logo
WIEDZA
Polska reklama i poligrafiaWIEDZA

Artykuły i wiadomości

Aż 87% firm potwierdza, że włączenie kart podarunkowych do sprzedaży miało wyraźnie pozytywny wpływ na ich wyniki finansowe. Tak wynika z badania przeprowadzonego przez Sparta Loyalty. Mimo tak obiecujących efektów nadal wiele firm nie wie, jak skutecznie wprowadzić to narzędzie do swojej oferty. Cały proces wdrożenia programu kart podarunkowych można zamknąć w czterech krokach.

03.04.2024 | przeczytano: 462 razy
Eksperci KPMG: jak przygotować firmy na AI Act?

13 marca br. Parlament Europejski przyjął rozporządzenie w sprawie AI (Artificial Intelligence Act). Nowe regulacje pozwalają budować środowisko prawne, które z jednej strony zapewnia możliwość rozwoju sztucznej inteligencji, a z drugiej gwarantuje poszanowanie praw człowieka i minimalizuje zjawisko dyskryminacji. Sztuczna inteligencja jest wyznacznikiem zmian w świecie biznesu. Firmy stoją przed wyzwaniem adaptacji i wykorzystania potencjału tej przełomowej technologii. Kluczowe jest utrzymywanie tempa konkurencji w obszarze cyfryzacji i automatyzacji, przy jednoczesnym zapewnieniu bezpieczeństwa.

21.03.2024 | przeczytano: 403 razy
Wysyłki kreatywne na słodko – jak zrobić to dobrze?

Jubileusz firmy, konferencja, premiera nowego produktu, pielęgnowanie relacji z pracownikami i partnerami biznesowymi? Pretekstów do zorganizowania słodkiej wysyłki kreatywnej, która zadba o komfort pracownika i jego zadowolenie z pracy jest mnóstwo. Podpowiadamy, jak wybrać słodycze reklamowe, które pomogą osiągnąć sukces marketingowy.

07.03.2024 | przeczytano: 575 razy
Jak efektywnie zarządzać danymi w kampaniach marketingowych po 6 marca?

Wraz z wejściem w życie Digital Markets Act rozpoczyna się nowa era ochrony prywatności w cyfrowym świecie. Oto kilka niezbędnych kroków, dzięki którym będziesz gotowy na zmiany i prowadzenie efektywnych działań marketingowych w oparciu o dane w zgodzie z nowymi regulacjami.

28.02.2024 | przeczytano: 1426 razy
PIT freelancera. Jak rozliczyć podatek dochodowy?

Freelancing stał się popularnym sposobem na karierę dla wielu specjalistów ceniących sobie elastyczność i niezależność. Jednak okres corocznych zeznań podatkowych może wydawać się dla wolnych strzelców zadaniem skomplikowanym ze względu na rozliczanie dochodów z różnych źródeł. Jak wygląda rozliczenie z fiskusem w przypadku prowadzenia działalności gospodarczej, a jak, gdy pracowaliśmy na podstawie umów cywilno-prawnych? Co w przypadku współpracy dla zagranicznych klientów? Jakie ulgi przysługują freelancerom?

15.02.2024 | przeczytano: 644 razy
Jak zrewidować strategię marketingową, by było w niej więcej ekologii?

3 na 4 Polaków jest zdania, że firmy powinny podejmować działania na rzecz zrównoważonego rozwoju. W 2024 roku będzie rosła świadomość społeczeństwa w obszarze ESG i CSR. Konsumenci będą wymagać realnie podejmowanych działań przez przedsiębiorców, a także weryfikować, czy nie uprawiają oni zielonego kłamstwa, czyli greenwashingu. Jak zrewidować strategię marketingową, by było w niej więcej ekologii? Eksperci podpowiadają.

29.12.2023 | przeczytano: 638 razy
Umowy SEO w 2024 roku – przeczytaj, zanim podpiszesz

Planując działania SEO w 2024 roku warto sprawdzić na co zwrócić uwagę przy podpisywaniu umowy. W ubiegłym roku wartość globalnego rynku SEO wyniosła ponad 45 mld USD, a prognozy wskazują, że do 2032 r. może osiągnąć nawet 80 mld USD.[1] Popyt na usługi rośnie a napędza go wzrost wyszukiwań online, rozwój Internetu, rosnąca popularność mediów społecznościowych i influencer marketingu, a także powszechne korzystanie z urządzeń mobilnych.

27.12.2023 | przeczytano: 769 razy
Prawda czy fałsz – jak rozpoznać materiały deepfake?

Deepfake to wykorzystująca sztuczną inteligencję technika obróbki obrazu, która umożliwia tworzenie sfabrykowanych materiałów wideo. Powstałe w ten sposób filmy mają potencjał do skutecznego manipulowania opinią publiczną, kompromitując przedstawiane na nich osoby. Dementowaniu tego typu fałszywych informacji nie sprzyja fakt, że – według badań firmy iProov – 71 proc. użytkowników nie wie o istnieniu tej technologii. Eksperci Fortinet wyjaśniają proces powstawania materiałów deepfake oraz podpowiadają, jak je rozpoznać.

22.12.2023 | przeczytano: 525 razy
Sezon świąteczny a rynek e-commerce: jak przyciągnąć klientów?

W obliczu dynamicznych zmian w zachowaniach konsumentów, a także rozwoju rynku e-commerce, marketingowcy na całym świecie starają się zrozumieć najnowsze trendy i zoptymalizować swoje działania. Jakie jednak narzędzia wykorzystać przy wdrażaniu strategii marketingowej, aby zrealizować cele w czwartym kwartale roku? 

01.12.2023 | przeczytano: 667 razy
Google Analytics 4:  wersja darmowa czy płatna?

Dane to paliwo dla rozwoju biznesu, a dobór odpowiedniego narzędzia do ich analizy jest kluczem do osiągnięcia sukcesu. Google Analytics 4 oferuje w tym zakresie wiele możliwości. Jaki potencjał oferuje podstawowa i zaawansowana wersja jednego z najpopularniejszych narzędzi do analizy danych? Jak dobrać odpowiednią do swoich potrzeb wersję GA4? Rozwiewamy wątpliwości z pomocą eksperta.

29.11.2023 | przeczytano: 696 razy
1 2 3
Strona 1/20 (fotorelacji: 198)
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764