logo
WIEDZA
Polska reklama i poligrafiaWIEDZA

Z cyklu:

Liczba artykułów w tym cyklu: 42533

Miesięcznik Architektura-murator wraz z m.st. Warszawą i ZODIAKIEM Warszawskiem Pawilonem Architektury zapraszają na Archikolaże - wystawę z okazji 40-lecia pracy Ewy P. Porębskiej w mediach architektonicznych.

09.12.2022 | przeczytano: 1 razy

Wirtualna Polska wraz z należącym do niej serwisem Open FM uruchomiła nadawanie stacji WP Radio w technologii DAB+. Spółka otrzymała koncesje w Warszawie, Tarnowie, Poznaniu, Toruniu, Rzeszowie, Katowicach oraz Częstochowie.

09.12.2022 | przeczytano: 1 razy

Poznaliśmy nominowanych w tegorocznej edycji konkursu Grand Press. Wśród finalistów konkursu znalazły się cykle autorstwa dziennikarzy mediów z Grupy Agora – „Wyborczej”, „Wysokich Obcasów" i Radia TOK FM.

09.12.2022 | przeczytano: 2 razy

Projekt “Jutro w Polsce” zrealizowany przez "Gazetę Wyborczą", Gazeta.pl, "Wysokie Obcasy" i Plotek.pl z agencją MullenLowe Warsaw otrzymał główną nagrodę jako Kampania społeczna/CSR, a także 2 wyróżnienia w tegorocznym konkursie Kreatura. Jury doceniło też akcję "Szkoła bez bzdur" "Gazety Wyborczej" i agencji Publicis, która zwyciężyła w kategorii Prasa.

09.12.2022 | przeczytano: 9 razy
Jak odebrać stronę internetową od agencji interaktywnej

Tworząc stronę internetową warto zwrócić uwagę na jej bezpieczeństwo oraz optymalizację jej parametrów technicznych. Poprawnie wykonana i wdrożona strona internetowa w Wordpress powinna osiągać bardzo dobre rezultaty optymalizacji technicznej oraz SEO. Częstym problemem stron na Wordpress są buildery lub kreatory stron internetowych.

09.12.2022 | przeczytano: 31 razy
Jak wypromować firmę na Instagramie?

Żyjemy w czasach zdominowanych przez media społecznościowe. Ciężko znaleźć kogoś, kto nie posiada konta na takich platformach jak Facebook czy Instagram. Mimo, iż głównym założeniem portali jest możliwość komunikacji i dzielenia się z bliskimi swoimi zdjęciami i przemyśleniami, to coraz więcej firm i osób prowadzących jednoosobowe działalności gospodarcze skłania się ku traktowaniu Instagrama jako potencjalnego źródła reklamy. Nie bez znaczenia jest fakt, że grono użytkowników Instagrama rośnie z dnia na dzień, a konta zakładane są najczęściej przez ludzi młodych, dla których internet jest centralnym miejscem do robienia zakupów.

09.12.2022 | przeczytano: 34 razy

Najnowsza kampania edukacyjna Santander Bank Polska, promująca zasady cyberbezpieczeństwa, zdobyła aż trzy statuetki podczas „Złotych Spinaczy” – najważniejszego konkursu PR w Polsce.

09.12.2022 | przeczytano: 27 razy

W tegorocznym konkursie Złotych Spinaczy, bank otrzymał srebrne wyróżnienie w kategorii Empolyer branding za kampanię „Zgadzam się, nie zgadzam” oraz Brązowy Spinacz 2022 w kategorii Employee experience i komunikacja wewnętrzna – za działania wspierające ergonomię pracy i zachowania eko wśród pracowników.  

09.12.2022 | przeczytano: 29 razy

Dwie brązowe statuetki w prestiżowym konkursie branży public relations "Złote Spinacze" zdobył projekt "Wyjątkowe winyle Dawida Podsiadło z plastikowych odpadów" zrealizowany wspólnie przez bank Credit Agricole i agencję reklamową Just.

09.12.2022 | przeczytano: 29 razy
Noventiq będzie nową nazwą firmy Softline

Globalny dostawca rozwiązań i usług z zakresu IT z siedzibą w Londynie i oddziałem m.in. w Polsce, firma Softline Holding PLC, będzie kontynuować działalność pod nową nazwą NOVENTIQ. Rebranding jest otwarciem nowego rozdziału dla tej wartej ponad 1 mld dolarów firmy, która zdecydowała się na sprzedaż swojej rosyjskiej działalności.

09.12.2022 | przeczytano: 31 razy
1 2 3
Strona 1/4254 (artykułów: 42533)
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764