, którzy otrzymali „Oskary Marketingu” w 6. kategoriach badania, znaleźli się: InPost, Winiary, Castorama, Samsung, Lidl (Bio Organic) oraz JBL.

26.05.2023 | przeczytano: 246 razy

Dom mediowy Starcom stracił budżet marketingowy marki Foxy, który przejęło Value Media. Decyzją klienta nowa agencja mediowa zajmie się budowaniem marki Foxy w zakresie strategii oraz planowania i zakupu mediów 360.

19.05.2023 | przeczytano: 166 razy
Flix SE sięga po Google Marketing Platform

Agencja MarTech i e-commerce connected SalesTube (Group One), jako Sales Partner Google Marketing Platform i dostawca usług konsultingowych, rozpoczęła współpracę z FlixBus przy wdrożeniu platformy Google. Zespół Marketing Platforms agencji będzie odpowiedzialny za dostarczenie technologii, wdrożenie oraz wsparcie klienta w optymalizacji działań na wszystkich rynkach, na których jest obecny.

15.05.2023 | przeczytano: 416 razy
Orange Re - Razem możemy zrobić coś dobrego dla planety

4 maja wystartowała kampania promująca Orange Re, program Orange Polska wydłużający cykl życia telefonów komórkowych, modemów i routerów. Za działania mediowe odpowiada Value Media. W obszarze paid social oraz programmatic agencja mediowa współpracuje w modelu house of communication z agencją MarTech & e-commerce SalesTube (Group One), która w tej aktywacji odpowiada również za nadzór aktywności na platformie TikTok.

09.05.2023 | przeczytano: 359 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Mediaplus i Salestube z kampanią launchującą nowe modele BMW M3 Touring

Agencja Mediaplus, która koordynuje wszystkie działania i zespoły kompetencyjne z obszaru digital Grupy BMW w regionie CEE, zrealizowała kampanię launchującą nowe modele BMW M3 Touring - pierwszy Touring Serii M.  Działania z zakresu paid social przeprowadziła agencja MarTech & e-commerce SalesTube (Group One), która dla BMW i MINI jest hubem kompetencyjnym w tym obszarze na 23 rynkach Europejskich.

25.04.2023 | przeczytano: 331 razy
Zespoły Labcon i Value Media laureatami Young Creatives Cannes 2023

Michał Piaskowski i Marta Jastrzębowska z Value Media oraz Rafał Chobot i Aleksandra Miernik z Labcon to dwa zwycięskie zespoły Group One w tegorocznej edycji Young Creatives Cannes. Laureaci będą mogli zaprezentować swoje umiejętności w międzynarodowym konkursie Cannes Lions.

25.04.2023 | przeczytano: 410 razy
Wystartowała kampania Stowarzyszenia Otwarte Klatki

Wystartowała kampania społeczna pod hasłem JEDNYM GŁOSEM realizowana kompleksowo przez agencje Group One dla Stowarzyszenia Otwarte Klatki. Jej celem jest wezwanie do zaprzestania hodowli zwierząt w systemie klatkowym i pozyskanie jak największej liczby podpisów pod petycją kierowaną do Ministra Rolnictwa. Autorem konceptu kreatywnego jest agencja Labcon, która odpowiada za jego realizację, działania PR oraz współpracę z liderami opinii i influencerami. Wsparcie mediowe zapewniają agencje Value Media i SalesTube. Spot wyprodukowała agencja Media Ready. Większość działań realizowana jest pro bono.

19.04.2023 | przeczytano: 526 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Brad Pitt w wiosennej kampanii ekspresów do kawy De’Longhi

Trwa kampania launchującymi nowy ekspres De’Longhi Eletta Explore, za którą odpowiada agencja Mediaplus we współpracy z agencją SalesTube. Ambasadorem marki i twarzą wiosennej kampanii jest hollywoodzki gwiazdor, Brad Pitt. Mediaplus koordynuje wszystkie działania mediowe offline i online na polskim rynku, odpowiada za strategię, planowanie oraz zakup mediów 360. Kampania prowadzona jest w modelu house of communication wraz z SalesTube, który zajął się działaniami paid social i paid search oraz programmatic.

17.04.2023 | przeczytano: 353 razy
Effie Poland ogłasza skład Komitetu Organizacyjnego 24. edycji konkursu

Komitet Effie Awards Poland 2023 to 18 przedstawicieli agencji członkowskich SAR i marketerów. Całościowe spojrzenie na marketing i biznes, konsumentów, nowe narzędzia i kanały komunikacyjne oraz zmiany społeczne co roku jest zadaniem Komitetu. W tym roku Komitet szczególną uwagę poświęcił zagadnieniom i kategoriom ESG.

14.04.2023 | przeczytano: 428 razy
1 2 3
Strona 1/33 (artykułów: 322)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764