logo
Polska reklama i poligrafiaPolska reklama i poligrafia

naming: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 53
Uwaga specjaliści od namingu: Konkurs na nazwę planety!

Międzynarodowa Unia Astronomiczna (IAU) wraz z Polskim Towarzystwem Astronomicznym (PTA) ogłaszają ogólnonarodowy konkurs na nazwy dla planety pozasłonecznej i jej gwiazdy. To część globalnej inicjatywy podjętej w ramach obchodów stulecia IAU – każdy kraj otrzymuje prawo nadania nazwy jednej gwieździe oraz krążącej wokół niej planecie. Swoje propozycje może zgłosić każdy – dowolna osoba, organizacja, szkoła lub instytucja.

22.06.2019 | przeczytano: 509 razy
Packaging Innovations 2019 - Relacja Tango

W dniach 2-3 kwietnia w EXPO XXI Warszawa odbyły się 11. Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations, podczas których zaprezentowane zostały oferty największych producentów i dostawców opakowań z całego świata. Jest to wydarzenie z tradycjami, o międzynarodowym charakterze i ugruntowanej pozycji na rynku.

08.04.2019 | przeczytano: 633 razy
Sponsoring w sporcie – czyli korzyść dla obu stron

Totolotek, będąc najdłużej działającym w Polsce legalnym operatorem zakładów wzajemnych, idealnie wpisuje się w długą historię rozgrywek o Puchar Polski. Po nowelizacji ustawy hazardowej w 2017 roku sponsoring stał się głównym narzędziem reklamy zakładów bukmacherskich.

01.02.2019 | przeczytano: 560 razy
Swiss Krono z Promoagency wprowadza kolekcję Walldesign

Marka SWISS KRONO wprowadziła do swojej oferty nowość – elementy dekoracyjne WALLDESIGN. Za strategię komunikacji, kampanię launchingową oraz materiały marketingowe nowego produktu odpowiadała agencja PromoAgency.

16.05.2018 | przeczytano: 1054 razy
Nowe narzędzie dla PRowców - system do podpowiadania nazw domen

„Potrzebuję nazwę dla nowej marki produktów”, „Realizujemy nowy projekt, poszukaj wolnej domeny”… O ile jesteś agencją namingową, takie zlecenie nie stanowi większego wyzwania. Dla PRowca to zdecydowanie większy nakład wysiłku, więc warto ułatwić sobie pracę sięgając po darmowe narzędzie do podpowiadania atrakcyjnych nazw domen generycznych.

29.03.2018 | przeczytano: 652 razy (komentarzy: 14)

Polska grupa lodziarni „u Lodziarzy”, serwująca naturalne, rzemieślnicze lody przeszła w ostatnim czasie delikatny rebranding. Od teraz punkty z brązowym szyldem działają pod marką Wytwórnia Lodów Polskich. Zmiana ma na celu jeszcze silniejsze zaakcentowanie przywiązania do rodzimych tradycji tworzenia lodów.

11.12.2017 | przeczytano: 314 razy
Upside tworzy grupę marketingową

Agencja strategiczno-kreatywna Upside zakończyła proces wydzielenia dwóch firm - Video Ex Machina, zajmującej się produkcją kontentu wideo oraz Villan Design, specjalizującej się w realizacji projektów z zakresu komunikacji wizualnej marek. Na czele grupy stanął Janusz Plencler. Wszystkie trzy agencje będą niezależnie rozwijać kompetencje w swoich obszarach biznesowych.

06.10.2017 | przeczytano: 1403 razy
Nazwa może przesądzić o sukcesie firmy

Zła nazwa firmy jest jak zły fundament dla domu – przez to wszystko może się zawalić – przekonuje Tomasz Banasik z Nazywamy.com. Jak podkreśla, można zmienić wszystko, logo, identyfikację wizualną, ale nie nazwę. Na tym polu sytuacja w polskich firmach jest znacznie lepsza niż jeszcze kilkanaście lat temu. Coraz częściej też sięgają one po pomoc profesjonalistów, również te małe i średnie przedsiębiorstwa.

27.09.2017 | przeczytano: 997 razy (komentarzy: 26)
Laboratorium Komunikacji zmienia nazwę na Generations

Z końcem września Laboratorium Komunikacji oficjalnie zmieniło nazwę na Generations. Agencja nadal będzie umacniać swoje kompetencje w marketingu młodzieżowym oraz rodzinnym.

04.10.2016 | przeczytano: 402 razy
Euro 2016: Pół miliarda euro dla UEFA od sponsorówZobacz wideo

Największe imprezy sportowe to okręty flagowe światowego marketingu sportowego – przekonuje Grzegorz Kita, prezes Sport Management Polska. Wysoka frekwencja, a więc i coraz większe przychody ze sprzedaży biletów sprawiają, że również sponsorzy coraz więcej inwestują w wydarzenia sportowe. Trwające Euro może przynieść UEFA blisko 2 mld euro, z czego blisko 0,5 mld euro pochodzi od sponsorów. Również polski marketing sportowy, przede wszystkim dzięki Euro 2012, ruszył z miejsca.

21.06.2016 | przeczytano: 878 razy
1 2 3
Strona 1/6 (artykułów: 53)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764