logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

IoT: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 110
Samsung przedstawia SmartThings Pro

Firma Samsung zapowiedziała rozszerzenie swojej aplikacji SmartThings na biznesową platformę SmartThings Pro, którą po raz pierwszy zaprezentowała na targach InfoComm 2024 w Las Vegas. SmartThings Pro jest rozwinięciem konsumenckiej aplikacji SmartThings uzupełnionym o komponenty biznesowe takie jak: Samsung Color E-Paper – lekki i smukły cyfrowy wyświetlacz typu „papier elektroniczny” o ultra-niskim poborze mocy; ekskluzywne, nowe funkcje generatywne AI dla tablic interaktywnych oraz nową serię telewizorów UHD Samsung Business BED o wszechstronnej funkcjonalności dla firm z różnych sektorów.

01.07.2024 | Z rynku | przeczytano: 300 razy
Dentsu tworzy centra rozwojowo-badawcze

Dentsu ogłosiło wprowadzenie nowej globalnej strategii - "Innovating to Impact", zaznaczając tym samym kluczowy etap w ponad 120-letniej historii firmy. Nowe hasło wyraża zaangażowanie dentsu w generowanie wzrostu poprzez innowację, wykorzystując mocne strony transformacyjnej kreatywności, mediów, danych i technologii. Nowa strategia wyraża się również w warstwie wizualnej brandingu. Jednocześnie dzisiaj podczas Cannes Lions, dentsu oficjalnie ogłosiło utworzenie 5 globalnych centrów R&D, w tym jednego w Warszawie. Pozostałe lokalizacje to Londyn, Amsterdam, Bombaj i Bengaluru.

17.06.2024 | Z rynku | przeczytano: 298 razy
drupa 2024: Canon plotWAVE i colorWAVE T - drukowanir dokumentacji technicznej

Canon wprowadza na rynek nową generację wielkoformatowych urządzeń plotWAVE i colorWAVE do druku dokumentacji technicznej. Zbudowane w oparciu o sprawdzone i zaufane technologie: CrystalPoint i Radiant Fusing, urządzenia Canon plotWAVE i colorWAVE serii T, łączą najnowsze innowacje w jednym wysokowydajnym systemie druku. Zastosowane rozwiązania pozwalają z dużą łatwością uzyskać wysoką jakość rysunków technicznych, plakatów, czy innych prac graficznych. Obie serie T zawierają pakiet PRISMA Tech Suite - nowy zestaw rozwiązań automatyzujących proces druku, kopiowania, skanowania czy składania prac. Zastosowane funkcje bezpieczeństwa zapewniają wysoki stopień ochrony systemów IT.

31.05.2024 | Świat poligrafii | przeczytano: 336 razy
Sarota PR z obsługą Kingston Technology

Firma Kingston Technology, największy na świecie producent pamięci, wybrała agencję SAROTA PR do prowadzenia działań komunikacyjnych na polskim rynku.

07.05.2024 | Z rynku | przeczytano: 315 razy
System webOS 2.0S dostępny na inteligentnych monitorach

LG Electronics ogłasza rozszerzenie dostępności webOS Hub 2.0S na inteligentne monitory. Nowa wersja systemu, wprowadzona do telewizorów we wrześniu, odpowiada na rosnące zapotrzebowanie na inteligentne monitory wynikające z dynamicznego rozwoju rynku i wzrostu liczby jednoosobowych gospodarstw domowych. Inteligentne telewizory, które tradycyjnie kierowane były do rodzin, teraz mają swoje odpowiedniki w inteligentnych monitorach. WebOS Hub 2.0S, z jego zaawansowanymi funkcjami i szeroką gamą treści, stanowi atrakcyjną opcję również dla mniejszych ekranów, idealnie wpisując się w potrzeby indywidualnych użytkowników.

21.11.2023 | Z rynku | przeczytano: 576 razy
Grupa Selena wzmacnia marketing – Erik Rylski dołącza do zespołu

Erik Rylski, manager z bogatym amerykańskim i europejskim doświadczeniem, dołączył do Grupy Selena i objął tam nowo utworzone stanowisko Chief Marketing Officer. Rylski będzie odpowiedzialny za globalny marketing firmy Selena FM. Szczególny nacisk kłaść będzie na obszary: end user marketing, badania marketingowe, customer experience, brand, digital marketing, content, training, a także PR i zagadnienia z zakresu sustainability.

14.11.2023 | Personalia | przeczytano: 492 razy
Nowy raport Customer Experience 2023 „Epoka nowych doświadczeń”

PZU zaprezentował kolejną edycję raportu na temat doświadczeń klienta. Najnowsza odsłona, zatytułowana Customer Experience 2023 „Epoka nowych doświadczeń”, koncentruje się na technologiach wspierających trendy w CX, przytaczając przykłady konkretnych działań marek, które dzięki wykorzystaniu przełomowych narzędzi zrewolucjonizowały obszar obsługi klienta. Obok licznych omówień konkretnych przypadków, w raporcie zaprezentowano aktualne wyniki badań opinii konsumentów, głos ekspertów oraz wizję tego, jak rozwój technologii wpłynie na doświadczenia klientów w perspektywie 5, 10 i 15 lat.

19.10.2023 | Nowości wydawnicze | przeczytano: 776 razy

Do grona klientów PR Calling dołączył Blulog, polsko-francuska firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania IoT do monitoringu łańcucha dostaw oraz magazynów. W ramach współpracy agencja odpowiada za kompleksową komunikację zewnętrzną marki w Polsce, w tym m.in. za stworzenie i egzekucję strategii komunikacji, działania media relations, PR produktowy i korporacyjny, pozycjonowanie ekspertów oraz bieżący konsulting w zakresie public relations.

14.09.2023 | Z rynku | przeczytano: 500 razy
Czego nie robić w marketingu w dobie kryzysu

84% europejskich konsumentów martwi się rosnącymi kosztami życia. Ten powszechny niepokój wymaga od marek wrażliwości w komunikacji z klientami. 63% z nich chce, aby firmy, od których kupują, były bardziej świadome emocjonalnego i finansowego wpływu, jaki ma na nich kryzys związany z kosztami utrzymania. Tymczasem ponad połowa konsumentów otrzymuje od marek treści nieistotne, a dwie piąte wręcz nieodpowiedzialne, biorąc pod uwagę ich obecną sytuację życiową – wynika z badań Tealium. Jak (nie) komunikować się w dobie kryzysu?

07.06.2023 | Techniki, porady, przykłady | przeczytano: 805 razy (komentarzy: 1)
Media Meeting CEE - Wuerzburg 2023

W 2022 roku koncern Koenig & Bauer wypracował 1,2 miliarda euro przychodu – o 100 milionów więcej niż w 2021 r. Konsekwentnie realizuje wprowadzoną półtora roku temu strategię „Exceeding Print” poprzez cyfryzację, indywidualizację i zrównoważony rozwój, a także skutecznie identyfikuje obszary o wysokim potencjale wzrostu i nie waha się w nie inwestować. Środkowoeuropejski oddział Koenig & Bauer kolejny rok z rzędu plasuje się na podium najlepszych przedstawicielstw.

29.05.2023 | Świat poligrafii | przeczytano: 1085 razy
1 2 3
Strona 1/11 (artykułów: 110)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764