logo
WIEDZA
Polska reklama i poligrafiaWIEDZA

Z cyklu: Portfolio

Liczba artykułów w tym cyklu: 598
Przykłady prac, prezentacje dorobku firm i projektantów
Portfolio: Rocketjobs.pl startuje z nową platformą komunikacji „Misja: Praca”

RocketJobs.pl - portal pracy przyszłości, ma ambicje prezentować najlepsze na rynku wsparcie w poszukiwaniu pracy. Konsekwencją takiego podejścia jest rozszerzenie profilu działalności o nowe branże, do których poza marketingiem dołącza m.in. sprzedaż, finanse oraz inżynieria, consulting i BI & Data. W ramach rozwoju oferty, przy współpracy z 180heartbeats + JUNG v MATT powstała “Misja:Praca”.

13.05.2022 | przeczytano: 357 razy
Portfolio: Platforma „Otomoto. Łatwiejsza strona życia” od Saatchi & Saatchi

Wystartowała nowa platforma komunikacyjna OTOMOTO pod hasłem „OTOMOTO. Łatwiejsza strona życia”. Koncept platformy i wielokanałową kampanię przygotowała agencja Saatchi & Saatchi po wygranym w marcu przetargu.

04.05.2022 | przeczytano: 331 razy
Portfolio: Agencja Webtalk odpowiedzialna za nową kampanię Triumph - Comfort My Way

“Comfort My Way” to hasło nowej kampanii marki Triumph, która jest celebracją prawa do definiowania komfortu na swoich własnych zasadach i pielęgnowania go we wszystkich aspektach życia. Kampania została zaplanowana na 30 rynków, a soundtrackiem został cover utworu Backstreet Boys. Za koncepcję kreatywną i realizację odpowiada agencja WebTalk.

14.04.2022 | przeczytano: 241 razy
Portfolio: Valkea twórcą nowej linii kreatywnej Manufaktury

Na wszystkich nośnikach informacyjno-reklamowych łódzkiej Manufaktury zaprezentowana została jej nowa identyfikacja wizualna. Autorem konceptu jest agencja marketingowa Valkea, która również odpowiada za copy wszystkich komunikatów.

14.04.2022 | przeczytano: 258 razy
Portfolio: Opus B dla Dr.Max Drogeria

Zespół agencji odpowiada za launch nowej drogerii internetowej Dr.Max Drogeria.

08.04.2022 | przeczytano: 330 razy
Portfolio: Madogz wykorzystuje modular video w nowej kampanii 321Sprzedane.pl

Marka 321Sprzedane.pl oferująca usługę szybkiej i wygodnej sprzedaży aut wystartowała z kampanią digital pod hasłem „Bez cacania”. Za ideę kreatywną i produkcję kampanii odpowiada agencja MADOGZ.

21.03.2022 | przeczytano: 312 razy
Portfolio: Agencja Freundschaft po raz kolejny z projektem CSR dla marki Brita

Ponad 850 tysięcy wyświetleń animacji, 7551 pobrań materiałów edukacyjnych i 130 tysięcy wejść na stronę filtrujemydlabaltyku.pl to efekt ubiegłorocznej akcji przygotowanej dla marki Brita przez agencję Freundschaft (dawniej: Scholz&Friends Warszawa | Grupa S/F). W tym roku Freundschaft kontynuuje współpracę z Britą i na jej zlecenie ponownie zorganizuje konkurs dla dzieci i młodzieży, w którym nagrodami głównymi są trzy wycieczki o równowartości 25 000 zł każda. Marka i agencja skalują działania wprowadzając kolejnych animowanych bohaterów i dzielą się wynikami pierwszej edycji akcji.

17.03.2022 | przeczytano: 284 razy
Portfolio: Benriach stawia na Influencer Marketing ze Streetcom

W ramach wygranego konkursu ofert Streetcom zrealizował aktywację z influencerami – projekt z obszaru influencer marketingu, którego celem było budowanie świadomości marki oraz zachęcenie do zakupu produktu.

22.02.2022 | przeczytano: 322 razy
Portfolio: Hibrands przeprowadza kompleksowy redesign opakowań Lisner

Lisner rozpoczyna proces kompleksowej zmiany identyfikacji graficznej oraz architektury swojego portfolio. W sklepach pojawiły się już zaprojektowane według nowego systemu opakowania reprezentujące core nowej architektury. Za sterem przedsięwzięcia stoi dział marketingu marki Lisner zaś kreatywnej energii dodaje agencja HiBrands.

17.02.2022 | przeczytano: 669 razy
Portfolio: First Line Polska przygotowała loterię dla marki Oyakata

Firma AJINOMOTO POLAND powierzyła agencji First Line Polska przygotowanie ogólnopolskiej loterii dla marki OYAKATA. Zlecenie agencja pozyskała w wyniku wygranego przetargu.

15.02.2022 | przeczytano: 422 razy
1 2 3
Strona 1/60 (artykułów: 598)
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764