logo
WIEDZA
Polska reklama i poligrafiaWIEDZA

Z cyklu:

Liczba artykułów w tym cyklu: 43131
Nowości Epson na Promo Show 2023

Już wkrótce startują targi Promo Show 2023 – tym razem spotkamy się w Warszawie 8 i 9 lutego. W trakcie tegorocznej edycji targów Epson zaprezentuje szerokie portfolio modeli, w tym najnowsze rozwiązania przeznaczone dla producentów reklamy, wydruków fotograficznych czy branży tekstylnej. Nie może tam zabraknąć wszystkich tych, którzy planują zakupić nowe urządzenia drukujące czy chcą zobaczyć nowe rozwiązania i materiały dla szeroko pojętej branży reklamowej. Zapraszamy na stoisko Epson - Hala III – B1.

07.02.2023 | przeczytano: 122 razy
badanie: RMF FM najbardziej opiniotwórczym tytułem mediowym 2022 roku

W ubiegłym roku polskie media najczęściej powoływały się na informacje podawane przez RMF FM. Stację w 2022 roku zacytowano łącznie 23,1 tys. razy – podaje Instytut Monitorowania Mediów (IMM), autor cyklicznego raportu „Najbardziej opiniotwórcze media w Polsce”. Wirtualna Polska z wynikiem 22,6 tys. odniesień w innych tytułach zajęła drugie miejsce w rankingu. Podium natomiast zamyka Rzeczpospolita, której opublikowane treści polskie redakcje podały dalej 22,4 tys. razy.

07.02.2023 | przeczytano: 101 razy
Panasonic rozszerza ofertę monitorów dotykowych prezentując serię EQ2-PCAP

Wychodząc naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu na intuicyjne technologie współpracy, Panasonic Connect Europe rozszerzył ofertę monitorów dotykowych 4K, prezentując najlepszą w swojej klasie serię EQ2-PCAP. Dzięki sześciu rozmiarom ekranów - od 43 do 86 cali - te wysokiej jakości interaktywne monitory z pojemnościową technologią dotykową sprawiają, że współpraca podczas spotkań, "burz mózgów" czy wirtualnych lekcji jest bezproblemowa i produktywna. Ta nowa seria uzupełnia istniejącą gamę monitorów dotykowych Panasonic InGlass zapewniając odpowiednie rozwiązanie dla instalacji ekranu dotykowego dla każdych wymagań i budżetu.

07.02.2023 | przeczytano: 83 razy
Już jutro startuje Promo Show – Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku

Już jutro rozpoczną się Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku PROMO SHOW. 8 i 9 lutego TOP Dostawcy spotkają się w EXPO XXI, mieszczącym się w samym sercu Warszawy.

07.02.2023 | przeczytano: 110 razy
Fachowiec w… konfesjonale, czyli kolejna odsłona kampanii Atlasa

Atlas wchodzi w kolejną fazę komunikacji związanej z nowym Gruntem NKP. To innowacyjny produkt, który dzięki swoim właściwościom nie kapie, nie chlapie i zapewnia w 100 proc. czystą pracę. Nawiązując do możliwości gruntu, ale także haseł kampanii, firma przygotowała spot, którego akcja dzieje się w… konfesjonale, a głównymi postaciami są Fachowiec i ksiądz. Wszystko po to, by zachować czystość.

07.02.2023 | przeczytano: 119 razy
Medallia wspiera Schneider Electric w zwiększaniu satysfakcji klientów dzięki przekazaniu spersonalizowanych informacji pracownikom w czasie rzeczywistym

Medallia nawiązał współpracę z firmą Schneider Electric, aby zmodernizować proces zbierania, mierzenia i zarządzania satysfakcją klientów. Koncentrując się na uwagach odbiorców, Schneider Electric wdrożył innowacyjne sposoby wspierania działań związanych z ich obsługą oraz satysfakcją poprzez zmianę sposobu postrzegania podróży klienta.

07.02.2023 | przeczytano: 109 razy
Nikon informuje o postępie prac nad dwoma nowymi obiektywami Nikkor Z

Nikon z przyjemnością informuje o postępie prac nad dwoma nowymi obiektywami NIKKOR Z: NIKKOR Z 85mm f/1.2 S, jasnym średnim teleobiektywem stałoogniskowym oraz NIKKOR Z 26 mm f/2.8, płaskim szerokokątnym obiektywem stałoogniskowym.

07.02.2023 | przeczytano: 94 razy
Touch.pr odpowiedzialna za komunikację Color Care

Z początkiem lutego marka kosmetyków do makijażu Color Care powierzyła TOUCH.PR działania komunikacyjne w ramach media relations. Agencja będzie wspierać swojego nowego Klienta także w doradztwie biznesowym.

07.02.2023 | przeczytano: 98 razy
Agnieszka Oleksyn-Wajda Affilate Partner w SEC Newgate CEE

SEC Newgate CEE rozbudowuje ofertę w zakresie sustainability, w tym w sposób szczególny stawia na doradztwo strategiczne, raportowanie ESG oraz budowanie rzetelnej komunikacji w zakresie odpowiedzialnego biznesu. Te usługi swoim doradztwem wesprze nowa Affiliate Parter SEC Newgate CEE, Agnieszka Oleksyn-Wajda. Do jej zadań będzie należało doradztwo biznesowe i prawne w zakresie ESG, wsparcie agencji w tworzeniu raportów ESG oraz strategii zrównoważonego rozwoju.

07.02.2023 | przeczytano: 102 razy

Współpraca od początku opierała się na świadomych, synergicznych działaniach marketingowych w strefie online, w celu zwiększenia udziału w rynku e-commerce. Harbingers pomogło BoboWózkom w skutecznym i konsekwentnym budowaniu pozycji lidera w branży wózków i fotelików dziecięcych w e-commerce.

06.02.2023 | przeczytano: 117 razy
1 2 3
Strona 1/4314 (artykułów: 43131)
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764