logo
WIEDZA
Polska reklama i poligrafiaWIEDZA

sampling: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 154
Sony ZV-E10 II i obiektyw E PZ 16–50 mm F3.5–5.6 OSS II

Sony wprowadza na rynek aparat ZV-E10 II, będący drugą generacją bestsellerowego modelu ZV-E10i. Korpus ZV-E10 jest obecnie podstawowym aparatem w przeznaczonej dla twórców treści serii Sony ZV. Stanowi wszechstronne, nieduże i łatwe w użyciu narzędzie dla początkujących i zaawansowanych twórców. Nowy ZV-E10 II będzie miał wszystkie funkcje, za które ceniono jego poprzednika, w tym style twórcze, tryb prezentacji produktu, funkcję rozmywania tła i regulowany w wielu płaszczyznach wyświetlacz. Oprócz tego projektanci w jeszcze większym stopniu postawili na poziom zaawansowania, łatwość obsługi i wyrafinowanie.

14.07.2024 | Z rynku | przeczytano: 51 razy
Bobovita ze świnką Peppa w Cinema City

Od czerwca w ramach długofalowej współpracy koncesyjno-reklamowej pomiędzy Danone, Nutricia oraz Cinema City i New Age Media w barach kinowych Cinema City rusza sprzedaż nowych musów owocowych marki Bobovita z wizerunkiem Peppa Pig, czyli postaci dobrze znanej z serii animowanych filmów dla dzieci. Równolegle planowane są różnorodne działania promocyjno-reklamowe obejmujące m.in. kampanię na ekranach i sampling produktów. Za planowanie kampanii on-screen odpowiada MediaCom.

10.06.2024 | Z rynku | przeczytano: 285 razy
Azjatyckie smaki w kampanii Publicis dla marki Winiary

Kuchnia azjatycka na dobre zadomowiła się w Polsce, nieustannie zachwycając nieoczywistymi smakami i aromatami. Marka WINIARY, w odpowiedzi na rosnące zainteresowanie popularnymi daniami z Dalekiego Wschodu, wprowadza nowości produktowe. Pasty do smażenia, nudle, sosy chilli i WINIARY Pomysły na…, pozwolą odtworzyć ulubione potrawy bez wychodzenia z domu – niezależnie od umiejętności kulinarnych.

27.05.2024 | Z rynku | przeczytano: 355 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Hardmade łamie stereotypy z pomocą nowej platformy komunikacyjnej

Hardmade, marka piwa Kompanii Piwowarskiej, przechodzi szereg rewolucyjnych zmian. 19 kwietnia br. wystartowała nowa platforma kreatywna, wprowadzając brand heroskę – Mrs. Hardmade. W portfolio debiutują również nowe, innowacyjne warianty smakowe jak Blackberry Vanilla, Exotic Kumkwat i bezalkoholowy Citrus Ice Tea Crush. Dodatkowo opakowania zyskały odświeżoną szatę graficzną. Komunikacja oraz produkty mają łamać stereotyp kategorii.

24.04.2024 | Z rynku | przeczytano: 747 razy (komentarzy: 4)
Rogalik na drogę w kampanii 7Days

W maju marka 7Days startuje z największą aktywacją w tym roku w ramach kampanii „7Days. Złap na drogę!”, której celem jest promocja produktu – rogalika 7Days. Smaczny, zawsze świeży dzięki szczelnemu opakowaniu, doskonały na każdą okazję. W ramach działań przewidziana została również aktywacja lokalna – w maju na ulicach Lublina pojawi się czerwony piętrowy autobus 7Days funkcjonujący w ramach komunikacji miejskiej.

23.04.2024 | Z rynku | przeczytano: 588 razy
Kampania Pepsi: Thirsty for more

Marka Pepsi wystartowała z kampanią marketingową pod hasłem „Thirsty for more”. W ramach działań zaplanowano szereg wyjątkowych i niestandardowych aktywności mających na celu zachęcenie konsumentów do odkrycia nowej ery świata Pepsi. Aktywacja jest efektem globalnej transformacji marki, która przeszła największy rebranding od ponad 14 lat.

18.04.2024 | Z rynku | przeczytano: 525 razy
Milestone z filmem promującym inwestycję i filozofię marki

Deweloper Milestone prezentuje film promujący jego najnowszą inwestycję w Pruszkowie, tym samym otwierając nową erę produkcji filmowych w branży deweloperskiej. Unikalna, wielowymiarowa opowieść całkowicie redefiniuje podejście do prezentacji osiedli mieszkaniowych. Koncepcja wykracza poza konwencjonalne przedstawienie budynku, a zamiast skupiać się wyłącznie na technicznych aspektach w pełni oddaje filozofię marki.

26.03.2024 | Z rynku | przeczytano: 369 razy
Oreo z limitowaną edycją ciastek Pac-Mman we współpracy z Namco

Oreo od lat wprowadza limitowane edycje swoich produktów. Tym razem marka swoje siły połączyła z uwielbianym na całym świecie bohaterem gry PAC-MAN i stworzyła ciastka, które wyglądają jak jego labirynt! Współpracy towarzyszy kampania promocyjna, która trwa do końca kwietnia 2024 r.

02.02.2024 | Z rynku | przeczytano: 658 razy
Nowe, zaawansowane funkcje CalderaRIP 17v

CalderaRIP wersja 17 wprowadza szereg nowych funkcji i usprawnień, które znacznie rozszerzają możliwości oprogramowania dla dużych formatów druku i cięcia. Poniżej przedstawiamy te najbardziej istotne.

08.01.2024 | Z rynku | przeczytano: 744 razy
Gaming z nietrafionym marketingiem

Jedynie 16 proc. polskich fanów gamingu i esportu jest zdania, że marki rozumieją ich potrzeby i potrafią się dobrze reklamować – wynika z najnowszego badania FRENZY zrealizowanego przy współpracy z Kantar Polska. Co trzecia osoba kupiła produkt lub usługę promowaną w trakcie wydarzenia gamingowego transmitowanego online, jednak 1 na 4 badanych czuje się przez marki niezrozumiane i nastawia się do nich negatywnie. Jakie działania skłaniają graczy do wejścia w interakcję z marką i co firmy robią na tym polu nie tak?

13.12.2023 | Z rynku | przeczytano: 706 razy
1 2 3
Strona 1/16 (artykułów: 154)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764