logo
WIEDZA
Polska reklama i poligrafiaWIEDZA

Z cyklu: Portfolio

Liczba artykułów w tym cyklu: 880
Przykłady prac, prezentacje dorobku firm i projektantów
Portfolio: Luckyyou dla Stowarzyszenia mali bracia Ubogich

Wystartowała kampania społeczna „Co za różnica?” promująca wolontariat na rzecz osób starszych i samotnych w ramach Programu „Obecność” Stowarzyszenia mali bracia Ubogich. Za kompleksową realizację akcji odpowiada agencja LUCKYYOU.

20.05.2024 | przeczytano: 94 razy
Portfolio: Walk Creative wspiera Sony Europe

Agencja Walk Creative po wygranym przetargu wsparła Sony Europe B.V. Oddział w Polsce przy wprowadzeniu nowych produktów na polski rynek. W ramach kampanii powstało pięć spotów, w których główny bohater, jeden z najpopularniejszych polskich raperów White 2115, i produkty z nowej serii ULT POWER SOUND znajdują się w zupełnie różnych, wykreowanych wirtualnie światach.

20.05.2024 | przeczytano: 94 razy
Portfolio: Mus je schrupać z nowej paczki - Opus B dla Colian

Agencja przygotowała komunikację nowych opakowań wafelków Familijne.

19.05.2024 | przeczytano: 142 razy
Portfolio: Wystartowała kampania edukacyjna Sprawdź HGH!

Do edukacyjnych kampanii z zakresu zdrowia dołącza „Sprawdź HGH!”, która wystartowała - 7 maja. Co kryje się pod enigmatycznym skrótem HGH? Human Growth Hormone, czyli hormon wzrostu, o którego znaczeniu dla zdrowia, deficycie i jego skutkach mówić będą w kampanii eksperci z zakresu endokrynologii. Działania komunikacyjne dla projektu realizuje agencja M&CC. 

16.05.2024 | przeczytano: 253 razy
Portfolio: Przenieś się do świata książek Albi: Ancymony dla Albika

W efekcie wygranego przetargu, agencja Ancymony zrealizowała spot telewizyjny dla marki Albik na rynek polski, czeski i słowacki. 

16.05.2024 | przeczytano: 250 razy
Portfolio: Holo Group odpowiedzialne za obsługę letnich festiwali Jack Daniel’s

HOLO Events, jedna ze spółek należących do HOLO Group, odpowie za realizację stref brandowych Jack Daniel’s na tegorocznych festiwalach muzycznych.

16.05.2024 | przeczytano: 202 razy
Portfolio: Ekrany na dworcu witają inwestorów w Krakowie – kampania DOOH

Interaktywna kampania na ekranach Digital Out of Home zaskoczyła pasażerów na dworcu w Krakowie. Podczas konferencji Invest Cuffs ekrany zainstalowane na stacji zostały zsynchronizowane z rozkładem jazdy. Po wjeździe pociągu na stację na ekranach pojawiały się spersonalizowane komunikaty dla gości z danego regionu. Hasła nawiązywały do lokalnych symboli i tematyki konferencji.

16.05.2024 | przeczytano: 209 razy
Portfolio: (Nie) mówmy o seksie w kampanii Sexedpl

Storytel startuje z kampanią „(Nie) mówmy o seksie”, w ramach której w aplikacji pojawiło się 6 słuchowisk poruszających tematy seksu, ludzkiej seksualności i związanych z nim tabu. Słuchowiska zostały przygotowane we współpracy z fundacją SEXEDPL. Za przygotowanie i promocję kampanii odpowiedzialne są agencje Przestrzeń i Polot oraz agencja digital marketingu Tigers.

15.05.2024 | przeczytano: 269 razy
Portfolio: Kampania Dan Cake: Obiad podaje się na nowo

Wystartowała kampania produktów grillowych Dan Cake. W tegorocznej odsłonie marka przekonuje odbiorców, że dania grillowe doskonale sprawdzają się jako pomysł na obiad przygotowywany dla rodziny i przyjaciół - nie tylko w plenerze, ale także w domowym zaciszu.

15.05.2024 | przeczytano: 288 razy
Portfolio: Kierunek Kreatywny z kampanią śpiworów Małachowski

Kierunek Kreatywny przygotował właśnie nową kampanię promującą śpiwory dla Marki Małachowski. Kampania wystartowała tuż po majówce i potrwa dwa miesiące. 

15.05.2024 | przeczytano: 229 razy
1 2 3
Strona 1/88 (artykułów: 880)
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764