logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Wola Park: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 27
Główka Pracuje w kampanii Ingka Centres

Ingka Centres, firma zarządzająca obiektami handlowymi rozpoczyna kampanię pod nazwą Główka Pracuje, w ramach której stworzyła nową, interaktywną przestrzeń ‒ Umysłową Siłkę. Siłka oferuje różnorodne aktywności poprawiające sprawność umysłową, by efektywniej przyswajać wiedzę oraz przetwarzać i zapamiętywać informacje. Umysłowa Siłka otwiera się 20 kwietnia w lubelskim SKENDE, a w kolejnych tygodniach także w warszawskim Wola Parku (6 – 11 maja), Porcie Łódź (13 – 18 maja) i wrocławskiej Alei Bielany (20 maja – 1 czerwca). Tym samym Ingka Centres udowadnia odwiedzającym, że można trenować bez dźwigania ciężarów. Program skierowany jest do całych rodzin, aby inspirować wszystkie pokolenia do podejmowania aktywności intelektualnej i prowadzenia zdrowego stylu życia, sprzyjającego zachowaniu wysokiej sprawności umysłowej.

18.04.2024 | przeczytano: 186 razy
Jestem na miejscu - Wola Park z kampanią promującą Ogrody Ulricha

19 lutego 2024 roku rusza kampania reklamowa promująca Ogrody Ulricha należące do Wola Parku. Kampania prowadzona pod hasłem „Jestem na miejscu”, będzie realizowana online, jak i w formie nośników wielkoformatowych.

20.02.2024 | przeczytano: 328 razy
Obniżki cen i radość z urządzania domu w kampanii Ikea

IKEA na stałe obniża ceny połowy swojego asortymentu średnio o 19 proc. Tysiące produktów wraca do poziomu cen sprzed pandemii. Komunikacja nowych niższych cen przez IKEA to mocny start w 2024 rok. Marka realizuje kampanię 360 stopni promującą obniżki pod hasłem: “Więcej radości za mniej!”.

16.02.2024 | przeczytano: 603 razy
System online do wynajmu nośników reklamy w centrach handlowych Ingka Centres

Ingka Centres, właściciel centrów handlowych, jako pierwsza firma z branży w Polsce, wdrożyła nową, unikalną platformę Book a Corner (BAC). Jest to innowacyjny system online do wynajmu dostępnych nośników reklamy, przestrzeni do organizacji wydarzeń oraz przestrzeni sprzedażowych. Firma stawia na rozwiązania omnichannel, by wyjść naprzeciw oczekiwaniom szerokiej grupy klientów. Proponowane nośniki komunikacji z konsumentem zlokalizowane są w trzech centrach handlowych Ingka Centres tj. w Wola Park w Warszawie, Alei Bielany we Wrocławiu oraz w Porcie Łódź. Łącznie w ciągu roku odwiedza je 28 milionów osób. Nowa platforma online jest łatwa w obsłudze, przez co znacznie przyspiesza i upraszcza procedurę wynajmu. Usługa w szczególny sposób dedykowana jest klientom biznesowym oraz ich domom mediowym i agencjom reklamowym. Rozwiązanie dostępne jest na stronach internetowych centrów handlowych.

15.02.2024 | przeczytano: 753 razy
Kosmiczne podróże w kampanii edukacyjnej Ikea i Wola Park

Zimowe ferie to dla najmłodszych czas odpoczynku i zabawy, a Wola Park pokazuje, że nawet Ci spędzający ten czas w Warszawie, nie będą mogli narzekać na nudę. Od 15 do 28 stycznia 2024 roku na odwiedzających czeka seria bezpłatnych warsztatów edukacyjnych „Misja po Układzie Słonecznym”.

12.01.2024 | przeczytano: 456 razy
Wola Park rusza z kampanią na Black Friday

Black Friday, zazwyczaj święto konsumpcjonizmu, w warszawskim Wola Parku będzie okazją do celebracji drugiego życia ubrań i przedmiotów. Już w najbliższą sobotę, 18 listopada, rusza 4. edycja kampanii „Pokochaj swoje rzeczy na dłużej”, której celem jest promowanie ekonomii cyrkularnej. Przez 2 tygodnie na terenie centrum oraz zlokalizowanego w Wola Parku Współdzielnika, odbędzie się seria wydarzeń: pokaz mody z drugiej ręki, bezpłatne warsztaty upcyklingowe i wyprzedaż garażowa.

17.11.2023 | przeczytano: 592 razy
Wola Park otworzył przestrzeń kreatywną w ramach konceptu Creator Space

Wola Park zachęca klientów do podejmowania artystycznych wyzwań w ramach nowego konceptu Creator Space. 6 maja otwarto dwie przestrzenie artystyczno-warsztatowe, dostępne dla klientów zarówno do samodzielnej pracy jak i podczas warsztatów rzemieślniczych.

18.05.2023 | przeczytano: 751 razy
Przed Wola Parkiem rozbłysła magiczna zimowa iluminacja

Świąteczną atmosferę tworzą nie tylko rodzinne spotkania czy prezenty pod choinką, ale również ozdoby, które wprowadzają nas w radosny nastrój. W tym roku klienci Wola Parku mogą poczuć magię Świąt dzięki największej dotychczas odsłonie zimowej iluminacji, która rozbłysła przed centrum handlowym w drugiej połowie listopada. Motywem przewodnim instalacji jest ananas, nawiązujący do egzotycznej historii niedawno otwartych Ogrodów Ulricha.

01.12.2022 | przeczytano: 1071 razy
Wola Park razem z Ikea na rzecz świadomości ekologicznej warszawiaków

Wola Park w licznych projektach inspiruje swoich klientów do dokonywania lepszych, bardziej proekologicznych i zrównoważonych wyborów każdego dnia. Aby działać na rzecz ochrony środowiska, edukacji klimatycznej i idei zero waste, warszawskie miejsce spotkań połączyło siły z IKEA Targówek oraz IKEA Janki w ramach kampanii „Działania dobre dla planety. Róbmy to razem!”. Od 23 maja do 18 czerwca br. dla klientów Wola Parku zaplanowano serię warsztatów, specjalną ekspozycję czy artykuły w promocyjnych cenach.

23.05.2022 | przeczytano: 631 razy
Rusza kampania „Kierunek wiosna” w Wola Parku

Wiosenne inspiracje dla domu, ogrodu i szafy czekają na klientów odwiedzających Wola Park. Warszawskie miejsce spotkań obiera kierunek ku wiośnie, oferując warsztaty, podarunki, promocje i usługi, by sprawić, by słoneczny czas zagościł w domach każdego z nas. Na kampanię „Kierunek wiosna”, trwającą od 22 kwietnia do 7 maja, złożą się m.in.: warsztaty i zakupy ze stylistką modową, bezpłatny serwis rowerowy, spotkania edukacyjne na temat serwisowania jednośladów, warsztaty ogrodnicze, a także darmowe upominki w postaci wiosennych sadzonek.

27.04.2022 | przeczytano: 382 razy
1 2 3
Strona 1/3 (artykułów: 27)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764