logo
WIEDZA
Polska reklama i poligrafiaWIEDZA

Z cyklu: Portfolio

Liczba artykułów w tym cyklu: 131
Przykłady prac, prezentacje dorobku firm i projektantów
Portfolio: Med Estetyka: nowa marka CM Luxmed

Centrum Medyczne Luxmed zdecydowało się na poszerzenie swojej oferty i wprowadzenie nowej marki MED ESTETYKA, która oferuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, endermologii oraz kosmetologii. Kreacją nowej marki, w tym opracowaniem strategii wartości, stworzeniem nowej nazwy, logo oraz identyfikacji wizualnej zajęła się lubelska agencja reklamowa Cumulus.

09.07.2019 | przeczytano: 299 razy
Portfolio: Biteme!concept dla Costa Cofee - komunikacja letniej oferty na 13 krajów

Agencja reklamowa BITEME!concept wygrała przetarg na realizację materiałów do social mediów w ramach letniej kampanii Costa Coffee. Idea kreatywna opracowana przez BITEME!concept oraz materiały wizualne będą adoptowane w sezonie wakacyjnym na kilkunastu rynkach, w tym m.in.: na Malcie, w Hiszpanii,  Portugalii, Francji, Niemczech, Czechach, Maroku.

09.07.2019 | przeczytano: 251 razy
Portfolio: Kampania, która nam odpowiada - Opus B dla BNP Paribas

Agencja Opus B przygotowała kampanię promującą Dni Otwarte Centrum Operacyjnego Banku BNP Paribas w Rudzie Śląskiej.

08.07.2019 | przeczytano: 153 razy
Portfolio: Aranżacja biura Wienerberger zainspirowana profilem działalności firmy

Pustaki, cegła i dachówka ceramiczna w biurze Wienerberger w Warszawie. Założeniem architektów, było stworzenie przytulnego, ale także lekkiego i jasnego wnętrza biurowego, dlatego też w kontraście do ,,ciężkiej cegły’’ większość elementów wykonano w odcieniach bieli oraz szarości, wzbogacone zostały bielonym drewnem. Sufity zostały otwarte, z widocznymi instalacjami pomalowanymi na kolor biały.

03.07.2019 | przeczytano: 319 razy
Portfolio: Agencja Pa dla Mfinanse

W czerwcu wystartował najnowszy serwis internetowy mFinanse. Za przygotowanie i realizację koncepcji kreatywnej platformy oraz jej strategię komunikacji i promocji odpowiada agencja PA.

28.06.2019 | przeczytano: 414 razy
Portfolio: Above and Beyond. Polskie studia kreatywne projektują wystawę astronomiczną

10 kwietnia 2019 roku w obserwatorium astronomicznym w Lejdzie w Holandii zainaugurowana została nowa wystawa Above and Beyond: Making Sense Of The Universe For 100 Years. Ekspozycję otworzył John Grunsfeld, astronauta NASA oraz nowojorska blogerka Maria Popova, autorka znanego bloga Brain Pickings.

18.06.2019 | przeczytano: 597 razy
Portfolio: Kohe: Nowa strona dla Fundacji Dziedzictwa Kulturowego

Fundacja Dziedzictwa Kulturowego uruchomiła nowa stronę internetową. Projekt i wdrożenie serwisu powierzono Studio Kohe, które zostało wybrane w procesie przeglądu portfolio i weryfikacji przedstawionych ofert.

18.06.2019 | przeczytano: 270 razy
Portfolio: „To przechodzi wszelkie przeobrażenie” – Valkea dla Manufaktury

Agencja marketingowa Valkea odpowiada za kampanię towarzyszącą modernizacji Manufaktury, realizowaną pod hasłem „To przechodzi wszelkie przeobrażenie”.

14.06.2019 | przeczytano: 319 razy
Portfolio: Plej z Bankiem Millenium na The Color Run

The Color Run to globalny fenomen – 5-kilometrowy bieg bez pomiaru czasu, dla każdego, bez względu na wiek czy kondycję fizyczną. Od lat odbywa się w ponad 40 krajach na całym świecie i uszczęśliwia. W Polsce za różową strefę odpowiada Bank Millenium wspierany w Warszawie, Wrocławiu i Gdańsku przez agencję Plej.

14.06.2019 | przeczytano: 199 razy
Portfolio: Wstrząśnij Głodem po nagrodę: Loteria od Nav agency i Mint Media

13 maja wystartowała loteria „Wstrząśnij Głodem po nagrodę!”, promująca produkty Danio w sieci sklepów Biedronka. Za realizację odpowiadają NAV agency oraz agencja interaktywna Mint Media.

04.06.2019 | przeczytano: 414 razy
1 2 3
Strona 1/14 (artykułów: 131)
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764