logo
WIEDZA
Polska reklama i poligrafiaWIEDZA

Z cyklu:

Liczba artykułów w tym cyklu: 48768
DIMAQ Day wkrótce w trzech polskich miastach

Na ewolucję współczesnego digital marketingu wpływa wiele czynników, a do najważniejszych należy zaliczyć rozwój sztucznej inteligencji, zmieniające się potrzeby odbiorców, coraz większe znaczenie cyberbezpieczeństwa oraz kształtowanie się nowych grup konsumentów. To właśnie między innymi te kwestie zostaną poruszone podczas tegorocznej konferencji DIMAQ Day, którą organizuje IAB Polska. W tym roku wydarzenie odbędzie się w trzech lokalizacjach – Katowicach (8.10), Wrocławiu (9.10) i Poznaniu (10.10). 

18.07.2024 | przeczytano: 73 razy
Dolina Dobra rusza z kampanią „ŚniadaTAK”

BudzeNIE, ubieraNIE, śniadaNIE, czekaNIE na autobus – czy każdy poranek musimy zaczynać na „NIE”? Dolina Dobra ruszyła z kampanią „ŚniadaTAK”, w której pokazuje, że jeśli zaczniesz dzień pozytywnie to wszystko inne też jest na „TAK”. Kampania koncentruje się na sposobach na szybkie, pożywne i lekkie śniadania.

18.07.2024 | przeczytano: 73 razy

Saint-Gobain, lider w dziedzinie lekkiego i zrównoważonego budownictwa, wybrał Havas PR Warsaw do współpracy związanej z działaniami komunikacyjnymi na rynku w Ukrainie. Agencja jest odpowiedzialna za doradztwo strategiczne, a także działania obszaru hub management i poprowadzi projekt we współpracy z Havas PR Kyiv. 

18.07.2024 | przeczytano: 90 razy
PR Calling z obsługą funduszu YouNick Mint

Do grona stałych klientów PR Calling dołączył YouNick Mint – fundusz VC od 12 lat inwestujący w projekty deep tech w sektorach Healthcare i Industry 4.0. W ramach współpracy agencja wesprze YouNick Mint w zwiększeniu widoczności na rynku inwestycji venture capital poprzez budowanie relacji z mediami i kluczowymi interesariuszami.

18.07.2024 | przeczytano: 79 razy

STS przedłużył kontrakt sponsorski z Koroną Kielce. Umowa będzie obowiązywać do końca sezonu 2024/2025 z możliwością przedłużenia na kolejne lata. Na jej mocy STS pozostaje oficjalnym sponsorem i bukmacherem kieleckiego klubu.

18.07.2024 | przeczytano: 69 razy

W dobie digitalizacji prasa drukowana ma mocną konkurencję w treściach dostępnych online. Nie każdy jednak chce lub ma możliwość czytania e-wydań ulubionych tytułów. Lidl Polska, chcąc ułatwić Polakom dostęp do nich, sprzedaje prasę we wszystkich swoich placówkach. Dodatkowym udogodnieniem jest stałe usytuowanie ekspozytorów z czasopismami w większości sklepów Lidl Polska, czyli tuż przy wejściu – wszystko z myślą o klientach i ich komforcie.

18.07.2024 | przeczytano: 65 razy
Mlekpol promuje sery żółte

ONE House, agencja komunikacji marketingowej, realizuje ogólnopolską kampanię dla Spółdzielni Mleczarskiej Mlekpol w Grajewie, jednego z największych producentów mleka i wyrobów mleczarskich w Polsce i Europie, koncentrującą się na szerokiej gamie serów żółtych. Działania, realizowane od lipca do końca października 2024 roku, mają na celu wzmocnienie marki Mlekpol w kategorii serów żółtych oraz podkreślenie jakości i różnorodności oferowanych produktów.

18.07.2024 | przeczytano: 72 razy
Giancarlo Fisichella ambasadorem marki Vredestein

Firma Apollo Tyres wybrała Giancarlo Fisichellę, zwycięzcę trzech wyścigów Formuły 1, na nowego ambasadora marki opon premium do samochodów osobowych — Vredestein. Dwuletnia umowa przewiduje udział Fisichelli w testach całkowicie nowych, wysoce wydajnych opon marki Vredestein, a także w pracach nad ich rozwojem. Nowy ambasador pojawi się na najważniejszych wydarzeniach i będzie obecny w komunikacji marki Vredestein zarówno w trybie online, jak i offline.

18.07.2024 | przeczytano: 76 razy
Beata Nowalska poprowadzi marketing Empik Go i Virtualo

Beata Nowalska objęła stanowisko Digital Content Marketing Director w Grupie Empik. Na tym miejscu zastąpiła Jakuba Ambrożewskiego, który pokieruje analogicznym działem w spółce Going (Grupa Empik).

18.07.2024 | przeczytano: 78 razy
Logo Superbet na koszulkach GKS Katowice

Historyczny awans do ekstraklasy po blisko 20 latach niebytu w elicie, perspektywa przeprowadzki na nowoczesny stadion oraz ogłoszenie nowego sponsora głównego. Kibice GKS Katowice mogą ostatnio czuć się ostatnio jak we śnie, ale nie muszą się budzić. To prawda, że GieKSa właśnie podpisała trzyletnią umowę z Superbet, rekordową w historii klubu! – Obejmujemy sponsoringiem głównym cztery klubowe sekcje, głęboko wierzymy w to, że wspólna przyszłość będzie super! – zapowiada Łukasz Seweryniak, General Manager Superbet Polska.

17.07.2024 | przeczytano: 143 razy
1 2 3
Strona 1/4877 (artykułów: 48768)
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764