logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Świat mediów: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 6240
Nowy program informacyjny CNN International: „One World” z Zain Asher

W poniedziałek 26 kwietnia w telewizji CNN International zadebiutuje nowy program informacyjny „One World” z Zain Asher jako prowadzącą. Program z relacjami i analizami z całego świata będzie nadawany na żywo z Nowego Jorku o godzinie 18.00 czasu środkowoeuropejskiego od poniedziałku do piątku.

22.04.2021 | przeczytano: 47 razy

Już w najbliższy weekend Gazeta.pl zaprezentuje kolejne interaktywne formaty, rozszerzając tym samym swoją ofertę wideo. W sobotę, 24 kwietnia br. na stronie głównej portalu nastąpi premiera „Interaktywnego Sport Quizu”, a 1 maja – „Wyboru Plotka”. Gazeta.pl jest liderem w zakresie interaktywnych formatów w polskim internecie.

22.04.2021 | przeczytano: 44 razy

Co się stanie, jeśli fizycznie nie wrócimy już do teatrów czy filharmonii? Czym zastąpimy te instytucje i czy kultura bez nich jest możliwa? Odpowiedzi na te pytania padną podczas inauguracyjnego spotkania  z nowego cyklu powstałego w ramach 5. edycji programu „Jutronauci” – Jutronauci Talks. Wydarzenie rozpocznie się już jutro, 23 kwietnia br. o godz. 18:00 na facebookowym profilu „Gazety Wyborczej”. Partnerem strategicznym programu „Jutronauci” jest Sebastian Kulczyk.

22.04.2021 | przeczytano: 55 razy
Zmiany w zespole Programmatic & Adtech Gazeta.pl

Gazeta.pl od lat konsekwentnie rozwija obszar privacy management, dzięki czemu jest rynkowym liderem w tej dziedzinie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom reklamodawców i użytkowników, w kwietniu 2021 r. portal wprowadził zmiany w strukturze zespołu Programmatic & AdTech. Nowo utworzone stanowisko Head of Data & Privacy objęła Renata Luścińska, a Martyna Matuszewska zwiększyła zakres swoich obowiązków jako Business Data & AdTech Owner. Rozbudowa struktury zespołu Programmatic & AdTech wspiera lepsze przygotowanie Gazeta.pl do nadchodzących zmian rynkowych, w tym do dalszego rozwoju kampanii opartych o 1st party cookies.

21.04.2021 | przeczytano: 85 razy
Milka z programem „Miłe Wieści” w TVN

9 kwietnia br. rozpoczęła się emisja programu „Miłe wieści”, przygotowanego we współpracy z marką Milka (Mondelez Polska). Audycję można oglądać na antenach stacji TVN, TVN7 oraz TTV. W jej ramach prowadzący – Marcin Prokop i jego pomocnicy pokazują pozytywne wydarzenia, które przywracają wiarę w czułość, bezinteresowność drugiego człowieka. Za koordynację realizacji projektu oraz planowanie i zakup mediów odpowiada Mindshare Polska.

21.04.2021 | przeczytano: 109 razy
Wirtualna Polska uruchamia własną fotowoltaikę

Wirtualna Polska zakończyła budowę testowej farmy fotowoltaicznej dla jednej ze swoich serwerowni. Farma będzie zasilać infrastrukturę holdingu jeszcze w tym miesiącu. To pierwsza z zaplanowanych ekologicznych inwestycji WP.

21.04.2021 | przeczytano: 74 razy
Ruszyła kolejna edycja plebiscytu „Superbohaterka Wysokich Obcasów”

Redakcja „Wysokich Obcasów” po raz szósty organizuje plebiscyt „Superbohaterka Wysokich Obcasów”. Kapituała konkursu oraz czytelnicy magazynu wybiorą w nim wyjątkowe kobiety, które swoją postawą i wartościami najbardziej poruszyły wyobraźnię Polek i Polaków w 2020 r. Laureatki poznamy 24 maja br. podczas uroczystej gali, która – podobnie jak w zeszłym roku – odbędzie się wirtualnie, w multimedialnym studiu. Głosowanie internautów na Superbohaterkę 2020 r. potrwa do 17 maja br.  

21.04.2021 | przeczytano: 74 razy
Spicy Mobile publikuje ranking gier mobilnych

Spicy Mobile zbadało, które gry mobilne cieszą się aktualnie największą popularnością wśród polskich graczy. Na czele rankingu pojawiły się dwie gry symulacyjne dotyczące randek: Love Sick dla kobiet i Dream Zone dla mężczyzn. Korzysta z nich więcej osób niż z typowych aplikacji randkowych.

21.04.2021 | przeczytano: 70 razy

Polski oddział TikTok uruchamia nowy globalny program edukacyjny o nazwie „Akademia TikTok”, a jego pierwszym uczestnikiem została firma Httpool.  

21.04.2021 | przeczytano: 74 razy

Wiosna to bardzo dobry czas na zmianę wyglądu wnętrz. Wyjątkowych inspiracji do tego, jak stworzyć wymarzoną aranżację pomieszczeń z pewnością dostarczy nowy sezon popularnego programu „Totalne remonty Szelągowskiej”, który startuje już 19 kwietnia. We wnętrzarskich metamorfozach, które odmieniają życie bohaterów, znanej projektantce towarzyszyć będą farby MAGNAT.

19.04.2021 | przeczytano: 166 razy
1 2 3
Strona 1/624 (artykułów: 6240)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764