logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Sec Newgate CEE buduje markę korporacyjną Perrigo Poland

  PR 04.10.2022, przeczytano 215 razy

Amerykańskie Perrigo jest największym graczem OTC w Stanach Zjednoczonych, pod względem przychodów znajduje się także w pierwszej dziesiątce firm OTC w Europie. Firma weszła na polski rynek w 2015 r. a jej produkty można kupić poprzez apteki, mass market i sprzedaż internetową. Perrigo starannie budowała swoje portfolio poprzez przejęcie firmy Omega Pharma, a następnie nabycie trzech marek produktów do pielęgnacji skóry i przeciw wypadaniu włosów od firmy Sanofi. Obecnie w jej portfolio znajdują się między innymi Iwostin, Emolium, Loxon, Lactacyd, Tymianek i Podbiał, Capivit, Coldrex, Niquitin, Capivit, Coldrex, Solpadeine. Dotychczas firma inwestowała wyłącznie we wzmacnianie marek produktowych, w bieżącym roku zdecydowała się wzmocnić swoją rozpoznawalność jako korporacyjny brand parasolowy. Do tego zadania wybrała w przetargu agencję SEC Newgate CEE, która jest odpowiedzialna za strategię budowania marki korporacyjnej Perrigo wśród trzech kluczowych grup interesariuszy – pracowników, najlepszych na rynku talentów/potencjalnych pracowników oraz partnerów biznesowych. Platformą komunikacji jest profil firmy na LinkedIn, który pełni funkcję hub informacyjnego.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/sec-newgate-cee-buduje-marke-korporacyjna-perrigo-poland,397469,artykul.html

W ramach kampanii „PERRypetie nasze codzienne” prezentowane są aktywności firmy i jej pracowników, dotyczące kampanii marek z portfolio Perrigo, innowacji produktowych czy aktywacji w kanałach sprzedaży. Kampanii social media towarzyszą działania z zakresu employer branding oraz employee advocacy. Współpraca obejmuje również szkolenia z obszaru social media dla pracowników oraz doradztwo w zakresie budowania marek osobistych.

Po stronie klienta za projekt odpowiada Anna Skrobotun, HR Manager. Obsługą projektu dla Perrigo Poland zajmuje się zespół CREATIVE agencji SEC Newgate CEE, zarządzany przez Joannę Poniatowską, Founding Partner agencji. Team kreatywny, który na co dzień pracuje z klientem to:

  • Zbigniew Tworek, Digital Director
  • Aleksander Ploetzing, Junior Project Manager
  • Agata Rychlik, Creative Director
  • Justyna Saciuk Content Manager
  • Magdalena Major, Art Director

Źródło: SEC Newgate CEE

www.secnewgatecee.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Heads Advertising z kampanią dla Oleju Wielkopolskiego
Ruszyła ogólnopolska kampania Oleju Wielkopolskiego przygotowana przez agencję Heads Advertising, pod hasłem „Wielkopolski WIE”.
„499 sekund” – wystawa dźwiękowa Agnieszki Słodownik i Karoliny Wlazło-Malinowskiej w galerii Art Walk na placu Europejskim
Ghelamco Poland i Fundacja Sztuka w Mieście zapraszają na niecodzienną wystawę galerii Art Walk. „499 sekund” to narracja dźwiękowa, którą widzowie eksplorują, używając własnych smartfonów i słuchawek. Już 8 grudnia artystki opowiedzą o powstawaniu wystawy w ramach autorskiego oprowadzania po ekspozycji.
Cheetos zachęca do wspólnej rodzinnej zabawy w towarzystwie limitowanej edycji chrupek
„A Ty co ułożysz z Cheetos Hashtags?” to hasło ogólnopolskiej kampanii, w której Cheetos prezentuje dwie nowości o oryginalnym kształcie chrupek w postaci hashtagu. Limitowana edycja Cheetos to odpowiedź na oczekiwania współczesnych konsumentów, którzy poszukują ciekawych smaków i okazji do spędzania czasu w rodzinnym gronie. Aby zainspirować i zaangażować do wspólnej...
ASB Poland ponownie stawia na Skylight
Firma ASB Poland, zakończyła proces zwiększenia i aranżacji powierzchni w budynku Skylight. W efekcie dotychczasowe biuro przeszło metamorfozę, a inspirowaną naturą przestrzeń biurową stworzono na 16 i 20 piętrze. Za zarządzanie procesem aranżacji, o łącznej powierzchni ponad 1900 mkw., odpowiadał dział Workplaces w firmie Globalworth, która jest właścicielem i...
Cykl szkoleniowy CAD Projekt Design z Grupą Tubądzin
Projektowanie to proces wymagający szerokiej wiedzy i profesjonalnego podejścia. Dlatego w realizacji najbardziej wyszukanych wizji pomagają dziś zaawansowane programy, takie jak CAD decor PRO. Autorzy aplikacji wraz z Grupą Tubądzin przeprowadzili cykl szkoleń w największych miastach w Polsce.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764