logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

targi: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 1378
Branża targowa chce ruszyć w połowie sierpnia

Już w lutym zaczęto odwoływać imprezy targowe w całej Europie. Od dwóch miesięcy branża stoi. Związane z nią firmy mają praktycznie takie same szanse uzyskania pomocy jak przedstawiciele innych działów gospodarki, mniej dotkniętych skutkami pandemii lub mających możliwość przynajmniej częściowej aktywności poprzez pracę zdalną. – Chcielibyśmy prosić rząd o potraktowanie branży targowej jako specjalnej branży – apelują przedsiębiorcy.

25.05.2020 | przeczytano: 182 razy
Targi w Czechach czekają na zielone światło

Czeska branża targowa oczekuje od rządu wyraźnego sygnału do wznowienia targów, które są odzwierciedleniem sytuacji gospodarczej. Ta, pod wpływem kryzysu koronawirusowego i ograniczeń rządowych, wcale nie jest dobra. Targi to platforma biznesowa, która odegra ważną rolę w procesie ożywienia gospodarki, prezentowania innowacji, nowych technologii i produktów oraz zawierania nowych transakcji.

25.05.2020 | przeczytano: 135 razy
Kampania rekrutacyjna Schulz brand friendly

Trwają ostatnie dni dużej rekrutacji do działu kreacji. Agencja Schulz brand friendly uruchomiła z tej okazji kampanię rekrutacyjną obejmującą promocję hipnotycznego wideo w social mediach oraz formaty display na portalach typu kurnik.pl i wykop.pl.

13.05.2020 | przeczytano: 191 razy

Można będzie organizować mniejsze targi specjalistyczne już od 30 maja – zdecydowały władze Nadrenii Północnej Westfalii. Od takich imprez oraz od kongresów rząd tego landu postanowił  rozpocząć stopniowe odmrażanie branżowych imprez. Nadrenia Północna Westfalia to jeden z najlepiej rozwiniętych gospodarczo regionów Niemiec. Głównym ośrodkiem jest tu Dusseldorf – jedno z wiodących centrów targów branżowych Europy. - Stanowić to może pozytywny sygnał także dla reszty kraju i dalej Europy. Mamy nadzieję, że i nasze władze skorzystają z tych doświadczeń – mówi Beata Kozyra – prezes Polskiej Izby Przemysłu Targowego.

11.05.2020 | przeczytano: 294 razy

- Strata spółki w 2020 r wynieść może od 4 do 9 mln zł - w zależności od długości okresu, w jakim nie będzie można organizować imprez liczących co najmniej 50 uczestników – mówi Paweł Orłowski – wiceprezes Międzynarodowych Targów Gdańskich. Przypomina, że w tym roku ze stałego rozkładu wypadły takie imprezy targowe jak Balt Military Expo, Ambermart czy Free Time Festiwal, a zaplanowane na letnie miesiące wydarzenia również stoją pod znakiem zapytania. Zarząd Targów liczy na większe wsparcie rządu, ale aktywnie szykuje się do oczekiwanego, choć niezapowiedzianego na razie, odblokowania imprez, wspierając także lokalną społeczność.

08.05.2020 | przeczytano: 218 razy
74. edycja Standout. Ambiente 2020Zobacz fotorelację

Trendy, nowości i międzynarodowe towarzystwo. Ambiente, największe targi dóbr konsumpcyjnych na świecie odbyły się w dniach 07-11 lutego 2020 we Frankfurcie nad Menem. Wśród 4.635  wystawców Ambiente 2020 prezentowało się 66 wystawców z Polski.

30.04.2020 | przeczytano: 620 razy (komentarzy: 2)
Krupa i Barański zasilają zespół Schulz brand friendly

Schulz brand friendly nie zwalnia tempa w dobie kryzysu koronawirusa, a wręcz znacznie przyspiesza i powiększa kadrę. Do działu client service dołącza Martyna Krupa, a do kreacji Szczepan Barański. Agencja uruchamia jeszcze 6 nowych rekrutacji: do działu kreacji oraz na stanowisko social media group head.

30.04.2020 | przeczytano: 462 razy
Sławomir Giefing o sytuacji w branży w czasie pandemii

Wywiad ze Sławomirem Giefingiem organizatorem targów RemaDays Warsaw o sytuacji w branży w czasie pandemii koronawirusa

28.04.2020 | przeczytano: 373 razy
Koenig & Bauer i Actega będą kontynuować współpracę

Firmy Koenig & Bauer i ACTEGA współpracują w zakresie materiałów eksploatacyjnych od listopada 2016 roku.W tym okresie do 58 krajów na całym świecie wraz z nowymi maszynami z rodziny Rapida dostarczone zostały zestawy startowe ACTEGA obejmujące lakiery do wykonywania uszlachetnień inline. Użytkownicy korzystają z produktów, które pod względem jakości i wydajności są precyzyjnie dopasowane do technologii offsetowego druku arkuszowego maszyn Rapida. Produkty te są regularnie używane, testowane oraz optymalizowane w centrum pokazowym producenta maszyn.

27.04.2020 | przeczytano: 271 razy
Branża targowa pominięta w Tarczach

Branża targowa została pominięta w planie odmrażania gospodarki. W żadnym z 4 etapów nie ma o niej mowy, a przemysł targowy to istotna gałąź gospodarki. Uważane za „dźwignię gospodarki” targi odpowiadają przecież za zwiększanie obrotów między firmami, budowę relacji między przedsiębiorcami, tworzenie zaufania oraz kojarzenie partnerów biznesowych. Branża targowa ze zdziwieniem przyjęła więc faktyczny jej brak w rządowych planach. Do Jadwigi Emilewicz – wicepremier i minister rozwoju zwróciła się w tej sprawie z apelem Polska Izba Przemysłu Targowego.

27.04.2020 | przeczytano: 518 razy
1 2 3
Strona 1/138 (artykułów: 1378)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764