logo
WIEDZA
Polska reklama i poligrafiaWIEDZA

Z cyklu: Portfolio

Liczba artykułów w tym cyklu: 365
Przykłady prac, prezentacje dorobku firm i projektantów
Portfolio: Salestube, Value Media i Labcon z nową kampanią komunikacyjną Travelist.pl

Portal rezerwacyjny Travelist.pl wystartował z kampanią telewizyjną oraz działaniami w digitalu informującymi o obsłudze bonów turystycznych 500+. Za obsługę kampanii online i offline odpowiadają agencje Group One: SalesTube, Value Media oraz Labcon.

06.08.2020 | przeczytano: 110 razy
Portfolio: C108 i Szut Szut Studio twórcami spotu wizerunkowego Amica

Rusza nowa kampania wizerunkowa marki Amica „Razem każdego dnia”, której głównym narzędziem jest spot 30’’ (do TV) oraz 45’’ (do digital).

29.07.2020 | przeczytano: 370 razy
Portfolio: Narodowy Instytut Dziedzictwa z nową identyfikację wizualną

Narodowy Instytut Dziedzictwa odświeża wizerunek – bazująca na dotychczasowym logotypie nowa identyfikacja wizualna zyskała dynamiczny, żywy i współczesny charakter. Odświeżenie brandingu NID miało na celu zachowanie możliwie wielu dobrych elementów z dotychczasowego logo przy jednoczesnym uporządkowaniu elementów samego znaku, języka graficznego marki i materiałów firmowych.

28.07.2020 | przeczytano: 578 razy
Portfolio: Wystartowała kolejna francuska kampania Mccormick

Zespół agencji przygotował działania ATL dla marki Ducros.

27.07.2020 | przeczytano: 291 razy
Portfolio: Robert Korzeniowski ambasadorem marki Doppelherz

4-krotny mistrz olimpijski, Robert Korzeniowski, został ambasadorem marki Doppelherz. Agencja digitalowa Veneo, która od stycznia tego roku obsługuje marketingowo w modelu DMF należącą do Queisser Pharma markę Doppelherz, podpisała z nim roczny kontrakt na współpracę w ramach kampanii „Siła Ruchu”.

23.07.2020 | przeczytano: 303 razy
Portfolio: Nekk zaprojektował blisko 300 opakowań farmaceutycznych dla Apteo

Faza projektowa jednego z największych procesów zmiany opakowań na rynku farmaceutycznym dobiega końca. Na apteczne półki trafi blisko 300 nowych opakowań produktów należącej do Synoptis Pharma marki APTEO. Agencja pharmamarketingowa NEKK, która odpowiada za niemal wszystkie projekty została wybrana w drodze przetargu. Zmiana opakowań poprzedzona była badaniami ilościowymi i jakościowymi oraz szerokimi konsultacjami z farmaceutami.

21.07.2020 | przeczytano: 674 razy
Portfolio: Kampania „Moteawacje” dla marki Irving

Agencja Kamikaze, po wygranym przetargu, przygotowała dla marki herbat Irving kampanię „moTEAwacje”. Jej osią jest konkurs, kierowany przede wszystkim do mieszkanek dużych miast. Konkurs startuje 20 lipca i potrwa 3 tygodnie. Celem akcji jest zachęcanie konsumentów do picia białej herbaty i edukacja rynku na temat benefitów tego produktu.

21.07.2020 | przeczytano: 376 razy
Portfolio: Highnoon.pl dla Magnum - nowa kampania lodów Ruby

Marka Magnum (Unilever) rozpoczęła w lipcu kampanię reklamową lodów Ruby, za której produkcję odpowiadało studio HIGHNOON.PL. W promującym ją spocie występuje Anja Rubik, a głównym hasłem kampanii jest „Przekrocz granicę przyjemności”.

20.07.2020 | przeczytano: 321 razy
Portfolio: Uniqa przedstawia „Rachunek Bezpieczeństwa”

UNIQA Polska rusza z nową kampanią pt. „Rachunek Bezpieczeństwa”. Jej celem jest zachęcenie Polaków do ubezpieczania mieszkań. Główny bohater to Wacław, wielki miłośnik matematyki, który opowiada o realizacji swojego największego marzenia - odkryciu rachunku bezpieczeństwa. Za realizację kampanii, prowadzonej w social mediach, odpowiada Bluerank.

20.07.2020 | przeczytano: 236 razy
Portfolio: Paweł i Joanna Orleańscy przedstawiają modele marki Mini

Obecnie coraz więcej osób zainteresowanych zakupem nowego samochodu, w poszukiwaniu wartościowych informacji, przenosi się do kanałów online. Dlatego marka samochodów MINI, należąca do BMW Group, rusza ze wsparciem swojej gamy modelowej i publikuje w social mediach cykl produktowych video pod hasłem „Rozważny i Romantyczna”.

20.07.2020 | przeczytano: 419 razy
1 2 3
Strona 1/37 (artykułów: 365)
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764