logo
WIEDZA
Polska reklama i poligrafiaWIEDZA

Z cyklu: Portfolio

Liczba artykułów w tym cyklu: 100
Przykłady prac, prezentacje dorobku firm i projektantów
Portfolio: Nowa identyfikacja wizualna London City Airport

Lotnisko London City zaprezentowało nową identyfikację wizualną, która ma odzwierciedlać bardziej dynamiczny, żywy i współczesny wizerunek, nawiązujący do nowoczesnego Londynu. Oparty na motywie serca i wykorzystujący żywą kolorystykę system identyfikacji ma podkreślać rolę London City Airport jako najbardziej centralnego lotniska w Londynie – punktu w samym sercu miasta, ulubionego przez wielu pasażerów.

16.03.2019 | przeczytano: 234 razy
Portfolio: Goldensubmarine z obsługą marki Żubrówka Bison Grass

Rozpoczęcie współpracy ma związek z wprowadzeniem na rynek nowych wariantów smakowych marki – Żubrówki Bison Grass Rajskie Jabłko, Dzika Czereśnia oraz Leśna Poziomka. GoldenSubmarine odpowiada za koncepcję kreatywną kampanii oraz realizację kampanii; działania obejmują przygotowanie koncepcji kreatywnych i strategii zarówno przy planowanych kampaniach, jak i stałą komunikację w kanałach digital (WWW i w social mediach), a także w punktach sprzedaży.

16.03.2019 | przeczytano: 195 razy
Portfolio: Sokółka Okna i Drzwi z nowym serwisem internetowym

Producent okien i drzwi „Sokółka” uruchomił nowy serwis internetowy. Za wdrożenie odpowiada warszawska agencja discipline. Głównym celem serwisu jest szczegółowe przedstawienie portfolio produktowego producenta, a także budowanie nowoczesnego i profesjonalnego wizerunku marki jako lidera rynku w sprzedaży okien drewnianych.

14.03.2019 | przeczytano: 274 razy
Portfolio: Change Serviceplan wdraża kampanię BMW serii 3 w Europie Wschodniej

Agencja Change Serviceplan, należąca do największej polskiej niezależnej grupy reklamowej Group One, rozszerza współpracę z BMW i rusza z kampanią launchującą nowy model BMW serii 3 na 9 rynkach Europy środkowo-wschodniej. Agencja odpowiada za adaptację i produkcję kampanii “Zawsze na prowadzeniu” na rynku lokalnym oraz za jej produkcję na rynki: Austrii, Czech, Słowacji, Słowenii, Grecji, Rumunii, Węgier i Bułgarii.

13.03.2019 | przeczytano: 215 razy
Portfolio: Brandglow z identyfikacją wizualną dla marki Profilar

PROFILAR w Grupie ADAMIETZ to marka odpowiedzialna za produkcję profili zimnogiętych, formowanie profili z blach płaskich, które później wykorzystywane są przy budowie hal stalowych, magazynów i szeregu innych konstrukcji.

11.03.2019 | przeczytano: 288 razy
Portfolio: Opus B Brand Design dla Kompanii Piwowarskiej

Zespół Opus B Brand Design przygotował redesign marki Redd’s.

05.03.2019 | przeczytano: 232 razy
Portfolio: Pierwsza reklama telewizyjna Land Rover zrealizowana w Polsce

W piątek, 1 marca, rusza kampania telewizyjna, promująca model Range Rover Evoque. Kampania, realizowana na zlecenie British Automotive Polska S.A., generalnego importera Land Rover w Polsce została kompleksowo zaplanowana i zrealizowana przez agencje należące do grupy komunikacyjnej Group One: Value Media, Labcon oraz Media Ready. Kampania opiera się na spocie, który po raz pierwszy w historii marki został zrealizowany w Polsce.

01.03.2019 | przeczytano: 292 razy
Portfolio: Nowa kampania dla USP Zdrowie od FCB Bridge2fun

Pod hasłem „Estabiom. Dba o mikrobiom Twojego dziecka” wystartowała kampania reklamowa preparatów Estabiom Pregna, Baby i Junior z portfolio USP Zdrowie. Za jej przygotowanie odpowiada agencja FCBBridge2Fun.

01.03.2019 | przeczytano: 354 razy
Portfolio: Grupa Walk dla Vision Express w kampanii Wielkiego Badania Wzroku

W ubiegły poniedziałek ruszyła czwarta edycja Wielkiego Badania Wzroku, ogólnopolskiej kampanii organizowanej przez Vision Express. Jej celem jest zwiększenie świadomości Polaków w zakresie konieczności dbania o wzrok oraz stworzenia okazji do konsultacji u specjalisty. Za koncepcję komunikacji kampanii odpowiada Walk.

27.02.2019 | przeczytano: 161 razy
Portfolio: Lech z nowym serwisem internetowym od Cut the Mustard

Od początku lutego dostępna jest nowa strona prezentująca ofertę produktową marki Lech. Za przygotowanie i wdrożenie serwisu odpowiada agencja interaktywna Cut the Mustard.

21.02.2019 | przeczytano: 210 razy
1 2 3
Strona 1/10 (artykułów: 100)
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764