logo
WIEDZA
Polska reklama i poligrafiaWIEDZA

Z cyklu: Portfolio

Liczba artykułów w tym cyklu: 416
Przykłady prac, prezentacje dorobku firm i projektantów
Portfolio: K2 przedstawia najnowszy dekoder UPC TV 4K Box

Agencja kreatywna K2 przygotowała najnowszą odsłonę kampanii dla UPC, wprowadzającą na rynek najmniejszy w Polsce dekoder 4K.

29.10.2020 | przeczytano: 75 razy
Portfolio: Raji: An Ancient Epic - Platige Image prezentuje nowy trailer gry

Studio Platige Image przygotowało krótki trailer gry Raji: An Ancient Epic, wyprodukowanej przez Nodding Heads Games. Dotychczas produkcja była dostępna jedynie na konsolę Nintendo Switch, zaprezentowana animacja dotyczyła edycji na platformy PC, PS4 oraz Xbox One.

26.10.2020 | przeczytano: 181 razy
Portfolio: Kompania Piwowarska z Altavią uruchamiają „Strefę kapitalnej imprezy” w Carrefourze

Kompania Piwowarska uruchamia w warszawskim sklepie Carrefour projekt „Strefa kapitalnej imprezy”. Wydzielona strefa zawiera wizualne elementy oddające imprezowy klimat marki Captain Jack. Projekt został wdrożony w warszawskim sklepie Carrefour przy Rondzie ONZ i docelowo może być rozszerzany na kolejne sklepy Carrefour oraz innych sieci handlowych.

21.10.2020 | przeczytano: 327 razy
Portfolio: Communication Unlimited autorem kampanii Superbrands

Wystartowała kampania Superbrands, która promuje marki polecane przez Polaków i wyróżnione Godłem Superbrands i Business Superbrands 2020.

21.10.2020 | przeczytano: 264 razy
Portfolio: Nekk stworzył spot dla marki Bioderma

Marka Bioderma rusza z nową kampanią społeczną Ty czujesz, my dbamy" skierowaną do pacjentów z problemami skórnymi. Spot wspierający akcję przygotowała agencja pharmamarketingowa NEKK.

20.10.2020 | przeczytano: 281 razy
Portfolio: #Siejdobro z marką Verbena

Zrób coś dla siebie, pamiętając o innych! Właśnie na tym założeniu opiera się najnowsza kampania marki Verbena, która ruszyła 5 października i potrwa do 15 listopada. Za jej realizację odpowiada krakowska agencja reklamowa Brave Brain.

20.10.2020 | przeczytano: 262 razy
Portfolio: Niestandardowa realizacja Valentino na nośnikach Warexpo

Reklama OOH może być świetnie zaprojektowana, budzić sensację, a do tego może być elegancka, ekskluzywna i elektryzująca. Spółka Warexpo po raz kolejny połączyła rozwiązania wystawiennicze z elementami reklamy ulicznej.

19.10.2020 | przeczytano: 288 razy
Portfolio: Program „Mądrzejemy z Katarzyną Bosacką” z koncepcją i strategią od Brandtime

Pierwszy odcinek nowego programu pt. „MądrzeJEMY z Katarzyną Bosacką”, którego autorem koncepcji jest Dom Kreatywnego Contentu BrandTime, trafi pod koniec października na antenę TVN, TTV oraz do serwisu Player.pl. Podobnie, jak przy innych projektach, także i w tym BrandTime opiekuje się nim w sposób kompleksowy – począwszy od zaplanowania strategii i kreacji, przez zakup mediów, na kontroli bieżących działań i ich ewaluacji kończąc. Wszystko dzięki unikalnemu know-how oraz bazując na wieloletnim doświadczeniu.

14.10.2020 | przeczytano: 389 razy (komentarzy: 6)
Portfolio: Netto stawia na świeżość

Jedną z najtrudniejszych i najbardziej „wrażliwych” kategorii produktów spożywczych w handlu wielkopowierzchniowym są warzywa i owoce. Netto Polska w nowej, ogólnopolskiej kampanii promocyjnej pragnie podkreślić, że sprzedawane w sklepach sieci produkty z tej kategorii są najwyższej jakości i w niczym nie odbiegają od tych sprzedawanych na miejskich targowiskach czy bazarkach.

13.10.2020 | przeczytano: 257 razy
Portfolio: Opus B kolejny raz dla Egis Polska

Zespół Opus B już piąty rok z rzędu przygotowuje komunikację dla marki Biovital.

13.10.2020 | przeczytano: 258 razy
1 2 3
Strona 1/42 (artykułów: 416)
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764