logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

SEC Newgate CEE dla La Rondé

  PR 23.11.2022, przeczytano 151 razy

SEC Newgate CEE stoi za wprowadzeniem na rynek nowej platformy zakupowej z odzieżą cyrkularną, La Rondé. Agencja była odpowiedzialna za strategię komunikacji i ideę kreatywną.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/sec-newgate-cee-dla-la-rond%C3%A9,398096,artykul.html

La Rondé to selektywna odpowiedź na transformację w świecie mody Katarzyny Tusk, jednej z najbardziej opiniotwórczych w Polsce influencerek i twórczyni marki modowej MLE Collection. W przygotowaniach do startu nowego projektu uczestniczyła agencja SEC Newgate CEE, która stworzyła strategię komunikacji oraz narrację nowego projektu na poziomie słowa i obrazu.

- Podziwiamy sposób w jaki pomysłodawczyni marki La Rondé, Katarzyna Tusk, rozwija swoją markę osobistą. Od bloga o wielusettysięcznym zasięgu, przez wyrazisty i spójny brand MLE Collection po stworzenie platformy zakupowej z sustainable fashion, gdzie proponuje spójną selekcję według własnego klucza i regularne dropy stylistycznie utrzymane w DNA marki. ​Cieszymy się, że mogliśmy być częścią tego wyjątkowego projektu i wesprzeć jego rynkową premierę - mówi Joanna Poniatowska, Founding Partner SEC Newgate CEE.

Zespół CREATIVE SEC Newgate CEE stworzył dla klienta kreację – pomysł na visual storytelling i język komunikacji, które przełożyły się na sesje zdjęciowe i materiały reklamowe, samodzielnie wyprodukowane przez klienta. Do swojej premiery marka La Rondé wykorzystała ideę kreatywną „Rzeczy Obrót Doskonały”, Agencja była także odpowiedzialna za brand statement w formie manifestu. Ponadto, zadaniem SEC Newgate CEE było wskazanie drogi do rekrutacji nowych klientek zainteresowanych zrównoważoną modą i ekologią oraz zaangażowanie społeczności skupionej wokół digitalowego ekosystemu Make Life Easier. Agencja była odpowiedzialna za wskazanie taktyk digitalowych oraz za pomysły na content edukacyjny La Rondé tworzony w kanałach social media.

Źródło: SEC Newgate CEE

www.secnewgatecee.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Kiwi.com w zimowej kampanii Land in Beauty
Kampania inspiruje turystów m.in. z  Polski do odkrywania Mediolanu i regionu Lombardii w sezonie zimowym
Media do druku na nowej stronie API.PL!
Firma API.PL, dystrybutor produktów poligraficznych otwiera całkiem nową stronę internetową prezentującą pełną ofertę podłoży do druku. Mediadodruku.pl to zbiór podłoży o bardzo zróżnicowanych właściwościach i strukturach.
Monitory interaktywne Newline z USB-C
Zgodnie z obowiązującą dyrektywą Parlamentu Europejskiego od 2024 roku USB-C będzie jedynym portem ładowania stosowanym w przenośnych urządzeniach na terenie Unii Europejskiej. Do nowych wymogów od 2026 roku będą musieli się dostosować również producenci laptopów. Dzięki temu wszystkie urządzenia będzie można ładować jedną ładowarką. Ta standaryzacja ma na celu...
Na co dzień #KarmiąWiedzą i #KarmiąEmocjami w krakowskiej agencji marketingowej. Teraz postanowili umilić czas oczekiwania na święta wypuszczając marketingowy kalendarz adwentowy. A w nim prezenty, ciekawostki z branży i materiały premium. More Bananas rusza z bananową wersją kalendarza adwentowego.
Veovee wzmacnia client service
Do zespołu client service Veovee, butikowej agencji digitalowej, dołączyły dwie osoby - Hubert Skubij jako Senior Account Manager oraz Jolanta Kozak na stanowisku Account Manager. Oboje będą odpowiadać za prowadzenie projektów z obszaru mobile marketingu dla domów mediowych.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764