logo
WIEDZA
Polska reklama i poligrafiaWIEDZA

Z cyklu: Portfolio

Liczba artykułów w tym cyklu: 622
Przykłady prac, prezentacje dorobku firm i projektantów
Portfolio: Kalicińscy z jesienną aktywacją dla marki Benriach

Agencja Kalicińscy odpowiedzialna jest za aktywację konsumencką dla marki Benriach – znanego i docenianego wytwórcy szkockiej whisky należącego do spółki Brown-Forman Corporation.

30.09.2022 | przeczytano: 105 razy
Portfolio: El Padre dla Superbrands

W środę 21 września br. w warszawskim hotelu Sheraton odbyła się Gala XVI edycji Superbrands. Agencja El Padre po raz kolejny odpowiadała za jej realizację.

27.09.2022 | przeczytano: 159 razy
Portfolio: Heads Advertising z kampanią dla firmy Oleofarm

Oleofarm wprowadza na rynek nowy suplement diety MAG-Vitum B6, czyli magnez w formie cytrynianu z witaminą B6. Kampanię przygotowała agencja Heads Advertising.

26.09.2022 | przeczytano: 134 razy
Portfolio: Serviceplan Health / Change Serviceplan odpowiedzialne za kampanię dla Tadalafil Maxigra

Serviceplan Health / Change Serviceplan (Group One) wygrał przetarg organizowany przez ZF Polpharma SA. na stworzenie komunikacji ATL dla nowego produktu Tadalafil Maxigra.

20.09.2022 | przeczytano: 260 razy
Portfolio: Launch przekąsek Jeżyki Coolki – Colian wprowadza zaskakującą nowość

Colian wprowadził na rynek nowość - Jeżyki Coolki w wydaniu MILK oraz DARK. To wyjątkowe chrupiące kuleczki z puszystym kremem o smaku herbatnikowym i płynnym karmelem w środku, oblane mleczną lub deserową czekoladą, zwieńczone karmelizowaną posypką z orzechów.

19.09.2022 | przeczytano: 228 razy
Portfolio: Recycling i elastyczność we wnętrzach nowego biura PepsicoZobacz fotorelację

Zaprojektowane zgodnie z globalnymi wytycznymi biuro PepsiCo oferuje różnorodne przestrzenie, a co za tym idzie zastosowano w nim wiele unikalnych rozwiązań i zadbano o detale. Za wymagające dużej precyzji prace budowlano-wykończeniowe odpowiadali eksperci zajmujący się fit-outem z Tétris, dla których była to kolejna realizacja w Koneserze.

09.09.2022 | przeczytano: 362 razy
Portfolio: More Bananas wspiera wdrażanie strategii komunikacji Metropolii Krakowskiej

More Bananas zapewnia wsparcie eksperckie i szkoleniowe wdrażania strategii komunikacji Stowarzyszenia Metropolia Krakowska. Współpraca obejmuje pomoc w realizacji tego planu poprzez warsztaty i przygotowanie wdrożenia kampanii informacyjnej. Wezmą w nich udział przedstawiciele gmin zrzeszonych w Stowarzyszeniu. Działania w ramach tej kampanii będą prowadzone we wszystkich kanałach komunikacyjnych SMK, a także na profilach i stronach oraz w mediach poszczególnych gmin.

16.08.2022 | przeczytano: 329 razy
Portfolio: Personal PR prowadzi casting na tiktokerów Miasta Gdańska

Miasto Gdańsk ogłosiło casting na tiktokerów. Celem jest wyłonienie ambasadorów profilu miasta na TikToku. Za przeprowadzenie castingu odpowiada agencja Personal PR.

15.08.2022 | przeczytano: 357 razy
Portfolio: Dentsu Creative rusza z kampanią Magnat #kolorlove

dentsu Creative (Isobar Polska) wygrała przetarg na kompleksową obsługę marki MAGNAT i rusza z kampanią #kolorLove, której bohaterem jest nowa farba MAGNAT #kolorLove. Linia komunikacyjna produktu budowana jest wokół nowego hasła „Z miłości do koloru”.

12.08.2022 | przeczytano: 410 razy
Portfolio: Pociąg do Lajkonika – kampania Lajkonik Junior

Wysoka jakość, delikatny smak i atrakcyjne, różnorodne kształty. Paluszki, Safari, w Podróży, Wesołe Literki i Buźki, czyli produkty Lajkonik Junior wyróżniają się na sklepowych półkach i są chętnie wybierane przez konsumentów. To przekąski, które idealnie sprawdzą się m.in. podczas wakacyjnych podróży. Do tego właśnie nawiązuje najnowsza, pierwsza od 2010 r., kampania reklamowa marki, która wystartowała na początku sierpnia i potrwa do końca miesiąca. Spoty zobaczyć można w telewizji i Internecie.

11.08.2022 | przeczytano: 311 razy
1 2 3
Strona 1/63 (artykułów: 622)
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764