logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Fotorelacje

Doram design przechodzi rebranding z Rio CreativoZobacz fotorelację

Doram design to polska manufaktura, w której powstają wysokiej jakości, ręcznie wykończone meble ogrodowe. Od 2002 roku oferuje swoim klientom luksusowy wypoczynek, kładąc nacisk na indywidualne wymagania każdego z nich. Meble Doram design można znaleźć zarówno w luksusowych hotelach, jak i w prywatnych ogrodach. Ważną grupą odbiorców są także architekci projektujący miejsca wypoczynku dla najbardziej wymagających klientów.

23.07.2022 | przeczytano: 482 razy
Instalacja Roca na Milan Design WeekZobacz fotorelację

W ramach mediolańskiego „święta designu” – Fuorisalone, firma Roca zaprezentowała wyjątkową instalację pt. „Influence”, którą zaprojektował zespół uznanych architektów z Cobalto Studio. Inspiracją do stworzenie wystawy była kultura i estetyka śródziemnomorska, a także nowa kolekcja marki – „Ona”, która powstała w szacunku do naturalnych zasobów środowiska.

22.07.2022 | przeczytano: 478 razy
Tofu Studio z nagrodami w Hong KonguZobacz fotorelację

Gdańskie TOFU Studio otrzymało aż sześć nagród w odbywającym się w Hong Kongu konkursie Hong Kong Global Design Awards. Polacy w wybranych kategoriach otrzymali złoto, srebro, trzy brązy oraz wyróżnienie.

21.07.2022 | przeczytano: 366 razy
Ikea po lubelsku. Meble Ikea w ludowej odsłonieZobacz fotorelację

IKEA zaprasza klientów, miłośników designu oraz tradycyjnego lubelskiego wzornictwa do galerii SKENDE Shopping w Lublinie. Studenci WSPiA zamienili ponadczasowe meble marki w małe dzieła sztuki, które w ramach bezpłatnej wystawy będzie można oglądać do końca lipca. IKEA po lubelsku to wystawa zwieńczająca współpracę sklepu IKEA w Lublinie z Miastem Lublin i Wyższą Szkołą Przedsiębiorczości i Administracji w ramach projektu MATCH.

20.07.2022 | przeczytano: 264 razy
Ukraiński #info_hub na nośnikach WarexpoZobacz fotorelację

Wyjątkowe czasy, wymagają wyjątkowych działań i dobrej komunikacji. Od pierwszego dnia rosyjskiej agresji na Ukrainę, Warexpo eksponuje treści pomocowe, ale także te, będące wyrazem solidarności z Ukraińcami i Ukrainkami na sieci nośników digitalowych, jako #info_hub.

12.04.2022 | przeczytano: 339 razy
Tétris zaprojektował warszawskie biuro 7R w prestiżowym MetropolitanieZobacz fotorelację

Firma 7R chciała zadbać przede wszystkim o komfort i integrację swoich pracowników w warszawskim biurze, a także stworzyć ekologiczne środowisko pracy – o realizację tych celów zadbali eksperci z Tétris.

25.03.2022 | przeczytano: 488 razy
Świeże warzywa i litery zza lady Traffic DesignZobacz fotorelację

Drewniane owoce i warzywa, gięta blacha, ręczne malowanie – Traffic Design zrealizowało nowy projekt. Tym razem na warsztat zostały wzięte kultowe delikatesy „Aldek” zlokalizowane przy ul. I Armii Wojska Polskiego w Gdyni.

18.03.2022 | przeczytano: 467 razy
Dizajn powszechny – nowe znaki dla baru i szkołyZobacz fotorelację

Mural metalograficzny na szkole podstawowej i ręcznie malowany szyld na barze Smakosz podbijają przestrzeń publiczną i internetową.

13.01.2022 | przeczytano: 1503 razy
Konkurs na okładkę książki uszlachetnioną w technologii 3D TouchZobacz fotorelację

2. edycja Konkursu na okładkę książki uszlachetnioną w technologii 3D Touch za nami. 14 października br. ogłoszono wyniki konkursu skierowanego do grafików - osób zarówno profesjonalnie zajmujących się projektowaniem graficznym, jak i amatorów. Główną nagrodę w postaci 5 tys. przyznano Antoninie Janus-Szybist za pracę pn. Solaris.

26.10.2021 | przeczytano: 755 razy
Targi Packaging Innovations 2021: PodsumowanieZobacz fotorelację

- To jedyny czas w roku, kiedy cała branża może się spotkać w jednym miejscu – słowa uczestniczki najlepiej oddają charakter Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations – najważniejszego wydarzenia branży, które 15-16 września odbyło się w EXPO XXI Warszawa. W tym roku w imprezie wzięło udział 3100 osób.

12.10.2021 | przeczytano: 595 razy
1 2 3
Strona 1/41 (fotorelacji: 405)
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764