logo
WIADOMOŚCI

Z rynku najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 24799
Warsztaty termotransferowe: Integart zaprasza do rejestracji

"Amazing, but true - Edycja 2" to warsztaty przeznaczone dla osób, które interesują się tematyką termotransferu i pragną poszerzyć swoją wiedzę oraz umiejętności w tym zakresie. Jest to też doskonała okazja dla tych wszystkich, którzy dopiero zastanawiają się nad otwarciem własnego biznesu opartego o zdobienia reklamowe czy znakowanie. Warto podkreślić, że cieszące się frekwencją warsztaty są bezpłatne. Integart zaprasza do rejestracji.

| 17.08.2018 | przeczytano: 151 razy
Tortille z Konspolu w nowej odsłonie na nośnikach outdoor

W drugiej połowie sierpnia w największych miastach w Polsce pojawią się billboardy promujące tortille arabską  firmy Konspol, która przeszła lifting szaty graficznej. Marka zachęca konsumentów, do zwrócenia uwagi na nowe opakowania.

| 17.08.2018 | przeczytano: 103 razy
Projektory Epson na Octopus Film Festival

W ciągu pięciu dni od 22 do 26 sierpnia odbędzie się Octopus Film Festival, czyli jeden z najbardziej nietypowych festiwali filmowych w Polsce. Miejscem wydarzenia jest Stocznia Gdańska, gdzie odbędzie się ponad trzydzieści projekcji filmów najróżniejszych gatunków – od kina klasy B po premiery ambitnych tytułów. Od strony technicznej wydarzenie wspierać będzie firma Epson, której projektory zostaną użyte podczas pokazów filmowych. Za obsługę sprzętu odpowiedzialna będzie natomiast zajmująca się profesjonalnymi systemami audiowizualnymi firma Eurotrend.

| 17.08.2018 | przeczytano: 98 razy
Media4u rekrutuje z „Mobilną Łodzią”

Media4U, łódzka firma IT dostarczająca rozwiązania z zakresu e-commerce znalazła się gronie 20 pracodawców, którzy dołączyli do kampanii  „Mobilna Łódź”. Rekrutacyjne roadshow po Polsce to część realizowanej w formie multimedialnej, mobilnej i interaktywnej przestrzeni wystawienniczej oraz w Internecie kampanii informacyjno-promocyjnej Urzędu Miasta, która ma zachęcić do pracy i życia w Łodzi oraz zaprezentować łódzkich pracodawców.

| 17.08.2018 | przeczytano: 67 razy
Aparat Nikon i obiektyw AF-S Nikkor z nagrodami EISA 2018/2019

Nikon z przyjemnością informuje, że aparat Nikon D850 i teleobiektyw AF-S NIKKOR 180-400mm f/4E TC1.4 FL ED VR zwyciężyły w kategoriach „Professional DSLR Camera” (profesjonalne lustrzanki cyfrowe) i „Professional Lens” (profesjonalne obiektywy) w sezonie 2018/2019. Nagrody te, przyznawane przez stowarzyszenie EISA (European Imaging and Sound Association), stanowią najlepszy dowód zaangażowania firmy Nikon na rzecz tworzenia innowacyjnego sprzętu, pomagającego fotografom przekraczać kreatywne i techniczne granice.

| 17.08.2018 | przeczytano: 110 razy
Vistula zadba o styl komentatorów ESL Mistrzostw Polski

Pierwszy raz w historii polskiego esportu, marka modowa oferująca produkty premium angażuje się w rozgrywki esportowe celując w odbiorcę najdynamiczniej rozwijającej się gałęzi przemysłu rozrywkowego. Vistula, która została partnerem ESL Mistrzostw Polski zadba o garderobę popularnych komentatorów - Macieja „Morgena” Żuchowskiego, Kuby „KubiKa” Kubiaka, Michała „Avahira” Kudlińskiego oraz prezenterki ESL Kingi Kujawskiej, dla której przygotowano specjalny zestaw strojów szytych na miarę.

| 17.08.2018 | przeczytano: 99 razy
Nagrody EISA 2018 dla siedmiu produktów Sony

Europejskie Stowarzyszenie Obrazu i Dźwięku (European Imaging and Sound Association — EISA) doceniło osiągnięcia firmy Sony jako czołowego producenta elektroniki użytkowej: w tegorocznej edycji organizowanej przez stowarzyszenie konkursu nagrody otrzymało siedem produktów Sony. EISA jest największą europejską organizacją zrzeszającą wydawców i twórców multimediów. Jurorzy stowarzyszenia wnikliwie oceniają produkty z różnych kategorii, a ich werdykty uważane są za wyznacznik prawdziwej jakości i innowacyjności.

| 17.08.2018 | przeczytano: 60 razy
Stoisko z Ultima Displays na Festiwalmarketingu.pl

Na tegorocznej edycji targów reklamy Ultima Displays zaprezentuje… swoje stoisko. Celem jest pokazanie odwiedzającym jak proste jest zbudowanie własnej zabudowy targowej, ścianki działowej, wysepki handlowej i wielu innych, kiedy używa się modułów Vector i dodatków Formulate. Tym razem nie będzie to tylko opowieść członka zespołu Ultimy, ale empiryczne doświadczenie, ponieważ każdy chętny spróbuje swoich sił składając mini-stoisko.

| 16.08.2018 | przeczytano: 171 razy
Kampania społeczna Proveg

Dnia 22 sierpnia obchodzimy Światowy Dzień Mleka Roślinnego, zapoczątkowany w 2017 przez koalicję organizacji na czele z ProVeg International, międzynarodową organizacją działającą na rzecz świadomości żywieniowej, i platformą Plant Based News. Z tej okazji ProVeg Polska startuje z kampanią społeczną, w ramach której promuje etyczne, zdrowe i przyjazne środowisku alternatywy dla mleka pochodzenia zwierzęcego. W ramach tegorocznej kampanii na wiatach przystankowych w Warszawie zobaczymy citylighty zachęcające do zamiany mleka krowiego na alternatywy roślinne. Dodatkowo na specjalnie stworzonej stronie internetowej kampanii worldplantmilkday.pl ruszyło 7-dniowe wyzwanie „7 dni bez mleka!”, a topowe wegańskie lokale gastronomiczne będą serwowały kawę i desery na bazie mleka roślinnego w specjalnej cenie lub z bonusami dla klientów.

| 16.08.2018 | przeczytano: 160 razy
Carex i Original Source poszerzyli współpracę z Tailor Made PR

PZ Cussons poszerzyło współpracę z Tailor Made PR. Od czerwca agencja przejęła prowadzenie komunikacji w kanałach Social Media dla marek Carex i Original Source. To kolejne rozszerzenie zakresu współpracy po przekazaniu w poprzednim kwartale komunikacji digitalowej marki Luksja w ręce Tailor Made. W ostatnich latach współpraca agencji i PZ Cussons opierała się o działania z zakresu PR, w szczególności media & influencer relations.

| 16.08.2018 | przeczytano: 174 razy
1 2 3
strzałka
Strona 1/2480 (artykułów: 24799)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie

REKLAMA
 
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone