logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Sebastian Gryziecki dołącza do zespołu AWR Wprost

  PR 11.04.2022, przeczytano 541 razy
ilustracja

W kwietniu 2022 Sebastian Gryziecki objął stanowisko Head of Social Media i będzie odpowiadał za tworzenie oraz realizację strategii wydawcy w zakresie tworzenia strategii komunikacji marki „Wprost” w mediach społecznościowych.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/sebastian-gryziecki-dolacza-do-zespolu-awr-wprost,395456,artykul.html

Do głównych zadań Sebastiana Gryzieckiego jako szefa działu social serwisu Wprost.pl będzie należało tworzenie i realizacja strategii wzrostu ruchu pozyskiwanego ze źródeł social, operacyjne wsparcie redakcji oraz współtworzenie wizerunku marki „Wprost” na platformach mediów społecznościowych. Sebastian Gryziecki będzie bezpośrednio raportował do Michała Chabasa – dyrektora zarządzającego ds. transformacj i rozwoju w PMPG Polskie Media.

- Ostatnie miesiące to czas dynamicznego wzrostu serwisu Wprost.pl spowodowanego wieloma czynnikami, wśród których najistotniejsze to optymalizacja technologiczna SEO, oraz operacyjne zmiany wewnątrz redakcji. Doskonale rozumiemy, że dalszy rozwój będzie możliwy tylko, jeśli uzupełnimy obraną ścieżkę wzrostów o skuteczną strategię obecności marki „Wprost” w mediach społecznościowych, docierając z ofertą wydawniczą do użytkownika obecnego na zewnętrznych platformach. To wyzwanie wymaga szczególnych kompetencji oraz doświadczenia potwierdzonego osiąganymi wynikami w największych wydawnictwach online, dlatego zaprosiliśmy do współpracy Sebastiana – specjalistę w tej dziedzinie. Wiążemy z tym transferem ogromne nadzieje, komentuje Michał Chabas.

- Coraz większa liczba cyfrowych wydawców zdaje sobie sprawę z tego, jak ważna jest obecność w mediach społecznościowych oraz efektywne angażowanie zgromadzonych tam fanów. Dla dynamicznie rozwijającego się ‘Wprost” dobrze zaplanowana obecność na zewnętrznych platformach ma być kolejnym krokiem wzmacniającym silną pozycję. Cieszę się na czekające na mnie wyzwania i jestem przekonany, że moje doświadczenie wpłynie pozytywnie na wyniki i rozpoznawalność marki, dodajee Sebastian Gryziecki.

Sebastian Gryziecki przez ostatnie 7 lat pracował w Wirtualnej Polsce, gdzie pełnił funkcję Lidera zespołu Social Media i Multimedia w obszarach Sport, Wiadomości.

Źródło: PMPG POLSKIE MEDIA S.A.

www.pmpg.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Jakdojade prezentuje nową odsłonę przeglądarkowej wersji popularnego planera podróży. Stronę przepisano od podstaw zgodnie z najnowszymi technologiami, aby zapewnić użytkownikowi doświadczenia zbliżone do korzystania z aplikacji.
Oscary przyciągają uwagę internautów
Poniedziałek po oscarowej nocy przyciągnął na strony poświęcone tematyce filmowej około miliona internautów więcej niż w przeciętny dzień - tak wynika z analizy danych z badania Mediapanel. Internautów nie tylko było więcej – spędzali oni na serwisach filmowych więcej czasu niż zwykle.   
Od kwietnia Ringier Axel Springer Polska połączy redakcje Onet Lifestyle, Onet Kultura i Ofeminin. Na czele zespołu stanie Dominika Olszyna-Kniaź, dotychczasowa redaktorka naczelna Onet Lifestyle i Onet Kultura. Po stronie biznesu obszar wzmocni Joanna Szefler, która obejmie nowo utworzone stanowisko head of new business lifestyle i będzie odpowiedzialna za wsparcie sprzedaży i...
Onet Premium rozwija nowe partnerstwa i rozpoczyna kolejną współpracę z firmą vivo z obszaru telekomunikacji. W ramach współpracy Onet Premium będzie dostępny dla klientów marki vivo w specjalnej promocji. Onet Premium rozpoczyna współpracę z globalnym producentem smartfonów – marką vivo.
Tylko w Polsat Box Go można obejrzeć specjalny odcinek „Świata według Kiepskich”, w którym dzięki technologii deepfake pojawili się Arnold Boczek i Marian Paździoch. Odcinek poświęcony pamięci aktorów grających te postaci Dariusza Gnatowskiego i Ryszarda Kotysa trafił do pakietu Polsat Box Go Premium, gdzie użytkownicy mogą obejrzeć wszystkie 31...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764