logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Mediacom: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 223
Zaspokój głód przyjemności z batonem Snickers Creamy Peanut Butter

Kiedy jesteś głodny, robi się nieprzyjemnie? O niezręcznej sytuacji podczas przyjacielskiego spotkania i o tym, jak z niej wybrnąć, opowiada najnowszy spot promocyjny batona Snickers Creamy Peanut Butter. Bo jak już dobrze wiemy, głodni nie jesteśmy sobą.

09.09.2021 | przeczytano: 311 razy
Wakacyjne zestawienie Youtube Ads Leaderboard 2021

Szybkie samochody i polska wieś bawiąca się w rytm coveru “Coco Jumbo” zespołu Mr. President królowały w czerwcowym zestawieniu YouTube Ads Leaderboard. Majowe déjà vu? Spokojnie, pojawiły się też nowości. Wśród nich H2Owoc i Okresowa Koalicja Biedronki. Czerwcowe podsumowanie najchętniej oglądanych reklam na YouTube zamyka najnowszy spot reklamowy Play z Kubą Wojewódzkim w roli głównej. Lipiec zaskoczył nas zamiłowaniem do zdrowego odżywiania i dawno zapomnianych hitów. Popularność zyskał nie tylko najnowszy Happy Meal od McDonald’s w zestawie z marchewką, lecz również Kiełbasa Śląska prosto z Biedronki.

08.09.2021 | przeczytano: 223 razy
Marka Cedrob z kampanią autorstwa agencji Os3

Rusza nowa platforma launchująca komunikację dla marki Cedrob pt. „I jesz dobrze, Kurna Półka”, podkreślającej, że pomimo codziennego zabiegania możemy jeść zdrowo na co dzień. Strażnikiem „jakości w codzienności” jest postać brand hero marki – Pana Koguta, który w sytuacjach, gdy sięgamy po coś niezdrowego nie tylko mierzy nas karcącym wzorkiem, ale przede wszystkim ma dla nas lepszą alternatywę w postaci idealnej kanapki z wędliną Z Kurnej Półki.

31.08.2021 | przeczytano: 491 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Marcin Dorociński polskim ambasadorem marki Kinley

Marcin Dorociński, jeden z najpopularniejszych polskich aktorów, właśnie rozpoczął współpracę z marką Kinley. W ramach najnowszej kampanii reklamowej, realizowanej pod hasłem „Smak, do którego dorastasz”, ambasador celebruje momenty, w których może się zrelaksować. W końcu ciągłą gonitwę, by sprostać oczekiwaniom, jakie niesie życie aktora, warto zastąpić dystansem. Do tego jednak trzeba dorosnąć.

20.07.2021 | przeczytano: 359 razy
Rusza kampania reklamowa Xiaomi

Ruszyła wizerunkowa kampania reklamowa smartfonów Redmi Note 10 5G. Jak przystało na firmę doby internetu, Xiaomi prowadzi swoje działania głownie w kanałach cyfrowych, w tym wciąż młodym w branży marketingowej TikToku. Mocnym punktem kampanii jest strona wizualna – biorą w niej udział influencerzy i influencerki modowe oraz TikTokerki. Możemy spodziewać się zatem świetnych stylizacji, najnowszych trendów w modzie i urodzie oraz nieszablonowych rozwiązań technologicznych.

06.07.2021 | przeczytano: 271 razy
Polak w sieci – nie ufa innym, ale nie potrafi się zabezpieczać

Mimo niskiego zaufania do instytucji publicznych w kontekście dbania o dane użytkowników, Polacy używają prymitywnie słabych haseł i nie dbają o swoją prywatność w sieci. Jakie są przyczyny nieodpowiedzialnego zachowania internautów?

30.06.2021 | przeczytano: 325 razy
Marketing Masterminds: program liderski w branży komunikacji marketingowej

IAA Polska zakończyło rekrutację do programu liderskiego Marketing Masterminds. Kilkuetapowy proces selekcji, przeprowadzony we współpracy z partnerem executive search, firmą Antal, pozwolił wyłonić spośród 119 zgłoszonych kandydatów, 13 najlepszych z najlepszych – przyszłych liderów branży komunikacji marketingowej. Celem programu jest bowiem wskazanie marketingowych talentów i wszechstronne wsparcie ich w dalszym rozwoju.

28.06.2021 | przeczytano: 425 razy
Zestawienie YouTube Ads Leaderboard w maju 2021

W maju zestawienie YouTube Ads Leaderboard zdominowała reklama makaronu Lubella, w której - niczym w hollywoodzkiej produkcji filmowej - pierwsze skrzypce grały… szczęśliwe kury nioski z wolnego wybiegu. Na podium zestawienia znalazła się także reklama elektrycznego Opla Manta GSe. Trzeci wynik należał do klipu reklamującego ceremonię otwarcia UEFA Champions League.

16.06.2021 | przeczytano: 256 razy
Uber wystartował z nową kampanią

Uber wystartował z nową kampanią – promującą aplikację do podróżowania – pod hasłem “Dokąd teraz?”.

14.06.2021 | przeczytano: 310 razy
Studio Snickers i Jürgen Klopp wspierają wydarzenia na boisku

W najbliższych dniach Europą zawładną wielkie piłkarskie emocje. Kibicować sportowym zmaganiom drużyn będą setki tysięcy Polaków –  a razem z nimi marka Snickers.

07.06.2021 | przeczytano: 171 razy
1 2 3
Strona 1/23 (artykułów: 223)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764