logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Superbet: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 39
Logo Superbet koszulkach Górnika Zabrze

Nowa, dwuletnia umowa, w ramach której logo Superbet znajdzie się na froncie koszulki Górnika Zabrze to ukoronowanie udanej współpracy w poprzednich trzech latach. – Chcemy razem budować wielkiego Górnika. Widzimy, że klub zmierza w dobrym kierunku i dlatego zdecydowaliśmy się jeszcze mocniej zaangażować w ten sponsoring – podkreśla Łukasz Seweryniak, General Manager Superbet Polska.

15.07.2024 | Z rynku | przeczytano: 56 razy
Space Cat Industries tworzy dział sprzedaży

Do agencji Space Cat Industries, specjalizującej się w komunikacji przy wykorzystaniu short video, dołącza Magdalena Talma. Obejmuje nowo utworzone stanowisko Sales Director i tym samym buduje od podstaw dział sprzedaży. Po wzmocnieniu działów kreacji oraz influencer marketingu, to kolejny strategiczny krok w rozwoju biznesu agencji.

01.07.2024 | Personalia | przeczytano: 487 razy
Superbet i Lech blisko prestiżowej nagrody

Wielka gala w Londynie, a w jej centrum współpraca Kolejorza z marką Superbet, sponsorem strategicznym Lecha Poznań? To nie żart – bukmacher otrzymał nominację do niezwykle prestiżowych nagród EGR Marketing & Innovations. Uwagę jury przyciągnęły niestandardowe aktywacje i niesztampowe podejście do wspólnych działań. - Nasza recepta na sukces jest prosta: kochamy, to co robimy. Każdy członek naszego zespołu wkłada mnóstwo serca w swoje codzienne obowiązki, a to jak doskonale wiemy, przynosi najlepsze efekty… - podkreśla Bartosz Malaka, Head of Marketing – Sponsoring & Partnerships w Superbet Polska.

13.06.2024 | Konkursy | przeczytano: 528 razy

Warszawska agencja Molecular Creative, będąca kontynuacją BBDO WWA, zachowuje swój lokalny status i nadal będzie obsługiwać klientów w zakresie komunikacji 360o i walczyć o nowe budżety. Reorganizacja w koncernie Omnicom Commerce związana z przejęciem sieci Flywheel, nie wpływa na funkcjonowanie Molecular Creative – agencja zachowa autonomię.

11.06.2024 | Z rynku | przeczytano: 261 razy
Wielka piłka zbliża się do Ziemi - w kampanii Superbet

Taksówki zatrzymujące się na środku ulicy. Zszokowani obywatele zamierający przed teleodbiornikami w barach i na ulicach. Mieszkańcy Niemiec obserwujący dziwne zjawisko na niebie i… aktorska rola Lukasa Podolskiego, mistrza świata z 2014 roku, obecnie grającego w Górniku Zabrze. To wszystko widzowie będą mogli zobaczyć w TV i digitalu podczas piłkarskich mistrzostw Europy za sprawą marki Superbet!

03.06.2024 | Z rynku | przeczytano: 370 razy
Podolski w spocie Superbet

Zaangażowanie, bezinteresowność i dbałość o przyszłość. Dla kibiców Górnika Zabrze Lukas Podolski nie od dziś jest uosobieniem tych cech i traktują go oni jak bohatera. Po ostatniej akcji, w ramach której „Poldi” wziął udział w reklamie Superbet, żeby umożliwić młodym piłkarzom Akademii Górnika spełnienie marzeń i wyjazd na turniej do USA, bohater stanie się superbohaterem. Były mistrz świata zgodził się wystąpić w spocie, a w ramach wdzięczności Superbet przekaże aż 75 000 złotych na rzecz młodych piłkarzy z Akademii Górnika. Sam Podolski nie chciał dla siebie ani złotówki!

07.05.2024 | Z rynku | przeczytano: 573 razy
Awanse w w El Padre

Dotychczasowe Junior Event Managerki, Dominika Pawłowska oraz Michalina Kołaczyńska, rozwijają kompetencje i poszerzają zakres obowiązków w agencji El Padre.

06.05.2024 | Personalia | przeczytano: 416 razy
Superbet podsumowuje działania sponsoringowe

Sponsoring Lecha Poznań, Górnika Zabrze, reprezentacji polskich skoczków narciarskich czy największych w Polsce turniejów w szachach i darcie. Silny nacisk na mądre pomaganie, dawanie maksimum wartości kibicom i zaangażowanie w ważne inicjatywy dla społeczności. Wychodzenie poza schematy i szukanie nowych rozwiązań na niestandardowe aktywacje wokół współprac. To wszystko sprawiło, że na III Gali Sport Biznes Polska eksperci z branży wybrali Superbet najlepszym Sponsorem Sportu w 2023 roku.

28.03.2024 | Z rynku | przeczytano: 587 razy
Superbet wchodzi w kampanii na wyższy poziom

W ostatnim czasie Superbet, wicelider polskiego rynku bukmacherskiego online, stawiał w ramach marketingu na księżycowy klimat spod znaku „Supermoon”. Charakterystyczna kampania, w której m.in. Sławomir Peszko prezentował cieszynkę na księżycu spotkała się z szerokim uznaniem i pozytywnymi recenzjami. W plebiscycie Sport Biznes Polska znalazła się w gronie finalistów w kategorii „Kampania Marketingowa 2023 roku" i wciąż ma szansę na triumf. Od dziś marka ląduje na Ziemi, co nie znaczy, że nie planuje się od niej odrywać. – Ruszamy z całkowicie nową kampanią marketingową SuperElevator. Do superwindy, przenoszącej w mgnieniu oka do świata emocji, zaprosimy wszystkich sympatyków sportu. Razem wejdziemy na wyższy poziom gry! – zapowiada Katarzyna Gawlik, dyrektorka marketingu Superbet Polska.

15.03.2024 | Z rynku | przeczytano: 382 razy

Superbet rozpoczyna partnerstwo z jednym z najpopularniejszych piłkarskich portali, 90minut.pl. To kolejny krok w kierunku docenienia lokalnego futbolu i zwiększenia dotarcia do sympatyków mniejszych klubów. – Każdy kibic piłkarski w naszym kraju zna 90minut.pl. Tworzony przez pasjonatów dla pasjonatów jest synonimem wiarygodności od 21 lat i największym kompendium wiedzy na temat polskiego futbolu od C-Klasy do ekstraklasy – podkreśla CEO Superbet Polska Łukasz Seweryniak.

05.03.2024 | Świat mediów | przeczytano: 409 razy
1 2 3
Strona 1/4 (artykułów: 39)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764