logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Z rynku: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 29826
Mural i 2,5 tysiąca wystaw plakatowych na setną rocznicę Bitwy Warszawskiej

Gigantyczny mural w stylu komiksów Marvela i wystawa plakatowa „1920 Wojna Światów” – m.in. tak KGHM Polska Miedź włącza się w obchody setnej rocznicy Bitwy Warszawskiej.

12.08.2020 | przeczytano: 83 razy
Portrety Andrzeja Wieteszki na ekranach smart citylight Warexpo

Irena Sendlerowa, Cywia Lubetkin, Maria Skłodowska-Curie oraz Stanisław Moniuszko, Fryderyk Chopin, to niektóre z osób sportretowanych przez znakomitego projektanta graficznego Andrzeja Wieteszkę. Wystawa plakatów jest eksponowana na sieci nośników smart citylight zlokalizowanych na Krakowskim Przedmieściu i należących do spółki Warexpo.

12.08.2020 | przeczytano: 104 razy
„Te studia to tragedia!” - kampania białostockiej Akademii Teatralnej

Akademia Teatralna im. A. Zelwerowicza Filia w Białymstoku to uczelnia z ponad 40-letnią historią, kształcąca aktorów, reżyserów i technologów teatru lalek. W tym roku, przy wsparciu agencji White Bits, dociera do przyszłych studentów przewrotną kampanią w mediach społecznościowych.

12.08.2020 | przeczytano: 125 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Grupa Publicis rozwija ofertę komunikacyjną w regionie Europy Środkowo-Wschodniej

Grupa Publicis ogłosiła otwarcie na Ukrainie biura MSL – globalnej agencji zintegrowanej komunikacji. Jest to kolejny krok w realizacji międzynarodowej strategii rozwoju firmy, jak również wzmocnienie obecności Grupy w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. MSL Ukraina będzie specjalizować się w budowaniu holistycznych strategii komunikacyjnych dla lokalnych i międzynarodowych klientów. Działanie w modelu Power of One zapewni ukraińskiemu zespołowi dostęp do globalnego know-how oraz dedykowanych narzędzi, wykorzystywanych przez spółki z Grupy Publicis.

12.08.2020 | przeczytano: 99 razy
Kamila Kończak obejmuje funkcję Brand Communications Director w Big Picture

Big Picture, firma doradcza z obszaru public relations i public affairs, wzmacnia zespół zarządzający komunikacją marek life-style. Na stanowisko Brand Communications Director awansuje Kamila Kończak. Kamila, od 10 lat związana z branżą PR jako konsultant największych marek modowych i life-style, będzie zarządzać całym zespołem odpowiedzialnym za działania z obszaru PR produktowego i platform wizerunkowych m.in. dla Klientów takich jak Coca-Cola, Costa Coffee, Milka, Allegro, GoSport, Super-Pharm, Herbapol.

12.08.2020 | przeczytano: 188 razy
Marek Różycki awansuje w Pathfinder 23 na stanowisko Chief Client Service Officer

Z początkiem sierpnia tego roku, Marek Różycki obejmie nowo utworzone stanowisko Chief Client Service Officer w Pathfinder 23. W nowej roli będzie odpowiadać za wszystkie piony biznesowe agencji. Przy ścisłej współpracy z Maciejem Lissowskim czuwać będzie nad wzmocnieniem operacyjnych struktur Pathfinder 23, zaś z Szymonem Domżałem i Tomaszem Waligórą nad rozwojem klientów i produktów agencji.

12.08.2020 | przeczytano: 99 razy

Spółka Brother została włączona do cieszącego się światową renomą indeksu FTSE4Good Index Series ESG investment, który monitoruje działania firm pod kątem reprezentowanych standardów i prowadzonych aktywności na rzecz ochrony środowiska, odpowiedzialności społecznej i ładu korporacyjnego.

12.08.2020 | przeczytano: 73 razy
VMLY&R Poland promuje niezwykle satysfakcjonujące Adidas ZX 2K BOOST

Agencja VMLY&R Poland opracowała strategię i koncepcję launchu nowego modelu adidas ZX 2K BOOST. To pierwsza kampania adidas w Polsce, której bohaterami zostali TikTokerzy.

12.08.2020 | przeczytano: 118 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Spot MON: 1920 – Polskie zwycięstwo dla wolności Europy

Bitwa Warszawska, określana jako 18. decydująca bitwa w dziejach świata dla ówczesnej, odradzającej się Polski po latach niewoli była momentem szczególnym. W godzinie wielkiej próby cały naród stanął do walki w obronie niepodległości. Bitwa Warszawska była także szczególnym momentem dla Europy i świata.

11.08.2020 | przeczytano: 138 razy
Wizualna integracja Energi w ramach Grupy Orlen

Energa pod skrzydłami PKN ORLEN przechodzi nie tylko transformację energetyczną i biznesową, ale zmienia również kolorystykę swojego logo. Oprócz nowych barw – bieli i czerwieni – obok znaku Energi pojawia się też informacja o Grupie ORLEN, której częścią jest teraz gdańska spółka.

11.08.2020 | przeczytano: 206 razy (komentarzy: 3)
1 2 3
Strona 1/2983 (artykułów: 29826)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764