logo
WIEDZA
Polska reklama i poligrafiaWIEDZA

Z cyklu: Portfolio

Liczba artykułów w tym cyklu: 485
Przykłady prac, prezentacje dorobku firm i projektantów
Portfolio: Nabilaton świętuje 10 lat istnienia i wprowadza nową identyfikacją wizualną

Nabilaton, jeden z potentatów branży HVAC, obchodzi właśnie 10 lat istnienia na polskim rynku. Po dekadzie działalności firma zdecydowała się również na wdrożenie nowej identyfikacji wizualnej. Rebranding dotyczy wszystkich działań w każdym kanale komunikacji. Autorem zmian jest agencja kreatywna Lotna.

19.04.2021 | przeczytano: 139 razy
Portfolio: Trwa kampania Spodów Tortowych od Dan Cake

Główny motyw przekazu komunikacyjnego opiera się na tym, że Spody Tortowe to podstawa do świętowania urodzin, imienin, rocznicy, osiemnastki, chrztu, komunii, a nawet zwykłej domówki i każdej innej okazji. Aby wyeksponować różnorodność możliwości w tym zakresie, została zorganizowana sesja zdjęciowa dla 10 autorskich przepisów Gabrieli Sowy - stylistki specjalizującej się w fotografii kulinarnej. Do każdej receptury wykorzystane zostały produkty Dan Cake, ale w różnej stylistyce i z innymi dodatkami. Zdjęcia ukazują torty i ciasta, które można przyrządzić dzięki dostępnym na rynku wariantom Spodów Tortowych.

14.04.2021 | przeczytano: 184 razy
Portfolio: Bioseco promuje się animacją wizerunkową od Timecode Film Production

Firma Bioseco – właściciel innowacyjnego systemu, który monitoruje i chroni ptaki przed zderzeniami z farmami wiatrowymi, wzmacnia działania wizerunkowe, wykorzystując animowany explainer. Firma tym samym rozpoczyna działania komunikacyjne, mające na celu budowanie rozpoznawalności  marki oraz przygotowania do przyszłego wprowadzenia spółki na Giełdę Papierów Wartościowych.

13.04.2021 | przeczytano: 223 razy
Portfolio: „Kierunki 2021” z agencją Idea Creative Group

Pandemia sprawiła, iż wiele gospodarek tak aktualnie potrzebuje, jak i w dłuższej perspektywie potrzebować będzie ogromnego wsparcia inwestycyjnego. Instrumentem, w którym upatruje się źródła ożywienia gospodarczego, jest europejski budżet w ramach tzw. Nowego Planu Marshalla. Czy ten największy w historii budżet unijny będzie dla Polski szansą na odbudowę gospodarki po pandemii oraz pozwoli na przyspieszenie cyfrowe i zieloną transformację? Na to i wiele innych pytań odpowiadali prelegenci już 9. konferencji DNB Bank Polska S.A. „Kierunki 2021. Nowy Plan Marshalla. Odbudowa polskiej gospodarki po Covid-19".

13.04.2021 | przeczytano: 230 razy
Portfolio: Hibrands: #Weźłyka z Nestlé Pure Life

Jak przekonać nastolatka, że picie wody jest fajne? Jak zaprojektować butelkę wody, która już na sklepowej półce przyciągnie uwagę młodzieży? Te pytania określały wyzwanie projektowe, które Nestlé Pure Life postawiło przed zespołem HiBrands.

12.04.2021 | przeczytano: 164 razy
Portfolio: Kampania marki Acuvue „Wyostrz ciekawość”

Rusza najnowsza, gamingowa odsłona platformy komunikacji „Wyostrz ciekawość” realizowana dla marki ACUVUE. Celem działań jest zwrócenie uwagi na to, jak ważny jest wzrok i że możemy o niego zadbać z soczewkami kontaktowymi marki ACUVUE (Johnson&Johnson). Za przygotowanie strategii kampanii, contentu oraz kreacji wszystkich materiałów odpowiada agencja Isobar (dentsu Polska).

09.04.2021 | przeczytano: 286 razy
Portfolio: Kampania „Pomagaj zwierzakom w stylu Cheetos”

Charakterystyczny wygląd Cheetos Paws - o kształcie przypominającym łapę czworonoga - nie tylko ucieszy oko i kubki smakowe konsumentów, ale od teraz podkreśli działania marki skupione na pomocy bezdomnym zwierzakom. W 2021 roku nowa kampania Cheetos Paws pojawi się w kilku krajach regionu Europy Środkowo-Wschodniej (na pierwszych rynkach jest już emitowana), a swoim zasięgiem obejmie TV oraz social media, w tym YouTube. Za strategię, kreację, produkcję video (TVC i digital), a także opracowanie toolkitu komunikacyjnego odpowiada agencja VMLY&R Poland.

09.04.2021 | przeczytano: 340 razy
Portfolio: Polska agencja tworzy międzynarodową kampanię dla Tiktoka

Łódzka agencja Welcome Digital została partnerem TikTok Inc. W ramach współpracy Welcome Digital stworzyła 364 reklamy dla 7 różnych rynków w ciągu zaledwie kilku dni. Wyjątkowo szybka realizacja skomplikowanej kampanii możliwa była dzięki innowacyjnej usłudze SMART.

08.04.2021 | przeczytano: 255 razy
Portfolio: Time Trend z nową identyfikacją wizualną

Time Trend to jedna z sieci salonów z markowymi zegarkami – Klienci firmy mogą dokonywać zakupów luksusowych towarów w ponad 100 placówkach na terenie całego kraju.

08.04.2021 | przeczytano: 292 razy
Portfolio: Value Media i Labcon wspierają kampanię Browaru Tenczynek

Browar Tenczynek wystartował z nową kampanią piwa Marakuja pod hasłem #NieWstydźSię, a jej twarzą został Iggy Pop!  Za planowanie, strategię i zakup mediów odpowiada dom mediowy Value Media. Kreacja oraz PR są po stronie agencji kreatywnej Labcon. Obie spółki należą do Group One.

29.03.2021 | przeczytano: 288 razy
1 2 3
Strona 1/49 (artykułów: 485)
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764