logo
GIEŁDA
Polska reklama i poligrafiaGIEŁDA

Senior Web Designer

18.06.2010
Brak terminu ważności oferty
Odsłon: 369

Agencja Marketingu Zintegrowanego Grupa Adweb, poszukuje Senior Web Designera – osoby, której kompetencje to nie tylko Photoshop i wycinane „z jednej matki” wzory. Interesuje nas prawdziwy artysta, który pracując dla dużych marek i realizując niestandardowe kreacje graficzne, będzie w stanie zachwycić nas swoim wyczuciem stylu i smaku przy jednoczesnym świadomym dbaniu o efektywność marketingową przekazu, który tworzy.
Nasz wymarzony Senior Web Designer to osoba, która:
• Posiada biegłą znajomość programów graficznych, które pozwalają jej tworzyć niebanalnie i użytecznie
• Ma zmysł plastyczny i duszę artysty, ale też umie odpowiedzieć sobie na pytanie „jaki efekt wywiera moja praca na odbiorcy”
• Zna HTML i CSS i wie, że webdesign to nie tylko twórczy szał, ale też mozolna dłubanina
• Śledzi najnowsze trendy webdesignu i wie jak zrobić projekt o „którym się mówi”
• Jest odważna zarówno w swoich projektach, jak i przekonywaniu nas do nich
• Chce się rozwijać zarówno wiedzowo jak i artystycznie
Aby nas zainteresować, koniecznie musisz posiadać bogate i różnorodne portfolio. Sztampie i „bylejakości” mówimy zdecydowane NIE. Za Twój artyzm, zaangażowanie i umiejętności nagrodzimy Cię na wiele sposobów:
Praca w normalnych godzinach (8.00-16.30; o 16.31 nie znajdziesz u nas nikogo, sorry, odpoczywamy) w pozytywnym zespole ludzi, którym daleko do rozwiązań standardowych i nudnych. Możliwość uczestnictwa w różnego rodzaju szkoleniach, płacę taką, jaką sobie wynegocjujesz (i udowodnisz, że jesteś jej wart). Poza tym - szkolenia, biuro w centrum z dogodnym dojazdem, możliwość częściowej pracy zdalnej, darmowe owoce, stałe wspólne wypady na miasto, poza miasto (w grę wchodzi grill, narty, łyżwy, paintball, piłka nożna, siatkówka, kręgle, itd.),dopłaty do indywidualnych pomysłów i takie tam... Cała reszta do ustalenia, przegadania, przedyskutowania.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z Listem Motywacyjnym (dla niezwykłego portfolio, LM możemy Ci odpuścić. Koniecznie je dołącz!) Nasz adres praca@adweb.pl


Ogłoszenie pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/senior-web-designer,29897,ogloszenie.html

http://grupa-adweb.pl/
Signs.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ofert i ogłoszeń, nie jest stroną i nie pośredniczy w transakcjach prowadzonych za pośrednictwem Giełdy.
REKLAMA:
avatar użytkownika
?
Ofertę złożył: GrupaAdweb
Telefon: 012 4260161
Kontakt: Sabina Stodolak
Kraków 30-107 Plac na Stawach 1

Konto GrupaAdweb nie zostało zweryfikowane pod kątem tożsamości lub użytkownik ukrył informację o weryfikacji.
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764