logo
WIEDZA
Polska reklama i poligrafiaWIEDZA

Z cyklu:

Liczba artykułów w tym cyklu: 47142
ViralTalk przystąpiło do grona firm członkowskich IAB Polska

Do grona firm członkowskich IAB Polska przystępuje agencja ViralTalk.

25.02.2024 | przeczytano: 53 razy
Semwaw#2 – startup edition

semWAW 22 marca impreza semWAW powraca do Campusu Google. semWAW#2, czyli bliźniaczy event krakowskiego semKRK w Warszawie, ponownie zgromadzi pasjonatów marketingu internetowego.

25.02.2024 | przeczytano: 80 razy
Raport o zrównoważonym rozwoju w digital marketingu

IAB Europe publikuje drugą edycję rocznego raportu "State of Readiness - Sustainability in Digital Advertising Report 2024". W planie również debata online na temat zrównoważonego rozwoju w branży.

25.02.2024 | przeczytano: 78 razy

Biuro Reklamy TVP ogłosiło zasady sprzedaży obowiązujące przy transmisjach Mistrzostw Europy w piłce nożnej UEFA EURO 2024. Mecze będą nadawane w TVP1, TVP2, TVP Sport, oraz na portalu i w aplikacji mobilnej TVP Sport. Pierwszeństwo zakupu - do 10 marca - mają oficjalni sponsorzy. Pierwszy etap sprzedaży czasu reklamowego dla pozostałych klientów rozpocznie się 11 marca.

25.02.2024 | przeczytano: 57 razy
Najlepsze kreacje reklamowe 2023 nagrodzone przez Biuro Reklamy TVP

Biuro Reklamy TVP po raz dziewiąty wyróżniło najlepsze kreacje reklamowe wyznaczające najwyższe standardy językowe w przekazach komercyjnych oraz odgrywające istotną rolę społeczną i kulturalną. Wśród laureatów tegorocznego finału konkursu Złota Mowa Reklamowa znalazły się: Fundacja Avalon, Jerónimo Martins Polska i PGE Polska Grupa Energetyczna. Wyróżnienia otrzymały firmy: CEKO oraz Żabka Polska.

25.02.2024 | przeczytano: 64 razy

Gremi Media, wydawca „Rzeczpospolitej” – najbardziej opiniotwórczego dziennika w Polsce, a także „Parkietu” oraz serwisów rp.pl i parkiet.com, wprowadza w redakcjach dekalog stosowania sztucznej inteligencji (AI). Ma on na celu promowanie etycznego i świadomego wykorzystania narzędzi AI przez dziennikarzy oraz uregulowanie kwestii związanych z bezpieczeństwem i prywatnością.

25.02.2024 | przeczytano: 48 razy
Wiosenna ramówka Telewizji WP

Wiosną w Telewizji WP pojawią się znani i lubiani „Policjanci z sąsiedztwa”, obfitujący we wnętrzarskie inspiracje „Nowy aranż z Olą Ziarek”, a także pełen humoru i ironii 13. sezon „Mistrzów Kabaretu”. Nie zabraknie również wiosennego powiewu świeżości. Na widzów czekają smakowite wyprawy z Philem Rosenthalem, a także kolejny sezon serialu „CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas”.

25.02.2024 | przeczytano: 50 razy
Komunikat Telewizji Polskiej S.A. w likwidacji

W poniedziałek, 19 lutego br. Daniel Gorgosz, Likwidator Telewizji Polskiej S.A. w likwidacji w wezwaniu przedprocesowym wezwał Tomasza Sakiewicza, Prezesa Zarządu i Redaktora Naczelnego Telewizji Republika S.A. do: usunięcia audycji „Specjalne Wydanie Wiadomości” wyemitowanej na antenie Telewizji Republika w dniu 20 grudnia 2023 r. o godz. 19:30 oraz jej fragmentów, z serwisów społecznościowych Telewizji Republika (w tym YouTube), zaniechania rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie w przyszłości tej audycji oraz trzykrotnego opublikowania na antenie oraz na stronie internetowej Telewizji Republika S.A. oświadczenia (zgodnie z zawartymi w wezwaniu przedprocesowym wymogami), a następnie przesłania podpisanego przez Tomasza Sakiewicza - Prezesa Zarządu i Redaktora Naczelnego Telewizji Republika S.A. oświadczenia w formie listu z prawem do rozpowszechniania go.

25.02.2024 | przeczytano: 54 razy
Bartosz Cebeńko poprowadzi „Teleexpress”

Dziennikarz, reporter oraz prezenter telewizyjny, Bartosz Cebeńko, będzie trzecim, obok Macieja Orłosia i Aleksandry Kostrzewskiej gospodarzem „Telexpressu”. W nowej roli zadebiutuje już w najbliższą sobotę, 17 lutego.

25.02.2024 | przeczytano: 53 razy
Noizz rusza z podcastem „Komfort Guys”

W Onet Audio, na NOIZZ.pl oraz na popularnych platformach podcastowych ruszy „Komfort Guys” - rozmowy o emocjach, z którymi można się utożsamiać, niezależnie od tego, czy jest to radość, smutek, bliskość, samotność, euforia, czy może przygnębienie. Celem serii jest zapewnienie przestrzeni dla swobodnej wymiany myśli, która inspiruje i wyzwala dyskusje między przedstawicielami dwóch różnych pokoleń – Generacji Z oraz Millenialsów. Pierwsza seria ma 8 odcinków. Prowadzącymi są Łukasz Bogusławski i Piotr Białasiewicz.

25.02.2024 | przeczytano: 62 razy
1 2 3
Strona 1/4715 (artykułów: 47142)
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764