logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Seminarium Wielkiego Formatu już 24-25 października

   03.10.2019, przeczytano 509 razy
ilustracja

Atrium Centrum Ploterowe zaprasza na Seminarium Wielkiego Formatu, które odbędzie się w Opolu w dn. 24-25 października 2019. Jak co roku organizator zapewni solidną dawkę wiedzy z pierwszej ręki, wielkich premier, najlepszych technologii, inspiracji i zabawy.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/seminarium-wielkiego-formatu-juz-24-25-pazdziernika,384200,artykul.html

Doroczne, jesienne Seminarium firma Atrium Centrum Ploterowe organizuje w różnych wyjątkowych regionach Polski. I tym razem w dniach firma zaprasza do Opola, w którym nieprzerwanie działa od ponad 25 lat.

Podczas 2-dniowego spotkania, zaplanowano blok prezentacyjny, bloki demonstracyjne oraz… muzyczną atrakcje.

- Jesteśmy przekonani, że uczestnicy będą zadowoleni z możliwości sprawdzenia różnego rodzaju urządzeń w jednym miejscu. Co więcej, będą mogli usłyszeć o wielu premierowych w Polsce technologiach, dopytać i poradzić się polskich i zagranicznych ekspertów druku wielkoformatowego oraz wziąć udział w licznych prelekcjach i warsztatach.

Dzień #1 - 24.10.2019 (czwartek)

Pierwszy dzień Seminarium uczestnicy rozpoczną od części prelekcyjnej. W nowoczesnej Sali Kameralnej Narodowego Centrum Polskiej Piosenki będzie czekało na uczestników liczne grono prelegentów, reprezentujących kilku producentów urządzeń i oprogramowania do druku wielkoformatowego.

Podczas panelów demonstracyjnych można będzie poszerzyć wiedzę, konsultując się z samymi prelegentami z 5 krajów, reprezentującymi takie marki jak Mutoh, Efi, Summa, Onyx, Neolt czy Ikonos.

Pierwszy dzień to także dzień wielkiej premiery marki MUTOH w Polsce. Tego dnia goście będą mogli po raz pierwszy zobaczyć najnowszą serię drukarek japońskiej marki Mutoh o nazwie XPERTJET.

- Podczas Seminarium zaprezentowany będzie model Mutoh XpertJet 1641SR. Poza prezentowanym modelem w ofercie dostępny będzie również ploter 1682SR. Są to odpowiednio drukarki cztero- (CMYK) i 8-kanałowe (2xCMYK lub CMYK LC LM LK). Wydajność tych drukarek sięga 53 i 87 m2/h. XpertJet jako następca linii ValueJet, posiada szereg nowych rozwiązań: atramenty eko-solwentowe nowej generacji, nowoczesny design, technologię DropMaster 2, dotykowy panel, nowe systemy prowadzenia mediów i wiele innych. Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w Seminarium, nie tylko z uwagi na polską premierę XPERTJET’a.

Na koniec pierwszego dnia pełnego wielkoformatowych wydarzeń, na uczestników Seminarium będzie czekała jeszcze jedna atrakcja… nie mniej wielkoformatowa. Specjalnie dla gości Seminarium zagra zespół RAZ DWA TRZY.

AGENDA (24.10.2019)

 

miejsce: Narodowe Centrum Polskiej Piosenki, ul. Piastowska 14A, Opole

10:30-11:00 - Rejestracja uczestników

11:00-13:30 - Prezentacje i prelekcje firm zagranicznych

 • Przyszłość druku wielkoformatowego. Jakie nowe branże?

 • Premiera nowego plotera Mutoh XpertJet

 • Premiera oprogramowania EFI do zarządzania drukarnią, web-2-print i e-commerce

 • Nowe drukarki EFI

 • Atramenty w druku wielkoformatowym - innowacje, certyfikaty, nowości

 • Neolt - laminatory i trymery XY

 • Nowe drukarki stołowe Mutoh SmartColor

 • Lasery CO2 Artemis

 • Nowe, stołowe urządzenia do cięcia marki Summa

 • Najnowsza odsłona oprogramowanie do druku - ONYX

 • Nowości z fabryki IKONOS

miejsce: Atrium Centrum Ploterowe, ul. Gosławicka 2d, 45-446 Opole

13:45-14:00 - Lunch

14:00-16:30 - Prezentacje "na żywo" możliwości drukarek wielkoformatowych, konsultacje

 

miejsce: Narodowe Centrum Polskiej Piosenki, ul. Piastowska 14A, Opole

18:00 - 20:00 - kolacja

20:00 - koncert zespołu RAZ DWA TRZY

Dzień #2 - 25.10.2019 (piątek)

Dzień drugi to już panel warsztatowy a w zasadzie jego kontynuacja, podczas którego można będzie dogłębnie zapoznać się ze wszystkimi prezentowanymi technologiami, zasięgnąć opinii z pierwszej ręki, po rozmawiać z doradcami ds. druku, materiałów czy finansowania.

