logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Ringier Axel Springer: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 494
Aleksandra Rekowska dołącza do agencji Madogz

Aleksandra Rekowska dołączyła do zespołu agencji MADOGZ na stanowisku Senior Account Manager. Będzie odpowiedzialna za obsługę komunikacyjną kluczowych klientów agencji.

01.06.2023 | przeczytano: 180 razy
#Tatawdomu - rusza nowa kampania Onetu

Onet rusza z nową kampanią #TataWdomu, której celem jest zachęcenie ojców do korzystania z urlopów rodzicielskich. Partnerami projektu są UN Global Compact oraz Fundacja Share The Care. #TataWdomu jest kontynuacją działań związanych z wyrównywaniem szans kobiet w Polsce.

29.05.2023 | przeczytano: 151 razy

Forum Młodych jest inicjatywą skierowaną do pracowników, którzy nie przekroczyli 30. roku życia. Członkowie i członkinie Forum będą się regularnie spotykać z zarządem i kadrą zarządzającą Spółki, będą inspirować się wzajemnie, wymieniać pomysłami, a także spostrzeżeniami na temat działalności firmy. Inicjatywa jest inspirowana radą Youth Council funkcjonującą od 5 lat w firmie Axel Springer.

15.05.2023 | przeczytano: 211 razy

Od początku maja br. w Poradniku finansowym w serwisie Business Insider Polska jest dostępne nowe narzędzie - porównywarka kredytów gotówkowych. Nowe rozwiązanie pomaga zapoznać się z aktualnymi ofertami banków i znaleźć te najlepsze na rynku.

09.05.2023 | przeczytano: 234 razy
Onet wzmacnia redakcyjny zespół Onet Premium

Jolanta Molińska z początkiem maja 2023 r. przechodzi do Onetu i obejmuje nowo utworzone stanowisko szefowej redakcyjnego zespołu Onet Premium.

09.05.2023 | przeczytano: 172 razy

Narodowy Test Zdrowej Skóry to ogólnopolski projekt społeczno-edukacyjny portalu Medonet.pl, który ma na celu zwiększenie świadomości na temat stanu skóry i sposobów na jego poprawę. Partnerem strategicznym badania jest Ziaja.

02.05.2023 | przeczytano: 241 razy
Gazeta Wyborcza najbardziej opiniotwórczym medium w Polsce

Jak podaje Instytut Monitorowania Mediów (IMM), na czele najbardziej opiniotwórczych mediów ze wzrostem aż o siedem oczek względem poprzedniego miesiąca stanął dziennik Gazeta Wyborcza, do którego informacji inne redakcje w kraju odwoływały się w marcu ponad 2,5 tys. razy. Pozycję dalej utrzymała się stacja RMF FM, na którą polskie media powoływały się blisko 2,3 tys. razy. Podium zamyka portal Onet z wynikiem 2,2 tys. cytowań. Z kolei najwyższy awans w rankingu głównym odnotowało radio TOK FM.

25.04.2023 | przeczytano: 354 razy
Media w chmurze łączą dziennikarstwo z uczeniem maszynowym

Firma mediowo - technologiczna Ringier Axel Springer Polska zmigrowała do chmury publicznej wszystkie marki mediowe, w tym Onet, Forbes, Newsweek, Fakt czy Business Insider, podkreślając, że przyszłość mediów to połączenie talentu i pracy wybitnych specjalistów z możliwościami nowych technologii. Wydawca aktywnie wykorzystuje narzędzia sztucznej inteligencji (AI) i machine learning (ML), m.in. do dbania o równą reprezentację kobiet i mężczyzn w mediach oraz do usprawniania procesów redakcyjnych.

24.04.2023 | przeczytano: 257 razy

Użytkownicy Onetu na urządzeniach mobilnych mogą w pełni korzystać z nowego sposobu oglądania treści wideo. W Onet Watch są dostępne materiały z oferty autorskich programów Onetu, jak również od zewnętrznych twórców i partnerów – wszystkie w atrakcyjnej formie krótkich wertykalnych formatów wideo, dobrze znanej z social mediów.

24.04.2023 | przeczytano: 240 razy
Łukasz Skawiński Dyrektorem Departamentu Advertising Product & Platforms w RASP

Z początkiem maja br. Łukasz Skawiński obejmie stanowisko Dyrektora Departamentu Advertising Product & Platforms, odpowiedzialnego za całe portfolio produktów reklamowych Ringier Axel Springer Polska. Łukasz Skawiński pozostaje również odpowiedzialny za obszar sprzedaży programatycznej w Biurze Reklamy Ringier Axel Springer Polska, którym zarządza od 2019 roku. Martin Svarc, dotychczas prowadzący zespół Advertising Product & Platforms, rozstaje się z firmą.

24.04.2023 | przeczytano: 192 razy
1 2 3
Strona 1/50 (artykułów: 494)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764