AGENDA (25.10.2019)

 

miejsce: Atrium Centrum Ploterowe, ul. Gosławicka 2d, 45-446 Opole

10:00-13:00 - Panel demonstracyjny i warsztatowy

12:30 - Lunch

Podczas bloków demonstracyjnych pierwszego oraz drugiego dnia, zostaną zaprezentowane  "na żywo" ok. 20 urządzenia do druku wielkoformatowego i post-produkcji, m.in.:

 • PREMIERY: Mutoh XPERTJET, Artemis Pulsar 2
 • plotery LED-UV: EFI Pro 24f, Mutoh ValueJet 1636UH, Mutoh ValueJet 1638UR
 • drukarki "gadżetowe" LED-UV: Mutoh ValueJet 426UF, Mutoh ValueJet 626UF,
 • plotery żywiczne: Mutoh ValueJet 1638X, Mutoh ValueJet 1624X, Mutoh ValueJet 1604X, Mutoh ValueJet 1324X
 • plotery eko: Mutoh ValueJet 628
 • plotery sublimacyjne: Mutoh RJ-900XG
 • plotery solwentowe: Artemis KM 32xx, Artemis Vector
 • plotery do druku tkanin: Mutoh ValueJet 1938TX + Artemis PX-180
 • plotery tnące: Summa D
 • lasery CO2: Artemis SF 1390
 • trymery XY: Neolt Matic XY
 • laminatory: Neolt Shield
 • oprogramowanie: ONYX 19

- Zachęcamy do przyjazdu i wzięcia udziału w Seminarium. Mamy nadzieję, że Seminarium i wspólnie spędzony czas pomoże odnieść Państwu kolejne wielkoformatowe sukcesy. - mówią organizatorzy dorocznego Seminarium.

Warunki uczestnictwa

W cenie uczestnictwa (99 zł za osobę) organizator zapewnia: udział w Seminarium, zakwaterowanie w hotelach w centrum Opola, lunch, kolację, przerwę kawową, udział koncercie zespołu RAZ DWA TRZY (wyłącznie dla uczestników Seminarium) oraz materiały demonstracyjne i promocyjne.

 • Aby wziąć udział w Seminarium, należy wypełnić formularz rejestracyjny znajdujący się na stronie organizatora. Liczba miejsc jest ograniczona.

Seminarium objęte jest patronatem medialnym Signs.pl.

Źródło: Atrium Centrum Ploterowe

www.atrium.com.pl

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Warsztaty Plakatu 2020 - zapisy
Warsztaty Plakatu to autorski program projektowania plakatów filmowych w duchu polskiej szkoły plakatu. To zajęcia, które pokazują jak wyraziste może być graficzne oddanie istoty filmu oraz jak dużymi walorami artystycznymi charakteryzuje się ta forma.
Galeria Jurajska z nową linią kreatywna
Największe centrum handlowe w Częstochowie odsłoniło właśnie swoją linię kreatywną na 2020 rok. Podkreśla w niej, że jest galerią nr 1 w mieście i w regionie. Co ciekawe, mówi to wprost.
Fabryka mediów ekologicznych Ikonos na Remadays
Podczas targów REMADAYS 2020, wśród kilkuset wystawców, nie zabraknie materiałów i pełnej oferty polskiej fabryki ekologicznych materiałów samoprzylepnych i powlekanych – IKONOS z Opola.
Firmy w Polsce niegotowe na kryzys - kluczowe zarządzanie reputacją
Zdaniem prawie 95 proc. dyrektorów komunikacji w Polsce reputacja ma wpływ na wyniki finansowe i chroni markę w sytuacjach kryzysowych. Jednocześnie 44 proc. badanych przewiduje, że w ciągu trzech lat ich firmę może spotkać kryzys wizerunkowy – wynika z pierwszego w Polsce badania na temat zarządzania reputacją, które objęło dyrektorów komunikacji...
Intensywna kampania wspierająca czekolady Wawel
Marka Wawel ruszyła właśnie z nową kampanią podkreślającą wyjątkową jakość czekolad. Najnowszy spot, który można zobaczyć od 20 stycznia wspiera całą kategorię czekolad standardowych 100 g Wawel ze szczególnym wyróżnieniem czekolady Gorzkiej 70% cocoa. Kampania widoczna będzie w wiodących stacjach telewizyjnych oraz kinach. Zaplanowano także silną komunikację digital,...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764